Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Aztán jön még valami izgi akció és mikor már nincs tuti zened jön az új nagy ágyú amire a dps őrültek tuti ugranak.
No meg a sztrímereknek is kő hogy sztrímeljenek.
Olyasmire amihez kell vagy 40-50 ezer zen minimum"
Mint például 40%-os lego leértékelés? <#wink>#wink> <#nyes>#nyes> <#nezze>#nezze>
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Ma reggel is megnéztem,semmi bónusz.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Semmi bónusz nincs rajta.
Az 50 ezer zen olyan 350 euró körül lehet... A játékot árulják? 😄
(*Bár mondjuk olyan nagy hülyeség nem lenne, ha részvényenként fel lehetne vásárolni a STO-t <#nyes>#nyes> <#nezze>#nezze>)
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Olyasmire amihez kell vagy 40-50 ezer zen minimum.
Vagy csak növelik a max szintet,gear szintet és hajó szintet.<#fejvakaras>#fejvakaras>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.07.27. 19:38:56
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
A modolás nem hiszem, hogy jó ötlet STO-ban, nem szeretik, ha kívülről megváltoztatja valaki a fájlokat, permabannal sújthatják. Pedig gyönyörű az a Galaxy. 😞
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Na és azt is hogy ha a cica engi,tud magának létrát építeni az égbe.
Egy jó dolog volt,egy csomót fogytam a stressztől.<#vigyor>#vigyor>
Ui:Tudtátok hogy vannak a STO-hoz modok?
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.07.23. 19:39:02
Utoljára szerkesztette: gunji, 2022.07.23. 19:11:03
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Utoljára szerkesztette: gunji, 2022.07.23. 12:12:57
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Gondoltam oda adom valakinek,de bound.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
https://www.arcgames.com/en/games/star-trek-online/news/detail/11521483
Így ez egyszerre négy esemény !!4!4 Rekordgyanús <#nezze>#nezze>
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Teljesen reális
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Elvileg mára sikerül kiszedni a hajót Risán, s nehogy valaki nagyon unatkozzon, beteszik a Red Alertet. A phoenix meg nem tudom, mindenesetre pont most írta valaki chaten, hogy 7 millió dili várakozik zenre váltásra <#nezze>#nezze>
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
De siettem és nem vettem figyelembe mi az.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Aztán mikor felveszed a hajót, el is tűnik. Régi motorosként is de még mindig meglep a játék az újabb és újabb bugokkal <#nevetes1>#nevetes1>
Amúgy most délben is már akkora a leg, hogy csak harmadszorra sikerült egy érvényes deszka/biatlon versenyt befejezni. <#falbav>#falbav>
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Kb egy óra 15 perc vót.
Bár kipróbálni nem volt időm.
Szerk: kulcsos flash-sale van, két napos <#integet2>#integet2>
Utoljára szerkesztette: gunji, 2022.07.15. 22:26:13
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
riasztóan vörös link.
