Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Utoljára szerkesztette: Orbancapitan, 2021.07.01. 13:29:54
Asgard túl unalmas hely nekem,egy napig sem bírták volna ki.<#vigyor>#vigyor>
de tény a tüdőgyulladás se egy leányálom nekem is volt már az egyik műtétem után télen.
Utoljára szerkesztette: Orbancapitan, 2021.07.01. 13:08:32
Nekem fiatalabb koromban sikerült összehozni hármat is,a harmadik elég bulisra sikeredett.
Ha jól emlékszem két oldlali áttétes fasz tudja mi volt,nem két nap volt mire felépültem.Még egy ideig kómában is voltam,bár arra nem emlékszem szóval rossz emlékem nincs róla.<#nyes>#nyes>
Bár asszem teljesen nem épültem fel,mert azóta felelőtlenebb és lököttebb lettem.Azt mondják.<#hawaii>#hawaii>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.07.01. 11:14:01
Vizsgáltak már eleget. Ez sajna ilyen akár hónapokba is telhet mire eléred a covid előtti állapotot.
Nektek is sikeres regenerálódást!
Chak, jobbulást, és viizsgáltasd ki magad nem maradt e valami szar szövődmény utána. Asszonyt is rendesen földhöz csapkodta, még 2 hónappal később is fáradékony, messze nem olyan virgonc mint volt....
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2021.06.30. 22:01:32
Március első hetében jelent meg az első tünetem, és április első hetéig tartott hivatalosan. Ez idő alatt ki be jártam a Szent Lászlóba. Tüdőgyulladás meg minden ami ezzel járt. Szerencsémre befeküdni nem kellett. Az egy hónapból az első 3 hét az kegyetlen volt.
Végül áprilisban visszaengedtek dolgozni, de csak fél műszakosan tudtam mert olyan gyenge voltam.
Össz vissz így 2 hónapom ment rá erre a nem kívánt élményre.
Azóta már visszaerősödtem amennyire tudtam.
Egyetlen mellékhatása, hogy amennyit lefogytam az egy hónap alatt, utána duplán jött vissza.. <#falbav>#falbav>
"KL az ügyfélszolis, aki beadja, miért is jó nekünk, ha a főnökék (André) elcseszik a játékot" ez nagyon tetszik :'DD
Diszruptor ground küldi volt.
Betettem a nagyágyút,lementem nimbuszra és lőni akartam bogarakra,de semmi.
Nem lőtt csak elővette a fegyót és egyszerre kettő lett nála.Egy a hátán egy a kezében.<#vigyor>#vigyor>
Relog megoldotta,de akkor is röhejes volt.
Most visszacserélhetnék őket a régiekre <#integet2>#integet2>
#39523: Nem, ez csak ilyen achievement <#nevetes1>#nevetes1>
Jobbulást. És már jól vagy? Minden rendben?
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Utoljára szerkesztette: Orbancapitan, 2021.06.30. 15:24:14
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Csak az űr orkok el ne vigyenek haha
#39517: De nemsokára 40000! xD
#39513: Szeretnék STO-mozis tematikájú karaktert, ahhoz kell a ruci 😉
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.06.30. 12:25:34
Ha jól tudom az a Magic Legends túlságosan a költésre ment rá,vagyis hogy költs pénzt.Azért nem volt népszerű.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.06.30. 12:15:10
Most olvastam, hogy 44 Cryptices ma már a munkanélküli segélyért áll sorba.
Fed karira rakható csak.
És olyan mosott szar kinézetűek.
Device vicces.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.06.30. 00:37:57
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Ha már nem lesz újdonság megveheted a hajókat abból is.
#39506: Mondjuk várható volt, hogy lejjebb megy. Délben tettem ki egy nagyobb összeget 500-on, meg szeretném venni a genezis packot. <#fogmosas>#fogmosas>
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Nekem ne pajzs kell,adják vissza a Ningtao kinézetet a B'rel-nek.<#falbav>#falbav>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.06.29. 20:58:40
Az ár sztem túlzás, ennyiért akkor legyen account unlock, vagy legyen olcsóbb.
szerk: Bár ahogy elnézem a redditen mindenki boldog, akkor én is 😄
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2021.06.29. 21:01:20
Most vettem észre hogy 13 starship trait dobozom van.<#wilting>#wilting>
Utoljára szerkesztette: Orbancapitan, 2021.06.29. 00:05:36
Nos nekem a rekord asszem 22 óra.
De úgy hogy a hajómat vagy négyszer feltámasztottam mert elfogyott a dilije.
Minél jobb hajó és legénység kell.
