Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2023.04.12. 20:00:10
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Még bónuszt is kap rá.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ez a kedvenc vulkánimmal ugyanott.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.12. 16:52:42
Például én a deltás karimmal a delta sztorit múlthéten nyomtam le.A kari meg legalább három éves. XD
Csak az eredeti delta recruitban nem volt benne a delta és ikony sztori,nem rég rakták be utólag.
Bármikor befejezheti az eventet,ugyanakkor az event ideje alatt delta buff lesz rajta.
A first contact day event inkább kikapcsolódás.
Én úgyis a modell rakéta építést tolom mert az vicces.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.12. 16:34:16
a 28-napot meg úgy kell érteni h 28 napig lehet kreálni delltás karit
first contact úgy van ahogy mondod
Ami a jatekot illeti, reggel meg ment a Voth, 1400-nel fejeztem be, 700+700, behuztam gyorsan, ha mar engedik.
A mai eventeket at kell nyalaznom, mert ha jol ertem, akkor itt parhuzamosan lesz 2-3 darab is. De azert rakerdezek:
Ha jol ertettem, a First Contact eseteben van napi 3 valaszthato valami, amit le kell nyomni es jon 1 progress. Vagyis egy gyors First contact-os TFO/raketaepites (vagymi?) meg a harmadik valaszthato tevekenyseg kozul az egyik/valamelyik, es kesz is, pipa aznapra?
A Deltashoz meg 28 nap alatt kell/erdemes eljutni 3 karakterrel addig, hogy megkapom ezt a Tessarac eszkozt, de onnantol mar raerek csinalni a tobbit, vagy a tobbi feladatot is ebben a 28 napban kell letudni?
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2023.04.12. 14:59:18
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Valami fura hajó volt.
Hülyeség volt hogy nem mentettem le,mostmár gőzöm sincs hol volt.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Azt mondják 2025-ben jön és a Picard spin offja.
A hagyományos fed torpedós hajókhoz nem értek és gőzöm sincs róluk.
Az elmeroggyant klingon torpedós hajó az más,azt nekem találták ki.
De egy fed hajóval nem lehet álcából lövöldözni,plusz a fed escort nem fordul meg egyhelyben.
Vagy inkább csak sima escortot csináljak akira-ból?
Érdekes,delta holnap kezdődik,nem csütörtökön.
Általában vagy kedden vagy csűdetörtökön kezdődnek.
Basszus,én tökre el vagyok tévedve.
Minden holnap kezdődik,delta,új hajó bundle és még first contact day is.
Mi a szarvasmarha ürüléken ternyészett hegyi kóró bánatos mamájáért szerdán?
Bassza meg,erről meg eszembe jutott hogy már nem is tudom milyen régen láttam havasi gyopárt.Több mint 30 éve,hogy a rusnya magdi cseszné meg.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.11. 22:51:10
Romulán lehet fed és klingon is.
Kb 10-es szinten kapod a küldetést hogy válassz oldalt.
Kivéve ha xp event van,akkor sokkal nagyobb szinten.
Szóval majd írd meg a karid nevét és be invelem flottába.
Valamelyik karimnál van egy adag le gyártott mk2 gear,ha kell oda adom új karidnak.
Terveztem egyszer kiskarit de elmaradt.
Ha már kis kari.
Figyelj ha csütörtökön jön az új csomag és át tudom adni a benne lévő kupont,akkor az abból vett T6 zenes hajót oda tudod adni az új kiskarinak is.
Ugyanis a zenes hajó account wide,többi akridnak ingyenes,másik hogy a T6 zenes hajók nem szint függőek,olyanok mint a végtelen jeles fegyverek,1-es szintttől használhatóak és a szinteddel együtt fejlődnek.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.11. 21:14:05
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Termeszetesen nem most krealok ujat, csak majd ha aktiv az event, ezt ki is hangsulyoztak a szovegben, megvarom a holnap estet.
Nekem minden kis ajandek/reward jol jon, nincsenek nagy keszleteim 😊
#42875
Megnezem akkor megint, de ugy emlekszem, hogy azt mar felvettem 1-2 hete, talan egy SF tudasfelmeres volt a feladat vagy ilyesmi.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2023.04.11. 20:42:03
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Félre írtam.
Csak a recruit event alakk kreált recruit kari ér.
Gyakorlatilag elég 1 kari.
Valójában nem.
Az értékes és fontos jutalmat meg kapsz egy karival is.
De minden eredettörténetért kapsz külön jutalmat.
Vagyis ha kreálsz egy klingon és egy fed karit,na és mind a kettővel a sztorit letolod,mind a kettőért kapsz jutalmat,sőt ha egy harmadik romulán karit is csinálsz,a romulán kari romulán sztorijáért külön jutalom jár.
De ezek nem nagy jutalmak,csak apró kis jutalmak,az igazi nagy jutalmakat megkapod egy karival is.
