Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#42707
Akkor nem marhaság.
Az is igaz hogy ship up token meg doff pack lesz benne?
Bár a doff pack általában B+ kategória. 😄

#42706
és jah vulkáni nagykövet ruha lesz a bundle-ba hiába kérték h a picard 2401-es uniform legyen bent azt mondták naaaaaaaaaaah hard pass not yet vhogy így egy csómó mellébeszéléssel
#42705
Na akkor meg jó hogy a ragya sem emlékszik már rá. 😄

#42704
t4 volt a sima
#42703
T5-re már a fene sem emlékszik.
Egyébként cseten valami ruháról is dumáltak.
Csak azt nem tom vulkáni nagykövet ruha hogy jön ezekhez.

#42702
nem a sima mogai volt a sima akira megfelelője ha vissza gondolsz mikor be jött a romulan frakció
#42701
még preview volt 2 hét múlva lesz bent a stoba jövőhéten jön ki a blog szóval azért fehér a torp mert még nincs kész
#42700
Bár ha úgy vesszük a juhturó-t is lehet valdore-nak nevezni,csak combosabb és van hangárja.
Meg furi konzol szettje.Asszem a valdore is mogai,vagy nem,majd utánanézek.Most túl sok kávét ittam és fel vagyok pörögve. XD

#42699
Várjunk már,hogy kerül a Mogai az Akira-hoz?
A Mogai az Arbiter és Kurak párja.
Hisz a traitjük is egyforma és egy bundliban jönnek.
Az akira sosem vele jön,az akira a juhtúró meg a kata raptor párja bundliban.
Bocsi de a juhturó igazi neve megjegyezhetetlen.Kata meg asszem Qa'tel.
Lényeg hogy az Akira egy hanáros nehézfiúkkal jön egy bundliban,Valdore soha a büdös életben nem volt egy hangáros.
A juhtúró az egy hangáros.
Mindjárt ki keresem a nevét,mert nem emlékszem.
Pedig szeretem. 😄
Na meg van Jhu'Ael carrier warbird.
Mindegy a lényeg az hogy szerintem kamuznak,ez még csak a fele annak ami jönni fog,hiszen klingon lekvár is járni szokott velük.Vagyis vagy kamuznak és ez még csak a bundle fele és majd bejelentik hogy hoppá még kettő jön,vagy külön külön adják,fed-roma,klingon-lekvár.
Mint ahogy az előző bundlinál is bejelentették hogy hopp nem is ennyi jön hanem annyi.

De akkor is zavar hogy félre dobják az eddigi megszokott párosítást és keverik a hajókat.
Nekem Akira legó mellé a szokásos juhtúró kell.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.03.29. 10:51:24

#42698
Érdekes.
Hibrid tac hajók.
Hááát,nem erőltették meg magukat.
Az Akira torpedója fehér,vagyis nem upgradelhető.
Traitjük kell.
Akira konzol felhozatala cikis,Legendary hajók az összes előd konzolját tartalmazni szokták.
Akira-nak csak 1 konzolja lenne az összes elődön?
Szerintem a valdore-ról is hiányzik valami.
Nincs roma hibrid karim,tac hajónak meg a lego predator jobb.
Most jut eszembe,hiszen az Akira-n is volt vagy háromrészes torpedó konzol szett.
Hisz az Alita,Armitage de még a Thunderchild változat is adott konzolt.
Akkor hogy hogy le spórolták legendaryról?
Már csak az a kérdés milyen bundle-ben adják ki,sima 2 hajó oszt szevasz,vagy speckó bundliban ezzel azzal meghintve dupla áron.Ha sima 1+1 hajó bundli akkor szerintem tokenbóől kiveszem.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.03.29. 06:58:05

#42697
#42696
#42695
#42694
A másik legendary romulan lesz még pedig a valdore
#42693
#42692
#42691
#42690
#42689
#42688
Ó mééér ó mééér ó mééér.

#42687
#42686
#42685
#42684
zenes és bundle-s
#42683
Juhéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé. XD
Klingont akarok,klingont akarok,klingont akarok.
Guramba vagy karfiol légyszíííí.
Remélem legalább egy legendary zenes.
Mert lehet már lesz legendary promósba is.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.03.28. 23:39:17

#42682
MA a tenforwarban 2 legendary-t fognak be mutatni
#42681
Ha picardot nem teszik sto cannonál pl icheb halálát akk nem
#42680
Delta sztoriban már nem mk12 hanem mk13 itemek jönnek küldetésből.
Sőt még speckó doff is.

De alul a lila mk13 armor és fegyver is küldi jutalom.Meg az mk13 torpedó is.

Ui:Miért van a kelvin hajómnak disco hídja? 😮
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.03.28. 20:40:09

#42679
Most jutott eszembe,ne lepődj meg ha egyik másik küldetésben eltűnik a hajód és valami idegen izébe kerülsz.
Némelyik küldetés olyan hogy a hajódat lecserélik egy idegen verdára.
Én most például engi karival egy tac vadkutya hajóval császkálok.
Még hozzá olyan kusza skillbarral hogy ihaj.
De ezt kaptam a küldi idejére.

