Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Lehet jön valami.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Tökre ártalmatlan wiki link.
Future proof küldi adja,nagyon jó szett,ha harc közben az életed le csökken meg idéz valami decoy-t,asszem ez a neve,amíg őt lövik te halhatatlan vagy.Plusz a full szet ad egy süket aknát is ami mászkál.Ezenkívül critet is ad mind a két fajtából.
Ha érdekel valakit,a karakteren nem ez az armor látszik,hanem valamelyik repus szett.
Perpillanat gőzöm sincs melyik,mivel recruit event kari így az összes repus szett meg van neki.
Na megnéztem Ds9-en,ez temporal repus szett.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.03.28. 10:12:35
Még más flottákból is jött egy két emberke hogy húzzam át.
A memóriám enyhén lukas,mindig elfelejtek dolgokat amik később eszembe jutnak.
Tudom hogy terveztem felmenni este és húzni deltát,meg valamiről beszélni Fred-el ha fent van,de pechemre még Sw ToR közben szarul kezdtem magam érezni és mindenből nem lett semmi és nem jut eszembe hogy mit is akartam.
Vagy mégis,úgy rémlik azt akartam neki mondani szerezze meg a Nakuhl ground szettet küldiből,mert az egy szuper szett.
Még az én orion cukipofámnak is az van.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.03.28. 09:57:10
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

#42652: Szerintem azért, mert többször dolgozták át a romulán szálat.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

New romulus idióta küldetéseit is tolni kell hozzá.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

A romulán repu az egyetlen amihez küldetések is kellenek,különben nem kapod meg a jutalmat a repuért.minden repu után automatikusan jár jutalom,sőt a legutolsó két repu már automatikusan befejezi az upgrade küldiket,a régi repuk nem.Azoknál neked kell az upgrade-t be szedni.
Minden t5 repu jutalma egy nagy adag diithium és 750 repus mark meg talán 5 token.na és ha eléred a t5 reput aktiválódik a sponsorhip,ami után a már dupla xp-t kapsz minden projectre.
T6 repu elérésével minden traited és repus cuccod erősebbé válik,upgradelve lesz.
UI:Ha a kép miatt azt kérdeznéd hogy az ördögbe is ugrottam át a küldiket és teljesítettem egyből az utolsó,hát arra épp nem emlékszem,tudom hogy találtam annak idején egy kiskaput,de homályos.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.03.28. 08:16:00
nem is tudtam haladni delta sztorival.
Szerintem csak a napi project-et indítsd el,az órás project nem nagyon éri meg és limitálva van hányszor lehet elindítani,utána úgy rémlik nem ad semmit.Legalább is nagyon régen mikor kezdődött a repu system és neki estünk így volt.
Az egész lorca szett nagyon jó,konzol is meg a dark matter torpedó is.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2023.03.27. 23:58:50
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Disco repuval mar T2-ben jarok, direkt azert eroltettem, hogy a dual beamet be tudjam huzni (a Lorca Ambitions setbol)
El is jutottam odaig, meg is csinaltam a 2-es tier "zaro" cuccot is, de a storeban csak es kizarolag console-ok vannak, semmi beam.
Van kulon arus, ahol ezek beszerezhetok?
Vagy mit neztem el es/vagy ertettem felre?
Esetleg a sztoriban is haladni kellene veluk?
Spoiler (katt a megjelenítéshez)


Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2023.03.27. 23:22:38
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Vault iszonyat szar,tényleg.
Az a szopatás felsőfokon.
Majd meglátod a dyson küldiktől már kezdenek a cuccok jók lenni.
dyson küldiben például szuper klassz dyson Ev suit-ot zsákolhatsz be,attól függ a külseje hogy a küldetést milyen opcióval oldod meg.
Én ott megszoktam állni és kiszedem az összes variánst.
Amikor eljutsz a küldiben od ahogy vedd ki az EV suit-ot a tárolóból ott én kiveszem,majd megszakítom a küldetést és feltranszportálom magam,majd vissza a küldibe,másik Ev suit-ot ki és újra elhúzok.Csak zenes vagy eventes EV suit hasonlóan jó.
Az előző eventen pont alien ev suit volt. XD
A delta kvadráns sztori nehezebbek közé tartozik.
Vadkutyák elleni harc elég combos.De később lesznek nagyon is szuper jó küldetések.Egyik másik cseszett hangulatos.
Sztoriban a Romulan fejezetben jarok, a Vaultban, de pofanvernem, aki azt kitalalta. A legtobb sztori legtobb kuldetesek skipeltem, hogy celiranyosan tudjak geart behuzni egy-egy missionbol, de vegigjatszom szepen sorban az osszeset, atvezetokkel, stb. egyutt.
