45172
  • Plata
    #37124
    Nézd én az elmúlt két évben annyi T8 és T10 tankot szereztem meg amennyit soha azelőtt.
    Elkezdtem felhalmozni a T8 tankokat Frontline miatt,És valamiért T10-eket is szereztem be jó párat,régen eladtam őket hogy legyen pénzem újabb tech tree-re,most több mint 100 tank van garázsomban,időnként annyi pénzem volt mint még soha,blackmarketen is vettem játékbeli pénzért prémium tankokat,vannak kötvényes tankjaim is.Azt a rengeteg pénzt sima T8 tankokkal szedtem össze vagy olyan prém T8-al amit mindenki szarnak tart.Eredetileg 20 körül akartam T8 tankot frontline miatt,csak aztán kicsit túlteljesítettem.Rengeteg küldetés van a játékban,ott van a két fő kampány ami ontja a pénzt,ha kitüntetéssel csinálsz meg egy küldit elég sok pénzt kapsz,a napi küldik is adnak pénzt.Na és különböző eventek küldetései is adnak,vagy pénzt vagy valami cuccot.Néha a garázsban felgyűlik több millió értékben kaja meg egyéb fogyócikk amit küldikért kapok.Na és FL is sok pénzt termel,főleg hogy én FL-ben inkább csak artyval játszom.
    Régebben max 1 vagy 2 tank ágat tudtam húzni,többre nem jutott pénz,most volt hogy egyszerre négyet is húztam.A küldikből jött pénzből futotta,na és főleg a karácsonyi eventből,karácsonyi eventen annyi pénzt kerestem az ingyen xp és pénz buffal hogy sokáig elég volt.

    De STO-ra vissza térve nem volnék meg lepve ha kiderülne hogy készülne már egy új MMO vagy játék Star trek-ből,elvégre most elég népszerű a sorozatok miatt,bár félek hogy olyan banda kapná meg aki ezerszer pénzéhesebb lenne mint a jelenlegi és nulla lehetőség lenne benne pénzt szerezni úgy mint most.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.08.17. 07:06:02
  • lammaer
    #37123
    Bár nem értek egyet Koto script mániájával, az hogy te képes vagy kiseggelni azokat a prém tankokat abszolút nem mérvadó, de komolyan. Igen, elérhetőek mostanában prémtankok, de rendesen minimum 30 napos folyamatos napi grindet igényelnek. Sőt, ugye egyes küldetéssorok szezonokon át húzódnak (FL, SB), szóval méhtöbb seggelés...

    És tegyük hozzá, a creditszorzók módszeres leterésével a mostai prémtank bevételek messze nincsenek ott mint régen. TEhát valóban, van lehetőség prémtankokat szerezni ingyen, valóban lehet velük creditet termelni jobban mint a simákkal, de szerintem is többet kell seggelni ugyanazért az előrehaladásért mint régebben... pl emlékszem, nekem nem kellett hosszas farmköröket menni prémtankkal hoyy megvehessem a következő tankot a treeben, max venni kellett egy havi prémet és akkor sima tankkal ahogy jött a következő tier vehettem meg....
    Arról nem is beszélve hogy sima tankokkal is lehett teljesen jól farmolni ha muszáj (Tier5, KV-k pl), amiknek a megszerzése messze nem volt olyan grindfeszt mint ezeknek az "ingyenes" prémtankoknak :)
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2020.08.16. 18:12:12
  • Plata
    #37122
    Ha jól emlékszem az idén 3 új T8 prémem lett amiért egy büdös buznyákot sem adtam.
    Célzás script baromság,rng van meg béna játékos,aki hülye az gold lőszerrel sem talál meg prémiummal.
    Tudod a mai utolsó csatámra,úgy gondoltam hogy lösz ami lösz marhulok egyet,ne tudd meg mekkora állat csatám volt,köpött rá a tankom hogy T10-es táras seggfejek gold lőszerrel lőnek,igaz azt elismerem valszeg épp visítottak közben,ugyanis voltam olyan jó fej hogy a szűk utcában nekik mentem és kitoltam őket a picsába a többiek elé,hogy ne maradjanak ki a buliból.Minden lövésem talált,alap lőszerrel,beütöttem még az E100-at is,Obj705A-t is,meg a beképzelt majom AE Phase-t is,100%-os találati arányom volt.Meg eszeveszett jó csatám,jót röhögtem ahogy szutyok kis papír skodák meg progetto próbálják visszatartani a tankom,de mi esélye lenne egy rakás papír fosnak egy igazi nehéz tank ellen,olyan mintha a bolha próbálnál fellökni az elefántot.Jah T10 tankkal plusszos csatám lett,vagyis még ezzel is kerestem pénzt,pedig T10.Na és alap lőszert használtam,prémmel eszement nagy minusz lett volna szerintem.

