45173
  • Kotomicuki
    #37085
    Bármik is ezek, teljesen fölöslegesek oda!
  • Plata
    #37084
    Vaaagy,ugye itt a klingon season.Lehet hogy ezek tényleg klingon ragadozó madarak álcában.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.08.05. 18:24:17
  • gunji
    #37083
    Van egy ötletem az izékre, de beteszem spoilerbe:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ezek lehetnek azok a 'neutronic eddies', amikről a blog beszélt az új hajó konzolja kapcsán (link)

    The Risian Weather Control Vessel [T6] comes equipped with a Neutronic Eddy Generator console.
    When activated, your starship summons four Neutronic Eddies that will wander the nearby area, dealing radiation damage and draining significant amounts of shields from any affected foes.
  • Plata
    #37082


  • Plata
    #37081
    Van ott több is,nézd meg a túloldalát a szigetnek.
  • DrSoong
    #37080
    Valami görögdinnye alakú izé ami pörög és fele a vízben fele fölötte van. Van ilyenből vagy 8db körbe a horizonton.

  • Plata
    #37079
    Nem csak ott,máshol is,menj a sziget túloldalára,viccesebb.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.08.04. 21:49:44
  • Chak
    #37078
    Ép most jártam bent, és tényleg görbül a tér az új verda mögötti részeken.
    Érdekes.
  • Plata
    #37077
    Ebben a marha melegben nekem sincs türelmem admiraltyzni.
  • Plata
    #37076
    Na már én is látom őket,a sziget másik oldalán érdekesebb anomália is van.
  • Chak
    #37075
  • Chak
    #37074
    Miattam ne fogja vissza magát senki sem. Csak egy ikon vagyok egy programban aka egy senki. Értem én amit mondasz csak nem látom hol a gyakorlati haszna. Egy Cryptices sem fogja látni. Még ha redditre írnám akkor sem fejtene ki hatást. Max annyi lehet h kitombolom magam, de már annak sem látom az értelmét. 60+ kari után már elengedtem mindent. Régen 5 éven át nyomtam a runes of magic mmo-t. Ott foggal körömmel harcoltam h javuljon a gém. egyik kínai dev sem figyelt rám. Végül elengedtem. STOnál is kb ez van, csak itt már nincs se erőm se energiám az összes karival még admyzni sem. Casualba nyomom, kicsit belépek eventezgetem, kis admy pár karival, és lépek is. Szúszá, és miegymás.

    Tervem azért nekem is van még, de nem újabb karik készítése. Inkább a meglévőkön theme build-ek készítése. A build szó talán túlzó.
    Plusz ha lassan is, de jön content azzal mindig elszórakozom. Új küldik stb. Ezen a ponton van némi hiány érzetem. Tök jók az új küldik, de amióta nincs feature episode formában kiadva azóta a rewardokban semmi hasznos dolgot nem kaptam(az a diszkós disruptor pisztoly nem rossz, de kevés). Pedig szeretem az ilyen küldis seteket.
    Na, de be is fejezem, és mindenkinek jó horga'hn szobor átadást a risai hölgyeknek. :'DD



  • Plata
    #37073
    Semmit nem láttam.
    Olyan mint volt,csak egy nagy hajó van bent.
  • Plata
    #37072
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ahaaa,így má világos a dolog,de majd hozom a lángszóróm és a nekromongereket meg pörkölöm.
  • Kotomicuki
    #37071
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mer' más is ó'vassa, nem csak mink és ha egyszer elfelejt PorcKereknek lenni - vagy csak félreérhető, ha azt vki úgy akarja - , akkor hajnalban, a saját ágyában ugranak rá a nekromongerek, hittérítés céljából!
    Az nyó'célvezés mán rezegtetheti a zingerküszöböt egyes, ferdehajlatú fajoknál és jobb előre megijedni, mint utólag félni!
  • DrSoong
    #37070
    Mik ezek az anomáliák Risán a horizonton? Mint ha több álcázott hajó lenne a sziget körül. Ja meg repülök lefele a jatpackel erre úgy néz ki a víz, mint ha felpúposodna... Nem vagyok epilepsziás meg nem zavarnak a villódzások és semmi ilyen, de ettől majdnem behánytam...
  • Plata
    #37069
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A tököm tele van a sok spiolerrel.Mé nem lehet simán leírni?
  • gunji
    #37068
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mehehe, jó volt
  • lammaer
    #37067
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    ne kezdd te is a "zelmúltnyócév"-ezést :)
  • gunji
    #37066
    Tavaly lehetett még markot gyűjteni a többi karival. Idén - ahogy nézem a patch logot - már repkedni se kell az ingyen hajóért, elég lesz valamely másik tevékenység is. Kíváncsi vagyok, mennyi markot ad pluszban a repülés.
    Még két szálat szeretnék lezárni, spoiler tagben.
    #37024
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem arra gondoltam, hogy a menedzsment dokumentálna vagy engedélyezné a gányolást. Inkább arra, hogy sokszor olyan rövid határidőket szabnak, amibe nem fér bele egy tisztességes dokumentáció megírása (meg persze a tesztelés, stb.). És itt most a játékcégekre gondoltam elsősorban.
    És bocs, ha rosszul gondolom, a fejlesztői oldalhoz érdemben nem volt szerencsém, innen úgy érzem, hogy sajnos.

