Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#42174
nem gond
#42173
Nem tudom meddig voltam fent,de láttam hogy online vagy egyszer,de csempésszel voltam,azt meg szerintem nem ismered,úgy felcsesztek hülyék hogy el is felejtettem rád írni hogy online vagyok,csak másik karival.
Két karival is megcsináltam a heti conquestet.

Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.01.06. 17:41:01

#42172
én 11-ig vártam rád utána mentem enni aztán vissza
#42171
Tegnap este írni akartam neked.láttam fent vagy,de elfelejtettem mert úgy felhúztak flashpointon hogy,kellett egy kis idő míg megnyugodjak,akkor meg már off voltál.<#zavart1>
Csempésszel voltam,fent,azt hiszem azt nem ismered,toltam a heti conquest farmot.Már nyóc karival kész,ha ma kettő összejön a heti 10 kari kész is.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.01.06. 17:11:18

#42170
Viszont ez nem jó bug.

#42169
XD de az volt a kérdés hogy hol nem 😄
#42168
WoW-ban is megtaláltak,nem tudtam menni egy napig instába,mert a dungeon finder be bugolt.<#nyes>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.01.05. 18:00:32

#42167
ezért is mondtuk neked akkoriban h ticket-elj folyamatosan, amúgy egy kérdés te hol nem vonzod a bugokkat? 😄
#42166
Utólag poén,de akkor amikor valami ordas bugba keveredek az nem poén,mert a szőr feláll a hátamon attú hogy na most aztán gyün a bann,pedig nem is én vótam és tök ártatlan vagyok.<#falbav>
Mellesleg Sw ToR-ban is bugos az accom,rájöttem hogy lehet kijátszani a max karaktert.<#nyes>
Legalább hattal több slotom van mint amennyi max lehet.<#vigyor2>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.01.05. 17:43:54

#42165
ha tudnád h milyen élvezetes plata karakterének lenni ilyen-olyan bugok és glichek tárháza van platánál 😄 <#banplz>
Utoljára szerkesztette: Orbancapitan, 2023.01.05. 17:18:34
#42164
<#eljen>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#42163
Szerintem szarrá unta magát, szal' amíg ott várt, megcsinálta magától. Örülj neki, de törődj vele többet!
#42162
Na erre varrjatok gombot.
A karim gon'cra system mellett dekkol.
Belogoltam vele admiraltyzni,erre fel dob egy ablakot hogy Contested Zone (Daily) küldetés kész,kaptam dilit meg egyéb szart.
A karim már hónapok óta ott dekkol.<#nyes>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.01.04. 18:37:56

#42161
a magas eladású és jó értékelésűt kell nézni illetve a tranzakció végén neked kell megerősíteni hogy valóban megtörtént e a csere és csak akkor kapják meg a pénzt. onnan tudom mert én is használtam már eladásra az elder scrolls online motif-jaira(kinézet) volt mikor abból fizettem a havi eso+-t mert épp olyan motif esett ami nagyon értékes 😊
Utoljára szerkesztette: Orbancapitan, 2023.01.02. 23:01:23
#42160
Az epicnek az az előnye, hogy forintért lehet zent venni, viszont az ő launcherükhöz kell kötni a STO accountot (és az eléggé reménytelennek nézett ki még 2021 őszén). Így 2,4-2,6 körüli huf/zen átlagot lehet elérni az arc (eurós) 2,8-2,9 körülivel, s ez jó.
A linkelt aukciós házat viszont paráznék használni, attól függetlenül, hogy 40e forint egy promós hajóért egy kicsit soknak tűnik.
De köszi a tippet.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#42159
ne euróba vedd 😄 Hanem v az epic-en v playerauctions-on
de csak ec-t v kulcsot érdemes ami nem drága bár most nézem h az ec árai megszaladtak kicsit
#42158
Lehetni lehet, csak kicsit elrettentő erő az euro árfolyam, meg az, hogy másfél órával a vége előtt tudatosul az emberben, hogy jé: 21-e óta dupla xp volt, pedig vártam rá <#falbav> <#fejvakaras> <#nemtudom>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#42157
amúgy már néhány éve volt már 90%
és
farmolni ki lehet csak ugye azt kártyával tudod
#42156
Majd ha megvesszük a gamét, akkor lesz 90% 😛 😄

Amúgy egy ideje valahogy nem jövök lázba a sale-ektől, valahogy elvesztettem a fonalat, hogy mit kellene venni, meg pl. a Mudd markec is átláthatatlan azzal, hogy olyan cuccok is megvehetőek zenért, amit egyszer már megkaptunk ingyen acc wide-ra.
Dilit sem érdemes farmolni a zen exchange lassúsága miatt. Promós hajók érdekelnének, de képtelenség kifarmolni a 1,5-2 milliárd ec-t. Egy idő után valahogy szétesik a gazdaság az ilyen játékokban, kár. 😞
S kár, hogy nem tesznek értelmes lépéseket ez ellen. Persze, ha a rossz pletykák szerint a cégnél is botolnak keményen. Állítólag a napokban bukott egy kisebb botfarm (külsős), ami potenciálisan heti tíz rugót tudott 'adni'. Persze, ha lehet hinni a csethuszároknak.
Úgyhogy azt hiszem, maradok egy inventory/bank bővítésnél és a hógolyózásnál. A téli event csütörtök estig tart.
Boldogabb új évet, tényleg!

