Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Bár, a mostani felállásnál még mindig "olcsóbb", ha minden karakternek szeretnék egyet.
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Esetleg a zenes legendary våltozata.
Nemsokára jem hadar legendary jön úgyis.
De inkább még várok, hátha acc' wide lesz egyszer az a doboz is és akkor lecsapok rá.
...csak ne lenne oly kívánatos egy 'Experimental Ship Upgrade Token'-nel megtoldva..., még akár gun boat is lehetne belőle, mert ahhoz is kellemes alap a jó mozgékonyságával, hiába rühellem azt a felállást! <#rinya>#rinya>
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Nem azért annyi mert olyan jó,hanem mert T6 infinityből esik,amiből bármi jöhet.Még tényleg jó is.Így mnden infinity hajó ára kb ugyanaz.
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
- egy karakternek, 1 db, speciális ládából eső hajó
- acc' wide, 2db, T6 zen-es hajókártya
- lobi kristály
Az első opció ugyan megadná végre a régi vágyálmom (8 beam + GW III <#idiota>#idiota>), viszont csak egy karakternek. Utoljára, amikor néztem, már 600milla EC volt az ára a 300milla helyett...
Viszont, a második lehetőséget adna, a már meglévő +1 kártyával egy teljes, 3db-os T6-os hajópakk beszerzésére az összes karakteremnek. Innen kellene még a:
- 31st Century Temporal Technologies Set; 6000 Zen (3 hajó)
- Cross Faction Flagship Mega Bundle; 12,000 Zen (3*3 hajó)
- Cross Faction Miracle Worker Mega Bundle; 12,000 Zen (3*3 hajó)
...assz'em eldőlt: a 3 temporális hajót hozom el..., csak tudnám, hogy azt az 1 kártyát mel'ik karinál rajtettem el...
Hogy majd 1 millió Zen-t vennének a népek már 500 dili'-s áron is..., mán ha vo'na! <#taps>#taps>
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Szerintem, fizetés és szerződés nélkül nem megy: ezek nélkül nincs a vezérlés a tulajdonos kezében összpontosítva.
Ha a kezdetektől, a nulláról kéne nekiindulni, akkor még hagyján, talán életképes is lehetne a garázsmunka - de akkor részesedést is "illene" adni az elkövetőknek...
Úgy vélem, hogy regáléba megy már minden: ami megmarad az elvárt bevétel fölött, abból gazdálkodhatnak a játékgazdák. Ez meg, a lefölözés után, semmire sem elég: amíg meg nem akad, addig megy a szekér.
Befektetni, ugyan már, mint ördög a szenteltvíztől, úgy félnek a tulajdonosok az ilyesmitől -> bármely, zsebrevágható haszonmorzsát "kidobni az ablakon", ki hallott má' iljet!
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
inkább a hajlandóság hiányzik részükről.....
És semi sem garantálja hogy az illetőbe fektetett enegia megtérül, hiszen bármikor leléphet (és őszintén, aki ingyen "dolgozik" annál még "az élnem kell valamiből" motiváció sincs meg. Szóval szembesül a challengekkel, rájön hogy ez azért komoly befektetés a részéről (ha tényleg olyan szar a codebase, akkor ez hatványozottn), és már megy is el...
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Beckynek meg indítunk valami kickstarter projectet <#eplus2>#eplus2>
Amúgy ezzel a token vásárlással a Crypticnek sikerült megalkotnia a tökéletes dil sinket. Ha valakinek 50 reroll tokenje van (ez a max), akkor is tud újabbat venni: az árát levonja, de a tokent a limit elérése miatt nem adja meg <#mf1>#mf1>
A nagy dil sinkhez meg rögtön benyomtak egy 15%-os kulcs leértékelést. Cryptic <#guluszem1>#guluszem1>
Utoljára szerkesztette: gunji, 2021.08.24. 19:09:25
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
De legalább csend lett Drozanán, a LEXX nevű valaki jó másfél órát suhogtatta az egyik klingon kard-pótlóját (felteszem bottal támasztotta ki az 1-es gombot így vagy úgy).
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Én csak annyit mondtam, hogy a játékosok között tíz tuti lenne, aki képes és hajlandó is lenne a STO-ban kódot írni/javítani csak a játék és a közösség kedvéért.
Amúgy az endeavor reroll tokenje max ötven lehet egyszerre. Duplán szopás. Eddig is csak nagyjából annyit nyitottam fel, amennyi reroll tokenre szükség volt. Pazarolni is lehetett, volt hogy öt-hat tokent elnyomtam, mert nem tetszett az endeavor. Ezután viszont spórolni fogok vele, inkább kihagyom az endeavort. (Biztos jobb, mintha játszottam volna /s)
Az admi tokenes dolog is inkább az új vagy a kis admis flottával rendelkezőknek lesz szívás, akiknek amúgy se nagyon vagy dilijük. A nagy halak meg legfeljebb rányomnak egy tetszőleges hajót a nem tetsző admira, nem fogja zavarni őket, ha sikertelen lesz.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Rengetegen kihasználták,aki nem észnélkül halmozott fel dilit,azt nem bannolták,pár misit én is felszedtem.
