Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PiszkosFred
#42902
Plata: na, szoval, mivel reggel meg lement a 50-es progress-ert meg a diliert a Voth event kave kozben, ezert onnan szamolja vissza a 20 orat, igy bar a badge ladat kaptam a FContactos TFO-ert, de a progress a global cd miatt nem ugrott elore. Nincs gond, lesz ido megcsinalni, a napi 50-es nagy progress a lenyeg az ativelos eventnel, az meg reggel meglett.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2023.04.12. 20:00:10

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#42901
Fred ha fent vagy szólj,oda adom a T6 kupont,nem bound.

#42900
Én is arra gondoltam,de nekem az alap hogy bop akkó klingon.

PiszkosFred
#42899
Ertem, koszonom. Azt hittem frakcionkent kulonbozoek a rewardok.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#42898
tévedsz klingon csak groundra kapsz bónuszt ellenben a bop kap bónuszt de tök mindegy h klingon használja v nem
#42897
Én szeretem a torpedókat,de főleg klingonnal,klingon tud álcából harcolni.
Még bónuszt is kap rá.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ezt még tavaly csináltam.Azóta megváltozott a kari.

Ez a kedvenc vulkánimmal ugyanott.


Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.12. 16:52:42

#42896
A deltás karnak ha megvana kütyüje utána mehet gombászni a rétre.
Például én a deltás karimmal a delta sztorit múlthéten nyomtam le.A kari meg legalább három éves. XD
Csak az eredeti delta recruitban nem volt benne a delta és ikony sztori,nem rég rakták be utólag.
Bármikor befejezheti az eventet,ugyanakkor az event ideje alatt delta buff lesz rajta.
A first contact day event inkább kikapcsolódás.
Én úgyis a modell rakéta építést tolom mert az vicces.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.12. 16:34:16

#42895
dps league torpedo boats

itt nézz szét plata
#42894
1 karival elég a delta a tessarrac-ot meg meg kapod a tutorial elején a jövőbeli önmagadtól és a tessaracton keresztül éred el a delta recuit küldiket szóval csak egy szimpla mission konzol az inventory belül tessaract
a 28-napot meg úgy kell érteni h 28 napig lehet kreálni delltás karit
first contact úgy van ahogy mondod
#42893
elvileg shaw kapitányról szólna és a titan-A-ról mondjuk én csak hetesel tudnám befogadni mert shaw túlságosan egy pöcs xd
#42892
kérdezd geriszt
PiszkosFred
#42891
En csak addig hasznalok torpedokat jelenleg, amig az endeavorban olyan feladatot kapok (kinetic sebzest az urben), igy nem en vagyok az embered 😊 Egyszer majd, ha jobban atlatom, mert bar potencialt latok benne, ahogy a cannon buildekben is, de most nem aktualis a kiprobalasa, majd egyszer. Lehet, hogy az uj karakterekkel.

Ami a jatekot illeti, reggel meg ment a Voth, 1400-nel fejeztem be, 700+700, behuztam gyorsan, ha mar engedik.
A mai eventeket at kell nyalaznom, mert ha jol ertem, akkor itt parhuzamosan lesz 2-3 darab is. De azert rakerdezek:

Ha jol ertettem, a First Contact eseteben van napi 3 valaszthato valami, amit le kell nyomni es jon 1 progress. Vagyis egy gyors First contact-os TFO/raketaepites (vagymi?) meg a harmadik valaszthato tevekenyseg kozul az egyik/valamelyik, es kesz is, pipa aznapra?

A Deltashoz meg 28 nap alatt kell/erdemes eljutni 3 karakterrel addig, hogy megkapom ezt a Tessarac eszkozt, de onnantol mar raerek csinalni a tobbit, vagy a tobbi feladatot is ebben a 28 napban kell letudni?


Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2023.04.12. 14:59:18

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#42889
Mobilon láttam a promó képet róla.
Valami fura hajó volt.
Hülyeség volt hogy nem mentettem le,mostmár gőzöm sincs hol volt.

#42888
Csak annyit, hogy lehetne, egyszer, tán, felmerült, mint ötlet. Április 5-re ígértek valami bejelentést, oszt' abból sem lett semmi.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#42887
Mi a bánat,tudtok valamit a Star Trek Legcay sorozatról?
Azt mondják 2025-ben jön és a Picard spin offja.

