Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#40926
Nekem most azt írta ki a játék hogy 2 nap 10 óra múlva vége a borg eventnek,még a felénél sem tartok.
Jelenleg 6/14.

#40925
Pedig először megette, másodjára már nem. Akkor lehet, h első volt bugos 😄 Gyenge még ez a kari, a normál is sok neki. 😞

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#40924
Az eventes infected normal,azt nem érzi annak,advancedet menj.

#40923
Hétvégén tettem ki dilit, kíváncsi vagyok, mikorra kél el 😊
Amúgy az endeavor az ITC-ben nem regisztrálta a végső kockát, mint dreadnought-ot, úgyhogy hagyom inkább 😞

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#40922
vagy csak nem figyelted
#40921
Tudom hogy kap,de mindig is romulán volt,ekkorát nem kapott eddig.

#40920
ilyenkor kap bónuszt főleg a romulán kari
#40919
Valami zavart én is éreztem.
Csak nem tudom bizonyítani.
Mióta újra lett rakva winfos nem megy a combatlog
Pár napja a simitár ha kijövök álcából furán sokat critel.
Saccra 90% fölé tenném.
Mivel nem tudom mérni így pontosan nem tudom.
De azt látom hogy szinte csak critical sebzéssel van tele a képernyő.Stat szerint az űrben 42% asszem a kari critje.
Ami kb pasdzol is addig míg álcába nem megyek és vissza.Akkor minimum 90.Eventen dekkolok az egyik ponton és védem álcában jönneknterránok kijövök álcából és bumm.

#40918
1-2 hét után megjött a Zen-em nekem is.
A küldetéssorozatok befejezési időpontja aszerint változik, egyszerre, mindkettőnél, hogy melyikről jövök épp vissza.
Sz'al, van némi zavar a zerőben a játékkészítőknél!

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#40917
Az nálam nem gond,mert be van kapcsolva az automata tüzelés és célkeresés.
Egyébként úgy néz ki jön még újdonság.
Jön a felújított Yamato is.
Gondolom ez egy új Galaxy X-et jelent.

#40916
nem, egyet muszáj és úgy a többi különben nem történik semmi
#40915
Én úgy vettem észre elnyomom és magától be céloz pár ellenséget,asszem 4-et.

#40914
hát olyan mint a discos ugró konzol de a discosal ellenben csak úgy működik ha már meg van célozzva ellenség és lősz rá. viszont mw hajóhoz képes a lexingtonak piszok gyér a pajzsa isan azonnal le lőtte a borg a hullja se olyan mint a inqury-é de sebzése van és vicces aeon timeship hangárral 30 másodperc alatt szétszed egy cube-ot a subatomic izével 😄
#40913
Még mindig lehet venni,csak várni kell rá.

Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.20. 10:04:48

#40912
Eventen egész furán jött be az egyik hajó,konkrétan fordítva.

Bár a terran ody külsejét sikerült megoldani,de még mindig zakkant és diszkó hajónak képzeli magát.Diszkós traswarp effektet tol.<#nyes>

Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.19. 15:18:02

#40911
És is kerestem, de nekem az Archont/Sovie-t adta be 😉

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#40910
Ó értem akkor diszkós hajó,így tényleg nem ismertem,csak a STO verzióját ismerem.
De a memory alfa is hülye,mert nem dobott ki semmit az Acharon-ra,bááár,lehet rosszul írtam és archon-t írtam?
Nem tudom.Lego hajóként érdekes lenne.Nem arrú vót szó hogy klingon-roma hajók jönnek még?
Jah,ha zenes lesz akkor kell,mert végre egy hajó amin látszik hogy nagyon terrán.<#zavart1>
A mostani hajókra hiába rakom rá terran skin-t nem olyna ltáványos.Egyedül talán erhart vagy engle vagy mi a szösz nevű.
Na bazd meg,diszkós hajó és tetszik.
Ajvé,ez már a vég jele.<#vigyor>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.19. 11:49:19

#40909
emperor georgiou zászlós hajója az eredetit styx néven tették be az stoba . disco 1 évad végén volt I.S.S. Charon bocsánat akkor ez lesz az sto idövonalas verziója remélem eventes 😄 vagy lego *-*

Utoljára szerkesztette: Daeus89, 2022.02.19. 11:26:03
#40908
Hú,hirtelen nem ugrik be az mi.
Egyébként kronoszon kurva bugos a térkép.
Ha a legkissebb nagyításra veszem kb 5x5 centis kockát mutat atom nagyra felnagyítva,ha meg még jobban felnagyítom akkor még rosszabb.<#zavart1>
Acherus esetleg?Az a nakúl hajó?
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.19. 09:21:59

#40907
rediten Acheron-t emlegetik kapot pár szép frissítést
#40906
Állítólag csak február 22-től él a borg TFO remaster mert bugos vagy mi.

