Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#42855
ami nem uncommon(stranderd) upgradelni ha ott a végtelen meg az universal epic konzolokat se
#42854
Végtelen jeles cuccot viselheted akármilyen szinten,de ha upgradeled erősebb lesz.
Az első upgrade ingyen lesz, a szintedtől függően mk11-12 lesz.
Bár ha kiskarival upgradeled akkor kis szintű.
Általban zenes hajók spéci fegyvere végtelen jeles,mint a quad cannon.
De egyes event jutalmak is,sőt van amit azt hiszem nem is lehet upgradelni mert örökre végtelen.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.08. 17:21:50

PiszkosFred
#42853
Na, noob kerdes jon. A kis "vegtelen" jel a felszerelesen azt jelenti, hogy nincs szinthez kotve, vagyis skalzodik a felszereles erossege. Ez oke, ez a legtobb hajo standard felszerelese is igaz, stb. De meddig skalazodik, mi a plafon? Ha az ertekeket jol figyeltem, akkor olyan 50-60 szint korulre tippelem, hogy megall a dolog, jol gondolom? Vagyis egy Mark XI vagy XII mar mindenkeppen erosebb, mint ugyanabbol egy vegtelen jeles cucc.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#42852
gondolom csak konzolos gm volt elérhető így csak a konzolosoknak tudták be rakni
#42851
na most írták ki hírbe hogy jövőhét szerdán kapjuk a csomagot.

#42850
Most jutott eszembe én összekevertem megint a két ikony TFO-t.
Nem gateway a bugos hanem brotherhood of the sword.Csak ezt a két TFO-t mindig keverem. 😄
Ikony mind a kettő.

#42849
Akkor jó.
Viszont én még nem kaptam semmilyen upgrade token csomagot.
Nem tom azt mikor adják.

PiszkosFred
#42848
Jaja, adott, mar 1300-nal jarok 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#42847
Voth event még ma is aktív,ha igaz akkor talán ad event pontot.

#42846
a fleetes bc-t simán upgrade-ed megéri
#42845
Egy páran biztos de az többség már nem
#42844
Mert szerintem más is rájött hogy a normal az nem normal. 😄

PiszkosFred
#42843
Mar bedobott parszor randomban is oda, de mindig advancedre megyek, most is azon csinaltam, gyorsabban van party mint normalra meg a reward is jobb.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#42842
Fred a hétvégi univerzális endeavor gaeway to greathor TFO.
Javaslom ne normálra menj.
Általában a grond endeavor TFO-kra normal fokozaton megyek mert nem szeretem groundot és normalon laza.
Na szerintem gateway bugos normalon,szerintem elite szinten is könnyebb.
Másik ilyen zakkant ground TFo a miner instabilities,normal fokozaton durvább mint elite-n.
Gateway-t és Miner-t teszteltem.
Teszteltem őket több karival,normál fokozaton durvább volt tápos karival mint elhanyagolt karival eliten.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.07. 23:22:55

#42841
Igen van tribblie teszt szerver.
Régen rendesen járt érte jutalom ha mentél tesztelni.
Mai napig ott van a store-ban pár season teszt jutalma.
De már minimum hat vagy hét éve nem kell tesztelni és nem is jár érte jutalom.
Tribblie szerverre felmásolsz egy karaktert éles szerverről és amit csinálsz vele az nem számít éles szerón,sőt régen a hajókat és repus szetteket ingyen kipróbálhattad.
Lehet ma is,rég nem voltam fent.A launcherben van szerver választó.

#42840
Na én még le toltam breachet.
Ingyen 26k dili.

PiszkosFred
#42839
Ugy nez ki, azt a 10 gigat muszaj lesz, az a vegso "fix", kvazi egy kliens ujratoltes. Utana mar megy gond nelkul (egyelore).

#42838
Ertem, koszonom. Barmire nyomok, elobb ugyis kerdezek, draga joszagok ezek ahhoz, hogy csak ugy kiserletezzen az ember. Ha jol ertettem a chaten, akkor van teszt szerver, lehet egyszer kiprobalom es kiprobalok mindent, csak akkor meg az ujdonsag varazsa vesz el.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#42838
Experimental ship upgrade sima t6 hajót T6-x-re upgradel.
tedd félre.
Jövőhéten ha jön az új csomag úgyis meg veszem,majd odaadom neked a T6 ship couponomat belőle.
Captain upgrade a karidat upgradeli elitre,több device trait és kit modul slot lesz.
Bridge officer up token a boffodat nyomja fel,javaslom ne sima doffra told el hanem mondjuk watcher boffra.

#42837
A BOFF-okat is lehet upgradelni, igen, ha így érted a kérdést.

Sajna nekem még mindig nagyon szeretne 10G-t töltögetni a loader. Talán holnap.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

PiszkosFred
#42836
Hat, sokaig tartott.

