Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#39707
eversapce 2 öt akarom meg venni meg a new worldöt . igen nincs de már ez se nagyon játékos tábor láthatóan csökken
#39706
Vajh mit csinálnak a nénik-bácsik Risán? <#love11>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)


#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39705
Nincs másik ilyen játék,mármint Star Trek.
Még csak hasonló sem.
A hangulata meg még mindig jó.
Mutass nekem másik gamet amiben ilyen jó ST hangulat van,ingyen tolható.

#39704
nekem az elözö mudd pakk teljesen kiverte a biztit . a legendari pakok meg pláne. gyakorlatilag az eventet még letolom azt leteszem a gamet . Egyre jobban látszik hogy elkapta a citromcsavaró és csak sajtolják ki az egészet
#39703
Nem éppen 60k zen mint ahogy mondtad.<#vigyor>
Ez teljesen baráti ár.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.08.05. 19:04:47

#39702
Ma délután 16:28-as cikk (07:28pm PT): Upgrade Weekend!
Augusztus 5-én 17:00 órától (08:00am PDT) duplán jár a technology point (hétfőn este hétig).

A lényeg a két időpont: komoly, akár hónapokra előrenyúló tervezés előzhette meg a döntést, hogy most hétvégén upg weekend legyen <#eplus2> <#hawaii>

Szerk: #39701: 7800z 2+1 hajó meg 2 upg token. Ha ez utóbbi eladható, akkor talán annyira nem rossz
Szerk2: csodás ez a kék szín fekete háttéren a hajók bemutatólapján <#ravasz1>
Szerk3: jahogy borzalmas a hajó, akkor mégse, zen marad <#mf1>
Utoljára szerkesztette: gunji, 2021.08.05. 18:22:04

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39701
Én meg mondtam hogy kurva drága és foscsiiiiii!!!!4444négy
#39700
és a pvp tényleg meghalt a cryptic élve elföldelte így már.... bravó.....<#taps>
#39699
Dehogy, nekik ciki, hogy megint elírták <#papakacsint>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39698
Ciki azért,reggel mentem csinálni az eventet,ezt adta be mint mai patch.<#whatever>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.08.05. 12:26:15

#39697
Cryptic meg KL, tudod <#eplus2>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39696
Mi a szösz,nekem a launcher ezt adta.

#39695
Ez a múlt heti (Tilly boff volt túl ismerős), a mostani szpoilerben. <#papakacsint>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

General:

- Resolved an issue that was causing Star Trek Online to display a black screen upon launching the game for some players.
- Resolved an issue that prevented the Jem'Hadar and Romulan Recon Destroyers from appearing in the Ship Store.
- Resolved an issue that could occasionally cause some Starship Traits to not correctly unlock in a timely fashion.
- Resolved an issue on the Clarke Multi-Mission Cruiser, which was causing it to gain Crit Severity at Mastery Rank II, instead of Hull Regeneration.
- Resolved an edge-case error in the math used to calculate damage from the "Force Translator" console that could result in it dealing much more damage than intended, when used with other abilities.
- Resolved an issue that could prevent certain NPC starships from properly resisting, or being immune to, Repel and/or Knock effects.
- Resolved an issue with Player Skills that was causing each point of the Willpower stat to provide +3 Control Resistance Rating, instead of the intended +2 Control Resistance Rating, resulting in players being far more resistant to control-impairing effects than intended.
- Universal Kit Module - Bio-Essence Transfer has been updated with the following:
- No longer be used outside line of sight.
- Reduced damage in PVP.
- Universal Kit Module - Agony Field has been updated with following:
- Increased the recharge time to 60 seconds.
- Lowered the maximum Phaser Damage Resistance debuff stack to 3.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39694
Mai Peccs:
General:
Updated some internal data so that all Federation captains may commission the Tilly Promotional Holographic Bridge Officer.
FED Players that already received it, but are not DSC-Fed, may reclaim it from the Zen Store to get a new working version of the Holographic Bridge Officer.
Resolved an issue that was preventing the Promotional version of the Risian Vulcanology Kit Frame from being upgradeable.
Resolved an issue in the “Console – Universal – Crystal Prism” that was incorrectly stating it can be boosted by Crystal Prisms created by teammates.
This is a text change only.

#39693
Scimi Intel a Didi Miracle Worker speces.Sajnos a scimi gyenge.Csak 11 konzol.
Fullra tac Scimi.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.08.05. 07:44:09

#39692




#39691
A legendás drex 😄 DREX
#39690
jön a legendary assimilate schimitar
klip
hirtelen így tudtam csak
Utoljára szerkesztette: Orbancapitan, 2021.08.05. 01:52:05
#39689

#39688
Nem tom,tegnap még némelyik karinál elérhető volt némelyiknél nem,ma meg mindegyiknél aktív.<#nemtudom>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.08.04. 10:13:15

#39687
Vagy lehet, hogy csak bugos <#fejvakaras>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39686
Közvetlenül a bolygóra visz le, ennyiben más, mint a korábbi link.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39685
Fura,nem mindegyik karimmal elérhető.