    #37049
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát, nézd, kérlek vedd úgy, mintha kiöregedett vénemberek nosztalgiáznának a régmúlt idők dicsőségén a 'minden jobb volt régen' szlogen jegyében ;)
    De korábban már írtam, hogy nagyon rossz így leépülni látni a kedvenc játékom. Persze el lehet menni, ahogy az utóbbi időben szinte csak contrabandozni lépek be, pedig még lenne vagy 10 karakter, amivel végigvinném a küldetéseket, meg jó lenne legalább egyszer elérni azt a nagyon komoly 30k-s dps-t csata közben. Tehát terveim még vannak, ha már nem lehet visszacsinálni az elmúlt nyolc évet. Bár lehet, jobban örülnék annyival fiatalabban :D
    De majd megpróbálok kevesebbet írkálni ilyen dolgokról.
  • Plata
    #37065
    De már nem lehet 40 karival farmolni az eventet mert acc wide,egy karival repkedsz oszt csók,kész a napi küldi.
  • gerisz23
    #37064
    Nem.mindegy hogy 5 vagy 10 percig repkedsz sztem,pláne ha van 40karid farmolásra:D
  • Plata
    #37063
    Mai peccs:
    Summer Event:
    The Annual Lohlunat Festival returns with all your favorite activities!
    Command the Risian Weather Control Vessel!
    Participating in any of the Summer Events will Grant progress towards the all new Risian Weather Control Vessel [T6] ship!
    Earning a total of 20 Daily Progress will allow players to claim a Risian Weather Control Vessel [T6]
    Once this starship is obtained by any character on your account, all of the characters on your account will be able to claim the Risian Weather Control Vessel [T6] from the Account Claim tab within the Event Store (in the Event Tab of the Mission Journal).
    For more information, please visit the “Command the Risian Weather Control Vessel!” blog at: https://www.arcgames.com/en/games/xbox/star-trek-online/news/detail/11476653-command-the-risian-weather-control-vessel%21



    The Summer Event Store has been updated with all new prizes to earn.
    All of the following new store offerings can be purchased using Lohlunat Favors, earned by participating in various events around the island:
    Two New Uniforms!
    Workbees Baseball Uniforms – Home
    Workbees Baseball Uniforms – Away
    Band T-Shirts!
    Hlchmey – Black
    Hlchmey – White
    Sons of None Shirt – Black
    Sons of None Shirt – Red
    Utopia Planitia Workbees themed items!
    Impulsive Floater
    Impulsive Powerboard
    Vanity Shield
    All new Universal Kit Modules!
    The Floor is Lava
    This Kit Module transforms a patch of ground into a patch of flowing lava, complete with lava geysers that spew up from the ground.
    Ball Lightning
    This Kit Module generates lightning that moves wildly, causing severe electrical damage and draining shields.
    Risian Kit Frame!
    Has a bonus to weapon damage that increases with the number of Risian kit modules you have equipped, and a chance to proc any Risian Kit Module when you use a Risian Kit Module!
    Risian Rainbow Caracal (Vanity Pet)!
    Rainbow Tribble (Ground Device)!
    For more information, please visit our Summer Event blog at: https://www.arcgames.com/en/games/xbox/star-trek-online/news/detail/11476593-return-to-risa%21

    General:
    Resolved an issue that was preventing the Celebration window from displaying in certain cases after purchasing the Legendary Romulan Captain Bundle.
    Resolved an issue that was causing weapons to be on cooldown for up to 50 minutes when equipping them from the inventory.
    Resolved an issue that was preventing the Undine Kiwavi Cruiser [T6] from appearing on the Lobi Store.
    Resolved various issues when mixing and matching parts between the Xindi Narcine and Briostrys Dreadought Carrier variants.
  • Plata
    #37062
    Jönnek az új sorozat szereplői doffként.
    LINK
  • Plata
    #37061
    Repkedés a legegyszerűbb,nem kell hozzá csúcs szuper hátas,mert a bérelt zöld is elég ahhoz hogy megcsináld,mivel három pályát kell teljesíteni,nem kell hozzá gyors rakéta.
  • Kotomicuki
    #37060
    Csak azért is repkedni fogok: ez nincs időhöz kötve, azonnal elvállalható és van már hozzá csúcsszuper felszerelésem is (az 1k-s), így meg 5 perc alatt megvan!
    Persze, ha totemgyűjtésre esek be és még van belőle hátra legalább 5 perc, akkor inkább ezzel kezdek, mert a risa-i fizetőeszköz sem értéktelen -> jó dolgokat lehet venni az event-es boltban (nem csak fürdőrucira gondolva itt).

