45291
  • Plata
    #38003
    PC Captains, there have been several frustrating incidents with have to retrain your characters recently. While we believe those issues have been fixed by this morning's update, we know how painful it was to retain over and over and over again. With that in mind, we want to offer you a thank you gift for your patience. Starting this Friday, December 18th, at 8am PT (17:00 CET), and running until January 3rd at 10am PT (19:00 CET), you'll be able to claim four free Captain Retrain Tokens, and one free Experimental Starship Upgrade, in the Promotions Tab of the Zen Store. You can only claim this gift once per account. Thank you again for your incredible patience, Captains, and we'll see you in the Final Frontier!
  • Orbancapitan
    #38002
    tuti gondolj bele ennyi bugot ennyi kritikus hibát az ősi gárda nehezen csinálna az el pagettizálódással együtt se.
  • Plata
    #38001
    Szerintem minden karidnak,de kari bound.
  • Plata
    #38000
    Mégis jön patch.
    Link.
    This update was moved to December 16th, to fix an issue that was causing Captains to have to constantly retrain their skills.
    General:
    Updated Memorial plaque to include Thomas Lister, Jr.
    Resolved an issue that was causing characters to not load in properly.
    Resolved an issue that would sometimes cause the client to crash when patching.
    Added unlocks for Winter ornament 2020 to Fleet Starbases (Fed & Kdf).
    Updated holiday selection console to recognize new ornament project and allow hide/unhide.
    The Phase Shift universal console has been updated to be equippable on any Fek'Ihri Starship
    Captains will no longer see fleet recruitment messages written by an account on their ignore list.
    Having to re-buy skills due to an invalid power tree should now be very rare for all characters.
    This includes characters that were invalid before the fix.
  • lammaer
    #37999
    Az a kérdés, mikor lehet olyan akció ami még lejjebb viszi ennek az árát - "and affected by any sales during that period" :)
  • lammaer
    #37998
    Hát, ha tényleg egy új gárda vette át ezt az ősi kódot, akkor már azt is csodálom hogy egyáltalán elindul a játék... mi is kaptunk melóhelyen pár ősi servicet maintenelésre.. hát mit mondjak....
  • lammaer
    #37997
    A Tier6os reputációknál minden karakterrel ki lehet venni a fleet ship modulokat? (értelemszerűen ha az adott karakternél kifejlesztem a tier6ot).

    Valamiért rémlik olyan hogy ez account wide csak 1x lehetséges....
  • gunji
    #37996
    Amúgy nem rossz ötlet, de egy alacsonyabb zen-árfolyamnak jobban örülnék* : Get 3 Ships, Upgrade 3 Ships!
    (*bár jelenleg annak még jobban, ha nem laggolna a játék)
  • gunji
    #37995
    És tényleg a flotta ww-s/karácsonyi díszítése miatt kell(ett volna) respecelni. Hmmm, ez már nem lol, inkább rotfl
    A legutóbbiért meg szvsz egy kulcsot kellett volna kiosztani, nemcsak egy 'bocsi'-t benyögni.
  • Orbancapitan
    #37994
    LOL rip cryptic hiányzik onnan a régi gárda
  • Plata
    #37993
    Lol.
    We've determined that the build going to PC tomorrow will cause players to have to retrain their skills, again. We understand how unacceptable this is and apologise. The team is looking into it right now to figure out why this keeps happening, and if it's a larger issue.
    UPDATE: We've managed to cancel the update tomorrow, so there won't be a need to respec. We think we have the issue figured out and a fix can be deployed this week. More info to come.
  • Plata
    #37992
    Full polaron beames karival egy ISA két endevor.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.12.13. 19:43:25
  • Plata
    #37991
    Pedig egész jó hajó.
    Csak a kedvedért négy karival is korcsolyáztam és semmi.
  • gunji
    #37990
    /OFF Talán valami digis hiba lehet, mert találtam egy közleményt tőlük, ami erre utalhat. De elég nagy: háromszor is kidobott korcsolyázás közben, nem is tudom, mi lesz így a hajóval
  • Plata
    #37989
    Nem tudom,nálam most nincs gond,voltam három patrolon isa-n,nem vettem észre lagot.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.12.11. 21:18:44
  • Plata
    #37988
    Úgy tudom most promó event jön,új hajóval.
  • gunji
    #37987
    Miután tíz percig próbálkoztam a DS9-es a contrabandos tiszthez jutni két méterről, kidobott a szerver a kövi hibával:
    Login server error: Can't find corresponding entity! xD
    Szerk: a következő ciklusban próbálok eljutni Q-ig WW-n, futok-futok, de mindig visszaugrok az indulási helyre.
    Azt hiszem, ez az ideális időpont az Idétlen időkig c. filmhez
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2020.12.11. 21:17:45
  • Daeus89
    #37986
    elég foscsi :( az eredeti jobb volt noh majd az excelsior :D ami remélem nem boxos lesz ! jut eszembe dili event mikor tájt lesz ? van úgy 480 ticketem el kéne fúrni a felét :D
  • Plata
    #37985
    Roma és Lekvár hajók.
    Link.
  • Daeus89
    #37984
    igen az excelsior . Viszont ez már a discoveri erás 32. századi lesz legalábbis kinézetre de lehet csak diszkó de frankón néz ki
  • Plata
    #37983
    Szent ég,igazad van,voltam ISA-n istentelen lag.
  • Plata
    #37982
    Valami van,mert a Vanguard carrierem 48-al repeszt.
  • gunji
    #37981
    Jahogy a slipstream/örvénymeghajtás :D A Galaxymra 27.13 max speedet ír csak ki, igaz legutóbb pár hete nem max sebességre skilleztem.
  • Plata
    #37980
  • gunji
    #37979
    Remélem egy boxosat
    DS9-en kellett a klikkelés után várni 3-5(-több) másodpercet, hogy valami történjen.
    A sebességet (normál térmeghajtást) hol írja?
  • Plata
    #37978
    Volna egy kérdésem.
    Nektek mennyivel megy a hajótok sector űrben?

