Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Esetleg újabb hajókat azért dobálnak majd.
Vagy babfőzelék,egy a lényeg mi jön,csak a Picard sori vagy valami érdekes is STO-ba.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.01. 11:38:24
Megnéztem a moziban annak idején,meg most itthon is.
Nekem nem világos ami benne van,amikor a bolygó felett ott az a brutális nagy cső alakú valami,az most akkor a zűrhajó maga vagy az csak egy ugrókapu féleség amin közlekednek?
De azt mondják a Picad sori produkciós dizájnere,vagy mi a rosseb megköszönte bizonyos emberek munkáját,Hector Ortiz valamint Thomas Marrone neve is a listán van.Ezek meg valami STO hajókészítő kisiparosok.<#hehe>#hehe>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.01. 09:23:05
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Ha valóban kánonizálnak sto storykat az egy jó döntés lehet. Hiszen a játék tele van sok jó story arccal. Iconian pedig az egyik legjobb szvsz.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Olyan mondjuk fed túlélők akik túlélték a háborút,vagy olyan ikonyok akik túlélték a háborút?
Ha utóbbi akkor hogy néznek ki?
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.28. 17:49:24
Utoljára szerkesztette: Daeus89, 2022.02.28. 17:23:19
Átveszik azt is a STO-ból.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Valami Marrone meg valami Ortiz(?) szerepel a Picard-ban.
Lehet hogy a neveket nem jól jegyeztem meg.<#zavart1>#zavart1>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.28. 13:15:10
Csak nem szabad piszkálni.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Valami Lower Deck-es játék.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.27. 21:19:19
Vagy csak bejelentik, hogy Rick Berman a jövőből érkezett és a First Contact c. film valós alapokon nyugszik. <#nemtudom>#nemtudom><#zavart2>#zavart2>
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Vagy valami hasonló nevet írtak.<#vigyor>#vigyor>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.27. 17:02:29
Mi köze Picard sorozatnak STO hajókhoz?
Minden nap egy hajó van elrejtve a képen.
Eszem faszom megáll.
Azt hittem új kieg jön,talán terrán frakció,vagy a francos fene tudja,de mindenestre új sztorit vártam.
Most úgy kiábrándultam mint a szösz.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.27. 16:59:26
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Szerintetek mi a fene lesz ez a visszaszámolás?
Már csak 4 nap és lesz valami,minden nap kiadnak egy új red alert videót valami értelmetlen felirattal és rejtett hajókkal.Ma egy galaxy x van elrejtve ha igaz.
Borg kocka olyan mintha meg lenne rozsdásodva.
Nem olyan mint régen,tök furán rozsdás kinézete lesz még akkor is ha dark matter torpedóval lövöd le.
Na és meg esik hogy a tac kockát ha lelövöd nem is egy hanem két roncsot látsz.Egymásba esve két roncs látszik néha.
Érdekes,ez most bug vagy mi a szar?
Másik hogy ISA-n néha eltűnik a borg kapu újabban.
Nem tudom mit mókoltam a borg stf-ekkel de valamit kurvára elbasztak és bugosak néha.
Ha már bug,a lexington nekem még mindig diszkó hajónak képzeli magát.
Nem igazán zavar,csak poén.TOS kari terrán hajóval diszkó módra warpol.<#nyes>#nyes>
Ui:Terrán rövidgatya is bugos,a vulkáni karimon furán áll,néhány helyen a bőre átüti a naci textúráját.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.27. 10:01:58
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Flotta bázison ha veszel lila doff packot az bármilyen lila doff lehet.Akár nagyon sok millát érő borg is.Csak ne tac engi vagy sci packot vegyél,hanem olyat amiből bármilyen eshet,az mázlisabb.Ha van sok fölösleges flotta kredited sok pénzt kereshetsz így.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.26. 18:59:50
Ha simát veszel legalább is.
Steamen a pharaoh remaster demó korlátozott ideig elérhető.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Miért csak három évadot csinálnak belőle?
General:
Captains who did not receive earned Event Campaign progress from the Borg Resurgence Event despite participating will automatically be granted the progress.
If you bought the 12th Anniversary Bundle you should now be able to use the Starfleet version of the Lexington, Cygnus, and Trailblazer as intended even if you do not have the Yorktown, Andromeda, or Pathfinder.
Updated the displayed Binding Rules on all reward boxes pertaining to Event Campaign III and IV, so that it's clearer that all included rewards are Account Bound, and may be traded using the players' Account Banks.
The only character-specific rewards contained - the actual Ships, not their Rewardpacks - only bind once they are commissioned.
Resolved an issue that was preventing the Galaxy-class Saucer Separation console from properly functioning on the Cygnus Battlecruiser.
Resolved an issue that was preventing the Console - Universal - Dispersing Nanoprobe Assimilator from dealing its plasma DoT.
Resolved an issue causing the Destabilized Dimensional Rip console to have only a 1min cooldown, instead of the standard 2min cooldown of most other universal console abilities.
The "Agony Redistributor" console may no longer be activated if the target foe is already under the effects of the same power from a different source.
The tooltip on “Agony Redistributor” now correctly says it lasts up to 12 seconds (instead of the incorrect "up to 15 sec"😉
“Agony Redistributor” now only affects up to 10 foes (down from 20) near the target.
Increased range of Control Expertise Skill granted by Controlled Aggression (Starship Trait) from 5-30, to 10-60.
Increased Exotic Particle Generators Skill granted by Weaponized Exotic Particles (Starship Trait) from +50 to +75.
The damage portion of Agony Redistributor console will no longer interact with Confuse targeting, preventing players from accidentally damaging their allies with this power.
The base duration of the Banish on the Destabilized Dimensional Rip console has been slightly reduced, and will no longer attempt to Banish certain enemies that are intended to be unaffected by Control abilities, or those that are very large.
Captains can no longer use Acheron parts on the Styx.
These parts were given to players in error.
Added both Odyssey interior options to the Terran Lexington Dreadnought Cruiser.
Resolved an issue where the small event preview window was displaying the wrong event end date.
Kíváncsi vagyok most mi a tökömet fognak kitalálni.
Olyan eszement teóriát is láttam ma hogy a Picard sorozatban látott borg kocka is benne lesz a játékban,az lesz a borg frakció otthona.
Plusz ha igaz akkor egy rakás hajó jön megint.Az ötrészes csomag csak előétel volt.Ha igaz akkor még jobba rákapcsolnak a csomagokkal mint eddig.Várható egy csomó régebbi T6 hajó zenesítve vagy átszinezve.
Pont aztat írtam, hogy mindig az aktuális utolsó határozza meg mindegyik végét: ha a Jupiterről gyütté', akkor a borgos ideje is a Jupiteri lesz!
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
De az ablak tényleg bugos.
Másik karinál már március 10-ig tart.<#hehe>#hehe>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.22. 09:00:18