Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#39807
De az több 10k Zen..., már, ha egyáltalán lesz. <#wilting>
Bár, a mostani felállásnál még mindig "olcsóbb", ha minden karakternek szeretnék egyet.

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#39806
Szetintem boxos promós hajó ingyen nem lesz acc wide.
Esetleg a zenes legendary våltozata.
Nemsokára jem hadar legendary jön úgyis.

#39805
Az volt az utolsó "aktív" korszakom, így van olyan ládikám még >100 db..., csak kulcsot vagyok rest szerezni hozzá. Bár, lehet, hogy úgy többe kerülne és még hajó sem esne belőle... <#hehe>
De inkább még várok, hátha acc' wide lesz egyszer az a doboz is és akkor lecsapok rá.

...csak ne lenne oly kívánatos egy 'Experimental Ship Upgrade Token'-nel megtoldva..., még akár gun boat is lehetne belőle, mert ahhoz is kellemes alap a jó mozgékonyságával, hiába rühellem azt a felállást! <#rinya>

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#39804
Nem exen kell kereskedni,hanem trade cseten.
Nem azért annyi mert olyan jó,hanem mert T6 infinityből esik,amiből bármi jöhet.Még tényleg jó is.Így mnden infinity hajó ára kb ugyanaz.

#39803
Sőt, most már 1,2 milliárd EC a Jem'Hadar Light Battlecruiser az Ex'-en..., az az egy, ami kapható..., bezzeg régen! <#wilting>

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#39802
Ha jól értelmezem, akkor a mostani "event campaign" végső nyereményei lehetnek:
- egy karakternek, 1 db, speciális ládából eső hajó
- acc' wide, 2db, T6 zen-es hajókártya
- lobi kristály

Az első opció ugyan megadná végre a régi vágyálmom (8 beam + GW III <#idiota>), viszont csak egy karakternek. Utoljára, amikor néztem, már 600milla EC volt az ára a 300milla helyett...
Viszont, a második lehetőséget adna, a már meglévő +1 kártyával egy teljes, 3db-os T6-os hajópakk beszerzésére az összes karakteremnek. Innen kellene még a:
- 31st Century Temporal Technologies Set; 6000 Zen (3 hajó)
- Cross Faction Flagship Mega Bundle; 12,000 Zen (3*3 hajó)
- Cross Faction Miracle Worker Mega Bundle; 12,000 Zen (3*3 hajó)

...assz'em eldőlt: a 3 temporális hajót hozom el..., csak tudnám, hogy azt az 1 kártyát mel'ik karinál rajtettem el...

Hogy majd 1 millió Zen-t vennének a népek már 500 dili'-s áron is..., mán ha vo'na! <#taps>

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#39801
Főnix event.
Link.

#39800
tudna csak szólni kéne a PW-nek kéne pénz, a PW mostanában megint megszedte magát a kinai-ázsiai mmokkal a bandai namco már-már nézelődik irányába.
#39799
De, ha már a vezetőség nem tud felmutatni egy két hétnél távolabbi, biztos jövőt felvázoló képet, akkor nagyon nehéz lenne az egészet, egységesen megújítani. Külön-külön, a saját fejük után meg inkább ne álljanak neki, mert úgy még inkább rombolnák a már amúgy is szétszabdalt kódot.
Szerintem, fizetés és szerződés nélkül nem megy: ezek nélkül nincs a vezérlés a tulajdonos kezében összpontosítva.
Ha a kezdetektől, a nulláról kéne nekiindulni, akkor még hagyján, talán életképes is lehetne a garázsmunka - de akkor részesedést is "illene" adni az elkövetőknek...

Úgy vélem, hogy regáléba megy már minden: ami megmarad az elvárt bevétel fölött, abból gazdálkodhatnak a játékgazdák. Ez meg, a lefölözés után, semmire sem elég: amíg meg nem akad, addig megy a szekér.
Befektetni, ugyan már, mint ördög a szenteltvíztől, úgy félnek a tulajdonosok az ilyesmitől -> bármely, zsebrevágható haszonmorzsát "kidobni az ablakon", ki hallott má' iljet!

