Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#42657
Naptár szerint R&D weekend jön április 6-tól.
Lehet jön valami.

#42656
Na kuhl szett.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Tökre ártalmatlan wiki link.
Future proof küldi adja,nagyon jó szett,ha harc közben az életed le csökken meg idéz valami decoy-t,asszem ez a neve,amíg őt lövik te halhatatlan vagy.Plusz a full szet ad egy süket aknát is ami mászkál.Ezenkívül critet is ad mind a két fajtából.
Ha érdekel valakit,a karakteren nem ez az armor látszik,hanem valamelyik repus szett.
Perpillanat gőzöm sincs melyik,mivel recruit event kari így az összes repus szett meg van neki.
Na megnéztem Ds9-en,ez temporal repus szett.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.03.28. 10:12:35

#42655
Nem,Plata lenni örült és talált egy kiskaput,csak nem emlékszik rá hogy is volt,de arra emlékszem hogy sok játékost segítettem át. XD
Még más flottákból is jött egy két emberke hogy húzzam át.
A memóriám enyhén lukas,mindig elfelejtek dolgokat amik később eszembe jutnak.
Tudom hogy terveztem felmenni este és húzni deltát,meg valamiről beszélni Fred-el ha fent van,de pechemre még Sw ToR közben szarul kezdtem magam érezni és mindenből nem lett semmi és nem jut eszembe hogy mit is akartam.
Vagy mégis,úgy rémlik azt akartam neki mondani szerezze meg a Nakuhl ground szettet küldiből,mert az egy szuper szett.
Még az én orion cukipofámnak is az van.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.03.28. 09:57:10

#42654
Kép róla
Spoiler (katt a megjelenítéshez)


#42652: Szerintem azért, mert többször dolgozták át a romulán szálat.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#42653
T6 repunál a torpedón például 2% sebzés bónusz lesz,ami nem sok,de a traiteket is upgradeli.Plusz ha t6-ra húzod ingyen Fleet ship module-t és retrain tokent kapsz.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

#42652
Az egyetlen repu amihez sztorival is haladni kell az a romulán.
New romulus idióta küldetéseit is tolni kell hozzá.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

A romulán repu az egyetlen amihez küldetések is kellenek,különben nem kapod meg a jutalmat a repuért.minden repu után automatikusan jár jutalom,sőt a legutolsó két repu már automatikusan befejezi az upgrade küldiket,a régi repuk nem.Azoknál neked kell az upgrade-t be szedni.
Minden t5 repu jutalma egy nagy adag diithium és 750 repus mark meg talán 5 token.na és ha eléred a t5 reput aktiválódik a sponsorhip,ami után a már dupla xp-t kapsz minden projectre.
T6 repu elérésével minden traited és repus cuccod erősebbé válik,upgradelve lesz.
UI:Ha a kép miatt azt kérdeznéd hogy az ördögbe is ugrottam át a küldiket és teljesítettem egyből az utolsó,hát arra épp nem emlékszem,tudom hogy találtam annak idején egy kiskaput,de homályos.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.03.28. 08:16:00

#42651
Star Trek Online will have maintenance on all platforms tomorrow, 3/28, beginning at 5am PT for Console and 7am PT for PC. Estimated downtimes are 5 hours for Console and 2.5 hours for PC. There are no patch notes, this is a hardware maintenance.

#42650
Bocs az este nem tudtam írni,valszeg a szuper időjárástól szarul lettem.
nem is tudtam haladni delta sztorival.
Szerintem csak a napi project-et indítsd el,az órás project nem nagyon éri meg és limitálva van hányszor lehet elindítani,utána úgy rémlik nem ad semmit.Legalább is nagyon régen mikor kezdődött a repu system és neki estünk így volt.
Az egész lorca szett nagyon jó,konzol is meg a dark matter torpedó is.