#42886
Van valakinek ötlete hogyan kell csinálni normális torpedós hajót?
A hagyományos fed torpedós hajókhoz nem értek és gőzöm sincs róluk.
Az elmeroggyant klingon torpedós hajó az más,azt nekem találták ki.
De egy fed hajóval nem lehet álcából lövöldözni,plusz a fed escort nem fordul meg egyhelyben.
Vagy inkább csak sima escortot csináljak akira-ból?

#42885
Delta recruithoz adnak új feladatokat,pár régit meg kihúznak.
link.

#42884
mert holnap érkezik egy csomó hotfix is
#42883
Jah úgy is jó.
Érdekes,delta holnap kezdődik,nem csütörtökön.
Általában vagy kedden vagy csűdetörtökön kezdődnek.
Basszus,én tökre el vagyok tévedve.
Minden holnap kezdődik,delta,új hajó bundle és még first contact day is.
Mi a szarvasmarha ürüléken ternyészett hegyi kóró bánatos mamájáért szerdán?
Bassza meg,erről meg eszembe jutott hogy már nem is tudom milyen régen láttam havasi gyopárt.Több mint 30 éve,hogy a rusnya magdi cseszné meg.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.11. 22:51:10

#42882
v nekem is írhat be tudom venni én is
#42881
Plusz amennyiben még nincs romulán vagy klingon karaktered,azon is elgondolkozhatsz hogy azt kezdesz.
Romulán lehet fed és klingon is.
Kb 10-es szinten kapod a küldetést hogy válassz oldalt.
Kivéve ha xp event van,akkor sokkal nagyobb szinten.

#42880
Recruit feladatai közé tartozik az is hogy legyél flotta tag és szerezz flotta mark-ot.
Szóval majd írd meg a karid nevét és be invelem flottába.
Valamelyik karimnál van egy adag le gyártott mk2 gear,ha kell oda adom új karidnak.
Terveztem egyszer kiskarit de elmaradt.
Ha már kis kari.
Figyelj ha csütörtökön jön az új csomag és át tudom adni a benne lévő kupont,akkor az abból vett T6 zenes hajót oda tudod adni az új kiskarinak is.
Ugyanis a zenes hajó account wide,többi akridnak ingyenes,másik hogy a T6 zenes hajók nem szint függőek,olyanok mint a végtelen jeles fegyverek,1-es szintttől használhatóak és a szinteddel együtt fejlődnek.

Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.11. 21:14:05

#42879
Videókra: ESC, szövegre F és gyorsabb lesz 😛

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

PiszkosFred
#42878
Oke, kosz. A tutorial az 1-2 ora, akkor csak azt kell lenyomni, a tobbi raer kesobb, ertettem.
Termeszetesen nem most krealok ujat, csak majd ha aktiv az event, ezt ki is hangsulyoztak a szovegben, megvarom a holnap estet.
Nekem minden kis ajandek/reward jol jon, nincsenek nagy keszleteim 😊

#42875
Megnezem akkor megint, de ugy emlekszem, hogy azt mar felvettem 1-2 hete, talan egy SF tudasfelmeres volt a feladat vagy ilyesmi.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2023.04.11. 20:42:03

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#42877
Recruit event alatt kreált.
Félre írtam.

#42876
Várj.Ne hogy új karit indíts.
Csak a recruit event alakk kreált recruit kari ér.
Gyakorlatilag elég 1 kari.
Valójában nem.
Az értékes és fontos jutalmat meg kapsz egy karival is.
De minden eredettörténetért kapsz külön jutalmat.
Vagyis ha kreálsz egy klingon és egy fed karit,na és mind a kettővel a sztorit letolod,mind a kettőért kapsz jutalmat,sőt ha egy harmadik romulán karit is csinálsz,a romulán kari romulán sztorijáért külön jutalom jár.
De ezek nem nagy jutalmak,csak apró kis jutalmak,az igazi nagy jutalmakat megkapod egy karival is.

#42875
Minden karakternek külön lehet/kell kivenni egy lila ingyen doffot az Akadémián. Akkor jár, ha a karakter már tud doff-küldetéseket végrehajtani. (Most csütörtökig érhető el.)