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#42155
buék
#42154
Boldog újévet mindenkinek!
#42153
miért nem 90?
#42152
A zen-storeban mindenre 25% kedvezmény január 2-án (holnap/hétfőn) 19.00 óráig. <#nezze>
Boldog új évet! <#smile>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#42151
Hát ez az, én is. <#nevetes1>
#42150
Én szeretem a sith karit.
Köztársasági sith szupííí.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Amilyen gonosznak néz ki annyira nem az.<#zavart1>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.12.31. 22:05:13

#42149
Jó, hát újszülötteknek minden vicc új... Mióta átrugdostatok a design-problémámon, elkezdtem kicsit odafigyelve felfedezni a játékot (Évek óta megvannak benne a karijaim, de nagyon nehézkesnek és esetlennek találtam, pláne egy SWTOR mellett.). Mellesleg az equip/unequip nem működött - azaz, hogy a parancs működött, csak nem oldotta meg a bugot. Csak a teljes game restart.
#42148
A Föderációs kezdő sztorit az első hajóhoz. Csináltam egy Sith karit. <#ravasz1>
#42147
buék
#42146
ezt tudjuk v unequip és equip
#42145
Melyik tutorial-t toltad le?
Mert van sok.
Mellesleg Boldog Új Évet.


Nimbus-on jártam endevor miatt,szerintetek ez mi a ragya?<#fejvakaras>

Nagyon jól jártam,8500 dili jött a ládából.
Még érdekesebb volt hogy ISA jutalma meg 5400 dili volt.<#wilting>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.12.31. 20:18:19

#42144
Kezdtem egy új karit, s szokásomtól eltérően, gondoltam megcsinálom a tutorialt is (tisztes magyar ember semmihez sem olvas használati útmutatót. Az olyan b*zis.) Tök fun. :-) (Leszámítva pár kellemetlenséget. Ha például valakinek az az egészen elképesztő hüjje ötlete támadna, hogy a tutorial során, mikor megkapja a fézer puskát, nem a jobb-klikk, equip módon rakja be a karinak - a puskát! - hanem mondjuk csak megfogja a kurzorral és behúzza a slotba - mert úgy pl, egyszerűbb és gyorsabb - és emiatt mondjuk, netalántán, esetleg, véletlenül a játék bebugolna, ő meg bentragad az armoryban, akkor úgy tud szabadulni, hogy újraindítja az egész játékot. Nekem is úgy mondta egy ismerősöm, vele történt meg, nem velem, nem, nem..,)

Amúgy boldog új esztendőt!
#42143
Új kedvezmények a zen-storeban: <#nezze>
- 75% minden a Mudd markecban, kivéve a bundlékat,
- 50% a bundlék a Mudd markecban,
- 35% a többi bundle máshol.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#42142
Kösz kivettem.

#42141
Aki még nem látta: a Promotions-fülön van egy ingyen Happy Holiday Upgrade pack (felvehető január 2-ig, accountonként egyszer).
Boldog karácsonyt! <#nezze> <#smile>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#42140
Mostmár nálam is jó, tegnap több karakterrel meg ki-be logolva is néztem. Azt hitteem vmi filter aktív, de nem....

#42139
Mi a szösz?
Én ma nem is néztem,meg eddig Star Wars-oztam.
De meg nézem.
UI:Megnéztem,a store olyan mint volt,nálam.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.12.26. 01:28:26

#42138
Hát ez nekem csak most jelentkezett hogy újra lett rakva a gép.<#fejvakaras>
Eddig is baszakodott,de nem úgy hogy be sem jött sg.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.12.25. 21:23:37

RJoco
#42137
Ez már nagyon régóta így van, ha több eszközről használod a fórumot.
Ha bejelentkezve maradsz egy eszközön, akkor másik eszközön hibát fog dobni.
Ilyenkor egyszerűen beírod az sg.hu-t a böngészőbe, bejön a főoldal és onnan kezdve menni fog a fórum is.
És újabban a sütikkel is gond van, mert nem jegyez meg nagyjából semmit. Van pár téma (linkben elmentve), ahol nem dobja fel a sütis ablakot, más témáknál meg igen. Főleg amikor témát váltok.

Warning! Cargo bay open, shields are down!

#42136
Nekem a zen store üres, kb 1 dolgot látok benne minden kategóriában....

#42135
Winter event kész lett,ettől dupla event ablak lett.


Imperial set.

#42134
Epic-re húzva eszement jó az a szett,csak álcából nem szabad ellőni,mert valszeg be sül.
Plusz ha be van célozva valami és elsütés közben kinyiffan akkor is be alszik.
Célszerű úgy lőni hogy tömegbe mert beszarás nagyot üt.
Random spawnolnak is néha hajók tőle,plusz néha groundon tac karinak elacsi muksók spawnolnak.
Elméletileg exotic skill hatna rá talán.Bár wikin nem találtam meg.De tac karival nagyobbat szól.
Nekem 1.1-1.6 misi közt szokott ütni,jelenleg nem tudom meg mutatni,újra lett pakolva a gépem,a combatlog meg nem hajlandó működni,csak kismillió error logot gyárt.

#42133
aha
#42132
Megáll az eszem,ha mobilról írok sg fórumra utána számítógépről nem enged belépni,sőt be sem jön a honlap.

#42131
Igen

Mocskosul op.

#42130
Az imperial rift set lenne az?

#42129
jah...
#42128
20% euró leértékelés? Már itt is? 😄

#42127
Igen, megjött, nagyon szépen köszönöm!
#42126
Elméletileg elment.Remélem jól írtam.

Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.12.21. 18:14:40

#42125
Köszi az infót,nem tudtam hova tenni ezt a black alert tribbli mániát a csetrű,de mostmá értöm.
Főnix is jó,többivel mit kezdjek?