    Nézd én szeretek ISA-ra is járni,a Legendary Voyager meg olyan jó szórakozás hogy rengeteg dilit össze buliztam vele,pedig most a nyáron nem sokat játszottam,nyáron mindig közbe jön valami így admiralty meg STO kicsit elmarad.Bár endevorozni feljövök meg event.De másra nem nagyon van időm.
    De mindegy így is van még neki ennyi dilije.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.08.15. 13:59:51
  • Kotomicuki
    #37121
    Mint azt már mindannyian tudjuk, neked kulcsod van az összes szerverszobához, ami létezik a földön, így nem számíthatunk az átlagjátékosok közé.
    Igen, anno még rendezgették a tech treet és hullott ez az, de manapság már csak az event-ek maradtak, és mivel a F2P-eket különösen üldözi a wg, így QB számításai alapján sem juthatnak prémiumgéphez, ráfizetés (a gép (akciós) ára) nélkül...
    Ott azzal sikerült a legtöbbjét elüldözniük, hogy a célzás(-találat-sebzés)-script-be belevették a mennyit is költöttél a játékra elemet és ez a csaták többségében érződik is.


    "Szeretsz játszani" -> magyarul: ugyanazt ismételgetni, napokon keresztül... Ez azért nem egy felemelő élmény.
    Még szerencse, hogy idejében megcsinálták a Jem'Hadar-t is, mert pár, pótolhatatlan színész azóta már elhalálozott - sajnos, a gombásokkal nem vártak az utolsó pillanatig!
  • Plata
    #37120
    WoT-ban prémium tankot könnyebb kapni mint régen,jelenleg 49 prémium tankáll a garázsomban,ha jól emlékszem kettőért fizettem.Többit ingyen kaptam,vagy küldetéssel,vagy event,vagy tech tree változás miatt megkaptam ingyen.Hisz amikor egy tankot kivesznek a tech tree-ből és prémet csinálnak belőle azt ingyen megkapod ha neked megvan.Sima pénzt is könnyebb keresni most,jelenleg 17 T10 tank áll a garázsomban,igaz én sem tudom mi a szarnak kellettek,de mindegy,használni úgysem használom.
    T8-9 tankokkal szeretek menni inkább.Jah és prém elöfizetés nélkül is lehet T9 tankokkal pénzt keresni.Jah és hogy mondjak valamit,az ingyen kapott T9 op prém tankomat még sosem vettem elő,mert még nem volt hozzá kedvem.Mellesleg most 10-edik évfordulós event van,mindenkinek ingyen jár a prém account.

    STO-ban sem olyan nehéz dilit csinálni,ha van olyan karid amivel szeretsz játszani akkor úgyis eszméletlen sok dilid lesz.
    De egyébként látszik hogy kevesebben vannak,népszerűbb TFO-ra is nehezebb bejutni.
  • Kotomicuki
    #37119
    Hát, a mostani újaknak 2x annyi idő ás munka eljutni oda, ahol mi álltunk anno, de közben 2x annyiuk is lesz - pl. Repu'.
    A dili'-bevételi lehetőségek valóban szűkültek, de akinek van ereje (és ideje) pár TFO-t is lenyomni 1-2 story-küldetés mellett, annak azért megvan a napi betevő 8k-ja.
    Az akkor "kívánatos" minimum 25k DPS nem nagyon kúszott följebb, miközben egyre OP-bb konzolok és szettek jönnek ki és magasabb szintre is lehet ezeket húzni, mint nekünk, anno. (a Jem'Hadar-ról ne is beszéljünk: önmagában is az OP-ság paródiája, 500 Zen-ért)
    Én azt mondanám, hogy sokkal könnyebb lett a játék, de legalább ennyivel elnyújtottabb és unalmasabb is!