Na és milyen csodás felszerelést kaptam hozzá. 😄

Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.03.28. 20:13:47

#42678
Ilyen packból jön promós hajó.
link.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.03.28. 19:22:15

#42677
Nem sajnos nem.
R&D event alatt több R&D xp-t kapunk és talán az akadémián lehet szerezni ingyen doffot.
Sajnos a promo R&D az szar ügy.
Venni kell promós R&d dobozokat az event alatt és kinyitni,kb lófing eséllyel esik belőle egy speckó promotional ship.
Nekem 11 év alatt eddig 0 azaz nagyon semennyi darab hajó jött belőle.
Igaz nagyon rég nem is próbáltam,mert egyszer sokat dolgoztam érte hogy legyen sokszáz misim és vettem belőle dobozt,de nem volt benne semmi.Lehet hogy mást nem untat a kereskedés,de nekem az a párheti exen függés meg kereskedés elvette a játék kedvem.
Ha meg tetszett egy promós hajó akkor neki álltam és vért izzadva ki farmoltam az árát,mert tapasztalatból tudom hogy ha megveszem a pomós dobozt vagy Zenből,ami istenkáromlás lenne,vagy Ec-ből,úgysem esik belőle semmi sem.Na jó esik egy rahedli R&D cucc,meg mindenféle gezemice amit el lehet adni és pénzt keresni.
Lock boxból már nyitottam hajót,de azt sem mostanában,hanem régen.Régen gond is volt,hogy sokat farmoltam aztán mindig elvertem a pénzt boxra,mert imádtam ki nyitogatni.de már jó ideje nem kereskedem semmivel,így Ec-m csak endeavorból van meg admiraltyból,azt meg úgyis elverem hülyeségre. 😄


Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.03.28. 19:11:42

PiszkosFred
#42676
Koszonom. Minden valaszt elolvasok es meghallgatok.
(FF alatt nalam is behal mindig az STO topik, a tobbivel nincs gond, Edge-t hasznalva ezzel sem)

R&D event alatt gondolom a TFO-k es egyeb random kozos mulatsagok teljesiteseert kapott extra rnd dobozokbol eshet az eventes promo akarmi - ha lesz ilyesmi -, mint mondjuk a legtobb mmoban, es nem a tenyleges szakmai skillel kell gyartani majd a dobozokat (lasd mondjuk FO76)?

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#42675
Szerintetek lehetséges hogy a STO sztorija a Picard sorozathoz fog kapcsolódni?
Végül is a terran sztorinak vége,asszem,bár elég rejtélyes a vége.
Még nem néztem meg egy részt sem a sorozatból,mert meg akarom várni és egyben nézni az egész évadot.
De ha jól láttam trailerekből akkor csúnya rossz alakváltók a rosszarcok megint.
Április hattól R&D event lesz,gondolom azért mert jön valami Picard sorozatos promós hajó az R&D pakkokból.
Vagy megint diszkós hajó.
Jó lenne már végre megint valami klassz és szép promós hajó.
Lehet hogy ha értelmes promós hajó jönne akkor megint neki állnék az Ec farmolásnak. 😄

Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.03.28. 18:30:38

#42674
Hogy a rusnya magdi rúgja meg,aszittem má van Sw ToR-ban szeró,de nincs.

#42673
már egyszer válaszoltam neked egyszerűbben nem úgy mint plata csak beszart az sg nem tudtam elküldeni. tehát mindegyikre érdemes de a hull ressist érdemes mert a bejövö sebzést csökkenti ha le lővik a pajzsod akk a hajód tovább bírja. a shield capacity csak a pajzs nagyságát nőveli x számmal de hála a spagetti kódnak meg mert nefereknek manapság bármi le tudja lőni a pajzsod a semmiből még akár a sztori küldikben is szóval ezért érdemes passzív heal shieldre/hullra buffot beszerezni trait/traitek-ből, konzolokból, doffokból.
#42672
Igen,az attak pattern omega.
Az is jó,hasonló mint a polarize hull.
Egyik másik hajón nekem is van.
Zomega
De itt az összes boff skill.
Link.
Az omegát pár legendary trait rendesen megtolja.
Ha a scimitarom kijön álcából és betolja omegát akkor igen morci lesz.

Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.03.28. 17:55:11

PiszkosFred
#42671
Elsore megszivattak, de azota mar megeszem oket reggelire. Ilyenkor atvaltok sima phaserekre a dualbol, majd kb. 8km-re keringek korulottuk. Fire at Willt hasznalom torpedok ellen, illetve ha CD-n van vagy elbambulok, akkor ott Reverse Shield Polarity es a Brace for Impact, attol fuggoen, melyik szabad. Ha nagyon kozel kerulnek es elkap Tractoor Beammel, akkor vmelyik gorog abeces mozgassal szoktam kijonni belole, nem tudom fejbol a nevet, omega talan.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2023.03.28. 17:40:25

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#42670
Mivel a romulán sztoriban vagy még jó ha tudod hogy a romulán hajók a sztoriban közelről halálosak,sose menj öt kilóméternél közelebb romulán hajóhoz,mert akkor a köcsög képességeivel elkap és valszeg szétkap.
A süket torpedóit lazán leszedheted fire at will-el.
Jah poén,de ha van a hajódon reverse polarity shield képesség,a sztoris romulán hajók torpedói meghülyülnek tőle. XD
Szerintem sosem javították azt a hibát.Én nagyon sokat marhultam vele régen.
Jönnek a roma hajók és eleresztik a hy plasma torpedóikat,te benyomod a reverse polarity képességet,a hülye plasma torpedók meg vissza pattognak róla és a romulán hajókat támadják.Vagy elszálnak a naplementébe.de legtöbbször megzavarodnak és a romulánokat támadják.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.03.28. 17:34:19

#42669
Értem.
Ha van sok pajzsod az nem rossz,csak ha olyat kapsz ki mint a borg aki kapásból lelövi a pajzsod és olyan dot-ot rak rád ami folyton szlopálja,akkor inkább a resist az ami életben tart szerintem.
Viszont érdemes be rakni engi boffnak emergency power to shiedl skillt,na és reverse shield polarity skillt.
Az előző skill híleli a pajzsod,pajzs energiát ad és resistet,az utóbbi a beérkező energia sebzésből híleli a pajzsod.Harmadik engi boff skill ami még jól jön az Auxiliary to structural,kis hílt ad és sok resistet.
Sci boffnak meg túlélés miatt havaslom a polarize hull és Hazard emitter párost,az előző nagy resistet ad és tractor beam innmunityt,a második meg nagy resistet,hílt és leszedi az összes káros szart rólad,mint a borg vackot.

PiszkosFred
#42668
Nincs konkretum egyelore, csak erdekel, hogy tuleles szempontjabol a shield nagysaga (es visszatoltesi ideje) vagy a resist a fontosabb/mervado.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#42667
Szerintem a resistance fontos,egyébként hiába van sok pajzsod ha a pajzs regen meg kicsi.
De mivel akarod növelni?
Konzol vagy endeavor perk?
Úgy emlékszem hogy a konzol resistance értéke nem egyenletesen nől.
Példának mondjuk hogy van 4 darab 20 resistance-t adó konzolod,akkor ha az elsőt felteszed adja a 20-at,de ha még egyet akkor már kevesebbet,úgy rémlik ez minden újabb ugyanolyan konzolnál egyre jobban csökken.
Resistance konzolból a legjobb a flottás.
A flotta dili bányában lehet meg venni.
Az űrben a pajzsod újra indításához jó ha van tactical team skill,ahhoz pedig nem árt egy lila doff,fejből talán armory officer.Abból is az a fajta amelyik a tactical team cd-jét csökkenti.
Ezenkívül sci boffnak nagyon jó ha van hazard emitter,leszedi a borg szarságját például.

Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.03.28. 17:08:23

PiszkosFred
#42666
Gyors kerdes, melyik a fontosabb a TI tapasztalatok alapjan? A hajo resistance ertekeinek novelese, vagy a Shield capacity novelese?

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#42665
Hat, ott fogyott el a turelmem es az idegrendszerem 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#42664
pedig az már egyszerű
PiszkosFred
#42663
A vegen adtam fel, amikor kifele kellene lopakodni az erzekelok kozott, na ott akkor azt mondtam, hogy bmeg, ezt most nem, skip!. 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#42662
Esetleg meg hív engem csapatba és véletlenül bemegyek vele egy schimitarral. XD
Na jó csak poén volt,a nagy hajós bug ment vagy két napig és javították.
Plusz nem is fér el a nagy hajó abban a szűk szarban.
Vagy úgy járnánk mint amikor a delta sztoris gyorsulási versenyre carrierrel mentem.
Az is poén volt.

#42661
amúgy a vault komoly előkészületet igényel új karival pl cucc a shuttler-re boff skillek válogatása és a wiki-n nézni a végig játszást
#42660
Ma nagyon jól sikerült az endeavor.
Universal endeavor:Khitomer TFO
Easy endeavor:1 borg tfo.
Med endeavor:gain salvage 1000
Hard endeavor:500k plasma damage zűrben.
Khitomer advanceden kész is lett mind.
Plussz DS9-en valami óriás skorpió ugrál.
A tábla és az ajtó között ugrál.
Oda vissza,vagy kétpercig figyeltem.

#42659
ez igaz amúgy min 3-szor dolgozták át a recruit-al együtt
#42658
Találjátok ki melyik karimnak bugos még mindig a ruházata?
A süket nauszi kalóznak.
Beléptem vele admirlatyzni,elugrottam ds9-re a bankba,erre piros fehér zöld gatyában van megint.
Ez az alap ruhája.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Még is az egyik rizsa event óta bugos,transzportáláskor magától át öltözik rizsa ruhába.Másik karival meg ha akarom sem tudom be bugolni hogy az eventes ruhát viselje orion karim bárhol is.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.03.28. 11:44:34