45172
  • Plata
    #34639
    Orion boffot kivettétek?
  • LaLee67
    #34638
    Elvileg ha pve-n játszol ott nem nyúlhatnak a dolgaidhoz.
  • Plata
    #34637
    A multis része érdekelne,ha nem lehetne más dolgait le rombolni.
    Pont az építkezés miatt,a Minecraftot is szerettem,csak ugye ott is az volt ha valami paraszt betévedt és tönkre tette a hetekig hónapokig épített dolgaidat az szar volt.
  • LaLee67
    #34636
    Pedig bánhatod....nekem egyik kedvencem. Valóban jókat lehet építkezni is benne. Teleraktam módokkal, igy puceran hajtották az elfogott csajok a rabszolga kereket stb...singleben is bőven van benne annyi élet, hogy ne hiányozzanak más játékosok. Valóban gyönyörű az a játék. Rajta kívül is van még pár kedvenc,Ark survival evolved, Fallout 4, Empyrion galactic survival,na és ne hagyjam ki a Forestet...biztos sorolhatnám még de steamen vannak,most nem látom melóban.
    Persze ahol választási lehetőség van ott csak csaj karival...
  • Plata
    #34635
    Na akkor örülök hogy nem próbáltam ki,ki a fene akarna játszani homikkal.
    Én is szeretek női karival játszani.
    GTA-ban is női karim van,inkább csajt nézek harc közben mint egy pasi seggét bámuljam.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2019.09.23. 12:28:33
  • lammaer
    #34634
    Bár csajokkal lenne tele, de úgy tűnik az exiles tele van látens homoszexualitásokkal, mert a karakterek többsége óriási himbilimbikkel rohagnál... (mondjuk lehet az a normális ha férfi playerek férfi karaktereket indítanak és én vagyok a transzvesztita mert én meg mindenhol női karaktereket indítok... igaz, tudatsan úgy indokolom meg hogy sokkal jobb ingame riszáló női fenekeket nézni mint férfit)
  • Plata
    #34633
    A hó fegyverek csak hóemberek ellen jók,meg jetik ellen talán,szóval mindenféle téli eventes szörny ellen.
    Van hólángszóró hógolyószóró.Meg még sok állatság.
  • Plata
    #34632
    Fürdőruhát a nyári eventen lehet szerezni.
    Téli ruhát a téli eventen.
    Nyári eventen lehet szerezni még floatert,amivel tudsz repülni,az egy jetpack és szörfdeszkát is.
    Télen jéghorgász kesztyűt és hógolyó fegyvereket.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2019.09.23. 10:14:07
  • Plata
    #34631
    Na elmentem újra Risa-ra,másik karival mert nála tartok admiraltyban.
    Úgy néz ki hogy a kari több féleképen tudja használni a nyugágyat.
    Többször is rá kattintottam és nem mindig ugyanúgy használja,nem nagyon kísérleteztem,de negyedszerre megint előkapta a gépet.
  • LaLee67
    #34630
    Szuper,köszi. Fürdőruhát hol lehet venni vagy Risan átvált automatán?
  • Plata
    #34629
    Semmilyen emote,csak rákattintottam az ágyra és így ült le rá.
    Talán azé csinálja mert sci kari és még napozás közben is szeret olvasgatni.
    Talán ha tac kari lenne a batlethjét fényesítené.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2019.09.23. 09:44:07
  • Orbancapitan
    #34628
    Plata utsó képen melyik emote az?
  • Plata
    #34627
    Na most gépközelben vagyok és tudok félszemmel admiraltyzni.
    Meg felrakom képeket is.
    Ev suitot nukarára itt tudsz venni.Egyenlőre a 85 dilis tök elég.Többi nem éri meg.

    De majd a dyson küldikben tudsz szerezni három féle lila ev suitot,a választásodtól függ hogy milyen az EV suit a küldiben.

    Na és végül Risa,a kling sci karim megfáradt a melóban és elugrott napozni a tengerpartra.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2019.09.23. 09:28:48
  • LaLee67
    #34626
    Ok,köszi. Azt hittem a klingon határban vagy,majd leesett, hogy melózol:)
  • Plata
    #34625
    Lőttem egy képet Risa-n klingon karival.
