Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#18454
De majd megpróbálom.Règen át tudtam verni.De egy ideje nem megy.

#18453
Elvileg betudnánk,de acc guard nem enged be csak az emailben kapott kóddal.

#18452
Plata, gerisz, zsíros, ide még csak feltudok jönni, ha esetleg lenne valami értelmes a giveaway-nál akkor megtennétek, hogy belogoltok az accomra és kiveszitek? Előre is köszönöm 😊
#18451
3-4 milla van minden karimnál. 24.5k zenem van,ès egy milliard ec sporolt.

#18450
Régen számoltam össze, de valahol 42-45 milliárd (negyvenkettőezer millió) ec között lehetek, nehéz megmondani, mert a nagyja item és azoknak ingadozik az ára, simán lehet 1-2 milliárd különbség attól függően hogy ma vagy holnap mennyi az ára exen.
#18449
Nekem a max vagyonom valami 70 milla volt..Jelenleg az egész accon van 1100 zen meg 3 milla körül EC..😄

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#18448
Hát nekem most annyi pénzem van mint még soha,több mint 1 milliárd ec-m van,sosem volt ennyi pénzem,és ezt is doffozgatással szereztem.
És még egy Orb-ot is vettem 320 misiért.Igaz régen azért nem volt ennyi pénzem,mert delta event előtt mindig elbasztam minden pénzem kulcsra,50-100 kulcsot vettem és nyitogattam mókából.Igaz akkor még 2 misi volt a kulcs,delta event után kiégtem és nem édekelt se ec se kulcs és leszoktam a boxozásról.de pénzt sem termeltem többé,egészen októberig amikor mondták Tarantulát.
Igaz akkor is elbasztam vagy 300 millát gurambára meg brelre.Vagy többet,utána az uppolásra is jó sokat.<#hehe>
Ha lesz tarantulám és a sci karinak lesz,mert elviselhető sci karival is,akkor a többi pénzből veszek kulcsot,és 20 percig elleszek mint a fene.<#nyes>

#18447
Még szerencse, hogy én játszani szoktam fellépni. 😄
#18446
Jah,és főleg nem tudsz több millió nyers dilit felhalmozni,állítólag reklámoznak olyan accot amin sok pucér kari van sok sok milla nyers dilivel.Csak cseten sem nagyon mernek ilyesmiről beszélni,mert ha privát üzit is írsz erről akkor is bannolhatnak.<#vigyor>

#18445
Amúgy azért sem tartom valószinünek hogy az admirality rendszer lenne a hunyó, mert ugye a 8000-es napi limitet nem változtatta meg. Ok hogy könnyebb lett az ore szerzés, de aki eddig is sok karit tartott a dili szerzésre az nyilván az admirality előtt is kihasználta a 8000es limitet, csak most nem kontra égetéssel gyűjtik a dilit hanem admiralityvel. Legalább annyira zsibbasztó az is mint ez.

#18444
Ragya.jó lett vóna.

#18443
ez nem bug, a dili bug alatt azt kell érteni hogy rengeteget és gyorsan. ebben nincs semmi bug amit írsz.
#18442
a küldissel nem lehet majd szerintem egyben. ahogy a tetryont meg az ap küldiset sem tudod egyben feltenni.
#18441
Ha nem állsz le csetelni megvan úgy másfél óra alatt,ha minden karit végig zongorázok.De ha leállok csetelni akkor fél nap.Két kari váltás közt 10-15 perc csetelés.<#nyes>
Most is nagyon pörög a cset.<#vigyor>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.01.27. 13:23:03

#18440
Ez nem bug hanem FEATURE

Spoiler (katt a megjelenítéshez)


#18439
Pontosabban 4-6 óránként felnézni 3-4 órára 😄

#18438
Nem ez lehet a "dili'-bug"?
Ha van vkinek egy normális hajóparkja és rengeteg, beáldozható szabadideje, akkor már nem nehéz hozzá karaktereket is készíteni - pláne, a prémiumos pluszokkal...
1k (akciókor csak 800) Zen-ért (ez 300k-200k dili') 4 karit kapsz, ezt meg hamar kitermelik és onnantól csak dől a lé...

Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2016.01.27. 12:49:40

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#18437
Engem nem izgat a box,leszoktam a box nyitásról.Csak a Tarantula kell.
Na jó kellene a boxból még quad cannon,meg omni beam meg wide dhc.De ugye quad nincs.<#nevetes1>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.01.27. 12:32:27

#18436
Bocs, most néztem a sok hibát amit vétettem írás közben.
A viral probe a herald boxból eső uni konzol.45mpig élhetne csak de nempusztult el a játék meg úgy kezelte mintha maradt volna ellensèg.
Az új box katasztrófális lesz nyitás szempontjából,ha nyitni támad kedvem akkor maradok a xindi meg a vaad dobozoknál.Összejött 750m tegnapra,vettem egy oleant 100mért,majd omegába fektetek pár száz misit,meg vannak hajók amiket talán eltudok adni menet közben.Sok kedvem úgysincs játszani mostanság.
Pvpt próbáltam tegnap este,liluék premadeztek esélyünk se volt,így hagytam az egészet,semmi értelme nem volt.
#18435
Én csak a dilire megyek,vagyis a klingon tour-t csinálom,ha van tour akkor csak azt veszem fel és lépek másik karira,ha nincs akkor 8 küldit felveszek és másikra,jobb napon 3-4x30k dili bejön.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.01.27. 12:02:01

#18434
Akkor az már 3,1 craft 1 box 1küldi.

