Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#40977
Jah jönnek.<#nyes>

#40976
Na meg Mudd marketbe új cuccok jöttek.
Link.

#40975
Állítólag új epizód jött ki Pc-re ma este.

#40974
Április elejére várok új küldetést (a Kapcsolatfelvétel évfordulójára). Ezért kicsit visszafogott vagyok a tekintetben, hogy most a héten kiderülne az Emperor személye, már ha az, akit sokan várnak.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#40973
Nem rég jött ki az új küldi meg az anniversary event és tfo. Szóval pár hónapig nem lesz content csak a sok event egymás után libasorban.

Esetleg újabb hajókat azért dobálnak majd.
#40972
Nekem aztán tök nyóc minek híjják,kánon vagy cannon,de akár lehet nikon is.
Vagy babfőzelék,egy a lényeg mi jön,csak a Picard sori vagy valami érdekes is STO-ba.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.01. 11:38:24

#40971
Ezt a 2 kifejezést bárhol is nézem legyen az reddit vagy valami chat szinte mindig rosszul írják.
#40970
Kronoszról transzwarpoltam a flotta bázisra hogy vegyek 144 doffot projectbe,megvettem a doffot és betettem a projectbe és vissza mentem normál űrbe,a játék meg kitett Gon'cra systembe.Na ez hogy jött össze.

#40969
Kicsit off,de láttátok a Dűne filmet?
Megnéztem a moziban annak idején,meg most itthon is.
Nekem nem világos ami benne van,amikor a bolygó felett ott az a brutális nagy cső alakú valami,az most akkor a zűrhajó maga vagy az csak egy ugrókapu féleség amin közlekednek?

#40968
Passzolom.
De azt mondják a Picad sori produkciós dizájnere,vagy mi a rosseb megköszönte bizonyos emberek munkáját,Hector Ortiz valamint Thomas Marrone neve is a listán van.Ezek meg valami STO hajókészítő kisiparosok.<#hehe>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.01. 09:23:05

#40967
Ellenben valaki felhívta a figyelmet, hogy a kis promóvideókban 'cannon' szerepel kettő n-betűvel (=ágyú) és nem 'canon' (=kánon). De hogy ez jelent-e valamit, vagy csak a szokásos helyesírási hiba, esetleg direkte így írva, azt még nem tudni <#fejvakaras>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#40966
Pár napja már nekem is meglett a terran pack.

Ha valóban kánonizálnak sto storykat az egy jó döntés lehet. Hiszen a játék tele van sok jó story arccal. Iconian pedig az egyik legjobb szvsz.
#40965
Hm, akkor lehet, hogy mégis érdemes lenne elkezdeni a 4. évadot <#fejvakaras>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#40964
Emlités szinten vannak benne a 4. évad fő eseményére még a q kontinuumal meg 2 másik emlitésel akik képesek olyan eszkörz csinálni ami a 4. évadba van bár szerintem itt fog kapcsolódni a prodígivel a disco 😄 menő lenne. jut eszembe ott legalább meg adták kathryn janeway-nek az új hajót nem még mindig egy 40 éves ladikal csapatja mint stoba 😄
#40963
Ikóniai túlélők?
Olyan mondjuk fed túlélők akik túlélték a háborút,vagy olyan ikonyok akik túlélték a háborút?
Ha utóbbi akkor hogy néznek ki?
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.28. 17:49:24

#40962
már disco 4. évad eleje óta canon hogy vannak iconiai túl élők. Amúgy a feltuningolt Stargazerre is lehet számitani mivel szerepel majd a picardba
Utoljára szerkesztette: Daeus89, 2022.02.28. 17:23:19
#40961
Ma is volt red alert vidió,valaki azt írta a twitteren hogy az ikony háború a kánon része lesz.
Átveszik azt is a STO-ból.

#40960
A játékban ők hajót terveznek, val'szeg az ő hajójukat vették át a Picardba <#eljen>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#40959
Ma hallottam,állítólag a Nova és Steamrunner modelljeit a STO-ból vették át.
Valami Marrone meg valami Ortiz(?) szerepel a Picard-ban.
Lehet hogy a neveket nem jól jegyeztem meg.<#zavart1>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.28. 13:15:10

#40958
Na ugye,mondtam én hogy lassan de elkel.
Csak nem szabad piszkálni.

