Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#39247
Az lehet.

#39246
A megoldás arra az lehetett, hogy advanced-on volt a nehézség (korábbi trait farmolás miatt).

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39245
Nekem könnyű volt tényleg.
Orion tac recruit karival.
Gw az elsőre aztán álca ki és hy spread-el.
Rá plasma storm és a fene tudja milyen torpedó konzol.

#39244
nekem két patrol tegnap 10 perc volt úgy hogy afk-ztam is a kettő közt
#39243
Srácok az 1-es 2-es klingon patrol laza és nagyon rövid.
Teszteltem,az elsőben van egy kis duma,második meg rohadt rövid.

#39242
Tegnap venni akartak.
Állandóan azt láttam hogy WTB elacsi dread meg hasonló.
Volt aki csak 1.7,de volt aki 1.8 milliárdot is perkált volna.

#39241
Most árul valaki ESD-n <#nevetes1>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39240
Nem tudjátok miért bolondultak meg az elacsi hajóért?
Állandóan elacsi sheshart akarnak venni cseten.
Van aki 1.8bill-t is kínált érte.

#39239
cruisert is lehet arra használni
#39238
Akkor vmi troop transportnak kéne lennie, nem? 😄
Mondjuk amilyen gyengén van felfegyverezve a méretéhezt képest, lehet az is.
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2021.05.26. 16:40:50

#39237
pl az odyssey 1000 emberes volt ebben benne vannak a tisztek családja, hozzátartozóik is
#39236
valszeg raid partynak is számit az 500 ember ebből nem tudni mennyi a üzem fentartó a hajón és mennyi a deszant.
#39235
Na, de ennek legalább van értelme.... rendesen van rajta fegyverzet, komplett vadászflotta.. nem 4 puskát szolgál ki 500 ember....

Nem az volt a bajom hogy nagy a hajó, legyen nagy, de legyen rajta fegyer is 😊

#39234
Semmiért,csak eszembe jutott.

#39233
Az üres karakterhelyre gondoltam, de a hét csoport traitet is nehéz fejben tartani, főleg több (tucat 😊 karakternél. A hajó traiteknél kezdtem el vezetni táblázatban, kinél melyiket farmoltam ki. De csak mert nehéz fejben tartani, hogy a build éppen hol tart, kellene ebből egy jó táblázat 😄 Mindenesetre rossz az irány, hogy elvesznek dolgok, amit aztán a játékosnak kell bizonyítania, hogy rendelkezett vele.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39232
benne volt 2015-ig de most mért lényeges?
#39231
Azért mert még kezdő koromban tuti bent volt.
Hát aki nem tartotta számon a traiteket az így járt,meg az is aki számon tartotta mert elveszett úgyis.
Talán tudják javítani.

#39230
Nincs benne. Azt írja a wiki, hogy az ikóniai háborúval vették ki 2015-ben.

Nemcsak a traitet tűnhettek el: sokaknál egy-két szabad karakterhelynek kélt lába. Csak hát ha valakinek több volt, s nem tartja napi szinten nyilván, akkor honnan tudja, megvan-e mind? 😉

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39229
Hát nézd ez a scimi.
Ahhoz képest.
Scimitar-class


Affiliation:
Romulan Star Empire, Romulan Star Navy
Remans, inc. Reman Resistance
Romulan Republic, Romulan Republican Force
Type:
dreadnought, warbird
Service period
late 24th century early 25th century
Dimensions
Length:
890 meters
Width:
1350 meters
Specifications
Armaments:
52 disruptor banks; 27 torpedo launchers, thalaron generator
Defences:
regenerative deflector shields; cloaking device
Auxiliary craft:
40+ Scorpion-class fighters

#39228
Amúgy mi értelme van a Kvortnak ha "realitás" szemszögéből nézzük?

4x nagyobb hajó (térfogatban 16x, 40x nagyobb legénység), ehhez képest fegyverzetben meg csak 2x erősebb.
Kvázi semmi értelme nem lenne ilyet építeni, abszolút gazdaságtalan és taktikailag is sokkal jobban járnának ha 1 ilyen helyett építenének 4-8 B'rel-t

(max azt tudom elképzelni hogy ezek a disruptorok meg torpedók sokkal erősebbek, de erről ugye nem beszél a fáma)

Utoljára szerkesztette: lammaer, 2021.05.26. 10:48:05

#39227
STARSHIP CLASS
K'vort-class

Affiliation:
Klingon Imperial Defense Force
Type:
light cruiser
Dimensions
Length:
678.36 meters<1>
Width:
780.62 meters<1>
Height:
423.72 meters<1>
Mass:
1,890,000 metric tons<1>
Specifications
Crew:
500+<1>
Speed:
warp 9.6<1>
Armaments:
4 disruptor cannons; 2 torpedo launchers<1>
Defences:
deflector shields; cloaking device
Auxiliary craft:
none

STARSHIP CLASS
B'rel-class

Affiliation:
Klingon Imperial Defense Force
Type:
scout<1>
Dimensions
Length:
157.76 meters<1>
Width:
181.54 meters<1>
Height:
98.54 meters<1>
Mass:
236,000 metric tons<1>
Specifications
Crew:
12+<1>
Speed:
warp 9.6<1>
Armaments:
2 disruptor cannons; 1 torpedo launcher<1>
Defences:
deflector shields; cloaking device
Auxiliary craft:
none