#39684
Bent is hagyhatnák, hamarabb le lehetne érni a Földtől a Nukarához <#vigyor0>

Szerk: a buyout miatt tették vissza, sokak nem tudták befejezni a hajó farmolását.
Utoljára szerkesztette: gunji, 2021.08.03. 19:53:45

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39683
Nekem meg újra van rizsa transwarp.<#hehe>

#39682
HŰŰŰŰŰ srácok most az űr pahvo-n olyan nagy lag volt hogy képkockáként csináltam mindent és a számláló is vissza vissza ugrált
#39681
Kár, hogy az elachi haverok elég uncsik Risán, szörfözhetnének, vagy repkedhetnének ők is, vagy valami hasonló <#help>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39680
Bréking: A tánc végül időben befejeződött, a powerboardon és a biathlonon nem lehetett elindulni, viszont lement egy teljes pót-lolnut-vadászat <#eljen>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39679
Meanwhile somewhere on Risa: last dance... forever <#taps>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39678
Olyan ez a pack mint az Omega búcsúkoncert.. egy időben minden évben volt utolsó koncertjük...

#39677
Ühüm.

#39676
Á, ha jó látom, ebben benne van a soha többé nem kapható tizedik évfordulós pakk is <#beka3> <#eplus2>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39675
40%-os legendary sale van.

#39674
Prostik tenyésztése <#vigyor3> aszem ott a népeség nagy része az . Amugy nem lenne rosz dolog amiker irtál de kriptikröl bészéllünk akik ujat nem de régit szeretik át szkinezni (galaxy 978264397123674913972497. Változata vagy coni ugye) ök ehez már nagy uj dolgokat nem fognak csinálni max 1-2 instanszolt epizód meg "szuper t6x legendar galaxy androméda refit 32.c mw warship".

Amugy most ugye a 32. századi hajókat szorja ki promo/box ba az szép ugye no de ott van a uss nog azaz az "eisenberg class" ki szerint lesz ez a hajó promociós vagy boxos ? tekintve hogy ugye ez Aron Eisenberg tiszteletére készült. kiváncsi vagyok hogy ha kiteszik promoba menyire szedik szét kriptiket
#39673
Hát, megint előbb kezdték a leállást. <#fejvakaras>
Amúgy csatlakoznék a korábbiakhoz: lehet, hogy csak nekem volt peches időszakom, de idén elég gyengus lett a Risa event. Túl rövid ez a 30 nap, főleg ha van mellette meló/család/stb. Korábban a hat hétnél volt egy pihenés/nyaralás feelingje (-> roleplaying), kiálltál valamelyik karival a tengerpartra vagy egy bungaló tetejére, s fújta a ventillátor rád a levegőt a nagy melegben, az olyan volt, mintha tényleg ott lettél volna Risán. Vagy esetleg egy éjszakai térképen, gyönyörű hely volt. Most meg darálja az ember a versenyszámokat egymás után, hogy meglegyen az évek óta hiányzó egy szem madár vagy majom, de sokadszorra se ad olyat, mint ami kellene. És aztán az ember rájön, hogy már csak egy-két nap, így nem is érdemes elindítani a költést. Vagy eszébe jut, hogy ebben az évben sem épített egy homokvárat se, vagy Pavellel sem bújócskázott és mindig utolsó nap próbálja ki az új fürdőrucikat. És persze talán jövőre. Akkor talán majd sikerül megtalálni az egyensúlyt. Már ha sikerül megérni. Reméljük.

De hogy ne legyek ennyire szentimentális (-> szánalmas), lehetne bővíteni a palettát:
- két/három új színösszeállítású madár és majom,
- új fajta állatkák tenyésztése (pl. helyi gyíkféle, vagy nem tudom mik élnek még Risán),
- új versenyek: víz alatti úszás, gyöngygyűjtés (hasonlóan a hor'ghan-hoz),
- új küldetések: a DS9/TNG epizódokhoz hasonló ismételhető küldetések (pl időjárás-szabályzó javítása),
- achievementekhez: hegymászás, túrázás, növények/állatok gyűjtése,
- a régészkedést is áttervezném, hogy valódi megtartható tárgyakat vagy jutalmakat lehessen szerezni,
- plusz: még nagyobb térkép, teljes social hubbal, választhatóan éjszakai vagy nappali környezettel,
- meg hasonlók.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39672
Meg egy STO2-re is. (Összehasonlításul az EA szerint ennyibe került a SWTOR fejlesztése anno, cikk) Szóval nem hiszem.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39671
Mai Peccs:
General:
Updated some internal data so that all Federation captains may commission the Tilly Promotional Holographic Bridge Officer.
FED Players that already received it, but are not DSC-Fed, may reclaim it from the Zen Store to get a new working version of the Holographic Bridge Officer.
Resolved an issue that was preventing the Promotional version of the Risian Vulcanology Kit Frame from being upgradeable.
Resolved an issue in the “Console – Universal – Crystal Prism” that was incorrectly stating it can be boosted by Crystal Prisms created by teammates.
This is a text change only.