    Huh, a madarakat és a tojásokat is elő kell vennem, továbbnevelés céljából...
  • Plata
    #37059
    Az idei event nem 25 napos lesz hanem 20,ha 20 napi egy feladatot letolsz tied a hajó.
    Szóval 30 nap alatt 20 napi küldit megcsinálni nem túl nehéz.
    Ráadásul az idén te választod ki hogy mire mész a napi 1 tokenért.Nem kell kötelezően repkedni.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.07.31. 11:47:02
  • Plata
    #37058
    Nem de én nem is szeretem.
    Valahogy nekem nem jött át.
    Viszont őt nagyon szeretem.Még nem volt ilyen jó kis sci hajóm rég,talán azóta hogy meglett a T5 változata,az volt az első zenes hajóm.
  • Kotomicuki
    #37057
    Pl. ez sem 3-3..., de uú megvan rajta a sci commander boff és az 5 sci konzolhely is... (4 - 3 + secondary deflector + experimental weapon -> nem kimondottan az a régivágású 3-3-as SCI..., mint pl. ez is)

    Sz'al a PC elért ide is..., várjuk a T7-et szeretettel!
  • Plata
    #37056
    Minden sci hajó 3-3 fegyverzettel jön.
    És ez sci hajó,nem carrier.Hisz nincs hangárja.
  • Kotomicuki
    #37055
    Meg csak 3 + 3 a fegyverzet -> igazi ingyenes hajó, ami nem ér fel a legutóbbi, "fizetős" és a power creep miatt egyre OP-bb társaihoz (pl. 7 fegyver-slot, + MW konzolhely).
    De legalább RGB-ledekkel feltudja szerelni az összes Pilot-hajót: 3 risa-konzollal mehet a tűzijáték...
  • Plata
    #37054
    Jah.Furi.
  • Orbancapitan
    #37053
    Nincs hangar
  • Plata
    #37052
    Ki tudja,hisz ez is Ori.
    Szerintem mókás lesz ez a rajzfilm.
    Rizsa hajó statja:
    Link.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.07.30. 21:44:03
  • Chak
    #37051
    Stargate semmi más nem lehet áldott.. :'D

    Ha belegondolsz STO szemszögéből az a rajzfilm pont h egy pár doff életéről fog szólni. Így doff formában berakni őket a legkézenfekfőbb választás.
    Volt egy alkalom amikor viszont bántam h csak doff-ot kaptam. Az pedig a romulán sheriff a nimbus story végén. Elfogadtam volna boff változatban is a tagot.
    Nem tudom mikor jönnek klingon cuccok. Csak azt h több lépcsőben jön a content mint discoverynél. Szóval az elkövetkező 5-10 évben biztos jön valami.

    XD

  • Plata
    #37050
    Melyik ori?
    Stargate vagy az a indie játék féle.
    Csak doff?
    Egyéb tartalom nem jön?
    Képregény fed kari? XD
    Mond hogy mikor jön mår klingon hajó.
    Vagy KDF legendary pack,vagy carrier crosfraction pack,vagy bàrmi ami klingon.
    De nem diszkó klingon.
  • Chak
    #37049
    Az új Star Trek rajzfilm sorozat szereplői doff formában fognak feltűnni a játékban.

    Ja, és miért siránkoztok állandóan. Ha valami nem tetszik akkor lehet olyan előtt időt pazarolni ami igen.
    Plain and simple amilyen mindenki kedvenc szabója.

    A mai világvége hangulatban én inkább annak örülök ami még van.


    Ja, és áldassék az Ori..

  • Orbancapitan
    #37048
    iiiiiiiiiiigen vagy sok volt az "orvosi" fű Kael-nál
  • gunji
    #37047
    Ami viszont - ahogy azt a címe is mutatja - nem a mai:


    Hanem a 2029. július 30-i. És még mondják sokan, hogy a Crypticnél nem dolgoznak előre.
  • Plata
    #37046
    Mai frissítés:
    General:
    Resolved various issues when mixing and matching parts between the Xindi Narcine and Briostrys Dreadought Carrier variants.
    Resolved an issue that could cause the Reward Picker window to not adjust properly to different UI Scales.

    Volt egy hír is,épp elakartam olvasni mire eltűnt.
    Fura volt,valami western-es kép volt,ahol valami csaj lőtt talán Batman-re.