    Anno volt 3 nagy event, meg legfeljebb 2 havonta egy-egy kisebb, így értéke is volt az amúgy, máshol azután már beszerezhetetlen nyereményüknek - ma egymásba érnek ezek az események és pont emiatt elvesztették a maradék varázsukat is az n+1. kacat-nyereményükkel együtt, amit pénzért bármikor megkaphatsz - kb. ez lett a wot hibája is: ami régen a játék része volt, azt most 5-10x annyi ideig szeded össze és mindenféle képernyőhöz láncoló event-ben (arról meg má' ne is beszéljünk, hogy csak prémiumgépekkel és előfizetéssel "játszható" -> a fejlesztési fa mára csak egy dísz lett), miközben pofátlanul nyomják a power creep-et és hetente változik, hogy mi a még használható.
  • Plata
    #37118
    Rá,de fejből úgysem tudom.
  • gunji
    #37117
    Rákérdezhetek, ki lehet az... ?
    Belegondolva, a mostani újak sokkal nehezebb helyzetben vannak, ha valami komolyat akarnak elérni, mint mi 2012-ben. Akkoriban jóval kevesebb 'grindből' kijött egy jó játékélmény, mint manapság. Ha magam is most kezdeném, nem tudom, hogy kibírnám-e vásárlás nélkül. Úgyhogy megértem a kollegát
    (Összehasonlításként a hasonló korú SWTOR ugyanazt adja élményben most is, mint mikor f2p lett, ha nem többet. És dől a lé ott is.)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Valahogy nekem nem jön be, hogy a devek a kommunikációt a twitter felé terelik. Van honlap, blog, fórum: ha nincs ott se új tartalom, persze, h nem nézi senki.
  • Plata
    #37116
    Roma carrier.
    Link.
  • Plata
    #37115
    Én ma is le toltam endevort,meg eventet.Ma nem admiraltyztam mert későn jöttem haza,de szoktam.
  • Orbancapitan
    #37114
    pontosan, és én is ezt csinálom
  • Plata
    #37113
    Figy még most is játszanak azért és vannak új játékosok is.
    Amíg folyik be a pénz nincs gond,múltkor is jött egy új játékos,most kezdte el a játékot,steamről szedte le,steamen keresztül irtó sok zent vett és vett egy rakás zenes hajó packot,meg mivel új volt és nem tudta mi az egy rakás fölösleges packot is meg vett mudd marketből meg hasonló.És magyar.
  • Plata
    #37112
    Én gyűjtöm.
  • _RAYEN_
    #37111
    Nálunk már senki sem gyűjtőgeti a dilit. Amikor lenerfelték az admirality rendszert, az játékosok nagy része el is tűnt. Én is már csak annyi időre lépek be, hogy a napi eventet megcsináljam, aztán lépek is ki. STO-ba már drasztikus változások kellenének, új hajók egyrészt már ritka unalmasak, a másik, hogy semmi értelme!!!!! Ezzel már csak a játék haláltusáját nyújtják ki és dobnak egy kis csontot az új játékosoknak, de azok is elfognak tűnni, mikor már kitapasztalják mi folyik itt!
  • Plata
    #37110
    Ezek az új carrierek biztos valami spéci hajók lesznek,az este a trailert látva nekem fura volt a 2x6 hajó kidobása ilyen gyorsan és egy oldalon.
    Elő is szedtem a carrieres karikat és tesztelgettem,de nem egyik sem tud így ilyen gyorsan ennyi hajót kidobni,kivétel a legendary hajó ami fossa a kis genyókat,de azok picik.
    Egyik jem hadar vagy klingon carrier sem tud így ennyit kidobni,max 2x3 vagy 2x2 vagy 2x1 petet dob ki egyszerre és nem egy oldalán a hajónak.
    De később a cseten el is indult a találgatás hogy ez valami spéci carrierek lesznek mert másnak is feltűnt hogy nem normális módon túl sok hajót dob ki túl gyorsan.Álítólag már twitteren is írnak róla,de nem volt időm rá keresni.
  • Plata
    #37109
    Vanguard carrier.
    link.
  • Plata
    #37108
    Én még várok vele,mostanában a nagy meleg miatt nincs kedvem admizni.
    Bár így is van pár milla dilim,mert van 3 karim akinél piszkosul sok finomítatlan van és velük naponta azért le finomítom,de még így is van nekik jó pár misi.Endevor kariknál meg vulkáni sci karimnál marha sok van,na és az új romulánnnál is van vagy fél milla finomítatlan még.
  • Kotomicuki
    #37107
    409-ért vettem nemrég és már 408-ra dobtam a vásárlást, mer' folyamatosan csökkent, amikor már megin' >413-nál járt...
