45291
  • LaLee67
    #34798
    Ultimate tokent nem talalok a zsakomban .
  • Plata
    #34797
    Nem,az fegyver pack,de egy ultimate tokent is ír az event.
  • LaLee67
    #34796
    Az elachi distr weap pack lenne az ultimate tech token? Ha igen mi a javaslat, melyiket valasszam?
  • LaLee67
    #34795
    Meg egyelore nem tudom mi az a token, mert orionnal vagyok :)
  • Plata
    #34794
    Vigyázz abban a csomagban van ultimate tech token is,azt nehogy valami vacakra lődd el.
  • Plata
    #34793
    Igen vannak olyan bazi nagy hajók is.
  • LaLee67
    #34792
    Engi,21 szint csak. Este elkezdtem egy lekvarral is kivancsi vagyok mik a legjobb fegyok a hajora....o mar tak. Lesz majd egy Vulcani sci T'Pol-om is hamarosan :)

    Amikor hazamegyak a fo bogyomra,akkor az urben latok sok hajot,de bakker 20x nagyobbak mint az enyem. Azok jatekosok hajoi vagy npc?
    Utoljára szerkesztette: LaLee67, 2019.09.29. 15:43:21
  • Plata
    #34791
    Orion karid mi?
    Engi tac vagy sci?
  • Plata
    #34790
    Fegyver csomagot.
    Nyolc elacsi diszruptort.
    Az szép.
    Ha olyan mint a boxos.
    Elacsi dhc félholdat lő.
  • LaLee67
    #34789
    Igen sikerult minden, mar 2 karimnak meg van. Klingonnal vettem ki eloszor, o kapott egy plusz csomagot is a hajohoz, nem neztem meg mit,mert most a z orionosommal csinalom :)))
  • Daeus89
    #34788
    zelacsi hajó le tesztelve imbah :D
  • Plata
    #34787
    Figy,egy karival kitudod venni az event reward fülön,utána az öszzes jelenlegi és jövőbeli kariddal kiveheted szintén,csak egy másik fülön.
    Van egy event store ott lesz az összes többi karidnak.
    Múltkor tettem is be róla képet.
    Amint kiveszed a kariddal a hajót az event fülön azzal aktiválod a hajót accountodra mint jutalom,ezek után a többi kariddal is belogolsz és kiveszed.Ha kell nekik.
    Ha nem jöttél még rá hol kell többivel kivenni,kb 5 felé hazaérek és megmutatom egy képen,de pár napja tettem be róla képet,de most nem tudom vissza keresni.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2019.09.29. 14:42:41
  • LaLee67
    #34786
    Na befejeztem az eventet, kivehetnem a Gulyast,de nem talalom amit valaszoltal korabban a kerdesemre,ezert osszefoglalom hogy ertettem.
    Ha a nagy klingonommal claimezem, akkor is kitudom venni masik karimmal is a promotes ablakbol. Gyakorlatilag minden karakterem tudja hasznalni a Gulyast!? Tehat ha klingonnal kiveszem, akkor kitudom venni az orionossal is es a fedessel is ?

    Mert ha nem igy van, akkor kitalalom melyik kapja meg. Klingonomnak mar van t6-ja es szereti nagyon :)
    Utoljára szerkesztette: LaLee67, 2019.09.29. 14:37:18
  • LaLee67
    #34785
    Plata es Kotomicuki , koszi a valaszokat. Azt hiszem az ingyenes ajandekok kozt kaptam az xp boostokat. Gondolom a 65-os karimra mar ne tegyem, ha jol ertem neki spec pontok kellenek. Igy a kisebb karik gondolom jobban hasznukat veszik.
  • Plata
    #34784
    Az lehet, fed klingon sci-mnek erős sci hajó volt,gw3+sv3-al,a romulánnak csak gw1,mert azon a hajón max annyi lehetett.
  • gunji
    #34783
    Bugos lehet, hasonlóan jártam magam is: mentem három 'sentinel'-t (->1,5->2,5->3,4) és egy '9th rule'-t (->4,5), ahol adott masteryt. Utána a 'rescue & search'-t, az viszont nem. :(

