Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#39540
Dögöljenek meg: lassítottak az anno 1k-ért vett lebegtetőmön -> csak 50-es, míg az újabbak 70-esek (a fél k-sak meg 40-esek)! <#falbav>

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#39539
Újra legendary bundle sale.<#nyes>
Link.

#39538
OMG basszus tényleg...<#banplz>
#39537
WoW.Már értem ezért jött el a Ragnarök.<#zavart1>

#39536
pont hogy ez az mi van hogy ha mégis csak nem emlékszel rá. 😮 <#vigyor>
Utoljára szerkesztette: Orbancapitan, 2021.07.01. 13:29:54
#39535
Á.
Asgard túl unalmas hely nekem,egy napig sem bírták volna ki.<#vigyor>

#39534
am mikor komába voltál biztos hogy nem rabolt el loki téged az asgardoktól(stargate)? mert sok mindent megmagyarázna.<#vigyor3>
de tény a tüdőgyulladás se egy leányálom nekem is volt már az egyik műtétem után télen.
Utoljára szerkesztette: Orbancapitan, 2021.07.01. 13:08:32
#39533
Mit akarsz,nekem még a hajszinem is megváltozott.<#beka3>

#39532
Magyarázkodj csak hogy a tüdőgyuszi miatt vagy lökött 😛

#39531
Jobbulást,sajnos a tüdőgyulladás magában is elég szar dolog.
Nekem fiatalabb koromban sikerült összehozni hármat is,a harmadik elég bulisra sikeredett.
Ha jól emlékszem két oldlali áttétes fasz tudja mi volt,nem két nap volt mire felépültem.Még egy ideig kómában is voltam,bár arra nem emlékszem szóval rossz emlékem nincs róla.<#nyes>
Bár asszem teljesen nem épültem fel,mert azóta felelőtlenebb és lököttebb lettem.Azt mondják.<#hawaii>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.07.01. 11:14:01

#39530
Az én féle irónia akart lenni.

Vizsgáltak már eleget. Ez sajna ilyen akár hónapokba is telhet mire eléred a covid előtti állapotot.
Nektek is sikeres regenerálódást!
#39529
ITs manapság nem áll munkanélküli segélyért sorba... 😉

Chak, jobbulást, és viizsgáltasd ki magad nem maradt e valami szar szövődmény utána. Asszonyt is rendesen földhöz csapkodta, még 2 hónappal később is fáradékony, messze nem olyan virgonc mint volt....
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2021.06.30. 22:01:32

#39528
Köszi már jól vagyok.
Március első hetében jelent meg az első tünetem, és április első hetéig tartott hivatalosan. Ez idő alatt ki be jártam a Szent Lászlóba. Tüdőgyulladás meg minden ami ezzel járt. Szerencsémre befeküdni nem kellett. Az egy hónapból az első 3 hét az kegyetlen volt.
Végül áprilisban visszaengedtek dolgozni, de csak fél műszakosan tudtam mert olyan gyenge voltam.
Össz vissz így 2 hónapom ment rá erre a nem kívánt élményre.
Azóta már visszaerősödtem amennyire tudtam.
Egyetlen mellékhatása, hogy amennyit lefogytam az egy hónap alatt, utána duplán jött vissza.. <#falbav>


"KL az ügyfélszolis, aki beadja, miért is jó nekünk, ha a főnökék (André) elcseszik a játékot" ez nagyon tetszik :'DD
#39527
Nimbuszon fura bugba futottam.
Diszruptor ground küldi volt.
Betettem a nagyágyút,lementem nimbuszra és lőni akartam bogarakra,de semmi.
Nem lőtt csak elővette a fegyót és egyszerre kettő lett nála.Egy a hátán egy a kezében.<#vigyor>
Relog megoldotta,de akkor is röhejes volt.

#39526
hopsz igaz is andré
#39525
Dede. KL az ügyfélszolis, aki beadja, miért is jó nekünk, ha a főnökék (André) elcseszik a játékot <#banplz>
Most visszacserélhetnék őket a régiekre <#integet2>

#39523: Nem, ez csak ilyen achievement <#nevetes1>
Jobbulást. És már jól vagy? Minden rendben?

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39524
Nem az Andre ürge a fejes? Kael max egy káposzta.
#39523
Adnak érte valamit? Utoljára amit elkaptam az a covid volt. Inkább nem kísértem a sorsot.
#39522
chak te eddig hol voltál? mióta kael a fejes azóta az űr orkok viszik 100% ork 0% skill<#banplz>
Utoljára szerkesztette: Orbancapitan, 2021.06.30. 15:24:14
#39521
Nem. Némely fórumokon szokás elkapni egy kerek számú postot, mint a 40k. 😉

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39520
Szereted ha 40k?
Csak az űr orkok el ne vigyenek haha
#39519
Hát..., pár embert igazán át(vissza)vehettek volna a STO-hoz, hátha azok jobban ki tudják bogozni a spagettit. Annyi a pozitívum benne (azon kívül, hogy a STO még áll), hogy a arcgames.com-on elköltött pénz visszafizetik (nyilván a béta állapot miatt).

