45554
  • PiszkosFred
    #44195
    Majdnem elfelejtettem a gamma recruit "eventet". Mennyire hosszu a tutorial, van meg ertelme belekezdeni? TOS recruit szintu kuldetesekkel teli vagy Delta fele kb. fel oras?
  • gunji
    #44194
    Az eventen is vannak fura dolgok: befejezem az elsőt, majd elmegyek endeavourozni. Ha befejeztem, megyek a második körre az eventen és ... visszatesz az első befejezett végére xD
  • Plata
    #44193
    Hát hajóm nem tűnt el,két karival néztem,ennyit mertem meg kockáztatni. :D
    De furcsaságok ma is folytatódtak.
    Ma TOS legendary boost karival mentem eventre.
    Neki giveaway eventes promós fegyója van.
    Amikor lőtt vele a kezében volt a fegyver,egyébként a nagy semmit markolászta. XD
    Engi kari,a rizsa eventes kit moduljai többször becsődöltek,nem történt semmi de 50 sec cd lett rajtuk.
    Normál engi kit modulok meg nem akartak működni,amikor be zártak minket a pókok közé akkor nem akartak működni,vagy öt hat alkalommal el kellett sütnöm mire észrevette hogy akarok valamit.
    Végső boss harc szinte semeddig nem tartott.A boss hp-ját valami szarral egyből olyan 40%-ra lőtték,én lettem először szellem,elindultam hogy a kapcsolót át kapcsoljam,erre mind a kettő át volt kapcsolva. :O
    A boss meg meg is halt.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.10.29. 18:23:54
  • Plata
    #44192
    Nem néztem meg hajókat.
    Nagyon kevés időm volt,későn értem haza és fáradt voltam,admiraltyhoz nem volt kedvem,így le toltam eventet csak ma.
  • Orbancapitan
    #44191
    vmit benéztek igaz h nagyon ritka bug de ellenőrizétek főleg te plata replaced player's ship bug
  • Plata
    #44190
    Azt még megértettem volna ha bejövök a folyosóról és vissza repülök,de ha percek óta keresgetek egy vackot egy helyben állva az elég fura.
  • gunji
    #44189
    Valami lag/rubberbanding lehetett szerintem, velem is történt hasonló hogy csak néztem, hogy kerültem oda, ahová áttett. :(
  • Plata
    #44188
    Nem jártam.
    Ott spawnoltam,mentem az eventre,kerestem a spéci kardom,de felszívódott és a franc se tudja hova lett.
    Gondoltam be tettem bankba,ott is megnéztem,meg a táskában is,táskában volt sok szarság,ami felesleges karinál,elkezdtem át pakolni és akkor.
    Mellesleg ezt írták ki.:
    "There's a very rare bug where a player's ship can be completely replaced by the wrong ship. If you encounter this bug, put the ship into drydock, take it out, and it should be fixed. If that doesn't work, please contact support."

    De már eljöttem,mert ma még le kell tolnom a fejnélküli eventet is kilenc karival wow-ban.
    De ott meg valami gebasz van mert nem hív be insta.

    Így éjfélre sem leszek meg.

    Ui:A spéci fegyverem eltűnt végleg.
    Recruit reward kard.Sehol nem találtam meg.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.10.27. 20:56:03
  • gunji
    #44187
    Ha előtte jártál a shipyard előtt is, akkor felszíni rubberbanding. Ha nem, akkor valami time shenanigan xD
    *svindli
  • Plata
    #44186
    DS9-en állok a banknál és pakolok be cuccokat,keresem a táskában a még felesleges cuccokat amikor valami villanás volt háttérben,a bank ablak eltűnt karim meg a shipyard előtt van. Ez meg mi a frász?
  • gunji
    #44185
    Akkor nekem se, nyolc óra körül voltam fenn megcsinálni az eventet, akkor nem volt gond. Aztán elindítottam az off SWTOR tesztszerver-letöltését, onnantól döglődött az STO is. A Digivel lehetett a gond, mert a kapcsolat megint átváltott 100 megásra, azt meg már nem bírja, ha közben 10-12 megabájttal töltök le. Mióta államosították, azóta az is sz*r lett, de legalább jó drágán. :( /off vége
  • Plata
    #44184
    Én kb hat és nyolc óra közt voltam fent,de nem.
  • gunji
    #44183
    Nálatok is döglődik a szerver?
  • Plata
    #44182
    Új Mudd bundli.
    Büdi bundli.