#40957
Mára elkélt, így most már megvan a 12. évfordulós pack árának fele <#email>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#40956
Hm, mobilra 'Star Trek: Lower Decks: The Badgey Directive'

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#40955
Nem.
Valami Lower Deck-es játék.

#40954
A Resurgence?

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#40953
Jön az új Star Trek játék,most olvastam a hírt.<#wilting>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.27. 21:19:19

#40952
Én nem tudom mi van de mind kettőre láttam példát,azt mondták hogy lesz Picardban STO hajó,meg jön Picard cuccok sto-ba,meg hogy az eredeti Kirk visszatér,meg hogy visszatérnek DS9 szereplők,bár ezt nem értettem,mert mintha azt mondták volna hogy filmen.Plusz valami volt azzal is hogy a STO kánon lesz.Meg volt valami arról hogy akik STO-ban dolgoztak hajók megalkotásán mentek a CBS-hez is melózni,szal lehet hogy STO hajó tényleg lesz benne,vagy valamelyik idősíkon a STO sztorija bent lesz,mert ugye Q egy gyökér és az ídósíkokat összevissza kuszálja.

#40951
Ki tudja. A Picard 2. évad stáblistája komolyabb kapcsolatot mutat a Cryptic és a CBS között (reddit link), talán csak STO hajók kerülnek be a sorozatba, talán hamarabb jön a játékba valami cucc a sorozatból. De vannak vadabb teóriák is (pl. kánonná teszik a STO egy részét, vagy jön egy igazi nagy név a STO-ba), passz.
Vagy csak bejelentik, hogy Rick Berman a jövőből érkezett és a First Contact c. film valós alapokon nyugszik. <#nemtudom><#zavart2>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#40950
Jah,azt már hallottam hogy jön a Star trek online 2:More money pls.
Vagy valami hasonló nevet írtak.<#vigyor>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.27. 17:02:29

#40949
Bezár a játék.
#40948
Csak ennyi?
Mi köze Picard sorozatnak STO hajókhoz?
Minden nap egy hajó van elrejtve a képen.
Eszem faszom megáll.
Azt hittem új kieg jön,talán terrán frakció,vagy a francos fene tudja,de mindenestre új sztorit vártam.
Most úgy kiábrándultam mint a szösz.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.27. 16:59:26

#40947
Az a Picard 2. évadjának bemutatója (március 3.)

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#40946
Elég tré az új textúra.
Szerintetek mi a fene lesz ez a visszaszámolás?
Már csak 4 nap és lesz valami,minden nap kiadnak egy új red alert videót valami értelmetlen felirattal és rejtett hajókkal.Ma egy galaxy x van elrejtve ha igaz.

#40945
csak nálad discozik a lexington és a tac cubenak új damaged texturája van
#40944
Észrevettétek hogy a borgok furák lesznek stf-en ha megdöglenek?
Borg kocka olyan mintha meg lenne rozsdásodva.
Nem olyan mint régen,tök furán rozsdás kinézete lesz még akkor is ha dark matter torpedóval lövöd le.
Na és meg esik hogy a tac kockát ha lelövöd nem is egy hanem két roncsot látsz.Egymásba esve két roncs látszik néha.
Érdekes,ez most bug vagy mi a szar?
Másik hogy ISA-n néha eltűnik a borg kapu újabban.
Nem tudom mit mókoltam a borg stf-ekkel de valamit kurvára elbasztak és bugosak néha.
Ha már bug,a lexington nekem még mindig diszkó hajónak képzeli magát.
Nem igazán zavar,csak poén.TOS kari terrán hajóval diszkó módra warpol.<#nyes>
Ui:Terrán rövidgatya is bugos,a vulkáni karimon furán áll,néhány helyen a bőre átüti a naci textúráját.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.27. 10:01:58

#40943
Na, ma benyelte az Infected a Dreadnought endeavort, s sikerült megint meghágni az 50k-t. Kis lépés ez egy hajónak, de óriási ugrás magamnak <#taps>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#40942
Megnéztem K13-on,ott speckó doffok vannak,de ugyanúgy néznek ki mint a sima.

