45279
  • Kotomicuki
    #38031
    Az utóbbi pár évben már nagyon odafigyelnek rá, hogy ne tanyázhasson tartósan 400 környékén, hanem inkább jóval fölötte!
    Bezzeg, előtte a 200-250 sem volt baj, ha fél évig is ott ragadt az árfolyam...

    Boldog Karácsonyt!
  • Chak
    #38030
    lol 500 a zé.
    Boldog karácsonyt kíván a ferengi üzleti felügyelet.. xD

  • Plata
    #38029
    ŐŐŐ én tudom,Toldi mondta amikor egy kurva nagy petrencés rúddal le akarta bökni a holdat.
  • gunji
    #38028
    Úgymond emelik kalapjukat. S az biza nem jó. :/
    Ahogy egy hírös embör is mondta vala: határ a csillagos ég.
    (*Kis karácsonyi fejtörő: ki és mikor mondta ezt? :))
  • Plata
    #38027
    Cseten azt mondták várható hogy emelik a zen max árát.
  • gunji
    #38026
    Érdemes valamelyiket megvenni, s amúgy Muddtól bármit beszerezni? A két fegyverpackot néztem, az relative olcsóbb :D
    A hajókhoz jó lenne játszható faj is :P
    Igaz, a zen 497-es ára is elég extrém
  • gerisz23
    #38025
    Múltkor megvettem azt a pakkot most meg a temporalost,a konzol miatt.
  • Plata
    #38024
    Paradox és tarantula megvan,mókás fun hajók,a hurka nincs meg mert nem tetszik.
    Tarantula az úgy fun ha megvan hozzá a többi tholian konzol is.
  • lammaer
    #38023
    Hmmm. elgondolkodtam a dread mud pakk beszerzésén.... 7375ért potenciálisan 4 account wide T6 hajó

    Hur'q Vedcrid
    Paradox temporal
    Tholian Tarantula
    2 T6 ship coupon

    A 3 hajó közül esetleg melyik az amelyuik helyett inkább érdemes a 2 kupon?
    Tarantulát az tudom hogy Plata miatt muszáj beszerezni, a másik 2ről fogalmam sincs milyenek....

    Esetleg a másik 2 mudd packról vélemény?