Utána jött ferengi bug,Ferengi hajóval és ferengi lobis szettel annyi ec-t csinálhattál amennyit akartál.
Majd jött a sulibán bug,ami mai napig fut.Mikor jött a delta és a delta recruit jött a delta recruit bug,amivel végtelen sok craft alapanyagot ex-t dilit csinálhattál.Fél évig futott,haza is vágta a piacot.A craft alapanyagok értéktelenek lettek.És ez még nem is minden,csak ami épp eszembe jutott.
Delta recruitból nekem is iszonyú sok cuccom lett,csak én nem adtam el,magamnak és a flottának craftoltam sok szart.
Amikor jó ment a játéknak és tele voltak fejlesztőkkel akkor voltak a legnagyobb exploitok,volt amit félévig bent hagytak ezek a barmok,a sulibán hajó bug kb 6-7 éve megy.<#nemtudom>#nemtudom>
És az is exploit.
De ki nem szarja le.
Aki akarja szarrá keresi magát vele.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.08.23. 22:50:13
(Például mindig meglep, hogy minden map-váltásnál leellenőrzni egy script, hogy vettünk-e olyan hajót, amire ass-card járna <#email>#email> És akkor csodálkoznak, hogy lagos a játék <#zavart2>#zavart2>)
Szerk: * Tudom, nincs rá ember, kell a lé másra -> Biztos vagyok abban, hogy a játékosok között lenne 10 (tíz) programozó/fejlesztő, aki ingyé' hajlandó lenne megcsinálni és még exploitokat se tennének bele. De tudom-tudom, a k*rvákkal akkor mi lenne <#phone>#phone>
Utoljára szerkesztette: gunji, 2021.08.23. 22:35:09
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Ha változtatni akarnak, akkor hozzanak létre új reward boxokat token nélkül, de a régi boxokat ne bántsák, szvsz. Mert ez így nem fair.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Van acconként öt-hatszáz bontatlan rewardboxom, ezzel olyan lesz, mintha egyszerűen törölnék. <#boxer>#boxer>
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Dilis link.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
De mondom, a klingonom phaseres hajójára ha csak 1 antiproton beamet felteszek, pikkpakk megvan még az 500K damage is, mondjuk amikor repülöm a kötelező eventes TFOt... na jó talán a mostani alerteknél több is kell....
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2021.08.21. 23:46:55
Vagyis klingon recruit karival.
Bár őszntén szólva, ha csak 1 olyan tipusú beamet felteszek ami kell (és a többi az maradami éppen a karakternél volt), egy STF alkalmával simán összejön a sebzés... 500K nem olyan sok....
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2021.08.21. 22:28:38
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Mobilos /steames ST játékban igen.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Mars escort.
Az új frakció témához: úgy rémlik, mintha régebben olyat is mondtak volna, hogy a programkód miatt nem lehet több teljes frakció. De ha megoldható is lenne, ahhoz komoly tervezésre lett volna szükség már az elejétől kezdve és igen, sok munkára. Pedig sok lehetőség lenne a világban.
Remélem azért fognak még csinálni a romi/lekvárhoz hasonló al-frakciót: pl. terrán, borg, stb.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Bár gondolom a traitek miatt csinálták,vagy mert lusták klingonra tartalmat gyártani.
Viszont ezzel kicsinálták a régi klingon/fed spec konzolokat amiket boxból lehetett nyitni.
Többé nem tudod megvenni x hajó konzolját másik frakcióban olcsón.
Romulánok meg dominion sem kapott sajátot.Egy új önálló frakció az elég necces.
Annak is kellene elég tartalom,meg egyebek,saját sztori,visszamenőleg újra le tolni és átalakítani nekik is a repu rendszert,meg a recruitokat,eventes cuccokat.
Shame 😞
Forrás: reddit
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Biztos elnéztek valamit <#hehe>#hehe>
Bár a két hajó slotot is adhatták volna dobozolva, hogy azzal a karakterrel vehessük fel, akinek szüksége van rá. Így viszont ott ül feleslegesen egy másikon <#nemtudom>#nemtudom>
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
General:
Resolved an issue where the Legendary ROmulan Bundle only granted 3 Romulan Duty Officer Packs.
You will be able to claim the fourth in the Promotions Tab.
Improved unlock functionality for all Account Unlock Starship Traits associated with Legendary Starships, so that they will unlock more reliably and promptly
Resolved an issue that was causing "Rapid-Emitter Armaments" to trigger from non-Bridge Officer versions of Tractor Beam, such as the Multi-Target Tractor Arrays console.
Resolved an issue that was causing the Legendary D'Deridex to be unable to equip certain equipment which should be allowed to all Warbirds.