Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#39590
Dél körül még el-elmegy, de ilyenkor borzalmas lagos már Risa. Fafejgyűjtésnél pl. ha begyűjtöm a horga'hn-t, s megkapom érte a lohlunat-okat, utána még kell 4-5 másodperc, míg beregisztrálja, hogy azt a horga'hn én begyűjtöttem és utána még 2-3 másodperc, míg a térképről is eltűnik. Ennyire rossz tavaly sem volt még 😞

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39589
<#vigyor><#vigyor><#vigyor>
#39588
Borkai úr tudna mesélni mi.. <#banplz>
#39587
ááááááááááááááááááááá csak a munka túl nagy nyug de a csajokat khm akár mit is csinálnak velük az nem nyug xD
#39586
Annyiban igaza van, hogy A csillagflotta kötelékében nem volt. Ami persze csupán a kór adta lehetőségek korlátai miatt volt ilyen. Az alacsony költségvetés, és a technikai hiányoságok nem segítettek ebben. Mindeközben tudjuk, hogy a lore szerint nem így van. Könyvek, tas, tos filmek stb. De mivel a tos frakciót kizárólag a 3 évadnyi ST alapján készítették el ezért valóban jogos a gyér faj választás. Cryptic a tos koncepcióját nem kéne erőltetnie, inkább bővítené ki. A céges buláj is jobban esne ha előtte dolgoznának kicsit.. xD

Twitteres post ha pontosan lenne megfogalmazva most nem kapnák a savazást haha
#39585
Viszont megdícsérném őket, hogy sikerült valamennyire lagtalanítani Risát, 'tök szuper volt. <#eljen>
Ellenben amikor a nagy zenínség napja arról szólnak, mivel lehetne csökkenteni a dili mennyiségét, ismét 75%-os leárazás kezdődik Muddnál <#levele> <#falbav>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39584
KL: "<...> We didn't see exotic aliens in TOS <...>" (forrás: twitter) rotfl <#mf1>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39583
Rizsán olyan gyorsan nő a fű hogyx már a Dabo asztalt is ellepte.

#39582
Nekem Sw ToR-ban 60 fps van,igaz azé mert 60Fps-re van belőve.<#vigyor>
De az a 60 FPS néha olyan mintha csak 10 lenne.
Mondjuk Sw ToR mindig ilyen volt,akármelyik géppel toltam mindig olyan érzésem volt mintha az fps droppolna,de ha be van kapcsolva az fps mutató az szerint meg nem.Szóval fingom sincs.Ugyanakkor WoW-ban van beépített fps mutató gyárilag,az is 60 fps-el fut de hajlandó lemenni 20-ra is nagyobb balhénál.Hogy mi a ráké nem tom,mikor a WoT hd klienssel ultra-n simán fut 60-al.igazából kb 120-140 is menne,de mi a frászkarikának.A 60 tök elég.

#39581
Megy az nvidiával is, a msi adja mindenhez 😉

#39578: Hát ja, 61 fps hard cappel. Szidtam a Hero-t, de azzal mégis lehet 30-120 fps-sel speederezni swtorban <#gonosz1> /off

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39580
ugyan az kb csak az amd
#39579
Úgy-úgy, bár nekem nem folynak össze, hanem csak nagyon akad, ha úgy fordulok (igaz, maxon van a grafika <#nyes>). Erre gondoltam, akkor nem csak nálam ilyen. Eddig nem volt ennyire látványos, de máshol most is jó (nagyrészt). Vajon mit kefélhettek el Risán? <#fejvakaras>
#39577: MSI Afterburnerrel mértem, azt szeretem, lehet videót is rögzíteni vele <#hawaii>
(Márhogy úgy értve: Nektek mit ad <#help> 😉

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39578
Dettó, nincs ezen mit mérni, csak szar 😄

#39577
pl nvidia geforce experience alt+r
#39576
Szar rizsa,ha repülsz és bizonyos herlyek felé fordulsz a textúrák elfolynak avgy összefolynak satubbi.

#39575
Tudtok fps-t mérni játékban? Kiváncsi lennék, hogy Risán mit ad. Nekem az a fura, hogy a nagy hegy vagy a főépület felé fordulva leesik 5 fps-re, visszafordulva a tenger felé visszaugrik 50-60-ra. Illetve nem fura, csak annyira nem rossz a gépem. <#guluszem1>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39574
Na de olyan nincs is a listában hogy immunis.<#nyes>
Amúgy grat.<#vigyor>

#39573
CLR—Infected Space<1:53>— Dmg(DPS) —Anamaria 20 339 424(179 995) P'Triq Mar 9 905 548(93 449) Alkor 6 400 614(71 917) Sarakti 3 652 850(33 512) Alita 2 932 262(26 901)

immunis vagyok hihi 😄
#39572
Nekem semmi gondom nem volt.
Mikor toltam négy karival megcsináltam úgy hogy egy karival még a napi repülést is le toltam.