#39670
ha igaz az állítás
#39669
annyi pénzből telne patrick stewart-ra is és Kate Mulgrew-re is akár shatnerre is v karl urban-ékra
#39668
Ez az oknyomozás igen derék volt 😊

#39667
Igen, abból nagyjából ezret számoltam a Risára.

Szerk: ja és a 2,5 milliós LTS-számot sem értem, főleg, hogy az elmúlt kettő évben egymillió új előfizetőjük lett -> csupán ez 200 milla $ lenne
Utoljára szerkesztette: gunji, 2021.07.28. 22:18:57

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39666
Nézd meg mennyi rizsa van.

#39665
Délután benéztem pár helyre: First City-ESD-DS9-Risa kb. 1500 lehetett, plusz akik épp máshol voltak (pc-n), így tippre pár ezer lehet (nyári hétköznap délután).
Igazatok van, bonyolultabb okai vannak ennek, minthogy pár Crosis szünetet tartana. 😊 Mindenesetre nem használ a sok leértékelés a zen árfolyamnak.
Én 30k-ra tippelem a romulán packot (bár kinézem belőlük a hatvanat is, de nem hiszem, hogy bevállalnák a parasztlázadást).

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39664
Szerintem is az a baj hogy a dilithiumot nincs mire elkölteni.
Ma már nem a flottás konzolok a legjobbak.
Ne felejtsük el,régen a zenes és lobis konzolok nem uni konzolok voltak,hanem csak az adott hajóhoz voltak jók,másikra nem lehetett át tenni.
Most annyi zenes lobis konzol van ami jobb mint a flottás mint a fene,na és mostmár ezek is univerzálisak,teheted bármire.Vagyis nem kell venni flottást,mert a zenes jobb és az is betehető helyette.
Nem kell dilit a flották fejlesztésébe sem,mert a legtöbb flotta maxos,vagy közel maxos,vagy nem ad olyan cuccot ami miatt érdemes lenne fejleszteni.
Viszont vannak elmebetegek akik sokat költenek a játékra tényleg,máskor volt az az idiióta aki több ezer főnixet nyitott ki,le videózta,az is zenből vette,vagyis vett sok zent váltotta dilire és abból főnixet.
De ma már főnixet sem éri meg anyira,mert van jobb választás zenért.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.07.28. 18:30:57

#39663
Speciel én is túlzónak találom ezt a 100Ks becslést, szerintem sincs annyi, csak hát mivel nincs más infó....

Vegyük mondjuk napi 1K játékost.. még akkor is kevésnek érezném hogy ezt egy maroknyi "kőgazdag" tartsa el, aki ha elmegy nyaralni vagy megunja a játékot akkor beomlik tőle az STO.

Inkább reálisnak tartom azt az egyszerű okot, hogy mivel nincs a rendszerben szükség dilithiumra, a megvásárolt zent a játékosbázis nem váltja dilithiumra.
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2021.07.28. 18:21:56

#39662
Én ma is admiztam.
Keveset hoz de hoz.
Sok kicsi is jó.
Admi héten sok jön.
Múltkor vettem egy adag zent,így még van 164k,remélem tévedsz és a mostani pack nem lesz olyan drága.
Jó lenne ha 150k felül maradna a zenem.
Egyébkén fleet diliből rengeteg jött.
Nagyon sok millió fleet dilit be tettem.
Ferengi és klingon admit tolom.

#39661
Inkább utóbbi, részben chaten elhangzottak alapján, de lehet, h tévedés. A 200k-s becsült napi játékosszámot nem tartom reálisnak, ahhoz kevés instance van szerintem. De ha mégis igaz lenne, s ebből csak minden ezredik játékos megvenné a hajópakkokat, latinumból építenék a főhadiszállást a cégnek.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39660
nem kell . nagyon sok olyan játékos volt mint én vagy platac akik kifarmolták a zent admival én még nerf elött 1-5 ével meguntam és befejezetem de pl plata nem. felhalmozott 100k zent ilyenböl volt sok csak ugye ez elfogyott mer gyakorlatba minden dili/zen kiment most elég csak a mudos pakkokra gondolni 120k és le vagy nullázva. nem csak az a baj hogy kevés a kinálat de a kereslet is sajnos.
#39659
" mert több kőgazdag fickó elment."

Ezt kicsit furcsállom.... néhány játékoson múlik az hogy egy becslések szerint 100K körüli aktiv játékoslétszámú MMO él vagy hal? van erről vmi konkrét infó vagy csak mindeki erre a következtetésre jutott abból hogy jelenleg a zen kereslet nagyobb mint a kínálat?
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2021.07.28. 16:23:10

#39658
Nem hiszem hogy 10-ért 60k-t kérnének.Max 45k.
Négy szárnyas egy rakás szár.
A többi ajó külsejét nem újítottáék fel,vagyis valszeg nem jönnek.