Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Még csak hasonló sem.
A hangulata meg még mindig jó.
Mutass nekem másik gamet amiben ilyen jó ST hangulat van,ingyen tolható.
Ez teljesen baráti ár.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.08.05. 19:04:47
Augusztus 5-én 17:00 órától (08:00am PDT) duplán jár a technology point (hétfőn este hétig).
A lényeg a két időpont: komoly, akár hónapokra előrenyúló tervezés előzhette meg a döntést, hogy most hétvégén upg weekend legyen <#eplus2>#eplus2> <#hawaii>#hawaii>
Szerk: #39701: 7800z 2+1 hajó meg 2 upg token. Ha ez utóbbi eladható, akkor talán annyira nem rossz
Szerk2: csodás ez a kék szín fekete háttéren a hajók bemutatólapján <#ravasz1>#ravasz1>
Szerk3: jahogy borzalmas a hajó, akkor mégse, zen marad <#mf1>#mf1>
Utoljára szerkesztette: gunji, 2021.08.05. 18:22:04
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.08.05. 12:26:15
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
General:
- Resolved an issue that was causing Star Trek Online to display a black screen upon launching the game for some players.
- Resolved an issue that prevented the Jem'Hadar and Romulan Recon Destroyers from appearing in the Ship Store.
- Resolved an issue that could occasionally cause some Starship Traits to not correctly unlock in a timely fashion.
- Resolved an issue on the Clarke Multi-Mission Cruiser, which was causing it to gain Crit Severity at Mastery Rank II, instead of Hull Regeneration.
- Resolved an edge-case error in the math used to calculate damage from the "Force Translator" console that could result in it dealing much more damage than intended, when used with other abilities.
- Resolved an issue that could prevent certain NPC starships from properly resisting, or being immune to, Repel and/or Knock effects.
- Resolved an issue with Player Skills that was causing each point of the Willpower stat to provide +3 Control Resistance Rating, instead of the intended +2 Control Resistance Rating, resulting in players being far more resistant to control-impairing effects than intended.
- Universal Kit Module - Bio-Essence Transfer has been updated with the following:
- No longer be used outside line of sight.
- Reduced damage in PVP.
- Universal Kit Module - Agony Field has been updated with following:
- Increased the recharge time to 60 seconds.
- Lowered the maximum Phaser Damage Resistance debuff stack to 3.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
General:
Updated some internal data so that all Federation captains may commission the Tilly Promotional Holographic Bridge Officer.
FED Players that already received it, but are not DSC-Fed, may reclaim it from the Zen Store to get a new working version of the Holographic Bridge Officer.
Resolved an issue that was preventing the Promotional version of the Risian Vulcanology Kit Frame from being upgradeable.
Resolved an issue in the “Console – Universal – Crystal Prism” that was incorrectly stating it can be boosted by Crystal Prisms created by teammates.
This is a text change only.
Fullra tac Scimi.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.08.05. 07:44:09

klip
hirtelen így tudtam csak
Utoljára szerkesztette: Orbancapitan, 2021.08.05. 01:52:05
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.08.04. 10:13:15
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Szerk: a buyout miatt tették vissza, sokak nem tudták befejezni a hajó farmolását.
Utoljára szerkesztette: gunji, 2021.08.03. 19:53:45
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Amugy most ugye a 32. századi hajókat szorja ki promo/box ba az szép ugye no de ott van a uss nog azaz az "eisenberg class" ki szerint lesz ez a hajó promociós vagy boxos ? tekintve hogy ugye ez Aron Eisenberg tiszteletére készült. kiváncsi vagyok hogy ha kiteszik promoba menyire szedik szét kriptiket
Amúgy csatlakoznék a korábbiakhoz: lehet, hogy csak nekem volt peches időszakom, de idén elég gyengus lett a Risa event. Túl rövid ez a 30 nap, főleg ha van mellette meló/család/stb. Korábban a hat hétnél volt egy pihenés/nyaralás feelingje (-> roleplaying), kiálltál valamelyik karival a tengerpartra vagy egy bungaló tetejére, s fújta a ventillátor rád a levegőt a nagy melegben, az olyan volt, mintha tényleg ott lettél volna Risán. Vagy esetleg egy éjszakai térképen, gyönyörű hely volt. Most meg darálja az ember a versenyszámokat egymás után, hogy meglegyen az évek óta hiányzó egy szem madár vagy majom, de sokadszorra se ad olyat, mint ami kellene. És aztán az ember rájön, hogy már csak egy-két nap, így nem is érdemes elindítani a költést. Vagy eszébe jut, hogy ebben az évben sem épített egy homokvárat se, vagy Pavellel sem bújócskázott és mindig utolsó nap próbálja ki az új fürdőrucikat. És persze talán jövőre. Akkor talán majd sikerül megtalálni az egyensúlyt. Már ha sikerül megérni. Reméljük.