PiszkosFred
#42649
Akkor ez lesz a gubanc, koszonom, reggelig varnom kell.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#42648
Igen.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

PiszkosFred
#42647
Ha jol ertem, akkor ha lejar a daily cdje, akkor ne inditsam ujra egybol, mert akkor ott lesz majd az a cucc is, mint indithato akarmi, amit keresek?
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2023.03.27. 23:58:50

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#42646
Nem a storeban van, hanem az egy project, mint a daily effort (ami épp fut a képen), csak lentebb lesz a listában.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

PiszkosFred
#42645
Na, elakadtam vagy valamit nem ertek 😊
Disco repuval mar T2-ben jarok, direkt azert eroltettem, hogy a dual beamet be tudjam huzni (a Lorca Ambitions setbol)
El is jutottam odaig, meg is csinaltam a 2-es tier "zaro" cuccot is, de a storeban csak es kizarolag console-ok vannak, semmi beam.

Van kulon arus, ahol ezek beszerezhetok?
Vagy mit neztem el es/vagy ertettem felre?
Esetleg a sztoriban is haladni kellene veluk?
Spoiler (katt a megjelenítéshez)


Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2023.03.27. 23:22:38

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#42644
De van most is,csak amikor event van akkor kapsz naponta egy darabot ingyen.
Vault iszonyat szar,tényleg.
Az a szopatás felsőfokon.
Majd meglátod a dyson küldiktől már kezdenek a cuccok jók lenni.
dyson küldiben például szuper klassz dyson Ev suit-ot zsákolhatsz be,attól függ a külseje hogy a küldetést milyen opcióval oldod meg.
Én ott megszoktam állni és kiszedem az összes variánst.
Amikor eljutsz a küldiben od ahogy vedd ki az EV suit-ot a tárolóból ott én kiveszem,majd megszakítom a küldetést és feltranszportálom magam,majd vissza a küldibe,másik Ev suit-ot ki és újra elhúzok.Csak zenes vagy eventes EV suit hasonlóan jó.
Az előző eventen pont alien ev suit volt. XD
A delta kvadráns sztori nehezebbek közé tartozik.
Vadkutyák elleni harc elég combos.De később lesznek nagyon is szuper jó küldetések.Egyik másik cseszett hangulatos.

PiszkosFred
#42643
Phoenix az van most is, nem? Vagy nem a lila boltra gondolsz, a 4500/40000-es csomagokra? Azokbol van par ultra rare meg very rare (epic alatti ketto) tokenem, de addig nem akarom elkolteni, amig nem tudom mire kellene 😊

Sztoriban a Romulan fejezetben jarok, a Vaultban, de pofanvernem, aki azt kitalalta. A legtobb sztori legtobb kuldetesek skipeltem, hogy celiranyosan tudjak geart behuzni egy-egy missionbol, de vegigjatszom szepen sorban az osszeset, atvezetokkel, stb. egyutt.

Igen, az elejen a jutalmak nem nagyon valok semmire sem, kesobb mar egesz frankok, lila speci XII-esek, kiindulasnak jok. Onnan szedtem ossze a jelenlegi cuccok nagy reszet, 2x3-as szett, par konzol, mittomen, amik hasznalhatonak tunnek egy kozepes kezdo buildhez.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#42642
Remélhetőleg nem sokára megint lesznek elite starter pack giveaway-ek.
Az a jó hogy többet is be lehet aktiválni.
Már vagy másfél hónapja nem volt giveaway sem alienware arena sem steelseries oldalon.
SS GG appban majdnem minden nap le ellenőrzöm nincs-e. XD

PiszkosFred
#42641
Igen, koszonom. Mivel kozel ertem a 12 misihez, igy delutan meg is vettem az EC limitet 2 milliardig kitolo, plusz az akcios starter packot a +bank, +inventory es +boff helyekkel. Igy mar kenyelmes minden.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#42640

már írtam neki h a store-ba meddig lehet mert megnéztem wikin
#42639
Küldetésekben is fogsz kapni,sőt eventen is van néha,de főnixből is tudsz venni.
Sőt főnixből spéci doffot is lehet,mint borg.
Nem tudom mikor lesz újra főnix,de valaminek jönnie kell,elkezdték megint tolni a leárazásokat,valami jönni fog.
Kérdés hogy mi.
Másik hogy a terrán vonal az évfordulós eventtel le zárult.
Biztos új sztori jön,de vajon mi.
Valószínűleg megint lesz recruit rerun.Vagyis egy régi recruit eventet újra behoznak felújított jutalmakkal.
De én egy új szezonban reménykedem új sztorival.Már csak aza kérdés hol fog játszódni és kikkel.
Nem tudom a sztoriban hol jársz,de delta sztori vonal után elég jó cuccokat adnak majd a küldetések,már a deltában is,tegnap szereztem be egy karimmal a delta egyedi boffját,hierarchy boff,ronda mint állat de uique. XD
Bár lehet attól junik hogy a kinézete kivételesen randa.