Igen, az elejen a jutalmak nem nagyon valok semmire sem, kesobb mar egesz frankok, lila speci XII-esek, kiindulasnak jok. Onnan szedtem ossze a jelenlegi cuccok nagy reszet, 2x3-as szett, par konzol, mittomen, amik hasznalhatonak tunnek egy kozepes kezdo buildhez.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Az a jó hogy többet is be lehet aktiválni.
Már vagy másfél hónapja nem volt giveaway sem alienware arena sem steelseries oldalon.
SS GG appban majdnem minden nap le ellenőrzöm nincs-e. XD
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
már írtam neki h a store-ba meddig lehet mert megnéztem wikin
Sőt főnixből spéci doffot is lehet,mint borg.
Nem tudom mikor lesz újra főnix,de valaminek jönnie kell,elkezdték megint tolni a leárazásokat,valami jönni fog.
Kérdés hogy mi.
Másik hogy a terrán vonal az évfordulós eventtel le zárult.
Biztos új sztori jön,de vajon mi.
Valószínűleg megint lesz recruit rerun.Vagyis egy régi recruit eventet újra behoznak felújított jutalmakkal.
De én egy új szezonban reménykedem új sztorival.Már csak aza kérdés hol fog játszódni és kikkel.
Nem tudom a sztoriban hol jársz,de delta sztori vonal után elég jó cuccokat adnak majd a küldetések,már a deltában is,tegnap szereztem be egy karimmal a delta egyedi boffját,hierarchy boff,ronda mint állat de uique. XD
Bár lehet attól junik hogy a kinézete kivételesen randa.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Elvileg kapsz tőle egy epic admiralty kártyát.
ingame is írtam,csak össze kevertem Rhode island-al.
Most kéne a falbaverős smiley.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.03.27. 14:18:12
Ha jól láttam 37-es instance is van és a legtöbb full.
Most vagy mindnekinek voth endeavor jutott vagy ezek már megint bugot találtak.
Viszont ha jól látom az elite starter pack is tartalmazza,legalább is a képen rajta van az ikonja.
Írtam egy privát üzenetet is,de lehet gond lesz vele,mert épp be jött a főnököm mikor bele kezdtem és miközben írtam beszélgettünk.
Így aztán nem tudom garantálni hogy nem gépeltem félre egy csomó szót. XD
Nem nézte mit gépelek így közben tudtam nyomni billt.Csak általában ha nem figyelek túl gyorsan jár a kezem és félre írok ezt azt.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.03.27. 12:40:25
Ha van account bankod oda is rakhatsz be pénzt,azt hiszem egy milliárdot.
Egy tanács,a boff skilljeid kicsit változtasd meg.A sci boffnak inkább polarize hull és hazard emitter skilt adj.
polarize hull megszüntet minden CC hatást,a hazard emitter hílel és leszedi a negatív fasságokat.
Amikor én kezdtem a játékot azt hiszem egy misink lehetett,de vettem ec cap vackot zenért,később meg akkor még account wide vackot,aminek elfelejtettem a nevét,amitől elite státuszú lett az accom.De fogalmam sincs mennyi lehet amax pénzem,de nem is szokott érdekelni,mert egy dolog nem izgat a játékban.Az az EC.
Dilit és zent bármennyit tudok farmolni,ec farm gondolatától a hajam is kihullik.
Utálok eladni bármit,ezért van kismiliárd régi szarom még mindig.
Mert gyűjteni imádok bármt ami nem EC,de eladni meg nem.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.03.26. 15:06:25
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Főleg pici hajóval.
Mondok neked egy nem nagy titkot,de lehet nem ismered.
Dyson battlegroundon ha lemész és olyan insta van amiben még szinte semmi sincs kész akkor fogod magad és sprintelve végig futsz az egész pályán körbe majd a másik két körzetben is,minden egyes kis zónában belelősz pár lövést egy két ellenségbe és futás tovább,Battle ground 3 nagy zónára és sok kis zónára van osztva,végig rohansz minden egyes nagy zónában minden kis zónán és mindenhol lősz párat.Így a végén mikor a többiek megcsinálják a zónákat meg kapod a jutalmat,amikor jönnek a dinók ugyan ezt megcsinálod,futás az elsőhöz belelősz és sebzed valami skillel,majd tipli a következőhöz.Ehhez a taktikához nem árt egy gyorsítós kit modul meg egy korcsolya,sajna az utóbbi ki esik,mert nem voltál itt a téli eventen így a téli event neked nem aktív még,nem tudsz vásárolni a winter shop-ból.Ha egyszer be aktiválod utána az event vége sem akadály mert bármikor vásárolhatsz téli boltban,vagy a nyáriban.Csak az a baj hogy szinte minden cucc karakter bound,kivéve a ruhákat.Még a korcsolya a szörf vagy a jetpack is bound.
