Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PiszkosFred
#42931
Hat, most ESO evfordulos dailykat gyorsan letudom, aztan van par dolog, amit inteznem kell, de este leszek. Invet mar kaptam delutan, vissza is leptem ahogy tul voltam ezen a nyomorult Tutorialon.

#42927 #42928
Neztem a kutyuben a rewardokat, es erre gondoltam. Maga az upgrade az bop, vilagos, de ha account boundos felszerelesre nyomom, akkor vajon azt vissza lehet adni a bankomon keresztul? Nincs meg konkret tervem vagy elkepzelesem, csak gondoltam rakerdezek erre.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#42930
Eldöntötted már hogy milyen hajót veszel ki?

#42929
Ha valamit upgradelsz, annak nem változik a karakterhez/acchoz való kötöttsége magától az upgrade-től, a upgrade-cuccoktól függetlenül.
Tehát marad szabadon eladható egy bármi upgrade után is, ha előtte is szabadon eladható volt. Ha mégis, akkor az bug.
Azaz igen, át kell tudnod adni az upgradelt cuccot másik karakternek account bankon keresztül.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#42928
#42927
amúgy van néhány extra jutalom ami csak a deltának szól ami karakter boundos a többi acc boundos várj mindjárt küldök stowiki-s leírást a deltáról
#42926
Mikor vagy fent mert akkor be vesszem a karidat a flottába
PiszkosFred
#42925
Igen, lattam az osszegyujtogetos dolgokat. Arra gondoltam, hogy a deltas upgrade jutalmakat lehet hasznalni vajon account bound cuccokon, vagyis a masik karaktereim cuccain az acc. bankon keresztul atadva?

(mint mondjuk SWtOR-ban regebben, amikor egy bop cuccot/modokat beleraktad egy legacy bound armorba/fegyoba es ugy adtad at oket, nem ugy mint most, amikor mar minden legacy bound)
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2023.04.13. 16:58:15

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#42924
Én már be vettem.
Mikor volt egy kis időm felmentem.meg reggel is voltam fent,bár akkor nem nagyon figyeltem mert akkor csak félszemmel figyeltem játékra és amikor tudtam admiraltyztam,de sokat vótam afk.

#42924
Delta izéket ne felejtsd el gyűjteni,egyes küdletésekben van eldugva egy vacak amit meg kell keresni.
Legjobb recruit a klingon recruit,na annak szuper jutalmai vannak,10-es szint elérésével kapsz egy t6 hajót például. 😄
Bár klingon hajó,de attó még hajó.
Akkor jó ha a cuccok nem vesztek el a karid törlésével.

PiszkosFred
#42923
Addig amig nem voltam tul a bugos es glitchekkel teli tutorialon (mert ahogy olvastam redditen, rengetegen szivnak fele evek ota), addig direkt nem nyultam semmihez. 😊

Viszont annyira nem egy nagy wasistdas a Delta jutalmak tobbsege, hogy mindent felredobva siessek vele, igy aztan szepen beosztom a kovetkezo honapokban.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#42922
Küldtem a karidnak cuccot,nem vetted ki postából?

PiszkosFred
#42921
Toroltem a karaktert, ujrakezdtem, beszorulam a locker roomba. Klienst ujraindit, locker room pipa, jott a tegnap bugos szaros kuldetes, most siman ment, vegre mar a kozos terben vagyok a Vega rendszer elott. Innen mar talan nem lesz gond.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#42920
Kárpótlás tokeneket ki lehet venni a store-ból.
Promotions fülön.

#42919
Event campaign fül alatt tudod ellenőrizni hogy most olyan event van-e ami be számít.Jelenleg nincs semmi hír a következőról.

PiszkosFred
#42918
Oh, akkor ezzel a resszel minden oke most mar 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#42917
A nagy progress nem fog,a First contact day nem számít bele.
Az csak olyan mókás event.

PiszkosFred
#42916
Hat, a nagy progress nem nott 50 ponttal igy maradt 1400/3500-on, de legalabb a napi progress mar 1/14 egy gyors raketaepitessel. Melobol majd megnezem, az ottani kliens hatha "nem bugos" vagy egy verify utan jo lesz. Ha megsem, akkor ujrakrealom, max fel oranyi tutorial megy a levesbe, az lof.sz.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#42915
emailt fognak de csináljon egy forced verficatont a laucherben mert tuti h bejött pár régi fájl az újakhoz
#42914
Szerintem írni fognak,de nézd az emailfiókodat,ott hamarabb írnak mint ingame.