    Plusz doffos hétvége van.
    Doff
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.10.20. 19:08:29
  • Plata
    #44181
    De a patrol nem muris.
    A TFO meg vicces főleg ha valaki egy oltári nagy troll.
    Vigyázat,a képek felkavarók lehetnek. XD
  • Plata
    #44180
    Nem tudom hogy a LotR-ba a LotRo is bele tartozik-e,de azt tudom hogy nagy terveik voltak az idei évre de kb semmi sem jött be.Nincs grafikai felújítás és a többi.Pedig én vártam.Az egyik gépemen most is fent van a játék.
    Plusz úgy tudom jön új gyűrű kúra MMo is és valami hobbitos játék.
    Persze az MMO-hoz nem fűzök nagy reményeket.Ezek az amazonos meg egyéb tévés játékok mindig szarok.
    Mondjuk a gyűrűk ura sorozat is nézhetetlen számomra és kicseszett nagy csalódás.
  • PiszkosFred
    #44179
    Eleg komoly hagyomanyokkal rendelkezo franchiseok vannak naluk, biztos vagyok benne a magam laikus modjan, hogy a bedoles elotti perben jon majd a MS/Sony/Tencent harmas vmelyike es bezsakolja az egeszet. Hogy aztan mi lesz kesobb a sorsa az egyes IP-knek, nem tudom, de egy Borderlands, LotR, Tomb Raider, ST, Deus Ex, Dead Island, stb. biztos, hogy meg er valamit a gaming piacon, meg akkor is, ha a BL kozepes szamokat hozo TTW spinoffjat leszamitva nem igazan produkaltak nagy durranasokat az elmult idoszakban.
  • Plata
    #44178
    Hát remélem a STO-val nem lesz semmi komoly baj.Szeretem a STO-t,nincs másik ilyen jó star trek játék.
  • gunji
    #44177
    Én két patrolt csinálok, az gyorsabb és szóló, nem kell szívni az afk-sok miatt, max 5-7 perc alatt meg is van, per menet. (Igaz, többször előfordult, hogy három perccel az egyik patrol után indítva a következőt, még visszadobott az előzőbe :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Más, nem teljesen off: elbocsátások. Magyar oldalról: https://forbes.hu/uzlet/zen-studios-magyar-studio-flipper-videojatek-leepites-sved-embracer-csoport/
    Neki a tulaja az Embracer, akié a STO is, külföldi oldalról: https://gameworldobserver.com/2023/10/16/cryptic-zen-studios-layoffs-embracer-group-restructuring
    Ezért nem tetszik, ha a nagyhal megeszi a kicsit. A svédek felvásároltak boldog-boldogtalant, aztán két idióta menedzser elcseszte a befektetést és most százakat rúgnak ki és cégeket zárnak be. A két idiódának meg biztos az állása. Tisztára mint a bankoknál.
    Ezeknek a saját vagyonukkal és Rura Penthen kényszermunkával kellene felelniük a már előre láthatóan hibás döntésekért.