De hogy ne legyek ennyire szentimentális (-> szánalmas), lehetne bővíteni a palettát:
- két/három új színösszeállítású madár és majom,
- új fajta állatkák tenyésztése (pl. helyi gyíkféle, vagy nem tudom mik élnek még Risán),
- új versenyek: víz alatti úszás, gyöngygyűjtés (hasonlóan a hor'ghan-hoz),
- új küldetések: a DS9/TNG epizódokhoz hasonló ismételhető küldetések (pl időjárás-szabályzó javítása),
- achievementekhez: hegymászás, túrázás, növények/állatok gyűjtése,
- a régészkedést is áttervezném, hogy valódi megtartható tárgyakat vagy jutalmakat lehessen szerezni,
- plusz: még nagyobb térkép, teljes social hubbal, választhatóan éjszakai vagy nappali környezettel,
- meg hasonlók.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
General:
Updated some internal data so that all Federation captains may commission the Tilly Promotional Holographic Bridge Officer.
FED Players that already received it, but are not DSC-Fed, may reclaim it from the Zen Store to get a new working version of the Holographic Bridge Officer.
Resolved an issue that was preventing the Promotional version of the Risian Vulcanology Kit Frame from being upgradeable.
Resolved an issue in the “Console – Universal – Crystal Prism” that was incorrectly stating it can be boosted by Crystal Prisms created by teammates.
This is a text change only.
Szerk: ja és a 2,5 milliós LTS-számot sem értem, főleg, hogy az elmúlt kettő évben egymillió új előfizetőjük lett -> csupán ez 200 milla $ lenne
Utoljára szerkesztette: gunji, 2021.07.28. 22:18:57
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Igazatok van, bonyolultabb okai vannak ennek, minthogy pár Crosis szünetet tartana. 😊 Mindenesetre nem használ a sok leértékelés a zen árfolyamnak.
Én 30k-ra tippelem a romulán packot (bár kinézem belőlük a hatvanat is, de nem hiszem, hogy bevállalnák a parasztlázadást).
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Ma már nem a flottás konzolok a legjobbak.
Ne felejtsük el,régen a zenes és lobis konzolok nem uni konzolok voltak,hanem csak az adott hajóhoz voltak jók,másikra nem lehetett át tenni.
Most annyi zenes lobis konzol van ami jobb mint a flottás mint a fene,na és mostmár ezek is univerzálisak,teheted bármire.Vagyis nem kell venni flottást,mert a zenes jobb és az is betehető helyette.
Nem kell dilit a flották fejlesztésébe sem,mert a legtöbb flotta maxos,vagy közel maxos,vagy nem ad olyan cuccot ami miatt érdemes lenne fejleszteni.
Viszont vannak elmebetegek akik sokat költenek a játékra tényleg,máskor volt az az idiióta aki több ezer főnixet nyitott ki,le videózta,az is zenből vette,vagyis vett sok zent váltotta dilire és abból főnixet.
De ma már főnixet sem éri meg anyira,mert van jobb választás zenért.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.07.28. 18:30:57
Vegyük mondjuk napi 1K játékost.. még akkor is kevésnek érezném hogy ezt egy maroknyi "kőgazdag" tartsa el, aki ha elmegy nyaralni vagy megunja a játékot akkor beomlik tőle az STO.
Inkább reálisnak tartom azt az egyszerű okot, hogy mivel nincs a rendszerben szükség dilithiumra, a megvásárolt zent a játékosbázis nem váltja dilithiumra.
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2021.07.28. 18:21:56
Keveset hoz de hoz.
Sok kicsi is jó.
Admi héten sok jön.
Múltkor vettem egy adag zent,így még van 164k,remélem tévedsz és a mostani pack nem lesz olyan drága.
Jó lenne ha 150k felül maradna a zenem.
Egyébkén fleet diliből rengeteg jött.
Nagyon sok millió fleet dilit be tettem.
Ferengi és klingon admit tolom.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Ezt kicsit furcsállom.... néhány játékoson múlik az hogy egy becslések szerint 100K körüli aktiv játékoslétszámú MMO él vagy hal? van erről vmi konkrét infó vagy csak mindeki erre a következtetésre jutott abból hogy jelenleg a zen kereslet nagyobb mint a kínálat?
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2021.07.28. 16:23:10
Négy szárnyas egy rakás szár.
A többi ajó külsejét nem újítottáék fel,vagyis valszeg nem jönnek.