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.12.09. 21:26:18
  • Plata
    #37977
    Nem tom én most nem találkoztam laggal,igaz eventen nem voltam,endevorozok.
    De állítólag konzolon valamit elbasztak és idő előtt betettek valami hajót.
  • gunji
    #37976
    Onnan lehet tudni, hogy megkezdődött a winter event, hogy megint jócskán lag-es lett a játék
  • Plata
    #37975
    Az előbb láttam cseten hogy jön egy új Excelsior,talán legendary.
    De ez már megint nem klingon hajó.
  • gunji
    #37974
    Minden mindennel összefügg itt már. Képzeld, mi lenne, ha a következő boxos hajónál újra kell skillezned a wowos karaktereket xD

    #37973: Tegnap este indult. Sőt ajándékot is adtak a kedves fejlesztők: ingyen újra skillezheted a hajóid skillfáit :P xD
  • lammaer
    #37973
    Mi a pék, már megy a winter event?
  • Plata
    #37972
    Passz.
    Betettek új hajót jött respec.
    Minden bugos bazz.
    Fedes karival megkapom klingon hajót?
    Egy patrollal megkapom a full masteryt?
    Még dupla xp eventen sem elég az egy patrol.
  • gunji
    #37971
    Dehát az két külön dolog. Vagy ezeknél minden összefügg egymással? Mindegy xD
  • Plata
    #37970
    Fogalmam sincs,csak a cseten mondták hogy fölösleges respecelni,valamit elbasztak a bázisok díszítésében és jövőhéten újra szétbarmolják a skillezést vele.Konzolosoknak csak januárban javítják.
  • gunji
    #37969
    Ez valami karácsony-kompatibilis díszítés lehet (=WW)? Azt pont jó, ha csak januárban javítják xD
  • Plata
    #37968
    Díszítést baszták el.
    Pc-n jövőhéten konzolon jövő évben javítják.
  • Orbancapitan
    #37967
    újra ki kell majd húzni őket? xd az faja lesz 10 év munkája kuka
  • Plata
    #37966
    Jövőhéten új patch,mert eltoltak valamit a flottás bázisokkal,valszeg újra respec.
  • Plata
    #37965
    Voltam futóversenyen én is,második lettem úgy hogy ötödikként értem be,de három idióta futott tovább a cél után.
  • Plata
    #37964
    Admiraltyban?
    Onnan hogy bugos.
    Egyébként kulcs akció.
    Katt.