Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Twitteres post ha pontosan lenne megfogalmazva most nem kapnák a savazást haha
Ellenben amikor a nagy zenínség napja arról szólnak, mivel lehetne csökkenteni a dili mennyiségét, ismét 75%-os leárazás kezdődik Muddnál <#levele>#levele> <#falbav>#falbav>
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

De az a 60 FPS néha olyan mintha csak 10 lenne.
Mondjuk Sw ToR mindig ilyen volt,akármelyik géppel toltam mindig olyan érzésem volt mintha az fps droppolna,de ha be van kapcsolva az fps mutató az szerint meg nem.Szóval fingom sincs.Ugyanakkor WoW-ban van beépített fps mutató gyárilag,az is 60 fps-el fut de hajlandó lemenni 20-ra is nagyobb balhénál.Hogy mi a ráké nem tom,mikor a WoT hd klienssel ultra-n simán fut 60-al.igazából kb 120-140 is menne,de mi a frászkarikának.A 60 tök elég.
#39578: Hát ja, 61 fps hard cappel. Szidtam a Hero-t, de azzal mégis lehet 30-120 fps-sel speederezni swtorban <#gonosz1>#gonosz1> /off
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#39577: MSI Afterburnerrel mértem, azt szeretem, lehet videót is rögzíteni vele <#hawaii>#hawaii>
(Márhogy úgy értve: Nektek mit ad <#help>#help> 😉
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Amúgy grat.<#vigyor>#vigyor>
immunis vagyok hihi 😄
Mikor toltam négy karival megcsináltam úgy hogy egy karival még a napi repülést is le toltam.
Igen, pontosan a Horga'hn gyűjtögetés 3/4-énél, hogy újra belépve már ne lehessen az eddig megtaláltakat újra megszerezni, a maradék meg ne legyen elég a küldetés teljesítéséhez, így lemaradva a jóféle jutalomról...
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
10k latinum darabja és el lehet adni is.
CLR—Infected Space<2:17>2:17>— Dmg(DPS) —Mariussa 14 384 627(104 997) Liesa 13 967 923(101 956) Irelia 7 939 455(57 952) Mister Poi 4 155 679(30 333) Telet'kax 2 027 904(15 134)
Én legutóbb például a dps-league beames cikkéről lestem (Arbiter/Gagarin, kardi Ghemor, Endeavor, esetleg Tucker), s már-már a 40k-t verdesem 😄, de van cannonra és science-re is cikk. 😉
De ha most olyan FOMO érzésed lenne, akkor inkább tarts még meg egy picit a zent 😉
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Nem szeretnél valami speckó új karaktert indítani (pl. mirror)?
Vagy valami hasonló 😊 Ha egyik se, akkor még várnék items/services sale-re, vagy egy új packra. Vagy esetleg gyűjtenék még a 11. évfordulósra.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
A hajómon van plasma storm generátor,meg tavalyi rizsa tornádó generátor,Genesis seed sebzi őket.<#zavart1>#zavart1>
Ha mindet belövöd egy helybe egy GW-vel,akkor képesek egymást megölni.<#wow3>#wow3>
Látod hogy a rizsa tornádók,vagy mi a szarok sebződnek valamitől.
De az is képes kinyírni a genesis seed-et,akinek hamarabb elfogy az élete az veszt.
Bár edig nem tudtam azt sem hogy ezeknek van hp-juk.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.07.04. 20:41:21
Hogy gyűjtsek 5 napa alatt 20 vackot?<#rolleyes>#rolleyes>
A romulán változat is jó,az ad egy Scimitárt is úgy rémlik.Meg borg boffot.
Cross faction strike wing sem rossz.
Vagy a Cross faction heavy strike wing escort bundle.
T6 Alita és az erhart is jó kis gép úgy emlékszem.
Nem tudom miért van két strike wing escort,de mind a kettő jó volt,sztem.
Jah az egyik heavy.<#zavart1>#zavart1>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.07.03. 21:53:45
Csak használhatósági szempontok érdekelnek, legyen az hajó, tárgy vagy bármi.
Űr-barbizás, vanity vagy azért mert valaminek szentimentális értéke van ("picard ebben a hajóban foglalta el a borg anyavilágot"😉, az hidegen hagy.
link
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2021.07.03. 20:28:50
Plusz az épp futó event mint tánc és egyebek.
Exen most is kell lennie lohlunatnak, pár hete még aranyárért vitték, mint a cukrot. <#hawaii>#hawaii>
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Van >5k Lohlunat Favor-om, amiből az embereimet terveztem felszerelni a nyári kütyükkel, de ez sem valósult meg, idő hiányában.
#39555:
Különösebben semmire sem jó, de gyűlik a zanyag - igen, óránként eggyel! <#idiota>#idiota>
Mondottam volt, ez így alakult és nincs késztetésem "megkomolyítani" az illetőt, aki a legelső karakterem.
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
De az nem dyson hanem solanae,vagy mi a ragya.
Szedem a mark-ot velük és azt aktiválom másodiknak, ami az adott helyzetben előnyösebb! <#hehe>#hehe>
Ha van "talajgyakorlat", ahova túlélősebb karakter kell, akkor oda nem őt küldöm, mert taktikus szegényke, meg kissé elhanyagolt - ahogy a többi - is, de mivel neki van egyedül ez a méregdrága háti röptetője - akkoriban még Ex'-en lehetett venni a Risa-i fizetőeszközt, jó pár millió EC-m bánta - , ezért Risa mindig az övé.
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
ööö ez miért jó? És hogy lehet mindkettő aaktiválva amikor a leirás szerint csak egy tribble buff lehet aktív (ha jókat nézek)
Igen, mindegyik ezer lolnatos rakéta ugyanolyan gyors volt, talán az új impulzív +70-es cuccok érkezésekor kavartak valamit. Viszont az enyém még mindig láthatatlan a legelső karakteren, ha fürdőgatyában van. S ha belépek a Tailorba, akkor nem is látom, hogy lenne fürdőgatyója <#nevetes2>#nevetes2>
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
A röptetőnél meg az tűnt föl, hogy a kanyarokban milyen komótosan és simán leköveti az íveket, pedig ezt eddig nem akarta, mert sokkal gyorsabb és nehezebben irányítható volt. Dyson és Nukara tribbli-je volt és van is, amik mindig aktiválva vannak.
Emlékeim szerint uo gyors volt minden 1k-s lebegtető!
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
#39540: Nekem tavaly volt egy ilyen érzésem, hogy a régi karakterek a régi superior hátirakétákkal lassabban repülnek, de aztán betudtam annak, hogy a helyi tribbliket nem aktiváltam és felváltva repkedtem az új 70-es floaterekkell és a régiekkel.
#39529: Arra a segélyre azért nem vennék mérget. Függ az sok mindentől. <#nezze>#nezze>
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Sztem.
Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2021.07.01. 18:48:34
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)