#40941
A flotta bázis doff sima,a k13 doff nem tudom,ott még mindig elfelejtettem megnézni a doffokat.
Flotta bázison ha veszel lila doff packot az bármilyen lila doff lehet.Akár nagyon sok millát érő borg is.Csak ne tac engi vagy sci packot vegyél,hanem olyat amiből bármilyen eshet,az mázlisabb.Ha van sok fölösleges flotta kredited sok pénzt kereshetsz így.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.26. 18:59:50

#40940
Oksa köszi. Kár majd megjegyzem valahogy. 😊
#40939
Nincs köztük különbség.
Ha simát veszel legalább is.

#40938
Srácok egy kérdés bár lehet hülye de lehet nem látom, hogy tudom megkülönböztetni a sima és flottás doffokat?
#40937
Liiiiiiink.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.24. 18:57:31

#40936
Bocs off.
Steamen a pharaoh remaster demó korlátozott ideig elérhető.

#40935
Egy új új nemzedék kéne, dehát... 😞

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#40934
egy covid, másik patrick stewart kezd nagyon öreg lenni, 1. évad végén emiatt volt a kis pánik hogy nem lesz 2. évad mivel patrick mondta h érzi hogy már....
#40933
Most olvastam hogy nem sokára kész a Picard befejező évada.
Miért csak három évadot csinálnak belőle?

#40932
Mai peccs:
General:
Captains who did not receive earned Event Campaign progress from the Borg Resurgence Event despite participating will automatically be granted the progress.
If you bought the 12th Anniversary Bundle you should now be able to use the Starfleet version of the Lexington, Cygnus, and Trailblazer as intended even if you do not have the Yorktown, Andromeda, or Pathfinder.
Updated the displayed Binding Rules on all reward boxes pertaining to Event Campaign III and IV, so that it's clearer that all included rewards are Account Bound, and may be traded using the players' Account Banks.
The only character-specific rewards contained - the actual Ships, not their Rewardpacks - only bind once they are commissioned.
Resolved an issue that was preventing the Galaxy-class Saucer Separation console from properly functioning on the Cygnus Battlecruiser.
Resolved an issue that was preventing the Console - Universal - Dispersing Nanoprobe Assimilator from dealing its plasma DoT.
Resolved an issue causing the Destabilized Dimensional Rip console to have only a 1min cooldown, instead of the standard 2min cooldown of most other universal console abilities.
The "Agony Redistributor" console may no longer be activated if the target foe is already under the effects of the same power from a different source.
The tooltip on “Agony Redistributor” now correctly says it lasts up to 12 seconds (instead of the incorrect "up to 15 sec"😉
“Agony Redistributor” now only affects up to 10 foes (down from 20) near the target.
Increased range of Control Expertise Skill granted by Controlled Aggression (Starship Trait) from 5-30, to 10-60.
Increased Exotic Particle Generators Skill granted by Weaponized Exotic Particles (Starship Trait) from +50 to +75.
The damage portion of Agony Redistributor console will no longer interact with Confuse targeting, preventing players from accidentally damaging their allies with this power.
The base duration of the Banish on the Destabilized Dimensional Rip console has been slightly reduced, and will no longer attempt to Banish certain enemies that are intended to be unaffected by Control abilities, or those that are very large.
Captains can no longer use Acheron parts on the Styx.
These parts were given to players in error.
Added both Odyssey interior options to the Terran Lexington Dreadnought Cruiser.
Resolved an issue where the small event preview window was displaying the wrong event end date.

#40931

#40930
Jól el van cseszve a rendszer.
Kíváncsi vagyok most mi a tökömet fognak kitalálni.
Olyan eszement teóriát is láttam ma hogy a Picard sorozatban látott borg kocka is benne lesz a játékban,az lesz a borg frakció otthona.
Plusz ha igaz akkor egy rakás hajó jön megint.Az ötrészes csomag csak előétel volt.Ha igaz akkor még jobba rákapcsolnak a csomagokkal mint eddig.Várható egy csomó régebbi T6 hajó zenesítve vagy átszinezve.

#40929
Wazze, téged kifognak zárni a ferengi üzleti kamarából! <#hehe>
Pont aztat írtam, hogy mindig az aktuális utolsó határozza meg mindegyik végét: ha a Jupiterről gyütté', akkor a borgos ideje is a Jupiteri lesz!

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#40928
Nem,nincs igazad,először voltam a borgoson aztán mentem a jupiterre.
De az ablak tényleg bugos.
Másik karinál már március 10-ig tart.<#hehe>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.22. 09:00:18