    De közben el kellett jönnöm.
    Most kint vagyok a határban,majd ha visszamegyek megmutatom.
    Ev suitot is lekaptam hogy tudd hol van.
  • Plata
    #34624
    435.
    Jelenleg.
  • Plata
    #34623
    Jut eszembe,szerintem még nem voltál Risa-n.
    STO-ban a karaktereknek általában egyenruhát kell viselni mindenhol.
    Kivétel a risa üdülőbolygó.Ott lehet viselni mást is,fürdőruhát és egyéb ruhákat.
  • Plata
    #34622
    Gondolom az R&D promó miatt ment fel.
  • gunji
    #34621
    Hm, 463 a zen
  • Plata
    #34620
    Érdekes én tudtam rájuk KHG meg egyéb ruhát adni.
  • DrSoong
    #34619
    Nem az armor, hanem a szabónál a ruha. Pl. én egyen deltás kinézetet akarok és, hogy ne csak rajtam legyen a repuból kivett deltás (péncél) ruha hanem a doffokon is. Na ezt nem engedi.
    Utoljára szerkesztette: DrSoong, 2019.09.22. 21:55:16
  • Plata
    #34618
    Repus armort rá lehet.
    Elvileg engednie kéne.
  • DrSoong
    #34617
    Az nálam valami bug, hogy a repus ruhákat nem tudom ráadni boffokra, vagy másnál is így van?
  • LaLee67
    #34616
    Nekem a steam-es Conan Exiles van meg es azt tudom singleben is jatszani. Multira is bementem,de az nem jott be..
  • Plata
    #34615
    Fogalmam sem volt hogy van single is belőle,azt hittem csak MMO.
  • LaLee67
    #34614
    Igen a conan meg van nekem is,bar nem online jatszottam vele,de singleben is eleg finom anyagokat lehet kesziteni es igen lehet rendesen meretet adni nekik :) Bar a mell nagyobbitas ,csipo ,derek stb, beallitas itt is meg van.
  • LaLee67
    #34613
    Sajnos kepet nem tudok,mert eloszor ledobbentem utana meg rohantam a csaj utan a bankhoz es hesszeltem, rovid ido utan felteleportalt a hajojara. Teljesen atlatszo volt a ruha es mint ha vekony kis csovekben szines folyadek folyt volna. Ezt ugy kepzeld el, mintha a ruha oldalan bokatol a honaljik diszkent fut egy kis cso es abban szines folyadek van. De a kebleit tisztan lehetett latni mintha azt nem takarta volna semmi. Sajnos olyan gyorsan zajlott le, hogy tobbre nem emlekszem.

    Termeszetesen semmi olyat nem tennek fel a jatekra ami tiltott es kizaras jar erte. Ott a fallout 4 pl. amivel eltudok nude peccsel szotakozni es esztetikus , persze nem online jatek. Csak gondoltam rakerdezek,mert meglepett a dolog es ha engedelyezett esetleg, akkor miert ne lehetne nekem is,de latom ez platoi marad :)
    Utoljára szerkesztette: LaLee67, 2019.09.22. 20:55:22
  • Plata
    #34612
    Egy olyan MMO-t tudok amihez nem kell mod mert alapból benne van a meztelenség,az a Conan Exiles,azt hiszem ez a neve.
    Valami túlélős építkezős MMO.
    Úgy hallottam abban a karid méreteit is beállíthatod.
    Gondolom a játék tele van jó nagy méretű csajokkal.
    Sosem játszottam vele,csak hallottam róla.Állítólag nagyon szép játék,meg jókat lehet benne építkezni,házakat várakat.
    De még is csak túlélős,ez miatt nem próbáltam ki soha.
    Valami retardált betéved azt tönkre teszi azt amit mittomén mennyi idő alatt felépítettem.