Delta recruit-hoz: hacsak nem variálták át megint, akkor mindhárom frakciónál lesznek egyedi jutalmak, ami miatt érdemes három karaktert (egy-egy föderációs, klingon, valamilyen oldali romulán) indítani. Elég az elejét megcsinálni május 3-ig, addig, amíg el nem érsz az ESD/First City-ig és át nem veszed a Tesseract nevű kütyüt a Temporal Agenttől (link). A többi küldetéssel meg elég tetszőlegesen később is szöszölni.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

PiszkosFred
#42874
Csinalok egy ujat, nem gond, de eleg egy uj karakter, nem kell frakcionkent 1-1? Ha egyet csinalok, ugyanugy megkapok minden jutalmat, ha jol olvastam.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#42873
Fred,gondolom nem sok kedved van egy új karakterhez. 😄
De a delta recruit nagyon jó,vagyis úgy jó hogy a kari húzás az nem egy leányálom,de a jutalom account szintű és jó.
Tudom hogy egyik recruit sem túl nagy fun.Mert nulláról kell kezdeni és úgy végig játszani minden sztorit.ráadásul a deltát háromszorosan lehet megcsinálni.
Én véletlen ismerek egy dilinyóst aki megcsinálta klingon,romalány és fed karival is. 😄
Csak úgy bírta ki hogy három vicces engi karit csinált.

#42872
Visszatér a Delta recruit.
Delta link.
THE DELTA QUADRANT NEEDS YOU!
Become a Delta Recruit starting tomorrow on all platforms, and earn new rewards across your account!
By Fero April 11, 2023, 08:00 AM

Delta Recruitment Returns!

The special Delta Recruitment event is coming back! From April 12th at 8am PT to May 3rd at 12pm PT, on all platforms, you can create a new Delta Recruit character. Any newly-made 2409 Starfleet character, Klingon Defense Force character, or Romulan Republic character is eligible to become a recruit for the 28 days that this event runs!

Delta Recruits gain a set of special goals in order to prepare for the Iconian War. Using a tesseract transceiver from the future, you’ll chase down information about the Iconians and complete other tasks to make sure your faction’s ready to handle the Iconians. Along the way you’ll earn great rewards, and gain special account unlocks so that your other characters are rewarded, too!

Remember, to become a Delta Recruit and gain access to the rewards, you must make a new 2409 Starfleet character, a Klingon Defense Force character, or a Romulan Republic character during the event, then you must play the tutorial until you receive your special Delta Recruit tesseract transceiver device. Once you receive the device, your character is a Delta Recruit and you can complete the goals any time and claim the rewards, even after the event ends.


Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.11. 19:07:27

PiszkosFred
#42871
Azt nem tudom micsoda, olyan par kattintasos extra doff beszerzes, mint par hete volt az Akademian?

Azt hittem lesz kis nyugalom, erre most olvasom, hogy holnaptol uj karaktert lehet inditani es csinalni dolgokat napi jutalmakert cserebe? Azert nem semmi, minden heten van legalabb egy, de inkabb ket ilyen event itt, mashol meg hetekig semmi? Minden nap legalabb egy-masfel ora mire lenyomom az endeavoroket, az aktualis eventeket, stb. es akkor ez meg nem is jatek, csak a "kotelezo" koroket futottam. 😊
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2023.04.11. 18:50:11

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#42870
Megvan, átadták S'stas-nak.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#42869
A Kazan-doffot (klingon exocomp) valakinek sikerült a mostani héten felvennie?

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#42868
jah kb nekem is vmi ilyesmi 2300 lenne de a patch mizéria miatt csak 2250 lett csak így a végére tán a part 3-nál be is tudom fejezni a nagy eventet
PiszkosFred
#42867
Igen, szoktam elni ezzel a "csalassal" es oda-vissza valtogattam az instakat, mar a vegen nem is engedte csak valami idolimit lejarta utan. Mindegyik ures volt, pechemre pont kifogtam.

Aztan alttaboltam, majd egy negyedora-felora mulva jott az uzenet, hogy kezdodik a moka elolrol es jott is a kek-zold-piros jel es vele az, amit meg kellett csinalni.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#42866
Ha ilyen van és a kvadránsban nincs semmi próbálj meg instát váltani.
Sőt ha ground küldid van és nagyon sok a játékos akkor is érdemes instance-t váltani.
Nimbusban a sivatagi bolhacirkusz miatt sok játékos szokott lenni,meg dyson groundon,érdemes olyan instát keresni amiben kevesen vannak,vagy ha űr bz és épp cd-n van akkor is.

