Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#41676
Elindult az újabb red alert bónusz mark eventtel, mindkettő elvileg két hetes.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#41675
Elment Nichelle Nichols (link)
RIP 😞((

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#41674
Ma megint eljátszották azt, mint tavaly, hogy a Risa event két órával tovább futott 'csökkentett módban' (csak a tánc és a horga'hn gyűjtés működött). Úgy tűnik, mikor pár éve belenyúltak a kódba, sikerült jól elkefélni a dolgokat. Csoda, hogy van, ami még működik - valamennyire. <#falbav>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#41673
Ahogy mindig.
#41672
Tudod milyenek először be nyomnak valami mézesmadzagot hogy elverjék a pénzt a pléjerek,valami régebbi de tutkót.
Aztán jön még valami izgi akció és mikor már nincs tuti zened jön az új nagy ágyú amire a dps őrültek tuti ugranak.
No meg a sztrímereknek is kő hogy sztrímeljenek.

#41671
Nyilván csak a kezdet. Mert nincs végzet, csak ha bevégzed.
#41670
Várj még,ez csak a kezdet.

#41669
"valami példátlan nagy pofátlanságra készülnek.
Olyasmire amihez kell vagy 40-50 ezer zen minimum"

Mint például 40%-os lego leértékelés? <#wink> <#nyes> <#nezze>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#41668
Hót fix hogy nincs event.
Ma reggel is megnéztem,semmi bónusz.

#41667
Lehet, hogy csak véletlenül benyomták az admis eventet megint. Mondjuk nekem most kicsit betett a Ten Forward leírás: nem lesz új frakció, mert túl sok a munka vele, lol. Jah, meg nincs új flottaépület, nincs új repu meg egyéb értelmes kontent, mert túl sok a munka vele. DSC andóriai talán lesz egyszer. SNW nincs, Prodigy nem lehet, mert valakik csinálnak rá külön játékot és nem szeretnének konkurenciát.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#41666
Nincs admy bónusz,kamu volt.
Semmi bónusz nincs rajta.

#41665
Oly mindegy, ha 20 nap az átfutási idő a vásárlásnál. <#bdead> Lehet, hogy felmondási hullám volt, s nem tudnak mit betenni <#fejvakaras>
Az 50 ezer zen olyan 350 euró körül lehet... A játékot árulják? 😄

(*Bár mondjuk olyan nagy hülyeség nem lenne, ha részvényenként fel lehetne vásárolni a STO-t <#nyes> <#nezze>)

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#41664
Két admy hétre még nem volt példa,valami példátlan nagy pofátlanságra készülnek.
Olyasmire amihez kell vagy 40-50 ezer zen minimum.
Vagy csak növelik a max szintet,gear szintet és hajó szintet.<#fejvakaras>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.07.27. 19:38:56

#41663
Újra admiralty héét.Mi van már?

#41662
Medúzák: 😄 (forrás: reddit)
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#41661
Két hetes lösz.
Link.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.07.25. 20:56:11

#41660
Érdekes... <#fejvakaras> A többit is meghosszabbíthatnák... <#wave>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#41659
Még két hėt red alert jön. XD

#41658
A red alert event úgy volt reklámozva hogy T6 hajó up tokent fog adni meg egy ultimate up tokent,ehhez képest ultimate up meg egy spec pont.<#rolleyes>

#41657
Az ördögbe,ezt nem tudtam,azt hittem nem tilos a mod.

#41656
plata küldtem pm-et
#41655
Még csak lvl6, egyelőre Risához szeretném felhúzni, hogy le tudjon transzportálni. És igen, engi lett, pont a létrázás miatt <#eljen>

A modolás nem hiszem, hogy jó ötlet STO-ban, nem szeretik, ha kívülről megváltoztatja valaki a fájlokat, permabannal sújthatják. Pedig gyönyörű az a Galaxy. 😞

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#41654
Remélem tudod hogy a cica nagyobbat tud ugrani?
Na és azt is hogy ha a cica engi,tud magának létrát építeni az égbe.

#41653
Ne úgy húzd,12-es szintig küldivel,12-es szinten vegyél 30-40 kék vagy lila doffot és vegyél hozzá research assigmentet,1 assigment asszem 4 vagy 5 doff,se perc alatt 65 vagy.

#41652
Muhahahaha,jövő hét végéig tuti be vagyok havazva,bassza meg,ez a nyár egy rakás szar.
Egy jó dolog volt,egy csomót fogytam a stressztől.<#vigyor>
Ui:Tudtátok hogy vannak a STO-hoz modok?
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.07.23. 19:39:02

#41651
Megtetszett a sok cicalány Risán, így tegnap én is indítottam egyet, ha már dupla xp hét van. De nem nagyon értem ezt a STO-matekot, alacsony szinten az a dupla az kb. 30% <#fejvakaras> <#wow3> olyan keveset ad.
Utoljára szerkesztette: gunji, 2022.07.23. 19:11:03

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#41650
Még egy hét van, lehet még pihenni Risán <#papakacsint>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#41649
Az idén nekem ez ki maradt.Nem volt időm rizsára,max annyi hogy reggel nyomtam repülést.