#40905
Mirror gagarin má van.

#40904
A videóban az alábbi képet lehet kikockázni:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Amire a hozzáértők azt mondják, hogy egy
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Mirror Gagarin

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#40903
Na sikerült a terrán skin,le szedtem a hajómról a pajzsot,hiába volt disable visual bekapcsolva.
Le vettem róla így már jó.

#40902
Nekem most sem lehet terránra rakni a hajót.
Sőt viccesebb lett,az ody úgy csinál mintha diszkó hajó lenne.<#vigyor>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.18. 18:36:06

#40901
Valami jön.
Fel töltöttek valami vidiót,red alert jelzés és visszaszámolás február 24-ig.

#40900
Doff könnyű,bár cseszett szar.
Veszel x doffot a flotta bázison és berakod.
Sajnos egyesével kell őket ki dobozolni,ami 850 doffos projectnél kurvára idegörlő.

#40899
Dilithium Order, német gyökerű különítmény, megvan adva a faszbukcím, hogy hol kellene jelentkezni, ha vmit szeretne az egyén.
Még épp, hogy elhagyta mindenből a 4. szintet és főképp doff-ok hiányoznak az amúgy mindenütt feltöltött projektekből.

Plata:
Én is, de nem fogom erre pazarolni a mostanság már egyre kevésbé hulló alapanyagot.

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#40898
De,lő mint a veszett fene.

#40897
amúgy a kinézet csak nálad volt bugos. neked is bugos a lexington konzolja? nálam nem csinál semmit
Utoljára szerkesztette: Orbancapitan, 2022.02.18. 15:15:06
#40896
Azt a projectet egyedül is fel tudom tölteni.

#40895
melyik flotta ez?
#40894
Egy "régi" karakterem flottaaktivitása. <#hehe>

Kis segítség: a flotta fülön a projekt címe árulkodó... (az event fül csak a képkészítés időpontja miatt van a képen)
Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2022.02.18. 02:25:52

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#40893
A hangjuk más lett - nem olyan mély, kissé buzisabb (“Infected: The Conduit”).

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#40892
Valaki mondja már meg nekem,mi a retkes franc változott a Borg TFO-kon,ugyanolyanok mint vótak.

#40891
És mi nem? <#nevetes2>

"UPDATE: We've found the cause and are hoping to apply a fix today, but we'll still have to do extra maintenance tomorrow."
rotfl

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#40890
Ne hagyd ki,van akinek működik a kampány,kevés embernek de van.
Egy jó tanács,ne vedd meg zenből az eventet.Már mint a borgost.
Állítólag bugos az is,ha megveszed zenből a borg event jutalmát 50 ezer dili helyett csak 25k-t kapsz.<#hehe>

Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.17. 21:20:03

#40889
A tailor is bugos.

#40888
Hát akkor a mai nap kihagyom, hátha holnapra megreparálják. De legalább lehet támogatni őket kis pínzzel, mert zen és ship sale indult: 20% Zen Charge Bonus, 20% Ship Sale!

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#40887
Csak a szokásos xD
#40886
Az új event kampány is bugos.
Nem számolja a pontokat.

#40885
Erre mondják azt, hogy 'working as intended' <#nevetes2> De legalább nem szabták át az UI-t <#nevetes2>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#40884
Igen,de STO már megy,de bugos az új bundle.
Nem lehet a Terran hajókra terran külsőt rakni.
Csak a Tpye7b rakható mindenre.

