45173
  • Plata
    #37165
    Szerintem bug,mert nekem engedett mindent kivenni.
  • gunji
    #37164
    Hogy a régi delta recruitos Vigilance-arc jutalmát fel lehet-e venni, vagy törölték-e esetleg valamelyik átszervezésnél. A listában benn van, de letiltott állapotban, mintha felvettem volna. S nem tudom, hogy az agyam lukas, vagy a cryptic bugos ;)
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2020.08.21. 17:57:07
  • Plata
    #37163
    Nem kell újra kezdeni teljesen,bizonyos dolgokat meglehet menteni bann esetén is.
    Jó pár accountal kijátszottuk a banánt.De az nem az én accom volt,az enyém csak az ötlet volt.
  • Kotomicuki
    #37162
    Amint megfejtik a kódolást, azonnal gyalulni fogják lefele az egész acc'-od, mert ez már tűrhetetlen, hogy mennyi plusz tartalmat és ki nem fizetett előnyt kapsz! Csak mit jelentenek azok a számok és betűk?!

    Ugyan már, fogd föl kihívásnak, hogy előröl kezdheted..., miután beszereztél egy új IP-címet!
  • Plata
    #37161
    Miért kell olyan klingon aki még nem gyűjtötte be? Van új bug?
  • Plata
    #37160
    Rendszeresen kapok új karikkal akiknek még nem fullos az összes spec 1 helyett 3 vagy 6 spec pontot.
    De réges régen már írtam miatta,ticketemet megnézték és törölték.
    Erre mem tom mit lépnek.
    Még nem vagyok otthon
  • lammaer
    #37159
    Ennyiért bannt, hagyjá má'!
  • gunji
    #37158
    Eszméletlen lagok vannak a játékban, ma mindannyiszor bebuktam az 5. fafejgyűjtő karaktert :(

    Van valakinek olyan klingonja, akivel még nem vette fel a delta recruitos jutalmakat?
  • Plata
    #37157
    Há bazd,aztán meg bannt kapok mert bugoltam,mikor nem is volt szándékomban.
  • lammaer
    #37156
    Komolyan parázol az ilyenek miatt?
    Annyira kis dolog ez, tán még akkor se találják meg ha jelzed nekik. FEleslegesen pörögsz imo.
  • Plata
    #37155
    Tegnap este sikerült bugra futnom.
    Írtam ticketet,de tóköm tele van,parázhatok az ő hülyeségük miatt.
    Kipróbåltam roma carriert,majd klingont is,de neki masteryt maxoltam és kivettem a flottást,annak is maxoltam masteryt.
    Kivettem fedes jemmel lekvár carriert,maxoltam masteryt és ki vettem a flottást.
    Akkor jött a pánikroham.
    Flottás hajót megkaptam de nem vonta le az árát.FSM ott vigyorgott a táskámban tovább.Relogoltam és semmi.Gyütt a para.Ellenőriztem acc bankban FSM mennyi van és annyi mint volt.Vagyis ingyen kaptam egy flottás hajót.Írtam ticketet és maxoltam masteryt.De Caitianra már nem maradt türelmem.Amúgyis majdnem éjfél volt.
  • Plata
    #37154
    Launcherben azt reklámozzák hogy kapható anniversary legendary bundle.
  • gunji
    #37153
    Nem a kulcs a lényeg, ugyanaz lenne érvényes 1 EC esetén is. Meghirdettek valamit, de mást adtak a pénzért és nem hívták fel kellőképpen a figyelmet a változásra. Ezt úgy hívják, hogy tisztességtelen kereskedelmi gyakorlat, még nálunk is, az USA-ban meg pláne. És ez messzire vezethet, ha valaki végigveri és a cég nem lép: vagy visszaadja a zen-t, vagy hozzáadja a kulcsokat.
    (Valószínűleg a korábbi hibák is hozzájárultak a nagyobb balhé kirobbanásához, mint pl. a launcher 'risian lohunat festval' felirata.)
    De mivel pozitív változás úgysem lesz, ugorgyunk és örüljünk annak, hogy még van játék.
  • Orbancapitan
    #37152
    nem az hanem az h törölték és próbálnak hülyére venni minket hogy csak hiba volt rosszabbak mint az EA
  • Plata
    #37151
    Ugyan,öt kulcs az viccnek is kevés.
  • Orbancapitan
    #37150
    barmok
  • gunji
    #37149
    Az új hajópackból kiszedték az öt kulcsot, s a blogból is törölték, mintha soha nem lett volna. Az internet viszont nem felejt (régi változat).
    Ez csúnya volt.
  • gunji
    #37148
    Igen, s így jóval olcsóbb az omegánál, de nagyjából hozza annak minőségét. Majd kipróbálom flottás/repus konzolnál is, az omega anno eléggé megszenvedett velük.
    De most még ki kellene találni hány keretet csináljak, mielőtt ez az andré-gyerek hazajön a nyaralásból és kiszedeti :D

