Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#40725
Jön még egy új Star Trek sorozat,valami Starfleet Academy.
#40724
Úgy néz ki nem mostanában jön.
Ha mázlim an még addig összeszedek egy tizest.
Ha mázlim an még addig összeszedek egy tizest.
#40723
pár napja írtam mik lesznek és is az eagle-re gondoltam mer ugye van mirror de ott volt zenes is. Mirror promoval könyebb a dolog mivel ott a Mirror Crossfield Science Destroyer van (Ami bár bent van egy fajta képen) mirro hajók én inkább a mirror warshipre gondolnék ami nincs bent és azal meg is tolnák mer az a trait brutál
#40722
Jó kérdés.
Attól függ mikor jön a pack.
Én nem tudom sajna.
Attól függ mikor jön a pack.
Én nem tudom sajna.
#40721
Tegnap ne jött semmi infó,ez fura,most akkor hetente fognak egy hajót le leplezni?
#40720
Meg állítólag teszt szerveren a hajógyárban bent vannak.<#ravasz1>#ravasz1>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.01. 12:56:29
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.01. 12:56:29
#40719
Meglehet.
Az új tfo/küldi terran hajói szerintem adnak elég támpontot, hogy mi is lesz a packban még.
Az új tfo/küldi terran hajói szerintem adnak elég támpontot, hogy mi is lesz a packban még.
#40718
Gondoolom ma le lepleznek újabb hajót.
#40717
A ruha elvileg az új terrán-os lesz.
Ha a packban az engle boxos hajó lesz akkor végre elérhető közelségbe kerül az accountnak az egyik legjobb carrier trait.
Ha a packban az engle boxos hajó lesz akkor végre elérhető közelségbe kerül az accountnak az egyik legjobb carrier trait.
#40716
Hát a kosztüm állítólag olyan lesz ami most is bent van csak lobiért.
Hajók meg promós hajók lesznek,csak zenért.
Szóval meglévő tartalmat adják el újra,csak mostmár acc wide lesz nem kari bound.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.01. 00:14:33
Hajók meg promós hajók lesznek,csak zenért.
Szóval meglévő tartalmat adják el újra,csak mostmár acc wide lesz nem kari bound.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.01. 00:14:33
#40715
az "and much more" nem kéne. Megint televerik mindemnnféle szarral (xp boost, token, kosztüm) a bundlét hogy jó drága legyen
#40714
Azt pletykálják Intrepid és Galaxy mellé talán mirror warship meg mirror engle vagy mi a túró jön?
#40713
Ki jött,öt hajó lesz a terran packban.
Five Tier 6 Mirror Ships. Four brand new variants, one ship that was previously only available in a lock box. Exclusive Terran uniforms, a free Zen Store ship, and much more. The 12th Anniversary Terran Bundle is coming. Meet your first ships, the Trailblazer and the Cygnus.
Intrepid és galaxy már fix.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.01.30. 19:20:09
Five Tier 6 Mirror Ships. Four brand new variants, one ship that was previously only available in a lock box. Exclusive Terran uniforms, a free Zen Store ship, and much more. The 12th Anniversary Terran Bundle is coming. Meet your first ships, the Trailblazer and the Cygnus.
Intrepid és galaxy már fix.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.01.30. 19:20:09
#40712
Mirror Borg Queen's Octahedron lesz a boxos.<#hehe>#hehe>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.01.30. 18:58:00
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.01.30. 18:58:00
#40711
hmm a 4 alap frissitett hajón kivül lesz egy lock boxos is lehet találgatni mi styx mirror coni vagy esetleg valami más
#40710
Mellesleg végre rátaláltam arra a ground tac buildra ami nagyon fun is meg nagyon ütös is.
Borg kit és modulok+borg armor és fegyver.

Borg kit és modulok+borg armor és fegyver.

#40709
De legendary nem?
#40708
Arról nincs, de az évfordulós pack terran lesz.
#40707
Nincs infód az új legendary packról?
#40706
"yes"
#40705
#40704