PiszkosFred
#42638
Meg is van, 28-28 es mellette 76-os SCI, utobbi jol jott, azokbol a hajokbol nem sok van, escort/cruiser nem sok statot ad erre, science vesselt meg egyelore nem vettem/hasznaltam.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#42637
Mindjart visszalepek es megnezem, koszonom.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#42636
Ha felmész menj el béta kvadránsban a narendra systembe,a narendra napja mellett ott dekkol egy hajó,beszélj vele.
Elvileg kapsz tőle egy epic admiralty kártyát.

ingame is írtam,csak össze kevertem Rhode island-al.
Most kéne a falbaverős smiley.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.03.27. 14:18:12

#42635
Voth gyilkolós endeavor miatt elmentem Dyson ground bz-re.
Ha jól láttam 37-es instance is van és a legtöbb full.
Most vagy mindnekinek voth endeavor jutott vagy ezek már megint bugot találtak.

#42634
Megnéztem most Store-ban az energy credtit cap increse max 2 milliárdra növeli a karakterednél tárolható Ec-t 15 misiről.
Viszont ha jól látom az elite starter pack is tartalmazza,legalább is a képen rajta van az ikonja.
Írtam egy privát üzenetet is,de lehet gond lesz vele,mert épp be jött a főnököm mikor bele kezdtem és miközben írtam beszélgettünk.
Így aztán nem tudom garantálni hogy nem gépeltem félre egy csomó szót. XD
Nem nézte mit gépelek így közben tudtam nyomni billt.Csak általában ha nem figyelek túl gyorsan jár a kezem és félre írok ezt azt.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.03.27. 12:40:25

#42633
Van amikor ugyanezt csinálja csak dilihiummal.
Ha van account bankod oda is rakhatsz be pénzt,azt hiszem egy milliárdot.
Egy tanács,a boff skilljeid kicsit változtasd meg.A sci boffnak inkább polarize hull és hazard emitter skilt adj.
polarize hull megszüntet minden CC hatást,a hazard emitter hílel és leszedi a negatív fasságokat.
Amikor én kezdtem a játékot azt hiszem egy misink lehetett,de vettem ec cap vackot zenért,később meg akkor még account wide vackot,aminek elfelejtettem a nevét,amitől elite státuszú lett az accom.De fogalmam sincs mennyi lehet amax pénzem,de nem is szokott érdekelni,mert egy dolog nem izgat a játékban.Az az EC.
Dilit és zent bármennyit tudok farmolni,ec farm gondolatától a hajam is kihullik.
Utálok eladni bármit,ezért van kismiliárd régi szarom még mindig.
Mert gyűjteni imádok bármt ami nem EC,de eladni meg nem.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.03.26. 15:06:25

#42632
elvileg 15millió régen kevesebb volt de most olvasom a sto wiki-n h 15m amit fel lehet emelni 2b-re
PiszkosFred
#42631
Mennyi alapbol a EC limit, hany millio? Olvastam valahol, hogy unlockolni kell zenert a majdnem vegtelen penztarcat, igy gondolom, hogy van valami alap korlat/limit. Mai endeavor csak EC-t adott, igy nem akarok tulcsordulni.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#42630
ch-t kell váltani
#42629
Igen, az volt az utolsó darab a zónából.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#42628
B'rel-el voltam,kezdődött event álca be és tiplííííí.Erre alig jutottam valamire már jött is az üzenet.