    Admiraltyt abbahagytam, mikor átvarálták a dilis jutalmat, így még nincs olyan romulán up cuccosom. :(
  • Plata
    #37147
    Romulán admi tokent érdemes bele tenni,szerintem szerencsét hoz.
  • Kotomicuki
    #37146
    Igen, a nagy csomag főnix (40k dili' a 10 ládáért) + a gyorsítók (mennyiségi) a legjobb választás nem up-kor huzigálni.
  • gunji
    #37145
    A főnix lett a nyerő a rizsához, köszönöm :)
  • Plata
    #37144
    Főnix,roma admiralty token,esetleg ultimate up token.
  • gunji
    #37143
    Ha Mk12-es lila cuccot szeretnék Mk15 aranyra upgrade-elni, arra szerintetek most mi a legészszerűbb/legköltséghatékonyabb módszer? Például az omega lehetne (olyan 10-15 db jó esetben), de ezt most hagyjuk a kereskedelmének megszüntetése miatt.
  • Plata
    #37142
    Mai frissítés:
    General:
    Resolved an issue that was preventing a successful upgrade when using an Ultimate Upgrade with an Accelerator.
    Updated the Portraits of the Lower Decks Duty Officers to directly match the art from the show.
    Nanopulse "Son of None" weapons now have bolt hues that match their blade hues.
    This affects both NPC and Player versions.


    Ciki lehet ha valakinek az Ultimate Up token nem működik.
  • Plata
    #37141
    Ma nem steamről hanem ARC-ról indítottam a játékot.Ami poén mert az ARC launcherben a legendary fed bundle-t reklámozzák.
  • gunji
    #37140
    Elhunyt Ben Cross, aki a rebootolt mozikban játszotta Sareket, Spock édesapját. :(
  • Plata
    #37139
    Jah,egyébként el is felejtettem,ki volt írva hogy szerver karbantartás lesz.
  • Plata
    #37138
    A fene,440 a zen,jól fel ment.
  • gunji
    #37137
    Egen, sehol nem volt bejelentve, csak a launcher mutatta, s a fórumokon írtak róla a játékosok:
    PC Maintenance 08/18 .... Patch notes?
    Account Server Down?
  • Orbancapitan
    #37136
    nincs semmi róla a twitteren h lett volna ilyen
  • gunji
    #37135
    Akkor befejezték már. Sokan dohogtak miatta.
  • Plata
    #37134
    Nekem megy.
  • gunji
    #37133
    Bejelentetlen leállás van?
  • Plata
    #37132
  • Plata
    #37131
    Háát jah,az nem lenne rossz.
    Kíváncsi lennék ezt T6 gift tokenért lehet-e venni.
    Jah amúgy meg 340 lettem.
  • gunji
    #37130
    Hehe, lehet :D
    Mondjuk tényleg baráti a 8k ár, nekem is tecc és azt meg kell becsülni
    Szerk: viszont bevállalnék egy duplaárat, ha végre sikerülne kiírtaniuk a lagokat
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2020.08.17. 20:43:05
  • Plata
    #37129
    Nézd 8k zen 4 hajóért 4 fosmodulért és 5 kulacsért nem sok.
    Szerintem látták hogy 138k zenem van és úgy gondolták nem basznak ki velem,mert ha 8k-t kérnek érte akkor pont kerek marad a zenem.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.08.17. 20:23:37
  • gunji
    #37128
    És az ára is jó lenne, ha nem 436 lenne a zen
  • Plata
    #37127
    Kelllllllllllllllllllllllllllllllllllllll.
  • Kotomicuki
    #37126
    Igen, csak azt kéne már belátnod, hogy téged szeret a wg, másokat meg nem annyira. Neked ugrás közben rácsavarva a derp-ed lövését a 300 méterre, félig takarásban lévő célpontra a srcipt, másnak meg harmadjára sem engedi eltalálni az orra előtt, a nyílt mezőn álldogálót...
    Aztán, ha esetleg kegyeskedik végre megengedni a találatot, akkor megint jön a tized felemlegetése és ennek - a hiányának - mértékében sokkal több a lepattanó, csak a láncot besárgító "sebzés".
    Sz'al, ma már nem lejtenek egyenlő mértékben a wot pályái, legfeljebb ellenkező előjellel -> sokadszorra: hajdan 55%-os WR-em volt, most a 45%-ért kellett kaparnom; a 6 kill-es csaták napi szinten jöttek, ma már csak negyedévenként engedélyezettek..., csupán ennyit esett a wot-ban a játékélmény egy F2P számára (Jó, vettem egy akciós SP-t - de se aranyat, se akciós napokat ezen kívül - , amit amikor lenerfeltek, vissza is adtam, teljes árért..., lehet, hogy ez az a megbocsáthatatlan bűn, ami miatt lakolnom kell?!)!


    Ha az új banda uazzal a "csak az usa" szemlélettel rendelkezik majd, mint a legtöbb ottani, akkor uú b@fhatjuk az egész, megújuló STO-t, mer' nálunk uú élvezhetetlen lesz a lag-tenger miatt.
    A pénzéhesség meg garantált lesz: tegnapra vissza kéne hoznia a bele nem feccölt pénz többszörösét, mer' különben má' egy bukott vállalkozás a befektetők részéről! (Gondolom, már maga a licenc egy kitermelhetetlen összeg lesz..., amilyen okádékká lett ez a világ az utóbbi évtizedekben: maj' még külön fizethetsz, hogy csak fele annyi reklámot nyomjanak a játékban a képedbe...)