    Szerk: chaten mondták, hogy a kapott mastery xp függ pl attól, hogy milyen gyorsan mennyi ellent sikerült megölni. S így már érthető, hogy egy sci-vel hogy lehet többet kapni (GW). Volt olyan, aki egyből 4,5-et lépett nulláról.
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2019.09.29. 12:45:05
  • Plata
    #34782
    Salvage boost az összes karimon ott figyel.
    Szerintem valami eventes jutalom lehetett.
    Még a doffos karin is van 100k salvage boost.
  • Plata
    #34781
    Itt látszik hogy nem időhöz van kötve.

    És ilyen sok féle van
  • Plata
    #34780
    Nem xp-ben.
    Több fajta is van,eventért és egyéb marhaságért is kaphatsz.
    Több karimon is évek óta ott van ilyen vagy olyan boost,mert még nem fogyott el.
    Salvage boost asszem eventért járt.
    Xp boost például van 150 ezres,az azt jelenti hogy 150 ezer xp erejéig 50%-al több xp-t kapsz.
    De van repu mark,flotta mark,craft xp és még ki tudja milyen boost.
    Doff xp is van.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2019.09.29. 06:27:07
  • Kotomicuki
    #34779
    Mennyiségben, ez nem annyira lehúzós MMO mint pl. egy wot - bár, mindkét esetben el szeretnék érni, hogy a nap 24 órájából minél többet ülj a termékük előtt.
    C-storban 600 és 200 Zen-ért mérik a nagy (150k) ill. kicsi (25k) XP boost darabját, ami minden esetben +50% XP-t ad a neki megfelelő mennyiségű XP eléréséig - bal-fönt számolja a még visszamaradt tételt.
    Lehet nyitni ládából is, ha minden igaz, ill. a Vanguard- és Discovery-pakk is ad ilyet.