#42627
Breach kicsit olyan mintha Star wars filmben lennél és támadnátok a halálcsillagot. XD
Főleg pici hajóval.
Mondok neked egy nem nagy titkot,de lehet nem ismered.
Dyson battlegroundon ha lemész és olyan insta van amiben még szinte semmi sincs kész akkor fogod magad és sprintelve végig futsz az egész pályán körbe majd a másik két körzetben is,minden egyes kis zónában belelősz pár lövést egy két ellenségbe és futás tovább,Battle ground 3 nagy zónára és sok kis zónára van osztva,végig rohansz minden egyes nagy zónában minden kis zónán és mindenhol lősz párat.Így a végén mikor a többiek megcsinálják a zónákat meg kapod a jutalmat,amikor jönnek a dinók ugyan ezt megcsinálod,futás az elsőhöz belelősz és sebzed valami skillel,majd tipli a következőhöz.Ehhez a taktikához nem árt egy gyorsítós kit modul meg egy korcsolya,sajna az utóbbi ki esik,mert nem voltál itt a téli eventen így a téli event neked nem aktív még,nem tudsz vásárolni a winter shop-ból.Ha egyszer be aktiválod utána az event vége sem akadály mert bármikor vásárolhatsz téli boltban,vagy a nyáriban.Csak az a baj hogy szinte minden cucc karakter bound,kivéve a ruhákat.Még a korcsolya a szörf vagy a jetpack is bound.
Bocs ha van pár elírás,de ha sietve gépelek akkor szoktam hibázni.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.03.26. 12:22:50

#42626
nem dinó kilővés hanem csak sima zóna foglalás
#42625
Rosszul írtam, bocsánat, a dínót regisztrálta, megadta a rewardokat rá, csak az event progress 50 pontját nem (23-24 óránként csinálom). Erre mondták a chaten, hogy gyakori. Érdemes figyelni, hogy állunk.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

PiszkosFred
#42624
A breachet utalom 😊 A masikat szoktam menni, ahol a support hajokra kell vadaszni, meg a troop transportokat szedegetni.

Ground battlezoneba csak akkor megyek, ha endeavor keri, mert bar ketsegtelen, hogy jo idoben erkezve fel perc alatt megvan a potya jutalom, de mire elkolbaszolok oda, az nem rovid ido.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#42623
Én kipróbáltam a bz-t, második nap már nem regisztrálta a dínó kilövését. A chat szerint ez gyakori, így inkább afkolok a stormingon. (Igen, negyedóra, de a breach se volt sokkal rövidebb legutóbb, s többet kellett lőni.)

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#42622
akk ez szerint még mindig meg van az a exploit van a van egy fal aminek neki repülsz át tesz a végére
#42621
ne inkább groundos battlezone a gyorsabb 3 napja csak be logolok és már adja is mert a zona elfoglalása adja és ha jó időben logolsz be nem kell semmit se csinálnod ha mégsem picit rá segítesz de határozotan gyorsabb mint a breach
#42620
Javaslom a Breach-re menj,az elég laza és egyszerű.Csak követed a többieket és kész.
Ha mázid van ki fogsz egy izgága mókust aki kapásból elrepül a végére és gyorsan kész.
Nincs lassú hajóm,de ma épp csak bele lendültem a halálcsillag megtámadásába máris ott volt valami buzgómócsing,nem tom hogy a rákba csinálta,lehet túl sok nitrót szlopált.

#42619
Igen és amikor kész vedd ki a jutalmat és menj újra.

PiszkosFred
#42618
Ok, akkor ot nap es le lehet dolgozni egy kicsit a hatranybol.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#42617
Ja-ja, a patrolok igen, bugosak (mi nem? 😛)
A kapott xp valamennyire függhet a hajótól, a leadott sebzéstől és/vagy a gyorsaságtól (vagy mástól). Múlt héten elég volt egy Argala és egy Sentinel patrol a T6-os masteryhez egy Endevour-rel, de régebben egy gyengébb Phantommal viszont kellett négy patrol ugyanehhez. Úgyhogy ki tudja... a spagetti csodái 😄

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#42616
Azaz, a 700 ponthoz kell 14-szer menni a napi 50 pontért, tehát 14 nap kell hozzá. De erre van 20 napod, így mehetsz akár 20-szor is, így lehet szerezni 1000 pontot. (Elméletben igen 20 órás cd van rajta, csak az egyszerűség miatt számoltam 24 órával).

