Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Jelenleg 6/14.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Amúgy az endeavor az ITC-ben nem regisztrálta a végső kockát, mint dreadnought-ot, úgyhogy hagyom inkább 😞
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Csak nem tudom bizonyítani.
Mióta újra lett rakva winfos nem megy a combatlog
Pár napja a simitár ha kijövök álcából furán sokat critel.
Saccra 90% fölé tenném.
Mivel nem tudom mérni így pontosan nem tudom.
De azt látom hogy szinte csak critical sebzéssel van tele a képernyő.Stat szerint az űrben 42% asszem a kari critje.
Ami kb pasdzol is addig míg álcába nem megyek és vissza.Akkor minimum 90.Eventen dekkolok az egyik ponton és védem álcában jönneknterránok kijövök álcából és bumm.
A küldetéssorozatok befejezési időpontja aszerint változik, egyszerre, mindkettőnél, hogy melyikről jövök épp vissza.
Sz'al, van némi zavar a zerőben a játékkészítőknél!
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Egyébként úgy néz ki jön még újdonság.
Jön a felújított Yamato is.
Gondolom ez egy új Galaxy X-et jelent.

Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.20. 10:04:48
Bár a terran ody külsejét sikerült megoldani,de még mindig zakkant és diszkó hajónak képzeli magát.Diszkós traswarp effektet tol.<#nyes>#nyes>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.19. 15:18:02
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
De a memory alfa is hülye,mert nem dobott ki semmit az Acharon-ra,bááár,lehet rosszul írtam és archon-t írtam?
Nem tudom.Lego hajóként érdekes lenne.Nem arrú vót szó hogy klingon-roma hajók jönnek még?
Jah,ha zenes lesz akkor kell,mert végre egy hajó amin látszik hogy nagyon terrán.<#zavart1>#zavart1>
A mostani hajókra hiába rakom rá terran skin-t nem olyna ltáványos.Egyedül talán erhart vagy engle vagy mi a szösz nevű.
Na bazd meg,diszkós hajó és tetszik.
Ajvé,ez már a vég jele.<#vigyor>#vigyor>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.19. 11:49:19

Utoljára szerkesztette: Daeus89, 2022.02.19. 11:26:03
Egyébként kronoszon kurva bugos a térkép.
Ha a legkissebb nagyításra veszem kb 5x5 centis kockát mutat atom nagyra felnagyítva,ha meg még jobban felnagyítom akkor még rosszabb.<#zavart1>#zavart1>
Acherus esetleg?Az a nakúl hajó?
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.19. 09:21:59
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Amire a hozzáértők azt mondják, hogy egy
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Le vettem róla így már jó.
Sőt viccesebb lett,az ody úgy csinál mintha diszkó hajó lenne.<#vigyor>#vigyor>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.18. 18:36:06
Fel töltöttek valami vidiót,red alert jelzés és visszaszámolás február 24-ig.
Veszel x doffot a flotta bázison és berakod.
Sajnos egyesével kell őket ki dobozolni,ami 850 doffos projectnél kurvára idegörlő.
Még épp, hogy elhagyta mindenből a 4. szintet és főképp doff-ok hiányoznak az amúgy mindenütt feltöltött projektekből.
Plata:
Én is, de nem fogom erre pazarolni a mostanság már egyre kevésbé hulló alapanyagot.
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Utoljára szerkesztette: Orbancapitan, 2022.02.18. 15:15:06
Egy "régi" karakterem flottaaktivitása. <#hehe>#hehe>
Kis segítség: a flotta fülön a projekt címe árulkodó... (az event fül csak a képkészítés időpontja miatt van a képen)
Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2022.02.18. 02:25:52
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
"UPDATE: We've found the cause and are hoping to apply a fix today, but we'll still have to do extra maintenance tomorrow."
rotfl
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Egy jó tanács,ne vedd meg zenből az eventet.Már mint a borgost.
Állítólag bugos az is,ha megveszed zenből a borg event jutalmát 50 ezer dili helyett csak 25k-t kapsz.<#hehe>#hehe>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.17. 21:20:03
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Nem számolja a pontokat.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Nem lehet a Terran hajókra terran külsőt rakni.
Csak a Tpye7b rakható mindenre.
Oh, mindkét játékban leállás van? <#zavart2>#zavart2>
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Alapjáraton jedi lovag,de sith képességei vannak.Na és persze sith pureblood.
Emellé viszont teljesen világos oldali karakter.
Sw ToR-ban a legfárasztóbb a jedi knight,legalább is nekem.De így hogy nem jedi knight képességeket használ,avagy nem kell ezerell kardozgatni hanem sith sorceress képességei vannak,azon is a lightning ág.Így már tökre fun banyek.
Azért vannak furcsaságok vele.
Amikor elkészíti a jedi az első saját kardját neki kék helyett vörös pengéjű lett.<#vigyor>#vigyor>
Hiába jó kislány azért csak sith no,még ha át is állt a jedi oldalra.<#nyes>#nyes>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.17. 16:16:20

Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.17. 16:09:50
Utoljára szerkesztette: Orbancapitan, 2022.02.17. 16:01:54
Romulán borg karival jókat rp-ztem mostanában,újra csináltam a szellemes küldiket,a temporal küldiket.
HGF ma is egyben van,csak nem olyan mint régen.
Nincsenek benne régi tagok.
Na jó max te meg én.
Annak idején azért volt egy két árnyoldala a flottának,a túl nagy szigorúság és hogy mindent túl komolyan vettek.
Én nem is HGF-ben hanem a HGF oktató flottájában kezdtem,mert kezdő nem mehetett HGF-be csak akkor ha már volt tapasztalata és megfelelt bizonyos követelményeknek és át ment egy durva teszten.
Mellelseg át mentem.
Ne felejtsd el a régi borg insta bár nagyon jó volt,azért kicseszett durva is volt.
Jah insta az a TFO,bocs elfelejtettem hogy nem WoW,akkoriban csak flotta tagokkal mentünk borgra,nem lehetett hibázni,ha egy rossz lépést is tettél akkor bukta,egyrészt jött fél óra cd másrészt szétrúgták a hátsódat mert elbasztad a TFO-t.Kristály entity olyan kicseszett durva volt hogy nem 10 játékos kellett hozzá hanem talán 40.De ott is ha elbasztál valamit vagy nem követted a taktikát akkor game over és csókoljátok meg a seggemet.Ez utóbbit kristály mondta.De milyen nagy élmény volt egy ilyen kristályon elsőnek lenni,kaptál a hajódra egy csodás trófeát.Az egész banda ment megcsodálni a trófeát.
Annak idején már kezdtem bele jönni a játékba és kezdett gyűlni a zenecském az első hajóra,na és már a sci karimat húztam,mert rájöttem a sci jobban be jön nekem mint az engi ami az első karim volt.
Amikor váratlanul a HGF úgy döntött megszünteti az oktató flottát,mert az a flotta túl népszerű.
Az oktató flottát Ben vezette nem John Will.Nagyobb volt a szabadság és barátias a légkör,emiatt túl népszerű lett ezért megszüntették és mindenkinek át kellett mennie a HGF-be,feltéve ha megfelel akövetelményeknek és át megy a teszten.HGF-ben is jó volt,de azért ott mindent túl komolyan vettek.Annyi szabály volt mint égen a csillag.