#39571
Na, mikor kell, hogy ledobjon a szerver?!
Igen, pontosan a Horga'hn gyűjtögetés 3/4-énél, hogy újra belépve már ne lehessen az eddig megtaláltakat újra megszerezni, a maradék meg ne legyen elég a küldetés teljesítéséhez, így lemaradva a jóféle jutalomról...

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#39570
Láttátok hogy rizsán van új napszemcsi a ferengi árusnál?
10k latinum darabja és el lehet adni is.

#39569
Ragályos lehet,én is csak második.
CLR—Infected Space<2:17>— Dmg(DPS) —Mariussa 14 384 627(104 997) Liesa 13 967 923(101 956) Irelia 7 939 455(57 952) Mister Poi 4 155 679(30 333) Telet'kax 2 027 904(15 134)

#39568
CLR—Infected Space<2:14>— Dmg(DPS) —Katja 20 356 910(153 059) Ibutar 12 345 162(92 128) XB-00112 5 800 586(43 944) Bryant 5 077 088(38 756) Bebe 1 612 398(12 215) tegnap 2-ik hely
#39567
Hát, biztos van valami minta/példa, ami alapján építkezel 😊 Pl. DPS-league, Reddit/STOBuilds .
Én legutóbb például a dps-league beames cikkéről lestem (Arbiter/Gagarin, kardi Ghemor, Endeavor, esetleg Tucker), s már-már a 40k-t verdesem 😄, de van cannonra és science-re is cikk. 😉
De ha most olyan FOMO érzésed lenne, akkor inkább tarts még meg egy picit a zent 😉

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39566
Nem tudom mi hiányzik 😄

#39565
Nem hiányzik trait egy buildedhez?
Nem szeretnél valami speckó új karaktert indítani (pl. mirror)?
Vagy valami hasonló 😊 Ha egyik se, akkor még várnék items/services sale-re, vagy egy új packra. Vagy esetleg gyűjtenék még a 11. évfordulósra.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39564
Tudtátok hogy a Genesis seed sebzi a többi képességet?
A hajómon van plasma storm generátor,meg tavalyi rizsa tornádó generátor,Genesis seed sebzi őket.<#zavart1>
Ha mindet belövöd egy helybe egy GW-vel,akkor képesek egymást megölni.<#wow3>
Látod hogy a rizsa tornádók,vagy mi a szarok sebződnek valamitől.
De az is képes kinyírni a genesis seed-et,akinek hamarabb elfogy az élete az veszt.
Bár edig nem tudtam azt sem hogy ezeknek van hp-juk.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.07.04. 20:41:21

#39563
Launcherben nekem azt írta ki hogy rizsa event júli 1-től júli 5-ig tart.<#vigyor>
Hogy gyűjtsek 5 napa alatt 20 vackot?<#rolleyes>

#39562
Háát,Fed fleet admiral nem olyan rossz,1 T6 Galaxy 1 T6 Defi 1 T6 intrepid.
A romulán változat is jó,az ad egy Scimitárt is úgy rémlik.Meg borg boffot.
Cross faction strike wing sem rossz.
Vagy a Cross faction heavy strike wing escort bundle.
T6 Alita és az erhart is jó kis gép úgy emlékszem.
Nem tudom miért van két strike wing escort,de mind a kettő jó volt,sztem.
Jah az egyik heavy.<#zavart1>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.07.03. 21:53:45

#39561
NEM TUDOM én a mirror bundle-t húztam be anno-n
#39560
10K zent ezek közül mire költenétek?

Csak használhatósági szempontok érdekelnek, legyen az hajó, tárgy vagy bármi.
Űr-barbizás, vanity vagy azért mert valaminek szentimentális értéke van ("picard ebben a hajóban foglalta el a borg anyavilágot"😉, az hidegen hagy.

link
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2021.07.03. 20:28:50

#39559
Minden minijáték 20 vagy 30 perces cd-t kap,vagyis óránként legalább kétszer letolható mindegyik és 20 favort adnak,például homokvár építés.
Plusz az épp futó event mint tánc és egyebek.