PiszkosFred
#42865
Nem szoltam, idkozben resetelt a kvadrans es megjelent a zold, piros, kek cucc.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#42864
Hat, nekem jol jott ki az egesz, mert a launcher sz.rcunami engem csak annyira erintett, hogy le kellett szednem gyorsban 10gb-t a harmadik-negyedik probalkozasra, de az alatt vegig be tudtam huzni a napi 50 pontos progresst es az extra dilit. Ma reggel is gyors meg letoltam egy Red Alertet es egy Voth eventet a kave kozben, igy nullarol indulva 1350-en alltam meg, az igy osszejott +650 messze tobb, mint terveztem.

Kerdes: A mai endeavorben a skirmish milyen tevekenyseget takar? gondolom nem TFO, se nem Episode vagy Red Alert, de akkor mi? Ilyen helyi random encounterek?

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#42863
PC Captains! Now that all the issues are sorted, it'll be time to say goodbye to Voth Victus at 10am tomorrow. Get those last runs in to get your Voth Mech!

#42862
holnapig v szerda
#42861
Nem tudom vajon a voth event meddig marad bent.
Még ma is le tudtam tolni.

#42860
inkább a battegroundok űrrészét ajánlom űrcuccok nézésére vagy a Jenolan Dyson Sphere-t mert az sol system és a Qo'noS még mindig falls adatokat mutat vmiért nem skálázódik fel a tényleges szintre bónuszokkal együtt csak megfelezi a bónuszokat
#42859
A ground cuccokat groundon,az űr cuccokat szektor űrben.

PiszkosFred
#42858
Ok, kosz. Upgradelni nem probaltam, csak azt lattam, hogy egy ido utan nem fejlodik tovabb/nem no a sebzes merteke es nem tudtam, hogy szandekos vagy nem. Arra mar rajottem, hogy az urben szabad ezeket csak megnezni, mert pl a ESD-n dokkolva lowlvl szintre skalazott adatokat mutat minden.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#42857
Mivel még voth event aktív elmentem rá,a napi pont plusz dili miatt.
Engi karival mentem,ESD-en dekkoltam vele a banknál.
Behívott breach és ahogy elindul megyek én is és lövöldözök.
Terran lexington torpedo platformja elkezdi lövöldözni saját magát dark matter quantum torpedóval. XD
Elvolt magával,ész nélkül lőtte saját magát torpedóval,ki lőtte a torpedót ami majdnem ement a hajó orráig ott visza fordult és a platformba csapódott,és ezt csinálta vagy félpercig.Ahogy a torpedó becsapódott újra másikat lőtt,szóval vicces volt.
Vége lett breach-nek tiplizek ki,a hajóm meg diszkós warp-al elhúz majd szintén diszkós warp-al megérkezik flotta colonyra. XD
A spagettikód visszavág. 😄
Vagy csak részeg a kormányos.

Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.09. 20:52:01

#42856
Most vettem észre hogy eltűnt a teszt szeró a launcherből.
Két napja még tuti volt.
Valami készül,biztos nem véletlen vették ki a tribblit.

#42855
ami nem uncommon(stranderd) upgradelni ha ott a végtelen meg az universal epic konzolokat se
#42854
Végtelen jeles cuccot viselheted akármilyen szinten,de ha upgradeled erősebb lesz.
Az első upgrade ingyen lesz, a szintedtől függően mk11-12 lesz.
Bár ha kiskarival upgradeled akkor kis szintű.
Általban zenes hajók spéci fegyvere végtelen jeles,mint a quad cannon.
De egyes event jutalmak is,sőt van amit azt hiszem nem is lehet upgradelni mert örökre végtelen.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.08. 17:21:50

PiszkosFred
#42853
Na, noob kerdes jon. A kis "vegtelen" jel a felszerelesen azt jelenti, hogy nincs szinthez kotve, vagyis skalzodik a felszereles erossege. Ez oke, ez a legtobb hajo standard felszerelese is igaz, stb. De meddig skalazodik, mi a plafon? Ha az ertekeket jol figyeltem, akkor olyan 50-60 szint korulre tippelem, hogy megall a dolog, jol gondolom? Vagyis egy Mark XI vagy XII mar mindenkeppen erosebb, mint ugyanabbol egy vegtelen jeles cucc.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#42852
gondolom csak konzolos gm volt elérhető így csak a konzolosoknak tudták be rakni