Delta recruit-hoz: hacsak nem variálták át megint, akkor mindhárom frakciónál lesznek egyedi jutalmak, ami miatt érdemes három karaktert (egy-egy föderációs, klingon, valamilyen oldali romulán) indítani. Elég az elejét megcsinálni május 3-ig, addig, amíg el nem érsz az ESD/First City-ig és át nem veszed a Tesseract nevű kütyüt a Temporal Agenttől (link). A többi küldetéssel meg elég tetszőlegesen később is szöszölni.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
De a delta recruit nagyon jó,vagyis úgy jó hogy a kari húzás az nem egy leányálom,de a jutalom account szintű és jó.
Tudom hogy egyik recruit sem túl nagy fun.Mert nulláról kell kezdeni és úgy végig játszani minden sztorit.ráadásul a deltát háromszorosan lehet megcsinálni.
Én véletlen ismerek egy dilinyóst aki megcsinálta klingon,romalány és fed karival is. 😄
Csak úgy bírta ki hogy három vicces engi karit csinált.
Delta link.
THE DELTA QUADRANT NEEDS YOU!
Become a Delta Recruit starting tomorrow on all platforms, and earn new rewards across your account!
By Fero April 11, 2023, 08:00 AM
Delta Recruitment Returns!
The special Delta Recruitment event is coming back! From April 12th at 8am PT to May 3rd at 12pm PT, on all platforms, you can create a new Delta Recruit character. Any newly-made 2409 Starfleet character, Klingon Defense Force character, or Romulan Republic character is eligible to become a recruit for the 28 days that this event runs!
Delta Recruits gain a set of special goals in order to prepare for the Iconian War. Using a tesseract transceiver from the future, you’ll chase down information about the Iconians and complete other tasks to make sure your faction’s ready to handle the Iconians. Along the way you’ll earn great rewards, and gain special account unlocks so that your other characters are rewarded, too!
Remember, to become a Delta Recruit and gain access to the rewards, you must make a new 2409 Starfleet character, a Klingon Defense Force character, or a Romulan Republic character during the event, then you must play the tutorial until you receive your special Delta Recruit tesseract transceiver device. Once you receive the device, your character is a Delta Recruit and you can complete the goals any time and claim the rewards, even after the event ends.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.11. 19:07:27
Azt hittem lesz kis nyugalom, erre most olvasom, hogy holnaptol uj karaktert lehet inditani es csinalni dolgokat napi jutalmakert cserebe? Azert nem semmi, minden heten van legalabb egy, de inkabb ket ilyen event itt, mashol meg hetekig semmi? Minden nap legalabb egy-masfel ora mire lenyomom az endeavoroket, az aktualis eventeket, stb. es akkor ez meg nem is jatek, csak a "kotelezo" koroket futottam. 😊
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2023.04.11. 18:50:11
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Aztan alttaboltam, majd egy negyedora-felora mulva jott az uzenet, hogy kezdodik a moka elolrol es jott is a kek-zold-piros jel es vele az, amit meg kellett csinalni.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Sőt ha ground küldid van és nagyon sok a játékos akkor is érdemes instance-t váltani.
Nimbusban a sivatagi bolhacirkusz miatt sok játékos szokott lenni,meg dyson groundon,érdemes olyan instát keresni amiben kevesen vannak,vagy ha űr bz és épp cd-n van akkor is.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Kerdes: A mai endeavorben a skirmish milyen tevekenyseget takar? gondolom nem TFO, se nem Episode vagy Red Alert, de akkor mi? Ilyen helyi random encounterek?
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Még ma is le tudtam tolni.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Engi karival mentem,ESD-en dekkoltam vele a banknál.
Behívott breach és ahogy elindul megyek én is és lövöldözök.
Terran lexington torpedo platformja elkezdi lövöldözni saját magát dark matter quantum torpedóval. XD
Elvolt magával,ész nélkül lőtte saját magát torpedóval,ki lőtte a torpedót ami majdnem ement a hajó orráig ott visza fordult és a platformba csapódott,és ezt csinálta vagy félpercig.Ahogy a torpedó becsapódott újra másikat lőtt,szóval vicces volt.
Vége lett breach-nek tiplizek ki,a hajóm meg diszkós warp-al elhúz majd szintén diszkós warp-al megérkezik flotta colonyra. XD
A spagettikód visszavág. 😄
Vagy csak részeg a kormányos.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.09. 20:52:01
Két napja még tuti volt.
Valami készül,biztos nem véletlen vették ki a tribblit.
Az első upgrade ingyen lesz, a szintedtől függően mk11-12 lesz.
Bár ha kiskarival upgradeled akkor kis szintű.
Általban zenes hajók spéci fegyvere végtelen jeles,mint a quad cannon.
De egyes event jutalmak is,sőt van amit azt hiszem nem is lehet upgradelni mert örökre végtelen.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.08. 17:21:50
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”