Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Orion tac recruit karival.
Gw az elsőre aztán álca ki és hy spread-el.
Rá plasma storm és a fene tudja milyen torpedó konzol.
Teszteltem,az elsőben van egy kis duma,második meg rohadt rövid.
Állandóan azt láttam hogy WTB elacsi dread meg hasonló.
Volt aki csak 1.7,de volt aki 1.8 milliárdot is perkált volna.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Állandóan elacsi sheshart akarnak venni cseten.
Van aki 1.8bill-t is kínált érte.
Mondjuk amilyen gyengén van felfegyverezve a méretéhezt képest, lehet az is.
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2021.05.26. 16:40:50
Nem az volt a bajom hogy nagy a hajó, legyen nagy, de legyen rajta fegyer is 😊
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Hát aki nem tartotta számon a traiteket az így járt,meg az is aki számon tartotta mert elveszett úgyis.
Talán tudják javítani.
Nemcsak a traitet tűnhettek el: sokaknál egy-két szabad karakterhelynek kélt lába. Csak hát ha valakinek több volt, s nem tartja napi szinten nyilván, akkor honnan tudja, megvan-e mind? 😉
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Ahhoz képest.
Scimitar-class
Affiliation:
Romulan Star Empire, Romulan Star Navy
Remans, inc. Reman Resistance
Romulan Republic, Romulan Republican Force
Type:
dreadnought, warbird
Service period
late 24th century early 25th century
Dimensions
Length:
890 meters
Width:
1350 meters
Specifications
Armaments:
52 disruptor banks; 27 torpedo launchers, thalaron generator
Defences:
regenerative deflector shields; cloaking device
Auxiliary craft:
40+ Scorpion-class fighters
4x nagyobb hajó (térfogatban 16x, 40x nagyobb legénység), ehhez képest fegyverzetben meg csak 2x erősebb.
Kvázi semmi értelme nem lenne ilyet építeni, abszolút gazdaságtalan és taktikailag is sokkal jobban járnának ha 1 ilyen helyett építenének 4-8 B'rel-t
(max azt tudom elképzelni hogy ezek a disruptorok meg torpedók sokkal erősebbek, de erről ugye nem beszél a fáma)
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2021.05.26. 10:48:05
K'vort-class
Affiliation:
Klingon Imperial Defense Force
Type:
light cruiser
Dimensions
Length:
678.36 meters<1>1>
Width:
780.62 meters<1>1>
Height:
423.72 meters<1>1>
Mass:
1,890,000 metric tons<1>1>
Specifications
Crew:
500+<1>1>
Speed:
warp 9.6<1>1>
Armaments:
4 disruptor cannons; 2 torpedo launchers<1>1>
Defences:
deflector shields; cloaking device
Auxiliary craft:
none
STARSHIP CLASS
B'rel-class
Affiliation:
Klingon Imperial Defense Force
Type:
scout<1>1>
Dimensions
Length:
157.76 meters<1>1>
Width:
181.54 meters<1>1>
Height:
98.54 meters<1>1>
Mass:
236,000 metric tons<1>1>
Specifications
Crew:
12+<1>1>
Speed:
warp 9.6<1>1>
Armaments:
2 disruptor cannons; 1 torpedo launcher<1>1>
Defences:
deflector shields; cloaking device
Auxiliary craft:
none
Kiváncsi leszek. Így is tele vagyunk bopokkal. Még egy nem tudom mit ad hozzá érdemben. Cryptic számláit nem számolva.
Na és light cruiser tipusú.
Különben meg az jutott eszembe,erről a crew dologról,hogy a játékban számít még a crew?
Régen számított,úgy rémlik annak idején volt crew recovery rate a hajón,na és harc közben fogyott a crew amitől a hajó is gyengébb lett.
Ez ma már szerintem nincs bent.
De nem emlékszem mikor vették ki,lehet bent van csak nem figyeltem meg jól.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.05.26. 07:17:37
Egyébként nézzétek meg hogy nem tűnt-e el traitetek.
A tegnapi frissítéssel starship traitek tűntek el.

Az alienware profilom valamiért megszűnt... és a valós emailre újraregisztrációnál azt mondja nem valós email...
Utoljára szerkesztette: DrSoong, 2021.05.26. 00:52:23
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Az új küldi egész jó.
Bár megint gombás realm-ra kell menni amivel már tele a hócipőm,de nem rossz küldi,csak a jutalom egy vacak akna.
A negyedik napi ajándékot se felejtsétek: a Promotions fülön a T6-X ship upgrade tokent. <#eljen>#eljen>
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Közben kishíján all in-t dobtak: zen, lobi és kulcs leértékelés is van egyszerre: klikk
(Szerk: a chaten kiderült közben, hogy nem)
Utoljára szerkesztette: gunji, 2021.05.25. 20:30:22
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Úgy éreztem kb félóra volt.
Baromi sok xp-t adott az igaz,de uncsi vót.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.05.25. 19:27:49
"After an honorable and epic Year of Klingon" - le is ment a klingon év? Nem idén kezdték?
- ne higyj a crypticnek, hogy nem lesz leállás
- nem elég negyedóra egy patrolhoz
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Amúgy fura ma a beam overload: lő egy másodpercig, majd 2-3 sec szünet, megint 1 sec tűz, s 2-3 sec szünet és már vége is buffnak <#wow1>#wow1>
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Ki ne hagyja senki a macsekokat <#circling>#circling>
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Igazán jól sikerült,egy igazi zizzent kari.
Tac kari amit sci karira vettem.<#vigyor>#vigyor>
De imádom.
Mostantól kevésbé fog el a hányinger, ha be "kell" lépni hozzá - és kezdődhet a soha véget nem érő fejlesztgetés(e)!
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
(Aki felvette, látá, hogy még -7813 napig érvényes az ajánlat <#nevetes1>#nevetes1>)
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Vagy az admirality fülön egy gombnyomásra 3 hajót berakó funkciónak....
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2021.05.22. 23:11:43