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#39798
figyelj van motiváció hiszen minden nap buli van kis sziiiiip porral és a nagy mellű Becky-kel
inkább a hajlandóság hiányzik részükről.....
#39797
Azt is tegyük hozzá, egy újoncot betanítani (akármilyen penge is az illető) elég komoly teher a meglévő csapat számára, hetek/hónapok telnének el mire az illető termőre fordulna.

És semi sem garantálja hogy az illetőbe fektetett enegia megtérül, hiszen bármikor leléphet (és őszintén, aki ingyen "dolgozik" annál még "az élnem kell valamiből" motiváció sincs meg. Szóval szembesül a challengekkel, rájön hogy ez azért komoly befektetés a részéről (ha tényleg olyan szar a codebase, akkor ez hatványozottn), és már megy is el...

#39796
Persze, de ilyen úgyse fordulhatna elő manapság.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39795
figyelj redditen 2 perc lenne találni embereket a munkára de hát ugye tudod...
#39794
Igen, lennének kérdések, de nem gondoltam, hogy ilyen hamar lenne jelentkező is, hogy foglalkozi kéne a biztonsággal is <#crazya>
Beckynek meg indítunk valami kickstarter projectet <#eplus2>

Amúgy ezzel a token vásárlással a Crypticnek sikerült megalkotnia a tökéletes dil sinket. Ha valakinek 50 reroll tokenje van (ez a max), akkor is tud újabbat venni: az árát levonja, de a tokent a limit elérése miatt nem adja meg <#mf1>
A nagy dil sinkhez meg rögtön benyomtak egy 15%-os kulcs leértékelést. Cryptic <#guluszem1>
Utoljára szerkesztette: gunji, 2021.08.24. 19:09:25

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39793
csak az nem biztonságos bárki tehetne exploit-ot v glich-et v malware-t a kódba ami személyes infókat gyűjt nem minden programozó/programfejlesztő munkálkodik tisztán. Leellenőrizni a hátterüket egyesével pénz és időigényes... csak akkor a kis Becky(dupla D-s méretű) tandíjával mi lesz... <#idiota><#banplz>
#39792
Hát jah. Az ember arra számít, hogy benne is marad (ilyen alapon azt is kivehetnék <#zavart1>), így ráér. Pató Pál úr jó példa, ha sietünk <#wink>
De legalább csend lett Drozanán, a LEXX nevű valaki jó másfél órát suhogtatta az egyik klingon kard-pótlóját (felteszem bottal támasztotta ki az 1-es gombot így vagy úgy).

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39791
Endevor ládát sosem tettem el,mert ha mázlid van,sok dili van benne.

#39790
Ez megint más dolog, mármint a Cryptic trehánysága.
Én csak annyit mondtam, hogy a játékosok között tíz tuti lenne, aki képes és hajlandó is lenne a STO-ban kódot írni/javítani csak a játék és a közösség kedvéért.

Amúgy az endeavor reroll tokenje max ötven lehet egyszerre. Duplán szopás. Eddig is csak nagyjából annyit nyitottam fel, amennyi reroll tokenre szükség volt. Pazarolni is lehetett, volt hogy öt-hat tokent elnyomtam, mert nem tetszett az endeavor. Ezután viszont spórolni fogok vele, inkább kihagyom az endeavort. (Biztos jobb, mintha játszottam volna /s)
Az admi tokenes dolog is inkább az új vagy a kis admis flottával rendelkezőknek lesz szívás, akiknek amúgy se nagyon vagy dilijük. A nagy halak meg legfeljebb rányomnak egy tetszőleges hajót a nem tetsző admira, nem fogja zavarni őket, ha sikertelen lesz.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39789
2013-ban volt bug,amivel sok millió dilit és xp-t lehetett szerezni pár kattintással.
Rengetegen kihasználták,aki nem észnélkül halmozott fel dilit,azt nem bannolták,pár misit én is felszedtem.
Utána jött ferengi bug,Ferengi hajóval és ferengi lobis szettel annyi ec-t csinálhattál amennyit akartál.
Majd jött a sulibán bug,ami mai napig fut.Mikor jött a delta és a delta recruit jött a delta recruit bug,amivel végtelen sok craft alapanyagot ex-t dilit csinálhattál.Fél évig futott,haza is vágta a piacot.A craft alapanyagok értéktelenek lettek.És ez még nem is minden,csak ami épp eszembe jutott.
Delta recruitból nekem is iszonyú sok cuccom lett,csak én nem adtam el,magamnak és a flottának craftoltam sok szart.