    A többi boost is hasonlóan működik a maga területén.
    Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2019.09.29. 01:49:12
  • LaLee67
    #34778
    Amugy mennyi ideig tart egy large boost? Oraban merik?
  • Plata
    #34777
    Megnéztem a fed klingon sci karimnak nincs xp boostja,salvage és craft xp boost van neki.
    Fogtam a roma sci karimnak adtam egy másik hajót,dobáltam rá felszerelést nagyjából és elmentem vele patrolra,első patrol több mint másfél masteryt adott.
    Bementem az utolsóra is,letoltam,kiírta hogy kaptam sok xp-t.De mastery xp egy büdös kanyi sem jött.Semennyivel sem nőtt a mastery,ami fura.
  • Plata
    #34776
    Eleve tripla xp-t ad.
    Szóval több jár mint normalon.
    Ha letolsz egy patrolt kiírja hogy 3x-os xp.
  • Plata
    #34775
    Kb 5 fele hazaérek és megnézem.
    De szerintem nem volt booster.
  • gunji
    #34774
    Áttettem advance-ra, így ad ~8000 mastery xp-t, egyébként semmivel sem többet, mint a normal. S kell még egy kör.
  • Plata
    #34773
    Hmm,szerintem nincs neki xp boost.
    Egyik patrolba kaptam random társat és rohadt sok hullám volt,ennyi.
  • gunji
    #34772
    Hogy csináltad, XP-boosterrel, elite-n? Most mentem 5-1-3-5 sorrendben új patrolt, s csak T3 elején járok, még 7088 xp kell a T4-hez.
  • Plata
    #34771
    WoW-ban fura hogy sosem nevezik a nevén a karidat.
    Sw tor-ban nem is figyeltem.
    Sw Tor-ban nekem az alapsztori jött be,az rendesen és klasszul ki van dolgozva.
    A kiegek már összevannak csapva.
    Még talán Revan jó.
    De az alaphoz képest az is elmarad.
    Az alap sztori ahogy megvan csinálva az állati.Annyi féleképp lehet megcsinálni,számít a fajod meg kari neme és beállítottsága.
    Sith sorci light oldalon jó hecc.
    Egyébként reggel már hat órakor szarakodott szerver.Admiraltyzram erre jöttek a server not responding-ok.
  • Chak
    #34770
    Pont ezért írtam h mmoban annyira nem gáz. De mikor egy single playernél örjöngenek h miért hangos a playar character, na az már agyfasz. Gém devek meg mindig sírnak h minden nehéz, bezzeg a túlárazott skinwk, 3d modellek, és a szerwncsejáték dobozaikat nem nehéz kilószám q játékokba pakkolni haha.. ehh
  • Chak
    #34769
    Annak is megvan a helye, de ja ne essünk az űrpaci túl oldalára. :DD
  • gunji
    #34768
    Dehát biztos sokan emlékeztek, eredetileg - a játék első éveiben - nem volt senkinek, egy karakternek sem hangja, mind tátogott feliratozva. Aztán fokozatosan tettek a jelenetek alá hangot (talán először a romulán kiegnél?), s a régi küldetések voltak furák beszéddel :)
    A játékosnak meg szvsz azért nincs hangja, mert túl sok fajból túl sokféle lehet: fiú-lány-kicsi-nagy-stb. és mindegyik másképpen beszélne, így túl drága lenne pluszban ennyi színésszel ennyi szöveget felvenni.
    #34766: Az off SWTORban azért ez egy jó érv az új játszható fajok betétele mellett, mert a devek mindig azt mondják, hogy drága és nehézkes lenne felvenni új hangokkal a szöveget, főleg, ha az adott faj nem beszél basicül.
  • LaLee67
    #34767
    Igazad van. Engem is az idegesit ha nincs hang, meg ha nagyon hulye a hangja akkor is megszokja gyorsan az ember.


    Mondjuk ha egy japan vinnyogos ribanc hangot dobnanak ra,akkor en is letiltatnam :)))
    Utoljára szerkesztette: LaLee67, 2019.09.27. 23:22:03
  • Chak
    #34766
    Ja a hangtalan hős rohadt kiakasztő. Más játékoknál meg folyton azért kardoskodnak a kommentelők h ne legyen a karijának hangja. Sztem totál kiábrándító ha néma a hős. Egy mmoban talán még elmegy. De sto story orientált gém, szal a karim tátogása totál lecsapja a hangulatott. Szvsz.
  • Plata
    #34765
    Pedig számolnia kellett volna.
    Jah,hang az nincs.
  • LaLee67
    #34764
    A leiras szerinti kijelolt helyen voltam az urben es csatlakoztam az endeavoros csatahoz. Urben voltunk mindnyajan es csak keringtunk,mert gondolom nem volt meg a letszam.


    Amugy az normalis hogy a filmbejatszasoknal az en karakteremnek sosincs hangja mikor beszel?
    Utoljára szerkesztette: LaLee67, 2019.09.27. 22:20:19
  • Plata
    #34763
    Jah,pedig ha leölöd őket azt számolja,nem groundon kell őket ölni?
  • LaLee67
    #34762
    Tudom, ott voltam bent mas jatekosokkal,de nem tortent semmi...
  • Plata
    #34761
    Tzenketzik Gon'cra systemben vannak.
  • LaLee67
    #34760
    Nagyon elvezem ezt a jatekot, apam amikor a DS9-et a lekvarok betamadtak, tisztara megjelent elottem a film :)
  • LaLee67
    #34759
    A mostani endeavorsos Tzenketi hajok kinyirasanal hogy kezdodik a csata, mert ott vagyok a kijelolt helyen meg meg 3 man,de nem tortenik semmi!? Mar csak 2-en....
    Utoljára szerkesztette: LaLee67, 2019.09.27. 21:25:20