#39558
Akár többet is 😄 Bérelt rakétával körönként 2-3 karival gyűjthetünk 200-250 lolnatot, plusz homokozó+tánc, s egy nap alatt összejön egy ezres rakéta ára. (Anno én is így csináltam, bár pont szabin voltam, s akkor gyakrabban volt fafej keresés. 2-3 kör alatt összejött egy 500-as rakéta és onnantól már felgyorsult a gyűjtés. Imádtam <#hehe> )
Exen most is kell lennie lohlunatnak, pár hete még aranyárért vitték, mint a cukrot. <#hawaii>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39557
Ha van időd és lelki erőd, akkor igen..., de én már nem bővelkedem ezekben.
Van >5k Lohlunat Favor-om, amiből az embereimet terveztem felszerelni a nyári kütyükkel, de ez sem valósult meg, idő hiányában.

#39555:
Különösebben semmire sem jó, de gyűlik a zanyag - igen, óránként eggyel! <#idiota>
Mondottam volt, ez így alakult és nincs késztetésem "megkomolyítani" az illetőt, aki a legelső karakterem.

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#39556
Már van értelme táncolni,ugyanis tánc közben van ilyen random esemény,kapsz csak úgy egy nagy rakás favort.

#39555
Ezt találtam én is, azé nem értem ez mire jó 😊

#39554
#39553
Ugyanarról a tribbliről beszélünk.. ami a leírás szerint óránként 1 markot ad? (+1 Dyson Mark (max once per hour))

#39552
Na de egy rizsa eventen simán össze lehet szedni 6-7 röptetőt is.És több karival tolni,nem kell a legjobb elég a kék is.

#39551
"Történelmileg így alakult."
Szedem a mark-ot velük és azt aktiválom másodiknak, ami az adott helyzetben előnyösebb! <#hehe>
Ha van "talajgyakorlat", ahova túlélősebb karakter kell, akkor oda nem őt küldöm, mert taktikus szegényke, meg kissé elhanyagolt - ahogy a többi - is, de mivel neki van egyedül ez a méregdrága háti röptetője - akkoriban még Ex'-en lehetett venni a Risa-i fizetőeszközt, jó pár millió EC-m bánta - , ezért Risa mindig az övé.

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#39550
" Dyson és Nukara tribbli-je volt és van is, amik mindig aktiválva vannak."

ööö ez miért jó? És hogy lehet mindkettő aaktiválva amikor a leirás szerint csak egy tribble buff lehet aktív (ha jókat nézek)

#39549
A textúrák vackok nagyon,ha magasra repülsz a távoli sziget be festi barnára a tengert is.

#39548
Délután még a leállás előtt lementem Risára kicsit repkedni. Nos... már akkor iszonyatos laggos volt. S érdekes, mert ha a hegy fele néztem/repültem, akkor rosszabb volt, de ha a tenger felé, akkor jobb, mintha az engine nem bírna a sok tereptárggyal <#fejvakaras>

Igen, mindegyik ezer lolnatos rakéta ugyanolyan gyors volt, talán az új impulzív +70-es cuccok érkezésekor kavartak valamit. Viszont az enyém még mindig láthatatlan a legelső karakteren, ha fürdőgatyában van. S ha belépek a Tailorba, akkor nem is látom, hogy lenne fürdőgatyója <#nevetes2>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39547
Köszönöm, ez volt a gond: az ügynök el lett hanyagolva és nála maradt sok dolog.

A röptetőnél meg az tűnt föl, hogy a kanyarokban milyen komótosan és simán leköveti az íveket, pedig ezt eddig nem akarta, mert sokkal gyorsabb és nehezebben irányítható volt. Dyson és Nukara tribbli-je volt és van is, amik mindig aktiválva vannak.
Emlékeim szerint uo gyors volt minden 1k-s lebegtető!

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#39546
Unlockoltad a klingonnak is a Temp Agentnél? Múltkor egyszer elfelejtettem, aztán vagy egy félórát kerestem, hogy ilyenkor mi is van. 😉

#39540: Nekem tavaly volt egy ilyen érzésem, hogy a régi karakterek a régi superior hátirakétákkal lassabban repülnek, de aztán betudtam annak, hogy a helyi tribbliket nem aktiváltam és felváltva repkedtem az új 70-es floaterekkell és a régiekkel.

#39529: Arra a segélyre azért nem vennék mérget. Függ az sok mindentől. <#nezze>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39545
Az összes repu'-ja tier 6-os és csak mk XII VR, amit ad.

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#39544
Megnéztem,nekem Mk13 UR.

#39543
Nekem Mk13 Ur jött kling karival.
Sztem.

#39542
A Klingon recruit-nak miért nem lehet Mk XIII UR repu'-s dolgokat gyártatnom, amikor a normális karaktereimnek mindnek lehet - az a recruit, ami ezt adja, az ki van fejlesztve, hiszen a többinek is adja ezt az "apró" lehetőséget?!
Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2021.07.01. 18:48:34

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#39541
Újra főnix event lesz.