Nekem egy nem rossz 7/9 csillagos terran hajóm a legjobb.
Lassan gyülik az upgrade.
Ha vennék fizetős hajót akkor párszáz dolcsiból lehetne olyan amiből nem vagy kva lassan fogy a dili.
No meg full legendary legénység kellene és akkor olyan jutalmat hozna hogy ketté álna a fülem.
Van crew feneráló gép is persze.
Random crew-et csinål pénzért meg valami vacakért ami ritkån esik küldiben.
Asszem van 3 ilyen vackom.
De 1 rare crewhez kell asszem 22 milla credit.
Asszem van tán 2 millám.
Na persze dollárért bármit lehet.
Ha van 1 csillagos creere vagy 50-60 dolcsid.
Na persze ha csinálsz ötöt akkor be lehet olvasztani 1 ötcsilkagossá.
Nekem ilyen csak rate és uncommon van több évi játékkal.
Meg talán very rare,de az nem biztos.
Fejből nem tom.
De versenyeken kb szart sem érnek,legendary kapásból vagy tízszer erősebb.
Sima játékosnak 30 vagy 35 crew lehet.
Nekem asszem 105 van.De az is lófing.
Sok küldihez olyan trait kellene amit több évi játékkal sem láttam.
Természetesen egy 80-100 dolcsiból talán megkapnám.
Én más mobilos játékot még nem is nagyon láttam, ahol ne ez ment volna mindig... mint régebben awebes játékoknál, mindig ugyanaz a nóta...
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2021.06.28. 16:35:32
Boosterrel sem találok hozzá upgrade-t.
Na persze játék felajánlja hogy szintenként asszem 39 dolcsiért felhúzhatom.Na meg csillagot is húzhatom x dollárért.
Mobilos és steames játék.
F2p.
Elvileg.
Azonban százszor pénzéhesebb mint STO.
És az arcodba is tolja.
A F2P kb olyan mintha a STO-ban a F2P játékos max mehetne kb 20-as szintig és naponta vagy 500 dilit olvaszthatna be.
No meg max lehetne zöld gearje.
Vip accountal is max akkor érsz valamit ha havi szintet bele tolsz több száz dollárt szerintem.
Pvp-ről meg versenyeken ne is álmodj hogy jó helyezést érsz el mert itt teljesen p2w van.
Rengeteg pénzért egyből max szintű és max csillagos legendary legénységed lehet,pénz nélkül jó ha a legendary legénységi ragod 2 vagy 3 csillagos lesz meg jó esetben fél év alatt vagy 80-90 szintű.100-as szinthez legendary legénységnek kurva nehéz összeszedni upgrade-t.
Főleg hogy most nerfelték és sima játékos már csak napi 1-et állíthat elő.
Mobilos és steames játék.
F2p.
Elvileg.
Azonban százszor pénzéhesebb mint STO.
És az arcodba is tolja.
A F2P kb olyan mintha a STO-ban a F2P játékos max mehetne kb 20-as szintig és naponta vagy 500 dilit olvaszthatna be.
No meg max lehetne zöld gearje.
Vip accountal is max akkor érsz valamit ha havi szintet bele tolsz több száz dollárt szerintem.
Pvp-ről meg versenyeken ne is álmodj hogy jó helyezést érsz el mert itt teljesen p2w van.
Dili/zen meg azóta van padlón hogy azok az okosok benerfelték az admiralitit ha az nincs jóval több player lenne !!!4
Ha már újrakódolják (se keret, se ember és pláne az akarat hiányzik a részükről ehhez), akkor már egy újabb, részletesebb grafikai motor is elkélne - bár, licencelni is lehetne ilyesmit és akkor "olcsóbb" a mutatvány - , legalább kontinensenkénti szerverekkel - az eu-t, csakúgy, mint más, "prominens" játékokban, csak a németek elvinnék a hátukon.
Ha olyan játék, mint a Fallout Shelter dollár 100 milliót fölött tud termelni - és legfeljebb csak 3 dologra költhetsz benne, amiben a "szokásos" cicoma bent sincs - , akkor egy (végre) "normális" ST ne tudna ennyit a konyhára hozni - mán, ha meglépik a játékosok felé a könnyítéseket (helyi szerver, gyors-gombok - elvenni az MMO túlzottan penetráns és hányingerkeltő MMO ízét - , stb.)!
De ehelyett ez a cég is a saját és termékének sírásója jelenleg, sajnos! Még vegetál egy darabig, amíg a jogtulajok pénzéhsége nagyobb nem lesz a bevételeinél, aztán jön a kas(s)zás...
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)