PiszkosFred
#42913
Hat, en meg az uj karakterrel a tutorialban ragadtam (a borgok elvittek a kapitanyt es mentem volna utana, vagyis vhol a kozepen az egesznek), nem spawnol a cucc, ami kellene, se instance change nem javitja meg, se 20-30 perces logout, egyszeruen "se ki, se be, se nyo". Irtam ket ticketet, ha holnapig nem reagalnak (meglepne, ha igen), akkor delete es ujrakezdem. Eddig elkerultek a bugok, de most csostul jon minden baromsag. 😊

Mar az is bugos volt, hogy a phaser rifle felvetele utan nem akart kinyilni az ajto, de azt akkor egy relog megoldotta.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2023.04.13. 00:29:04

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#42912
Őőőő, de xD
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

A kép forrása: https://old.reddit.com/r/sto/comments/12jmwhl/really_cryptic/
A patch notes linkje ismét: https://www.playstartrekonline.com/en/news/article/11541723
Lehet, hogy mégiscsak lisztet kellett volna tenniük a húsvéti sütibe 😛

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#42911
Nem lehetnek ennyire balfékek xD Jajj, nem vettem fel a tokeneket...

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#42910
Van valami ruha glitch is a romulánoknál.Bár nem teljesen értem mert angolul vakeráltak róla.

#42909
Technical glitch. Ez komoly? Mert viccnek kicsit durva lenne.... Könyörgöm, vegyük meg.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#42908
Úgynézem Deep space nine úrállomásból át vedlett nudibárrá.
A banknál egy rakás gyéren öltözött karakter,ha jól értem valami ruha bug van a romulánoknál.

#42907
Fred.Ez bug,már rajta vannak.
There was a technical glitch this morning, and if players would still be on cool down for progress in the Voth event, they will still be in cool down for First Contact Day. We're investigating.

PiszkosFred
#42906
Holnapra remelem megjavul 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#42905
Bazzz.
Klingon karinál ingyen mk12 lila lett a maelstorm istenverése.
Fed karinál meg nem is upgradelhető.
Mi a bánatos kecskeszarva van má megen?
Ui😄s9 felett lebegve a torpedón a sebzés eszetlen nagy,kb tízszer nagyobb a sebzése mint a többi torpedónak ami fent van.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.12. 20:14:42

#42904
az van h voth event extreme hosszú volt és vmiért bent maradt ők se tudják még h miért mert már ki szedték
#42903
Ez valami irtó cinkes bug.
Én még sosem láttam olyat hogy két event cd-je összemosódott volna.

PiszkosFred
#42902
Plata: na, szoval, mivel reggel meg lement a 50-es progress-ert meg a diliert a Voth event kave kozben, ezert onnan szamolja vissza a 20 orat, igy bar a badge ladat kaptam a FContactos TFO-ert, de a progress a global cd miatt nem ugrott elore. Nincs gond, lesz ido megcsinalni, a napi 50-es nagy progress a lenyeg az ativelos eventnel, az meg reggel meglett.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2023.04.12. 20:00:10

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#42901
Fred ha fent vagy szólj,oda adom a T6 kupont,nem bound.

#42900
Én is arra gondoltam,de nekem az alap hogy bop akkó klingon.

PiszkosFred
#42899
Ertem, koszonom. Azt hittem frakcionkent kulonbozoek a rewardok.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#42898
tévedsz klingon csak groundra kapsz bónuszt ellenben a bop kap bónuszt de tök mindegy h klingon használja v nem
#42897
Én szeretem a torpedókat,de főleg klingonnal,klingon tud álcából harcolni.
Még bónuszt is kap rá.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ezt még tavaly csináltam.Azóta megváltozott a kari.

Ez a kedvenc vulkánimmal ugyanott.


Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.12. 16:52:42

#42896
A deltás karnak ha megvana kütyüje utána mehet gombászni a rétre.
Például én a deltás karimmal a delta sztorit múlthéten nyomtam le.A kari meg legalább három éves. XD
Csak az eredeti delta recruitban nem volt benne a delta és ikony sztori,nem rég rakták be utólag.
Bármikor befejezheti az eventet,ugyanakkor az event ideje alatt delta buff lesz rajta.
A first contact day event inkább kikapcsolódás.
Én úgyis a modell rakéta építést tolom mert az vicces.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.12. 16:34:16

#42895
dps league torpedo boats

itt nézz szét plata
#42894
1 karival elég a delta a tessarrac-ot meg meg kapod a tutorial elején a jövőbeli önmagadtól és a tessaracton keresztül éred el a delta recuit küldiket szóval csak egy szimpla mission konzol az inventory belül tessaract
a 28-napot meg úgy kell érteni h 28 napig lehet kreálni delltás karit
first contact úgy van ahogy mondod
#42893
elvileg shaw kapitányról szólna és a titan-A-ról mondjuk én csak hetesel tudnám befogadni mert shaw túlságosan egy pöcs xd
#42892
kérdezd geriszt
PiszkosFred
#42891
En csak addig hasznalok torpedokat jelenleg, amig az endeavorban olyan feladatot kapok (kinetic sebzest az urben), igy nem en vagyok az embered 😊 Egyszer majd, ha jobban atlatom, mert bar potencialt latok benne, ahogy a cannon buildekben is, de most nem aktualis a kiprobalasa, majd egyszer. Lehet, hogy az uj karakterekkel.

Ami a jatekot illeti, reggel meg ment a Voth, 1400-nel fejeztem be, 700+700, behuztam gyorsan, ha mar engedik.
A mai eventeket at kell nyalaznom, mert ha jol ertem, akkor itt parhuzamosan lesz 2-3 darab is. De azert rakerdezek:

Ha jol ertettem, a First Contact eseteben van napi 3 valaszthato valami, amit le kell nyomni es jon 1 progress. Vagyis egy gyors First contact-os TFO/raketaepites (vagymi?) meg a harmadik valaszthato tevekenyseg kozul az egyik/valamelyik, es kesz is, pipa aznapra?

A Deltashoz meg 28 nap alatt kell/erdemes eljutni 3 karakterrel addig, hogy megkapom ezt a Tessarac eszkozt, de onnantol mar raerek csinalni a tobbit, vagy a tobbi feladatot is ebben a 28 napban kell letudni?


Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2023.04.12. 14:59:18

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#42889
Mobilon láttam a promó képet róla.
Valami fura hajó volt.
Hülyeség volt hogy nem mentettem le,mostmár gőzöm sincs hol volt.

#42888
Csak annyit, hogy lehetne, egyszer, tán, felmerült, mint ötlet. Április 5-re ígértek valami bejelentést, oszt' abból sem lett semmi.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#42887
Mi a bánat,tudtok valamit a Star Trek Legcay sorozatról?
Azt mondják 2025-ben jön és a Picard spin offja.

#42886
Van valakinek ötlete hogyan kell csinálni normális torpedós hajót?
A hagyományos fed torpedós hajókhoz nem értek és gőzöm sincs róluk.
Az elmeroggyant klingon torpedós hajó az más,azt nekem találták ki.
De egy fed hajóval nem lehet álcából lövöldözni,plusz a fed escort nem fordul meg egyhelyben.
Vagy inkább csak sima escortot csináljak akira-ból?

#42885
Delta recruithoz adnak új feladatokat,pár régit meg kihúznak.
link.

#42884
mert holnap érkezik egy csomó hotfix is
#42883
Jah úgy is jó.
Érdekes,delta holnap kezdődik,nem csütörtökön.
Általában vagy kedden vagy csűdetörtökön kezdődnek.
Basszus,én tökre el vagyok tévedve.
Minden holnap kezdődik,delta,új hajó bundle és még first contact day is.
Mi a szarvasmarha ürüléken ternyészett hegyi kóró bánatos mamájáért szerdán?
Bassza meg,erről meg eszembe jutott hogy már nem is tudom milyen régen láttam havasi gyopárt.Több mint 30 éve,hogy a rusnya magdi cseszné meg.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.11. 22:51:10

#42882
v nekem is írhat be tudom venni én is