#39226
Ha van rajta EBc de nagy hajó jöhet.<#vigyor>

#39225
Jaja, közben rákerestem.
Kiváncsi leszek. Így is tele vagyunk bopokkal. Még egy nem tudom mit ad hozzá érdemben. Cryptic számláit nem számolva.
#39224
Csak a K'Vort egy nagy bird of prey volt,amíg a B'rel-en 12+ fő volt addig a K'Vort-on 500+.
Na és light cruiser tipusú.
Különben meg az jutott eszembe,erről a crew dologról,hogy a játékban számít még a crew?
Régen számított,úgy rémlik annak idején volt crew recovery rate a hajón,na és harc közben fogyott a crew amitől a hajó is gyengébb lett.
Ez ma már szerintem nincs bent.
De nem emlékszem mikor vették ki,lehet bent van csak nem figyeltem meg jól.

Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.05.26. 07:17:37

#39223
A K'Vort 24-edik századi B'rel.
Egyébként nézzétek meg hogy nem tűnt-e el traitetek.
A tegnapi frissítéssel starship traitek tűntek el.

#39222
Kvort class. Miért olyan ismerős.. nem valami bop varriáns volt?
#39221
chak most nekem sikerült elfogni infót a reddit chat-en in-game
#39220
srácok most veszem észre hogy tailornál eltűnt a hirogén páncél a választékból csak a mellkas része van meg, a páncél mint item meg van....
#39219
Indítottam egy "To Hell With Honor" TFO-t. Az első fegyverzetem állandó unlimeted CD-n volt állandó 144 fegyverenergia mellett, ami probléma mert 4db dual beam, a hátsók se mindig működtek azok omnik ott is 10s CD mindig volt... Ez most nem tudom micsoda, de korábban ezen a TFO-n nem volt ilyen!

Az alienware profilom valamiért megszűnt... és a valós emailre újraregisztrációnál azt mondja nem valós email...
Utoljára szerkesztette: DrSoong, 2021.05.26. 00:52:23
#39218
Chaten írta valaki, hogy az első két patrol rövid és könnyű, 2-3 perc egyenként. Elsőt indítom: kb 70 ellen jött, kb negyed óra, két respawn. Hm, tényleg könnyű <#fejvakaras><#ejnye1>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39217
Köszi.

#39216
#39215
Hát az új TFO az marha hosszú és unalmas,végtelen hullámban jön az ellenség,xp farmra tökéletes,baromi sok xp-t ad.
Az új küldi egész jó.
Bár megint gombás realm-ra kell menni amivel már tele a hócipőm,de nem rossz küldi,csak a jutalom egy vacak akna.

#39214
Melyiket? És beszámította az eventbe?

A negyedik napi ajándékot se felejtsétek: a Promotions fülön a T6-X ship upgrade tokent. <#eljen>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39213
Én a biztonság kedvéért egy régi AFKzhatót választottam ma, amig plata nem ad teljeskörű analizist 😄

#39212
És az új tfo-t lehet afk*-zni? <#banplz>

Közben kishíján all in-t dobtak: zen, lobi és kulcs leértékelés is van egyszerre: klikk

(Szerk: a chaten kiderült közben, hogy nem)
Utoljára szerkesztette: gunji, 2021.05.25. 20:30:22

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39211
Az új TFO elég szár.
Úgy éreztem kb félóra volt.
Baromi sok xp-t adott az igaz,de uncsi vót.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.05.25. 19:27:49

#39210
Na, csak rám vártak hogy géphez üljek, megy is a szerver 😄

"After an honorable and epic Year of Klingon" - le is ment a klingon év? Nem idén kezdték?

#39209
Teljesen fel vagyok aljzva 😊

#39208
ma jön az új tfo amúgy
#39207
A mai nap tanulsága:
- ne higyj a crypticnek, hogy nem lesz leállás
- nem elég negyedóra egy patrolhoz

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39206
Nincs tartalék ajándék 😊

Amúgy fura ma a beam overload: lő egy másodpercig, majd 2-3 sec szünet, megint 1 sec tűz, s 2-3 sec szünet és már vége is buffnak <#wow1>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39205
És ha megvan?

#39204
Harmadik napi ajándék a Ferasan játszható faj a Personnel fülön <#eljen>
Ki ne hagyja senki a macsekokat <#circling>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39203
Hát én imádom a recruitom.
Igazán jól sikerült,egy igazi zizzent kari.
Tac kari amit sci karira vettem.<#vigyor>
De imádom.

#39202
Na, a klingon recruit-omnak kész lett az összes repu'-ja.
Mostantól kevésbé fog el a hányinger, ha be "kell" lépni hozzá - és kezdődhet a soha véget nem érő fejlesztgetés(e)!

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#39201
Múltkor valaki kérdezte hol esik diszkós fegyver,Operation riposte-on esik,az a mai endevor,elmentem és egy rakás esett,sajnos csak egy bím meg egy dhc lett az enyém.

#39200
Mai ajándék a Uniforms fülön a Klingon Academy Uniform. <#eljen>
(Aki felvette, látá, hogy még -7813 napig érvényes az ajánlat <#nevetes1>)

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39199
Az baró lenne.

#39198
Jobban örülnék QoL featureoknak a UIon... mondjuk egy fill all daily reputation gombnak..
Vagy az admirality fülön egy gombnyomásra 3 hajót berakó funkciónak....
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2021.05.22. 23:11:43