Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#42927 #42928
Neztem a kutyuben a rewardokat, es erre gondoltam. Maga az upgrade az bop, vilagos, de ha account boundos felszerelesre nyomom, akkor vajon azt vissza lehet adni a bankomon keresztul? Nincs meg konkret tervem vagy elkepzelesem, csak gondoltam rakerdezek erre.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Tehát marad szabadon eladható egy bármi upgrade után is, ha előtte is szabadon eladható volt. Ha mégis, akkor az bug.
Azaz igen, át kell tudnod adni az upgradelt cuccot másik karakternek account bankon keresztül.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
(mint mondjuk SWtOR-ban regebben, amikor egy bop cuccot/modokat beleraktad egy legacy bound armorba/fegyoba es ugy adtad at oket, nem ugy mint most, amikor mar minden legacy bound)
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2023.04.13. 16:58:15
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Mikor volt egy kis időm felmentem.meg reggel is voltam fent,bár akkor nem nagyon figyeltem mert akkor csak félszemmel figyeltem játékra és amikor tudtam admiraltyztam,de sokat vótam afk.
Legjobb recruit a klingon recruit,na annak szuper jutalmai vannak,10-es szint elérésével kapsz egy t6 hajót például. 😄
Bár klingon hajó,de attó még hajó.
Akkor jó ha a cuccok nem vesztek el a karid törlésével.
Viszont annyira nem egy nagy wasistdas a Delta jutalmak tobbsege, hogy mindent felredobva siessek vele, igy aztan szepen beosztom a kovetkezo honapokban.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Promotions fülön.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Az csak olyan mókás event.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Mar az is bugos volt, hogy a phaser rifle felvetele utan nem akart kinyilni az ajto, de azt akkor egy relog megoldotta.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2023.04.13. 00:29:04
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

A kép forrása: https://old.reddit.com/r/sto/comments/12jmwhl/really_cryptic/
A patch notes linkje ismét: https://www.playstartrekonline.com/en/news/article/11541723
Lehet, hogy mégiscsak lisztet kellett volna tenniük a húsvéti sütibe 😛
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
A banknál egy rakás gyéren öltözött karakter,ha jól értem valami ruha bug van a romulánoknál.
There was a technical glitch this morning, and if players would still be on cool down for progress in the Voth event, they will still be in cool down for First Contact Day. We're investigating.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Klingon karinál ingyen mk12 lila lett a maelstorm istenverése.
Fed karinál meg nem is upgradelhető.
Mi a bánatos kecskeszarva van má megen?
Ui😄s9 felett lebegve a torpedón a sebzés eszetlen nagy,kb tízszer nagyobb a sebzése mint a többi torpedónak ami fent van.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.12. 20:14:42
Én még sosem láttam olyat hogy két event cd-je összemosódott volna.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2023.04.12. 20:00:10
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Még bónuszt is kap rá.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ez a kedvenc vulkánimmal ugyanott.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.12. 16:52:42
Például én a deltás karimmal a delta sztorit múlthéten nyomtam le.A kari meg legalább három éves. XD
Csak az eredeti delta recruitban nem volt benne a delta és ikony sztori,nem rég rakták be utólag.
Bármikor befejezheti az eventet,ugyanakkor az event ideje alatt delta buff lesz rajta.
A first contact day event inkább kikapcsolódás.
Én úgyis a modell rakéta építést tolom mert az vicces.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.12. 16:34:16
a 28-napot meg úgy kell érteni h 28 napig lehet kreálni delltás karit
first contact úgy van ahogy mondod
Ami a jatekot illeti, reggel meg ment a Voth, 1400-nel fejeztem be, 700+700, behuztam gyorsan, ha mar engedik.
A mai eventeket at kell nyalaznom, mert ha jol ertem, akkor itt parhuzamosan lesz 2-3 darab is. De azert rakerdezek:
Ha jol ertettem, a First Contact eseteben van napi 3 valaszthato valami, amit le kell nyomni es jon 1 progress. Vagyis egy gyors First contact-os TFO/raketaepites (vagymi?) meg a harmadik valaszthato tevekenyseg kozul az egyik/valamelyik, es kesz is, pipa aznapra?
A Deltashoz meg 28 nap alatt kell/erdemes eljutni 3 karakterrel addig, hogy megkapom ezt a Tessarac eszkozt, de onnantol mar raerek csinalni a tobbit, vagy a tobbi feladatot is ebben a 28 napban kell letudni?
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2023.04.12. 14:59:18
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Valami fura hajó volt.
Hülyeség volt hogy nem mentettem le,mostmár gőzöm sincs hol volt.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Azt mondják 2025-ben jön és a Picard spin offja.
A hagyományos fed torpedós hajókhoz nem értek és gőzöm sincs róluk.
Az elmeroggyant klingon torpedós hajó az más,azt nekem találták ki.
De egy fed hajóval nem lehet álcából lövöldözni,plusz a fed escort nem fordul meg egyhelyben.
Vagy inkább csak sima escortot csináljak akira-ból?
Érdekes,delta holnap kezdődik,nem csütörtökön.
Általában vagy kedden vagy csűdetörtökön kezdődnek.
Basszus,én tökre el vagyok tévedve.
Minden holnap kezdődik,delta,új hajó bundle és még first contact day is.
Mi a szarvasmarha ürüléken ternyészett hegyi kóró bánatos mamájáért szerdán?
Bassza meg,erről meg eszembe jutott hogy már nem is tudom milyen régen láttam havasi gyopárt.Több mint 30 éve,hogy a rusnya magdi cseszné meg.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.11. 22:51:10