  • gunji
    #37106
    "Mától repkedésért is jár favor."
    Jó hír .
    "Resolved an issue that was preventing the Summer Event times from displaying properly. "
    Gondolom mindenki kap egy csere ESC-et, ha az eredeti nagyon elkopna.
  • Plata
    #37105
    Mától repkedésért is jár favor.
    Mai frissítés:
    Resolved an issue that was preventing the Summer Event times from displaying properly.
    Completing "Flying High" will now reward 50 Lohlunat Favors, in addition to Daily Progress (if eligible).
    Resolved an issue that could prevent players who owned the Risian corvette [T6] from purchasing the Risian Pilot corvette [T6]"
    Resolved an issue that was preventing the Top Hats category from appearing for Female Captains in the character tailor.
    The leveless Ba’ul Space weapons can now be discarded.
  • gunji
    #37104
    20-a környékén szokott lenni hajóleértékelés is, valószínűleg az új pack-kal együtt.
    #37098: Meg gyűjtsd a kék pöttyöt ingyen lila doffért hétvége is.
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2020.08.12. 23:00:44
  • Plata
    #37103
    Mostanában sosem volt alacsony.410 alatt nem láttam mostanában.
  • Kotomicuki
    #37102
    Mindenesetre, már egész szépen ereszkedett a Zen árfolyama, amikor bedobták ezeket a hajókat és ez ismét megdobta azt...
  • Plata
    #37101
    Négy sima T6 carrier nem 20k,ez nem legendary csak sima,valszeg 9k lesz,max 12 de akciósan 9.6k.
    Kivéve ha ezek valami spéci hajók lesznek,mondjuk egy új fajta osztály egy új carrier spec.
  • Kotomicuki
    #37100
    ...hát, abból kiindulva, hogy mostanában már van pofájuk egy hajóért is elkérni 20k Zen-t, én nem bíznék annyira a nagylelkűségükben...
  • Plata
    #37099
    Én örülök az új hajóknak,végre T6 klingon carrier,igaz csak support és nem Battle,de több mint a semmi.
    Gondolom nem is lesz drága mivel csak 4 hajó.
  • Plata
    #37098
    Már hozzászokhattál volna,mióta nincs eu szerver elég szar.
    De a hétvégén R&D hétvége lesz.
    Link.
  • _RAYEN_
    #37097
    Kenjék a bibércsókukra! Az új hajók nem fogják megmenteni a játékot! Akkorra laggok vannak benne, hogy az embernek totál elmegy a kedve tőle. Vegyék ki a lock boxokat és üzemeljenek be újra egy közeli szervert. A bevétel meg oldják meg máshogyan.
  • Plata
    #37096
    T6 Vuki.
    Katt.
  • Plata
    #37095
    Jövőhéten új carrierek.
    Elvileg 08/20.
    Katt.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.08.10. 19:29:42
  • Orbancapitan
    #37094
    MÉG NINC és cbs acces-es ....
  • Plata
    #37093
    Gondolom magyarul nincs.
    Jó lenne ha lenne szinkronizálva.
  • Orbancapitan
    #37092
    egyébként megnéztem a star trek lower deck-et hát sokkal trekesebb mint a disco de tök jó ilyen rick and morty trek helyeként a régi sto-s küldik juttottak az eszembe
  • Orbancapitan
    #37091
    én is de így még tőbb bug jön ami mesés
  • Plata
    #37090
    Nem tudom észrevettétek-e,de a karik és boffok hajszíne megváltozott.
    Szőke karim karakterválasztón aranyszínű hajú,a szőke boffja szintén.
  • lammaer
    #37089
    Én a helyükbe eladtam volna vmi fancy easter eggnek....
  • Kotomicuki
    #37088
    Úgy tűnik, hogy a tojáskeltetés és a madárfelnevelés is beleszámít a napi kötelezőbe, így még repülnie sem kell annak, akinek vannak tojásai...
    ...mitchoda megkülönböztetés má' ez is a játék részéről!
  • Orbancapitan
    #37087
    twitter üzibe volt hogy grafikai glichek.....
  • Plata
    #37086
    Mai peccs:
    General:
    Resolved an issue that was preventing the Summer Event Tracker from appearing.
    Resolved an issue that could cause the Rainbow Tribble's buff to grant less critical chance than intended.
    Resolved an issue that was causing the horizon on Risa to appear distorted.
  • Kotomicuki
    #37085
    Bármik is ezek, teljesen fölöslegesek oda!