#39517: De nemsokára 40000! xD
#39513: Szeretnék STO-mozis tematikájú karaktert, ahhoz kell a ruci 😉

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39518
Igen,nekem is mindig ezt csinálja.<#hehe>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.06.30. 12:25:34

#39517
Igen ez a nyomi teló szerkesztő itt rém amatőr.
#39516
Látom a szerkesztés neked is vicces dolgot művel.<#hehe>
Ha jól tudom az a Magic Legends túlságosan a költésre ment rá,vagyis hogy költs pénzt.Azért nem volt népszerű.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.06.30. 12:15:10

#39515
Ha már a céges party-k. Cryptic tegnap jelentette be, hogy az open beta állapotban lévő Magic: Legends új játékára nyom egy shift + Delete. Meglepő volt meg kell hagyni. A kövi party már biztosan nem lesz oly vidám.

Most olvastam, hogy 44 Cryptices ma már a munkanélküli segélyért áll sorba.
#39514
Ha már a céges party-k. Cryptic tegnap jelentette be, hogy az open beta állapotban lévő Magic: Legends új játékára nyom egy shift + Delete. Meglepő volt meg kell hagyni. A kövi party már biztosan nem lesz oly vidám.
#39513
A ruhák bénák.<#hawaii>
Fed karira rakható csak.
És olyan mosott szar kinézetűek.
Device vicces.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.06.30. 00:37:57

#39512
De, van több is, csak érdekelnének a rucik is, amik itt acc-wide, lobinél meg nem.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39511
Nincs T6 starship kuponod?
Ha már nem lesz újdonság megveheted a hajókat abból is.

#39510
Szerintem csak skinek, nem valódi pajzsok.

#39506: Mondjuk várható volt, hogy lejjebb megy. Délben tettem ki egy nagyobb összeget 500-on, meg szeretném venni a genezis packot. <#fogmosas>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39509
Mondjuk ha valaki minden pajzsot be akar gyűjteni minden karinak az durva dili.

#39508
Nem ártana valami komolyabb is,mondjuk T6 flotta bázis.

#39507
Ha darabonként és karakterenként gondolták, akkor annak tűnik.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39506
Nono,van ott már 498-ért is.
Nekem ne pajzs kell,adják vissza a Ningtao kinézetet a B'rel-nek.<#falbav>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.06.29. 20:58:40

#39505
Kis lépés az embernek, nagy lépés....😊

Az ár sztem túlzás, ennyiért akkor legyen account unlock, vagy legyen olcsóbb.
szerk: Bár ahogy elnézem a redditen mindenki boldog, akkor én is 😄
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2021.06.29. 21:01:20

#39504
Végetért az apokalipszis, van vagy 150K zen az exchangen.

#39503
Srácok,nektek is megjelent egy rahedli starship trait?
Most vettem észre hogy 13 starship trait dobozom van.<#wilting>

#39502
Ez nekik dili sink?
OMG

#39501
hát a bethesda más tészta volt a microsoft előtt de most hogy mondod todd vaughn-on az e3-on látszott h milyen jó bulik vannak azóta....
Utoljára szerkesztette: Orbancapitan, 2021.06.29. 00:05:36
#39500
Hmm, most hogy mondod, a Bethesdánál is jóféle party-k lehetnek..
#39499
De a Fallout shelter más fajta játék nem egyen rangú a stoval viszont egy új grafikai motorhoz teljesen a nulláról kéne indulni amit a jelenlegi gárdával lehetetlen még a spagettitelenités is nincs rá jó képesített ember szóval teljesen új gárda kéne új vezető devvel csak hát ugye a pw kinai cég amig megy a profit hozzájuk addig minden jó. (lehet bulizni meg prostizni bármikor.....)
#39498
A STT-nél ez úgy van minél tovább tud a hajód kint maradni az űrben felfedezni annál jobb cuccot hoz.
Nos nekem a rekord asszem 22 óra.
De úgy hogy a hajómat vagy négyszer feltámasztottam mert elfogyott a dilije.
Minél jobb hajó és legénység kell.
Nekem egy nem rossz 7/9 csillagos terran hajóm a legjobb.
Lassan gyülik az upgrade.
Ha vennék fizetős hajót akkor párszáz dolcsiból lehetne olyan amiből nem vagy kva lassan fogy a dili.
No meg full legendary legénység kellene és akkor olyan jutalmat hozna hogy ketté álna a fülem.
Van crew feneráló gép is persze.
Random crew-et csinål pénzért meg valami vacakért ami ritkån esik küldiben.
Asszem van 3 ilyen vackom.
De 1 rare crewhez kell asszem 22 milla credit.
Asszem van tán 2 millám.
Na persze dollárért bármit lehet.
Ha van 1 csillagos creere vagy 50-60 dolcsid.
Na persze ha csinálsz ötöt akkor be lehet olvasztani 1 ötcsilkagossá.