  • Plata
    #38022
    Mudd sale.
    Link.
  • Plata
    #38021
    Mai endevor is egész jól adott dilit.
  • Plata
    #38020
    Infinity promo újra.
    Link.
  • Plata
    #38019
    Örülök neki.
  • llw66
    #38018
    Itt is nagyon szépen köszönöm, sikerült minden! :)
  • Plata
    #38017
    Figy a kódot elküldöm itt és beváltod.
    Arra figyelj hogy ez egy karidnak ad elite starter packot is hajó mellé.
    T6 Reliant Class - Advanced Light Cruiser (Scales as you level!)
    12 Inventory Slot
    12 Bank Slots
    2 Bridge Officer Slots
    1 Borg Bridge Officer
    13 Mark II Very Rare Space Gear
    7 Mark II Very Rare Ground Gear
    Starfleet Academy Uniform
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.12.21. 18:03:24
  • llw66
    #38016
    Szia Plata! Nekem nincs meg a Reliant és örömmel elfogadnám, ha nem kelt még el. llw66#5864 a regisztrációm a STO-n. Előre is köszönöm...
  • Plata
    #38015
    Akinek nincs meg a T6 Reliant szóljon.
    Az elsőnek adok egyet,kaptam egy ajándék kódot,de nekem meg van.
  • Plata
    #38014
    Második pontra olyan csúnyát válaszolnék nekik hogy a papír elégne tőle.
  • gunji
    #38013
    Pár érdekes STO podcast infó a redditről:
    - Klingon Recruitment Event lesz az évfordulón
    - KDF is használhatja majd a fedes hajókat
    - a következő végtelen hosszúságú tfo-farm-event jutalma egy választható promo/boxos hajó lesz
  • Plata
    #38012
    Nekem bent van.
  • Plata
    #38011
    Nálad igen,de ezek hülyék.
  • DrSoong
    #38010
    A 8:00 PT az 17:00 GMT+1.
  • Plata
    #38009
    Nincs hét óra még.
  • DrSoong
    #38008
    Ezekkel a tokenekkel csak az a baj, hogy a Zen Store Promotionsba nincs benne. XD
    Utoljára szerkesztette: DrSoong, 2020.12.18. 17:20:15
  • Plata
    #38007
    Itt a karácsonyi vásár.
    Link.
  • Plata
    #38006
    Star Trek Online will have unscheduled maintenance time tomorrow, 12/18, on PC to fix an issue that's been causing crashing for some Captains. Maintenance will begin at 7am PT and is estimated to last 2.5 hours.
    Update: The patch will also fix the issue blocking progress with the mission The Kobali Front.
  • gunji
    #38005
    Főként, hogy egy lts nem is tudja hasznosítani ;)
    Viszont az upgrade token miatt már jár piros ponty.
  • lammaer
    #38004
    Van valami pikáns bája hogy felajánlottak 4 ingyen retrain tokent azért mert állandóan retrainolni kell :D
  • Plata
    #38003
    PC Captains, there have been several frustrating incidents with have to retrain your characters recently. While we believe those issues have been fixed by this morning's update, we know how painful it was to retain over and over and over again. With that in mind, we want to offer you a thank you gift for your patience. Starting this Friday, December 18th, at 8am PT (17:00 CET), and running until January 3rd at 10am PT (19:00 CET), you'll be able to claim four free Captain Retrain Tokens, and one free Experimental Starship Upgrade, in the Promotions Tab of the Zen Store. You can only claim this gift once per account. Thank you again for your incredible patience, Captains, and we'll see you in the Final Frontier!
  • Orbancapitan
    #38002
    tuti gondolj bele ennyi bugot ennyi kritikus hibát az ősi gárda nehezen csinálna az el pagettizálódással együtt se.
  • Plata
    #38001
    Szerintem minden karidnak,de kari bound.
  • Plata
    #38000
    Mégis jön patch.
    Link.
    This update was moved to December 16th, to fix an issue that was causing Captains to have to constantly retrain their skills.
    General:
    Updated Memorial plaque to include Thomas Lister, Jr.
    Resolved an issue that was causing characters to not load in properly.
    Resolved an issue that would sometimes cause the client to crash when patching.
    Added unlocks for Winter ornament 2020 to Fleet Starbases (Fed & Kdf).
    Updated holiday selection console to recognize new ornament project and allow hide/unhide.
    The Phase Shift universal console has been updated to be equippable on any Fek'Ihri Starship
    Captains will no longer see fleet recruitment messages written by an account on their ignore list.
    Having to re-buy skills due to an invalid power tree should now be very rare for all characters.
    This includes characters that were invalid before the fix.
  • lammaer
    #37999
    Az a kérdés, mikor lehet olyan akció ami még lejjebb viszi ennek az árát - "and affected by any sales during that period" :)
  • lammaer
    #37998
    Hát, ha tényleg egy új gárda vette át ezt az ősi kódot, akkor már azt is csodálom hogy egyáltalán elindul a játék... mi is kaptunk melóhelyen pár ősi servicet maintenelésre.. hát mit mondjak....
  • lammaer
    #37997
    A Tier6os reputációknál minden karakterrel ki lehet venni a fleet ship modulokat? (értelemszerűen ha az adott karakternél kifejlesztem a tier6ot).

    Valamiért rémlik olyan hogy ez account wide csak 1x lehetséges....
  • gunji
    #37996
    Amúgy nem rossz ötlet, de egy alacsonyabb zen-árfolyamnak jobban örülnék* : Get 3 Ships, Upgrade 3 Ships!
    (*bár jelenleg annak még jobban, ha nem laggolna a játék)
  • gunji
    #37995
    És tényleg a flotta ww-s/karácsonyi díszítése miatt kell(ett volna) respecelni. Hmmm, ez már nem lol, inkább rotfl
    A legutóbbiért meg szvsz egy kulcsot kellett volna kiosztani, nemcsak egy 'bocsi'-t benyögni.
  • Orbancapitan
    #37994
    LOL rip cryptic hiányzik onnan a régi gárda
  • Plata
    #37993
    Lol.
    We've determined that the build going to PC tomorrow will cause players to have to retrain their skills, again. We understand how unacceptable this is and apologise. The team is looking into it right now to figure out why this keeps happening, and if it's a larger issue.
    UPDATE: We've managed to cancel the update tomorrow, so there won't be a need to respec. We think we have the issue figured out and a fix can be deployed this week. More info to come.
  • Plata
    #37992
    Full polaron beames karival egy ISA két endevor.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.12.13. 19:43:25