Bocs ha van pár elírás,de ha sietve gépelek akkor szoktam hibázni.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.03.26. 12:22:50
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Ground battlezoneba csak akkor megyek, ha endeavor keri, mert bar ketsegtelen, hogy jo idoben erkezve fel perc alatt megvan a potya jutalom, de mire elkolbaszolok oda, az nem rovid ido.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Ha mázid van ki fogsz egy izgága mókust aki kapásból elrepül a végére és gyorsan kész.
Nincs lassú hajóm,de ma épp csak bele lendültem a halálcsillag megtámadásába máris ott volt valami buzgómócsing,nem tom hogy a rákba csinálta,lehet túl sok nitrót szlopált.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
A kapott xp valamennyire függhet a hajótól, a leadott sebzéstől és/vagy a gyorsaságtól (vagy mástól). Múlt héten elég volt egy Argala és egy Sentinel patrol a T6-os masteryhez egy Endevour-rel, de régebben egy gyengébb Phantommal viszont kellett négy patrol ugyanehhez. Úgyhogy ki tudja... a spagetti csodái 😄
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Sőt ha nagyon kocka vagy és 20 óránként megcsinálod és hajlandó vagy felkelni miatta éjjel akkor még többször,de azt hiszem ez nem opció.
Szóval a lényeg.
Amikor az event 14/14 lesz és ki lehet venni a jutalmat vedd ki.
Ekkor megjelenik egy új sáv,látni fogod hogy az event mostmár 8000 dilithiumot ad ha mész rá.
Ez azt jelenti hogy a 20 órás cd törölve lett és mehetsz egy újabbat az eventen úgy hogy kapj jutalmat.
Utána minden nap mikor újra le tolod egyre több dilithiumot kapsz és a szokásos 50 pontot is megkapod.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.03.24. 20:11:15
A T6-os hajoknak es beszerzesi lehetosegiknek utananeztem, a csak Zen hajoknak, a Zen+Fleet varians akciosnak, az eventeseknek, a kuponoknak, stb. Azt mondjuk nem tudtam, hogy a Phoenixbol is eshet hajo, onnan az egyetlen torpedomat (Prolonged Engagement Photon Torpedo) szereztem egy vrare tokennel.
Eventet elkezdtem, a sima 9/14-en all, a nagy ativelo ossznepi akarmi az meg 450/3500. Lattam, hogy van egy "potold be 2500 zenert azt, amit kihagytal" opcio is, ha esetleg szukseges lenne a vege fele. Sanszos, hogy kell majd, mert ha jol lattam, 700 pont/event gyujtheto es 5 event alatt kell a 3500 egyseget elerni, igy nekem a 4 eventtel csak 2800 lesz. Meglatjuk.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2023.03.24. 19:43:54
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Általában olyan három eventtel kész és még csak egy van kész az ötből.
Második most kezdődött.
De szerintem a patrol rész nem igaz.
Advanced ninth rule kevesebb xp-t ad mint egy sima.
Egy sima ninth rule akár T5-re is húzhat.
Szerintem defektes az a patrol.
- nyári/téli/stb. eventen kifarmolható,
- a régi eventes hajók diliért vehető phoenix-boxból eső tokenekért,
- lobiért.
Ezért is érdemes tán még elkezdeni a nagy ötrészes eventet (Event Campaign V néven), azt hiszem, az még befejezhető.
És ha advanced-on megyünk patrolozni, akkor azzal gyorsabban lehet xp-t gyűjteni, főleg ha dupla xp event van. (Sajna pont múlt héten volt, olyankor két-három patrollal kifarmolható egy mastery.)
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Ahogy játszol kapsz hajóhoz xp-t az űrben és szépen nől neki.
Azt mondd meg nekem, hogy a hajo mastery hogy mukodik. Ha jol ertem, akkor a Zenes hajokhoz jar, es ott fejleszteni kell 1-2-3-4 szintig, majd az 5-os (V-os) adja a hajo egyedi traitjet. Ez siman csak xp-vel mukodik, mint egy karakter eseteben, vagyis csak jatszok es idovel fejlodik ez is es elerheto lesz 5-os szint es az ottani specialis trait?
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Már van a bankomban három 100%-os t6 kupon meg asszem kettő 50%-os.de mind bound.