    Aztán lehet, hogy nem véletlen lett 7 napos az event, ha a cégnél a nagyobb nevek is munkát keresnek. :(
    Reddit link: https://old.reddit.com/r/sto/comments/179d81i/unfortunate/
  • Plata
    #44176
    Hát ezt elkúrták,14 napról volt szó.
  • Plata
    #44175
    Én azért kedvelem,nem rég megnéztem újra a három TOS évadot,na persze sok résznél feladtam mert jaj de hülyeség és bele pörgettem,de ezt a részt pont végig néztem.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.10.16. 07:22:05
  • Orbancapitan
    #44174
    Jaja én is azt hittem már maga az event idegesítő a rambók miatt h nem esik le nekik h ne használjanak combat petet a csontvázak ellen max sec teamet az egy helyre csalás miatt és csak a gyertya fényben sebezhetőek és hiába próbálod be lökni oda őket ha a enemy mást targetelt ki és megy felé mert épp addig nagyobb sebzése volt mint a tiéd.................
  • Plata
    #44173
    Az a baj a fő fafejnél a harc nem egyszerű,nem az egész csapat fér hozzá a karhoz ami hatástalanítja,csak egy adott játékos,ha az meg nem veszi észre akkor cumi.
  • PiszkosFred
    #44172
    En azt hittem szandekos. Azon tul, hogy roppant idegesito az event, foleg ha van 1-2 afks a csapatban.
  • gunji
    #44171
    Hát... az ilyenek nem egy hétig szoktak tartani. De ha igen, akkor némileg fancsali képpel fogok csalódni, ha a következő hajós event meg 20 napos lesz ;)
  • Orbancapitan
    #44170
    biztos h el cseszték?
  • gunji
    #44169
    Elcseszték a halloweeni eventet: egy napi menet 2 progresst ér, de már 14 progressből megszerezhető a gyertya, azaz csak 7 napig kell menni érte, utána meg már a diliért lehet. xD
    (És most kiderül, hogy olvassák-e a fórumot, hogy kijavítják-e ;)
  • Plata
    #44168
    Nézd engem nem érdekelt a borgok új kinézete,de a cset tele volt azzal hogy tegnapi peccs megváltoztatta őket.
    Valami twitteres link is volt.
  • Orbancapitan
    #44167
    NO csak hotfix volt főleg inkább a paradox launcher illettően
  • Plata
    #44166
    Nem,álítólag tegnapi frissítéssel még újabb cuccost kaptak.
  • Orbancapitan
    #44165
    amúgy ki próbáltam a star trek infinity-t nagyot csalódtam kb egy fapados stellaris trek mód
  • Orbancapitan
    #44164
    te végig nyomtad az új epizód küldit? akk már deferán is új volt
  • Plata
    #44163
    Állítólag a borgok új kinézetet vagy ruhát kaptak groundon.
    Még nem néztem meg,nincs kedvem borg TFo-ra menni.
  • Plata
    #44162
    Egyébként még almás autó márka is lehetett volna. :D
  • Orbancapitan
    #44161
    egy régi sitcom tiniknek
  • Plata
    #44160
    Mai pöcsölés notesze:
    Event – Fall of the Old Ones:
    Join us for this year’s Halloween Event starting on October 12th, 2023 and continuing until November 2nd, 2023.
    This Featured Event will be a standalone event, separate from the Event Campaign. This new event will provide participating Captains with an Epic reward: the Anaphasic Plasma Candle Device! Additionally, the first character on your account that claims this reward will also receive 25,000 Dilithium Ore, and 3 Featured Episode Reward Boxes.
    Captains can earn one daily progress per account per day by playing any of the following:
    Patrol: Skeleton Crew
    Patrol: Witches Brew
    TFO: Cat’s Tale
    Rewards:
    Accruing a total of 14 points of Daily Progress will allow you to claim the Grand Prize.
    Bonus Rewards:
    After claiming the Grand Prize, you will unlock the option of earning additional Dilithium Ore each day, beginning at 8,000 Dilithium Ore for the first day’s completion.
    Zen Buyout Option:
    For players interested in instantly completing the Fall of the Old Ones event, we will be offering an updated method for buying out.
    Within the new Event UI, an option will be presented that allows you to purchase the remaining progress that you need, for a scaling amount of Zen.
    For more information, please visit the “The Fall of the Old Ones” blog at:

    https://www.playstartrekonline.com/en/news/article/11555583

    General:
    Infinity Lockbox Updates:
    The contents of the “A Safe Galaxy Lock Box” have been added to the rewards available through the Infinity Lock box.
    Resolved an issue that prevented captains from progressing in the task force operation “Infected: The Conduit”.
    Resolved an issue that prevented captains from progressing the episode “The Vault”.
    Resolved an issue in Khitomer Vortex that was preventing generators from becoming attackable when expected.
    Resolved an issue that could cause unexpected behavior in detonating Mirror Borg Spheres.
    Resolved a minor visual issue with the Farragut Temporal Cruiser [T6] that caused some FX to not appear in the correct area on the ship.
    Some gaps in the geometry of the Inquiry Gamma skin have been fixed.
  • Plata
    #44159
    Mi a túró az az icarly?
    Valami paramountos teló?
  • Orbancapitan
    #44158
    lejártak a stream jogok, a protostar meg azért mert megfog szünni a nickeloadeon v vmi ilyesmi a paramount veszteséges volt pl az icarly reboot se jött be sam pocket nélkül nem volt az igazi
  • gunji
    #44157
    Hm, elsőre azt mondanám, hogy szégyen, amit a Paramounték csinálnak stream-ügyben. Elindult a SkyShowtime/Paramount+ és ahelyett, hogy egy helyen el lehetne érni a Star Treket, amit nagyon sokan vártak/várnak, marad a szétszabdaltság, szinkronról meg álmodni sem lehet. És nem az új TNG-s micsodára gondoltam. Na, off vége.

    #44153: Hát, vagy átfutottam rajta, vagy megint változott a szöveg. A redditen írták, hogy eredetileg nem volt benne. Igaz, reálisan nem is lehetett várni.
  • Orbancapitan
    #44156
    nem gáz figyelni fogok h mike mit ír be a tenforwardban