#39788
Viccelsz?
Amikor jó ment a játéknak és tele voltak fejlesztőkkel akkor voltak a legnagyobb exploitok,volt amit félévig bent hagytak ezek a barmok,a sulibán hajó bug kb 6-7 éve megy.<#nemtudom>
És az is exploit.
De ki nem szarja le.
Aki akarja szarrá keresi magát vele.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.08.23. 22:50:13

#39787
Amilyen káosz lehet a kódban, nem csodálkoznék, ha ez lenne az ok. Mondjam, hogy írják újra?* <#banplz>
(Például mindig meglep, hogy minden map-váltásnál leellenőrzni egy script, hogy vettünk-e olyan hajót, amire ass-card járna <#email> És akkor csodálkoznak, hogy lagos a játék <#zavart2>)

Szerk: * Tudom, nincs rá ember, kell a lé másra -> Biztos vagyok abban, hogy a játékosok között lenne 10 (tíz) programozó/fejlesztő, aki ingyé' hajlandó lenne megcsinálni és még exploitokat se tennének bele. De tudom-tudom, a k*rvákkal akkor mi lenne <#phone>
Utoljára szerkesztette: gunji, 2021.08.23. 22:35:09

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39786
Nem tudom vajon a több tízezer doff doboz is elveszik?

#39785
spaggetti már így is a kód nem bírna el többet és illetve be ismerték hogy kevesen vannak már a sto-hozz ezért lesz visszamenőleg mert az könnyebb
#39784
Pont ez a lényeg, hogy visszamenőleg veszik el a tokent, ill. visszamenőleg változtatják meg a jutalmat, ami egy korábban elvégzett feladatért adtak. Mintha visszamenőleg vonnának le markot a múlt heti stf-ekért. Normális helyen ezért s*gbek*rás járna.
Ha változtatni akarnak, akkor hozzanak létre új reward boxokat token nélkül, de a régi boxokat ne bántsák, szvsz. Mert ez így nem fair.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39783
Reward boxot nem vezsik el,csak a pass tokent belőle.

#39782
Pont most olvastam, nagy kicseszés megint, persze mit lehetne várni tőlük. <#gun> #fireandré
Van acconként öt-hatszáz bontatlan rewardboxom, ezzel olyan lesz, mintha egyszerűen törölnék. <#boxer>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39781
Új dili sink.
Dilis link.

#39780
Ami a loader szerint augusztus 13 és augusztus 16 között lészen (forrás: reddit) <#nezze>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39779
Másik játék chatje (spoiler tagban) <#banplz>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39778
Hát, nálam már minden kari megkapja a 10% bónuszt (ha erre gondolsz, de gondolom nálad már régebben megvan ez)...

De mondom, a klingonom phaseres hajójára ha csak 1 antiproton beamet felteszek, pikkpakk megvan még az 500K damage is, mondjuk amikor repülöm a kötelező eventes TFOt... na jó talán a mostani alerteknél több is kell....
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2021.08.21. 23:46:55

#39777
De ha klingon karival csinálod több xp jön.
Vagyis klingon recruit karival.

#39776
Hát, nekem minden karakterem másik fegyverendszerrel repül, szóval csak azt kell elővenni amit éppen az endeavor kér.

Bár őszntén szólva, ha csak 1 olyan tipusú beamet felteszek ami kell (és a többi az maradami éppen a karakternél volt), egy STF alkalmával simán összejön a sebzés... 500K nem olyan sok....
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2021.08.21. 22:28:38

#39775
Eventes torpedóval csinálom.