  • gunji
    #34611
    Szerintem sincs ilyen, de messziről kerüljük el a külső módosításokat.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nemrégen, talán a nyáron olvastam a redditen - másik MMO-ról van szó -, hogy valaki tanácsot kért egy végleges kitiltás utáni visszatéréshez. Leírta, hogy való igaz csalt, hibázott, megbánta amit tett, s szeretne becsületesen játszani kedvenc játékával. De akárhányszor újraregelt, mindig újra megkapta a permbant. A válasz az volt, hogy már soha nem térhet vissza, mert a kitiltás magára az élő emberre is vonatkozik és már az is tiltott, ha kitiltottként újra regisztrálna.
    Mindezt csak azért írtam le, hogy akármennyire jó pofa vagy akármennyire kis dolgot változtatnánk, ami nem számít sehol, ha egyszer tiltva van, akkor ne kockáztassunk. Nem éri meg, ha veszni hagyjuk a belefektetett időt és esetleg pénzt.
    (Az más kérdés, hogy nem értek egyet az ilyenfajta büntetéssel, nagyon túlzónak érzem. S problémát okoz az is, hogy így az adott család nem vétkező másik tagja sem tud soha többet belépni.)
  • Orbancapitan
    #34610
    Fürdőruha az v khan ruhája
  • Plata
    #34609
    Igen,vannak ilyen anomáliák.
    Tök pucér karit is láthatsz néha,mert leszedik valami buggal a ruhát.
    Az a fóliás ruha nem tudom melyik lehetett,ha lenne képed talán volna ötletem,lehet valamelyik boxos vagy repus ruhát bugolta be.
    Vagy csak egyszerűen boxos ruha.
  • LaLee67
    #34608
    Lattam egy jatekost egy csaj karival teljesen atlatszo ruhaban,mintha folia lett volna a csajon ...Zenes ruhak kozott nem lattam olyat.
  • Plata
    #34607
    Én még nem is hallottam ilyesmiről.
    Egyébként a karakterek olyanok mint a barbi baba a STO-ban,mikor bejött Season 6 volt egy bug,a karakter ruhái bementek a bőre alá.
    Vulkáni sci karim is meztelen lett.A boffjainak meg felemás ruházatuk lett,félig páncélban voltak félig öltönyben vagy üneplőben.
    Röhejes volt.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2019.09.22. 19:42:29
  • LaLee67
    #34606
    Tud valaki valami jo nude patchet ami nem zavarja meg a jatekot es nem bannolnak erte?
  • Chak
    #34605
    Ja token miatt mindig jól jön. Hajót passzolom, de bármi jó amibe tudok rakni gw3.

  • Plata
    #34604
    Engem érdekelne.
    Kellene főnix up token.
    Megkellene csinálnon egy tuti Gw sci hajót.
    Amit tökre kimaxolok nem csak úgy nagyjából.
    Gw traitekkel.
    Csak hajó nem tudom mi lenne az ideális.
  • Plata
    #34603
    Küldtem neked 50-es szintre cuccot.
    Nem tudom mindent küldtem-e,mert kb egy órába telt postázni,vasárnap van és a család folyton közbe zavart,így aztán mikor volt egy perc nyugtom postáztam utána kis afk majd mikor tudtam újra,aztán lehet hogy valamit kifelejtettem.
    Hajóra Aegis szettet küldtem,ne ijedj meg,de megváltoztatja a hajód kinézetét.
    Ki tudod kapcsolni,jobb katt az itemre és disable visuals,ha zavar.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2019.09.22. 11:56:19
  • Plata
    #34602
    Próbáld ki a jem hadart,60-as karit ad fel van cuccolva skillezve.
    Az ingyenes jem hadar is biztos jó.
    A fizetős baromi jó.
  • Ágyúgolyó85
    #34601
    Köszönöm a nagyon részletes infót. Nemrég kezdtem egy másik karit, úgy érzem muszáj lesz belerázódni a dolgokba és újrakezdeni, úgy érzem hasznosabb lesz ez igy.
  • Chak
    #34600
    Passzolom h főnix jön-e v sem, a fejemben még az van mintha nem rég lett volna. Pedig nem úgy van az. Kár h a zen árfolyamon már nem segít. Majd talán a kövi dili nyelős holding mint a kolónia. Ha lesz egyáltalán új holding.