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#42615
Úgy számold a napokat hogy egyszer lehet duplázni.
Sőt ha nagyon kocka vagy és 20 óránként megcsinálod és hajlandó vagy felkelni miatta éjjel akkor még többször,de azt hiszem ez nem opció.
Szóval a lényeg.
Amikor az event 14/14 lesz és ki lehet venni a jutalmat vedd ki.
Ekkor megjelenik egy új sáv,látni fogod hogy az event mostmár 8000 dilithiumot ad ha mész rá.
Ez azt jelenti hogy a 20 órás cd törölve lett és mehetsz egy újabbat az eventen úgy hogy kapj jutalmat.
Utána minden nap mikor újra le tolod egyre több dilithiumot kapsz és a szokásos 50 pontot is megkapod.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.03.24. 20:11:15

PiszkosFred
#42614
Koszonom.

A T6-os hajoknak es beszerzesi lehetosegiknek utananeztem, a csak Zen hajoknak, a Zen+Fleet varians akciosnak, az eventeseknek, a kuponoknak, stb. Azt mondjuk nem tudtam, hogy a Phoenixbol is eshet hajo, onnan az egyetlen torpedomat (Prolonged Engagement Photon Torpedo) szereztem egy vrare tokennel.

Eventet elkezdtem, a sima 9/14-en all, a nagy ativelo ossznepi akarmi az meg 450/3500. Lattam, hogy van egy "potold be 2500 zenert azt, amit kihagytal" opcio is, ha esetleg szukseges lenne a vege fele. Sanszos, hogy kell majd, mert ha jol lattam, 700 pont/event gyujtheto es 5 event alatt kell a 3500 egyseget elerni, igy nekem a 4 eventtel csak 2800 lesz. Meglatjuk.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2023.03.24. 19:43:54

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#42613
Az event résszel egyet értek a nagy event még befejezhető.
Általában olyan három eventtel kész és még csak egy van kész az ötből.
Második most kezdődött.
De szerintem a patrol rész nem igaz.
Advanced ninth rule kevesebb xp-t ad mint egy sima.
Egy sima ninth rule akár T5-re is húzhat.
Szerintem defektes az a patrol.

#42612
kivéve a flottásoknak ott csak t4-ig terjed a mastery
#42611
Igen, de nemcsak zenes hajóknak van traitje, hanem általában a T6-os hajóknak, mert nemcsak zenért lehet szerezni, hanem:
- nyári/téli/stb. eventen kifarmolható,
- a régi eventes hajók diliért vehető phoenix-boxból eső tokenekért,
- lobiért.
Ezért is érdemes tán még elkezdeni a nagy ötrészes eventet (Event Campaign V néven), azt hiszem, az még befejezhető.
És ha advanced-on megyünk patrolozni, akkor azzal gyorsabban lehet xp-t gyűjteni, főleg ha dupla xp event van. (Sajna pont múlt héten volt, olyankor két-három patrollal kifarmolható egy mastery.)

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#42610
Igen.
Ahogy játszol kapsz hajóhoz xp-t az űrben és szépen nől neki.

PiszkosFred
#42609
Ertem.
Azt mondd meg nekem, hogy a hajo mastery hogy mukodik. Ha jol ertem, akkor a Zenes hajokhoz jar, es ott fejleszteni kell 1-2-3-4 szintig, majd az 5-os (V-os) adja a hajo egyedi traitjet. Ez siman csak xp-vel mukodik, mint egy karakter eseteben, vagyis csak jatszok es idovel fejlodik ez is es elerheto lesz 5-os szint es az ottani specialis trait?

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#42608
Hát ha kapok megint nem bound T6 Gift kupont valamihez majd szólok,az ugyanis egy teljes értékű account wide unlock T6 zenes hajót ad,olyat amit te választasz.csak mostanában valamiért nem adtak egyet sem,a legutóbbi pack t6 kuponja account bound.
Már van a bankomban három 100%-os t6 kupon meg asszem kettő 50%-os.de mind bound.