#41648
Madaraztok/majmoztok még Risán? Szokott olyat csinálni, hogy megduplázza a doff-küldetéseket: betesz egyet pluszban 'acknowledge report' eredménnyel és másféle jutalommal - mint a mellékelt képen a kék kis majom - de azt nem is adja meg? Egyik karakteren három ilyen is volt. Elvileg el se lehetne indítani duplán. (Edit: typo)
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Utoljára szerkesztette: gunji, 2022.07.23. 12:12:57

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#41647
Mellesleg újra van terran event.<#hehe>

#41646
Amint megvettem kiírta hogy 6 slot megkapva.

#41645
A slotok becsomagolva jöttek, vagy rögtön megkapta a karaktered, amivel megvetted a bundle-t?

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#41644
Kaptam 6 ship slotot bundlihoz,ami jó,az viszont nem hogy a 100% ship token is bound.
Gondoltam oda adom valakinek,de bound.

#41643
Ha hazaérek meg akarom benni új bundlit.

#41642
Amellett, hogy Risa nyári event van, van dupla xp event, phoenix event, red alert week és most már ship sale is van, valamint lecserélték a földi Akadémiát a régies Discovery-s és egyben az új tutorialos dizájnúra (nekem nem tetszik). De ami a legfontosabb: sikerült az új bugokat telepíteni: nem működik a 'refine dilithium' gomb <#eplus2> <#falbav> <#mf1>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#41641
Most mondanám, hogy ne is bánd, mert sok a bug, a lag és crash, de inkább belinkelem, hogy holnaptól dupla xp event is lesz:
https://www.arcgames.com/en/games/star-trek-online/news/detail/11521483
Így ez egyszerre négy esemény !!4!4 Rekordgyanús <#nezze>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#41640
Nekem eddig nulla időm volt szórakozásra rizsán,festés meg egyebek hazavágta minden szabadidőm.

#41639
Egyik karim különösen peches: hat próbálkozásból négyszer nem sikerült befejezni a deszkaversenyt: vagy nem érzékelte egy kapu az áthaladást, vagy útközben kirepült a fenébe a hegy tetejére és kizárták (fizika rulez) <#falbav>
Teljesen reális

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#41638
Hát ja. Múltkor még azt mondták, hogy azért rövidítették le a Winter Wonderlandet, hogy ne legyen egyszerre több event. Aztán mi lett belőle, volt hogy három is futott egyszerre.
Elvileg mára sikerül kiszedni a hajót Risán, s nehogy valaki nagyon unatkozzon, beteszik a Red Alertet. A phoenix meg nem tudom, mindenesetre pont most írta valaki chaten, hogy 7 millió dili várakozik zenre váltásra <#nezze>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#41637
Rém fura ez a sok event egyszerre.

#41636
Kéne Risa-ra is egy főnixes ferengi 😉

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#41635
Főnix event.
Link.

#41634
Valami furcsát láttam amikor kivettem hajót.
De siettem és nem vettem figyelembe mi az.

#41633
És míg fel nem veszed a hajót, addig azt írja, hogy véget ért a Risa event:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Aztán mikor felveszed a hajót, el is tűnik. Régi motorosként is de még mindig meglep a játék az újabb és újabb bugokkal <#nevetes1>
Amúgy most délben is már akkora a leg, hogy csak harmadszorra sikerült egy érvényes deszka/biatlon versenyt befejezni. <#falbav>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#41632
Egyébként ma kevesebb mint másfél óra alatt toltam le 46 karival admiraltyt,szóval nem is olyan nehéz vagy hosszú.
Kb egy óra 15 perc vót.

#41631
Ma nekem meg van a rizsa hajó.<#nyes>
Bár kipróbálni nem volt időm.

#41630
Ja, tíz körül (még) olyan lagos volt Risa, mint ... mint ... mint ide Risa <#wow2>

Szerk: kulcsos flash-sale van, két napos <#integet2>
Utoljára szerkesztette: gunji, 2022.07.15. 22:26:13

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#41629
"In about two minutes, PC servers will be visited by a future version of themselves and forced to reenact an episode of a classic TV show. Due to time travel, they'll be back right after they left. This should fix the issue with Bridge Officer Traits."

#41628
Red alert event lesz jövőhétn.
riasztóan vörös link.

#41627