#40703
great scott!! a cryptic nem hallott még a temporális egyezményről?
#40702
Janeway az új contant a delta arc folyamán. Ott áll a delta quadrant command közepén 2 másik npc-vel. A pecs előtt egy romulan faszi volt. De cryptic megváltoztatta az idővonalat és addig görbítette a teret meg replikált kávét a delta q. commandon h Janeway megjelent.. *ban plz*
Persze ez nem egyedi jelenség. Megtörtént már La Forge, és Weyoun esetében is.
Persze ez nem egyedi jelenség. Megtörtént már La Forge, és Weyoun esetében is.
#40701
A delta kvadráns küldikben.
#40700
Igen arra gondoltam én is.
#40699
más kérdés mi mikor találkoztunk legutóbb janewayel? az oké a karim története szerint haza kisértem a voyagert a delta kvadrázsból a borg transztér kapuinál nem egy hajó volt hanem 2 a voyager és a második prototípus a prometheus osztályból(kis romulán segItségel, Kvantum álcázó technológia pont addig tartott ki mig megérkezett a voyager 😄) nem is lenne rossz eredeti sorozat történetnek sok lenne benne a nyomozás a voyager után meg a feszültség a csillagflottával prometheus osztály miatt ugye ha prototípus rossz kézbe kerülne 😄
Utoljára szerkesztette: Orbancapitan, 2022.01.29. 12:13:11
Utoljára szerkesztette: Orbancapitan, 2022.01.29. 12:13:11
#40698
én úgy vettem ki hogy pont emiatt csinálta soong az androidokat dacból hogy lássa h milyen közel tudd kerülni ilia fejlettségéhez
#40697
nem pontosan inkább vger magával viszi őket
#40696
Ezekre a kérdésekre minden bizonnyal a még el nem készült küldik fognak válasszal szolgálni.
#40695
De mit keres itt?
Most a történet szerint 2410 van?
Vagy 2409,esetleg más időpont?Mitől kómás?
Most a történet szerint 2410 van?
Vagy 2409,esetleg más időpont?Mitől kómás?
#40694
De a filmben elhúznak a vérbe nem?
#40693
A küldiben megbeszélik h Ilia megjelenik azon a kutató állomáson amit a terranok 1x megtámadnak. Csak közben a kómás csajt áthozták a jupiterre.
Meg azt is mondják h olyan fejlett android/szintetikus a teste, hogy a soong androidok hozzá képest sehol sincsenek.
Meg azt is mondják h olyan fejlett android/szintetikus a teste, hogy a soong androidok hozzá képest sehol sincsenek.
#40692
inkább az a kérdés h kirk miért jegyezte eltüntnek ilia-t ha vger nem vitte magával? mint ahogy a filmbe is látszik v alex kurztman írta a sztorit és nem látta a filmet xd v a cryptic át dolgozta ilia sorsát mondjuk a soong szerű androidoknak több értelme van így a canon-ra nézve
#40691
Szerintetek merre tart a sztori most?
Elég fura nekem sok minden ebben az eventes küldiben.
Mirror Janeway borg is?
Meg mit keres a TOS filmbeli csaj a küldiben.
Mert azt a csajt vitték el akiből VGER borgot csinált nem?
Na és hol a pasija?
Na és hogy került a Jupiter állomásra,a film végén elhúztak a búsba nem?
Hogy került vissza és miért?
Elég fura nekem sok minden ebben az eventes küldiben.
Mirror Janeway borg is?
Meg mit keres a TOS filmbeli csaj a küldiben.
Mert azt a csajt vitték el akiből VGER borgot csinált nem?
Na és hol a pasija?
Na és hogy került a Jupiter állomásra,a film végén elhúztak a búsba nem?
Hogy került vissza és miért?
#40690
nem epic launcherel lépszbe
#40689
Anélkül, hogy hozzá (=epichez) lenne kötve az sto account?
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#40688
csak epicel kell be lépni
#40687
Hát ha igaz a bundle-ben nagyon durva konzolok és traitek lesznek.
Na és valszeg cseszett drága lesz.
Akinek elérhető a red shirt nézzen fel.Nekem nem.
Na és valszeg cseszett drága lesz.
Akinek elérhető a red shirt nézzen fel.Nekem nem.
#40686
De-de, csak epic launcherhez kötött accounthoz jó, s állítólag ott is csak egy újonnan létrehozott karakterrel lehet felvenni.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#40685
Köszi,de egy tökre elég.
#40684
Franc se szokja meg.
#40683
De az csak epic verzióval jó nem?
#40682
nem piros most már a badlands óta
#40681
PONT MOST VETTEM egyet neked xd
#40680
halvány lila fingom sincs igazábol enterprise ba volt csak sárga szerintem 😄 máshol nem nagyon volt terran empire hajó ami festett lett volna.
jut eszembe
Epiken is van ingyér item
1 Emperor’s Sword
1 Experimental Ship Upgrade Token (T6-X)
1 Large XP Boost
jut eszembe
Epiken is van ingyér item
1 Emperor’s Sword
1 Experimental Ship Upgrade Token (T6-X)
1 Large XP Boost
#40679
Galaxy mirrort láttam,de miért piros.
Nem sárga a mirror hajók kinézete?
Nem sárga a mirror hajók kinézete?
#40678
Köszi a kulcsokat skacok.
#40677
Már van kösz.Egy elég.