#39774
Hátha másnak se jutott még eszébe: ha 'deal antiproton damage (space)' az egyik endeavor, de nincs antiproton fegyvere hajóra, érdemes elővenni a Khitomer battlecruisert, azon ilyen beamek vannak. Elég átpakolni az éles hajóra, megfelelő tac konzollal együtt, s egy patrolon hamar összegyűlik, ami kell. <#email>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39773
link.
Kobayashi maru.

#39772
nincs rá ember
#39771
Fura hogy a játékban nem emlékeztek meg rá.
Mobilos /steames ST játékban igen.

#39770
Emlékezzünk meg róla, hogy ma lenne 100 éves Gene Roddenberry <#worship>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39769
Jön az új promós hajó,egy újabb ragyás diszkós szétesős hajó.
Mars escort.

#39768
A szégyent elsősorban a 'kevesen vagyunk' kitételre értettem. Szánalmas a cégre nézve, hogy erre hivatkozva nincs épkézláb új tartalom és hibajavítás akkor, amikor a másik játékot is felszámolták és az oda korábban átvitt STO-s fejlesztőket is kirúgdosták.

Az új frakció témához: úgy rémlik, mintha régebben olyat is mondtak volna, hogy a programkód miatt nem lehet több teljes frakció. De ha megoldható is lenne, ahhoz komoly tervezésre lett volna szükség már az elejétől kezdve és igen, sok munkára. Pedig sok lehetőség lenne a világban.
Remélem azért fognak még csinálni a romi/lekvárhoz hasonló al-frakciót: pl. terrán, borg, stb.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39767
Hát az elég ciki húzás volt.
Bár gondolom a traitek miatt csinálták,vagy mert lusták klingonra tartalmat gyártani.
Viszont ezzel kicsinálták a régi klingon/fed spec konzolokat amiket boxból lehetett nyitni.
Többé nem tudod megvenni x hajó konzolját másik frakcióban olcsón.

#39766
Főleg hogy mostmár a KDF is max egy skinpack, amióta megcsinálták ezt a crossspaceship cuccost...

#39765
Szerintem hülyeség új frakciót várni,a klingonra is magasról tojnak.
Romulánok meg dominion sem kapott sajátot.Egy új önálló frakció az elég necces.
Annak is kellene elég tartalom,meg egyebek,saját sztori,visszamenőleg újra le tolni és átalakítani nekik is a repu rendszert,meg a recruitokat,eventes cuccokat.

#39764
akk minimum 20-an vannak....
#39763
"It's highly unlikely there will ever be a full new faction ... in the game. With the size of the team ..."
Shame 😞

Forrás: reddit

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39762
A hosszú hétvégénkre dupla xp eventet is kaptunk a red alert mellé, jövő keddig tart <#taps>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39761
Respect érte, hogy nem úgy javítják a 3 vs 4 romi doff pack hibáját, hogy átírják a képen a négyest hármasra <#eljen>
Biztos elnéztek valamit <#hehe>

Bár a két hajó slotot is adhatták volna dobozolva, hogy azzal a karakterrel vehessük fel, akinek szüksége van rá. Így viszont ott ül feleslegesen egy másikon <#nemtudom>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39760
elképzelhető h lesz eltűnő trait bug
#39759
Mai frisítés:
General:
Resolved an issue where the Legendary ROmulan Bundle only granted 3 Romulan Duty Officer Packs.
You will be able to claim the fourth in the Promotions Tab.
Improved unlock functionality for all Account Unlock Starship Traits associated with Legendary Starships, so that they will unlock more reliably and promptly
Resolved an issue that was causing "Rapid-Emitter Armaments" to trigger from non-Bridge Officer versions of Tractor Beam, such as the Multi-Target Tractor Arrays console.
Resolved an issue that was causing the Legendary D'Deridex to be unable to equip certain equipment which should be allowed to all Warbirds.

#39758
Ilyen szép bugokat csinál a Didi trait.
Link.