#39497
Ha egy legénységi tag eléri max szintet és megkapja a végső szinten is geart és eléri a max csillagot akkor Immortalized crew lesz belőle.
Nekem ilyen csak rate és uncommon van több évi játékkal.
Meg talán very rare,de az nem biztos.
Fejből nem tom.
De versenyeken kb szart sem érnek,legendary kapásból vagy tízszer erősebb.
Sima játékosnak 30 vagy 35 crew lehet.
Nekem asszem 105 van.De az is lófing.
Sok küldihez olyan trait kellene amit több évi játékkal sem láttam.
Természetesen egy 80-100 dolcsiból talán megkapnám.

#39496
Én a Star Trek Fleet Commandot tologattam egy picit mobilon (pontosabban PCn egy android emuval, de ez csak technikai differencia). Az is szeret a pénztárcában turkálni, és elég egykaptafa játék - a szokásos kezdj el csinálni valamit, de azsokáig tart, viszont ha fizetsz kész lesz hamar...

Én más mobilos játékot még nem is nagyon láttam, ahol ne ez ment volna mindig... mint régebben awebes játékoknál, mindig ugyanaz a nóta...
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2021.06.28. 16:35:32

#39495
Vip ranggal is csak asszem 70-es legendary Picard jött össze.Talån kétcsillagos.
Boosterrel sem találok hozzá upgrade-t.
Na persze játék felajánlja hogy szintenként asszem 39 dolcsiért felhúzhatom.Na meg csillagot is húzhatom x dollárért.

#39494
Star Trek Timelines.
Mobilos és steames játék.
F2p.
Elvileg.
Azonban százszor pénzéhesebb mint STO.
És az arcodba is tolja.
A F2P kb olyan mintha a STO-ban a F2P játékos max mehetne kb 20-as szintig és naponta vagy 500 dilit olvaszthatna be.
No meg max lehetne zöld gearje.
Vip accountal is max akkor érsz valamit ha havi szintet bele tolsz több száz dollárt szerintem.
Pvp-ről meg versenyeken ne is álmodj hogy jó helyezést érsz el mert itt teljesen p2w van.
Rengeteg pénzért egyből max szintű és max csillagos legendary legénységed lehet,pénz nélkül jó ha a legendary legénységi ragod 2 vagy 3 csillagos lesz meg jó esetben fél év alatt vagy 80-90 szintű.100-as szinthez legendary legénységnek kurva nehéz összeszedni upgrade-t.
Főleg hogy most nerfelték és sima játékos már csak napi 1-et állíthat elő.

#39493
Star Trek Timelines.
Mobilos és steames játék.
F2p.
Elvileg.
Azonban százszor pénzéhesebb mint STO.
És az arcodba is tolja.
A F2P kb olyan mintha a STO-ban a F2P játékos max mehetne kb 20-as szintig és naponta vagy 500 dilit olvaszthatna be.
No meg max lehetne zöld gearje.
Vip accountal is max akkor érsz valamit ha havi szintet bele tolsz több száz dollárt szerintem.
Pvp-ről meg versenyeken ne is álmodj hogy jó helyezést érsz el mert itt teljesen p2w van.

#39492
azért jó látni hogy platán kivül más is látja hogy valami nem kóser a játék háza táján! Amúgy van másik st mobilos game mint a shelter st command vagy mi a tetü meg még 1 van azoknak érdekelne a bevétele ! Van olyan tippem hogy agyon verik ennek a játéknak az éves bevételét. Kotomicuki a jpgtulajdonos már rég hegeszti a játékot amit gondolsz! nem fognak egy épülö univerzumot égetni egy STO val 😄 Régi motor elavult gépek/rendszerek( szaggat a játék a dev gépén meg lagol) az hogy a régi 2-3 havonta egy friss kontentböl mostanra lett egy 4 havi ujrakeverés és hasonlók gáz.

Dili/zen meg azóta van padlón hogy azok az okosok benerfelték az admiralitit ha az nincs jóval több player lenne !!!4
#39491
Az egész (tér(-idő)-)látásmódjukon kéne változtatni - az egyre ferengi-bb hozzáállásukról nem is beszélve!
Ha már újrakódolják (se keret, se ember és pláne az akarat hiányzik a részükről ehhez), akkor már egy újabb, részletesebb grafikai motor is elkélne - bár, licencelni is lehetne ilyesmit és akkor "olcsóbb" a mutatvány - , legalább kontinensenkénti szerverekkel - az eu-t, csakúgy, mint más, "prominens" játékokban, csak a németek elvinnék a hátukon.
Ha olyan játék, mint a Fallout Shelter dollár 100 milliót fölött tud termelni - és legfeljebb csak 3 dologra költhetsz benne, amiben a "szokásos" cicoma bent sincs - , akkor egy (végre) "normális" ST ne tudna ennyit a konyhára hozni - mán, ha meglépik a játékosok felé a könnyítéseket (helyi szerver, gyors-gombok - elvenni az MMO túlzottan penetráns és hányingerkeltő MMO ízét - , stb.)!
De ehelyett ez a cég is a saját és termékének sírásója jelenleg, sajnos! Még vegetál egy darabig, amíg a jogtulajok pénzéhsége nagyobb nem lesz a bevételeinél, aztán jön a kas(s)zás...

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)