#18433
Jaja, napi 1 belépés, elküldöm a kb 16-20/hajó/kari aztán ennyi. de igy is jön naponta-2 naponta egy pont

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#18432
craftolható mellé szerintem egyet lehet, de egynél többet abból sem.
#18431
Én arra leszek kíváncsi a boxos omni beam fegyókból vajon lehet-e felrakni egynél többet,és a sima craftolható omni mellé lehet-e rakni.

#18430
Nem ehhez csak egy dolog kell sok hajó,és 4-6 óránként felnézni.Ha van hozzá kedved.De ha napi egyszer admiraltyzol akkor is sok xp jön,minden karim 60 feletti,és én aztán nem patroloztam a szintekért meg spec pontokért,de mégis már van olyan karim nem is egy amivel mind két spec ágat amit használ maxoltam.

#18429
ja ha nincs életed 😄

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#18428
Xp event alatt admiraltyval 3 is megvan egy nap.

#18427
nekem ha minden nap adnanak 2 spec pontot az is jo lenne.

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#18426
Első nap nem adnak ilyet egyből.

#18425
Plusz +2 fölösleges spec pont ami ott fog várakozni a másik 31-el a spec ágak bővítéséig... Inkább boff helyet adtak volna.

A sok TD teszi játszhatatlanná a játékot! 3 éves múlttal rendelkez? modok nélküli 1.10-es túlél? MC szerver, amin a staffnak sincs GM1-e. Minden információ a http://lavstud.hu/ weboldalon.

#18424
Ha nem lesz cd pakk a dobozban akkor talán kisct helyrebillenek az r&d árak,de várjuk ki a végét.
Felvetettem trade chaten is a kérsést vajon lesz-e az új dobozban.Valaki egyből rávágta hogy prezse,és mondom ezt honnan goboztad ki,vszleg salvaged tech lesz a dobozban r&d pakk helyett.Szóval úgy néz ki jószar box lesz,akkor inkább promot csináltak volna szvsz.
#18423
Mi az a viral probe,

#18422
Elméletileg dili bug van,és amiatt megy fel.

#18421
Jaja, azokat. Pár hete 450ezer fölött adtam el, most meg 375ezer alá ment
#18420
Hogy miket?olyan is van?vagy azokra gondolsz amiket PVE-ért kapsz?
Szerk:Ne használjatok Virapl probot PVEn,mert bebugolhat.
Utoljára szerkesztette: gerisz23, 2016.01.26. 21:38:49
#18419
300 felett a zen, lassan ott jár mint Neverwinterben ahol majdnem 500 ami egyben a maximum is lol
#18418
remélem hogy nem lesz mert sose fogom tudni jó áron eladni az elite r&d packjaimat...
#18417
Jól látom hogy nincs r&d pack az új boxban?
#18416
Ne is mond, fél nap lesz mire végig megyek a seregen 😄D
#18415
Jah,bár elég strapás 30 valahány karival kivenni.<#zavart1>

#18414
Giveaway meg 2 spec ponttal indul, ez sem rossz. 😄
#18413
Láttam,máár alig várom.

#18412
Na Plata, boxos a pókod, vegye-vigye míg a készlet tart 😄
#18411
sto dps league, ezzel foglalkozik, van fent egy halom build, köztük ez a top dps scimi is.
#18410
Jah küldtem megint 2 üzit,majd nézd meg.<#nyes>

#18409
Nagyrészt igazad van,de csak nagy részt,de tudom hogy te nem nagyon ismered a klingon és a roma oldalt,gondolom azért írtad amit írtál,mert klingon és roma oldalon igen is sok nagyon jó zenes konzol van.
Az új T6 zenes hajók közt is csak roma vagy klingon jó konzol jut eszembe.A Hestia konzolja például szerintem úgy ahogy van szar,de a hajó maga nagyon is jó,Bár a konzol passzívan ad +10% all energia sebzést,meg mittomén mennyi critet.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.01.26. 16:35:39

#18408
"inkább azt nézd mit használnak a top dps-ek"

Ezt hogy tudom előhalászni? Értsd:

1. Honnan tudom hogy kik a top DPSek?
2. Hogy szedem elő a fittjüket?

#18407
Ezt örömmel olvasom 😊

#18406
Nekem kell a tarantula.Mert szèp.Már van egy milliàrd.

#18405
a zenes konzolok 90%-a egyszer kipróbálod, jajjdejószépcsilivili effekt, ok, mehet bankba vagy kukába mert egyébként szart sem ér. vannak kivételek, de nem sok. tac konzolok, sci plasma proc szarok, plasmo, 1-2 lobis vagy borg konzol oszt ennyi. lehet még egy két boxost vagy másik repust, de nagy csoda nincs benne. a skillek full támadó, skillfa is. traitek és hajó traitek már megdobják, nyílván nem fog mindenki 6-700 milliót költeni pl hogy az annoraxot kinyissa a tac karin hogy tudja használni a traitet róla.