#40883
/off Vigyázni kell azért vele, ha vörös kard pengéje :p, mert ez a kánon szerint azt mutatja, hogy a lelke dühvel és haraggal teli, mintegy 'vérzik' a kristály emiatt. <#wow2> Na, ki hallott már ilyet? <#fejvakaras> Nekem jobban tetszett az EU-s megoldás, hogy a kristályok eredetileg is ilyen sokszínűek, nemcsak fehérek (átlátszóak).
Oh, mindkét játékban leállás van? <#zavart2>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#40882
Sw ToR-ban most például végre indíthattam egy sith karit köztársasági oldalon.
Alapjáraton jedi lovag,de sith képességei vannak.Na és persze sith pureblood.
Emellé viszont teljesen világos oldali karakter.
Sw ToR-ban a legfárasztóbb a jedi knight,legalább is nekem.De így hogy nem jedi knight képességeket használ,avagy nem kell ezerell kardozgatni hanem sith sorceress képességei vannak,azon is a lightning ág.Így már tökre fun banyek.
Azért vannak furcsaságok vele.
Amikor elkészíti a jedi az első saját kardját neki kék helyett vörös pengéjű lett.<#vigyor>
Hiába jó kislány azért csak sith no,még ha át is állt a jedi oldalra.<#nyes>

Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.17. 16:16:20

#40881
amit te mondasz nem igazán rp csak kinézett meg ökörködés csak
#40880
Hát ha ma jön terran pack akkor az engim legénységét terran ruhába öltöztetem a hajóra terrán festést rakok,terran hajónévvel.Satubbi.Az is szerepjáték valahol,de például mostanában eljátszottam hogy a roma karimat asszimilálta a borg és ő maga is borg lött,meg a legénysége is.

Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.17. 16:09:50

#40879
bőven rp? pl?
#40878
de te a ingyenes eraba kezdtél nem úgy mint a régiek, a hgf meg más téma meg a "durva teszt" is az u.i. a szábályok a végén kukázva lettek
Utoljára szerkesztette: Orbancapitan, 2022.02.17. 16:01:54
#40877
Azért van még benne rp bőven.
Romulán borg karival jókat rp-ztem mostanában,újra csináltam a szellemes küldiket,a temporal küldiket.
HGF ma is egyben van,csak nem olyan mint régen.
Nincsenek benne régi tagok.
Na jó max te meg én.
Annak idején azért volt egy két árnyoldala a flottának,a túl nagy szigorúság és hogy mindent túl komolyan vettek.
Én nem is HGF-ben hanem a HGF oktató flottájában kezdtem,mert kezdő nem mehetett HGF-be csak akkor ha már volt tapasztalata és megfelelt bizonyos követelményeknek és át ment egy durva teszten.
Mellelseg át mentem.
Ne felejtsd el a régi borg insta bár nagyon jó volt,azért kicseszett durva is volt.
Jah insta az a TFO,bocs elfelejtettem hogy nem WoW,akkoriban csak flotta tagokkal mentünk borgra,nem lehetett hibázni,ha egy rossz lépést is tettél akkor bukta,egyrészt jött fél óra cd másrészt szétrúgták a hátsódat mert elbasztad a TFO-t.Kristály entity olyan kicseszett durva volt hogy nem 10 játékos kellett hozzá hanem talán 40.De ott is ha elbasztál valamit vagy nem követted a taktikát akkor game over és csókoljátok meg a seggemet.Ez utóbbit kristály mondta.De milyen nagy élmény volt egy ilyen kristályon elsőnek lenni,kaptál a hajódra egy csodás trófeát.Az egész banda ment megcsodálni a trófeát.
Annak idején már kezdtem bele jönni a játékba és kezdett gyűlni a zenecském az első hajóra,na és már a sci karimat húztam,mert rájöttem a sci jobban be jön nekem mint az engi ami az első karim volt.
Amikor váratlanul a HGF úgy döntött megszünteti az oktató flottát,mert az a flotta túl népszerű.
Az oktató flottát Ben vezette nem John Will.Nagyobb volt a szabadság és barátias a légkör,emiatt túl népszerű lett ezért megszüntették és mindenkinek át kellett mennie a HGF-be,feltéve ha megfelel akövetelményeknek és át megy a teszten.HGF-ben is jó volt,de azért ott mindent túl komolyan vettek.Annyi szabály volt mint égen a csillag.