"Captains - we're back. Thank you so much for your incredible patience over the last few days. All Captains on PC will be receiving a package of an Experimental Ship Upgrade, Captain Upgrade, and Bridge Officer Upgrade as a thank you. We appreciate you."

Az exp. shipet tudom mi, a captain upgrade az az, ami a karakterlapon is megveheto, meg a flotta bazison is kiszedheto dragan, ez a +1 trait ground/space, stb, vagy ez ezeken felul ad egy-egy extra slotot?

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#42835
Ez már nem jó,mert új patch jött és javították a launchert.

L OuiSe
#42834
Sziasztok. Nekem így működik. Spencer megoldja.

A felelős én vagyok.

PiszkosFred
#42833
Nem nalad a hiba. Nalam is ez jon a Steambol. Siman inditva meg egy masik hiba. A lenyeg es egyben a jo hir - szerintem -, hogy lelottek a patch/login rendszert, vagyis velhetoen nyomon vannak es nem akarjak, hogy mindenki kulonfele patcheket szedjen, mert a szerver eppen azt gondolta.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#42832
A redditről: xD
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#42831
És még mindig ott lehetnek, vagy már elhagyták a céget? Mert akkor könnyebb lenne visszahozni őket.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#42830
Nekem csak ennyi jön.

Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.07. 18:27:50

#42829
most nekem tölt vmit
#42828
Sajnos el sem indul.
Még launcher sem jön elő.
Csak a try to update the launcher szöveg.

PiszkosFred
#42827
Amikor otthon elkezdi a vegelathatatlan patcheleseket, akkor lesz egy eset, amikor 10 gb korul fog tolteni. Azt vard ki, majd az engage elott az egesz klienst a live mappabol masold at valahova, biztonsagi masolatkent. Barmikor amikor akarsz jatszani addig, amig ezek a dragak nem javitjak a korrupt belso frissiteseiket, addig siman csak masold vissza azt a backupot a megfelelo helyre es hajra, menni fog a jatek.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#42826
a többségük a neverwinterhez került át anno
#42825
Hát ha emlékeznek rá (én van amikor fél év után már nem 😊. Lehet, hogy nem is volt rendesen dokumentálva az akkori rohanásban.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#42824
Basszus.
A red alert meg van,melósgépről vagy félóra pöcsöléssel sikerült felmenni.
Meg csináltam a red alertet,többre nincs időm most.
Így is necces volt mert a főnököm a közelben. 😄
Fogadok este nem fog elndulni ha be akarom pótolni endeavort.
Voth event nekem újra aktív.
De arra tényleg nincs időm el menni.

#42823
vagy komoly pénzért vissza hívni az A-teamet akiktől származik a a kód és majd ők ki tudják javítani
#42822
Redditen írják, hogy 5-7-10 gigákat szed le össze-vissza többszöri indításra, van akinek már 4-5x. :o
Én csak kb. 2007 óta online-ozok, először böngészős játékokkal, de sajnos láttam már hasonló összeomlásokat. Egy 15 éves átláthatatlan spagetti kódnál ez sajnos szükségszerű, ha belepiszkálnak 😞
Egy értelmes lépés van szvsz: rollback keddre/szerdára- és kézzel/scripttel kipiszkálni az adatbázisból azokat, akiknek volt zenes tranzakciójuk. És utána - ha továbbra is szeretnék a STO-t megtartani - újra kell írni a kódot az alapoktól. Szvsz

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#42821
Hát ez így nagyon tré.
Nem igaz hogy ennyire balfékek hogy nem találják a hibát.
Nekem is állandóan frissít mindig más mennyiséget,egyszer vagy 10 percig frissített.
Én még sosem hagytam ki eventet,na és minden nap le toltam endeavort.
Ma lett volna kész a T6 repu vagy 15 karakterrel.
Örültem hogy végre megszabadulok a repuzástól végre.

PiszkosFred
#42820
azota mar en sem, minden inditasnal patchel a launcher valamit, hol ennyit, hol annyit 😊 Ezek valamit nagyon elcsesztek

Amikor a 10 gigas patcht szedi, utana jo szokott lenni.

Elmebaj ami itt megy, 30+ eve jatszok online jatekokkal, a legelso telnetes MUD ota beleszerettem a mufajba, szinte mindent kiprobaltam a piacon, de ilyet meg nem lattam. 😊

(szerencsere a Red Alertes es a Voth eventet reggel meg tudtam csinalni, igy csak az endeavort bukom, ha ezek nem javitjak meg hamarosan)
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2023.04.07. 12:43:19

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#42819
Én még mindig nem.

#42818
A redditen megszólalt az 'elkövető', hogy bocsi-bocsi, csak poénkodni próbált, de sajnos túl hihető lett annak ellenére, hogy photoshop-os és elgépeléses hibák vannak a szövegben.
Reagálás rá: pont az elgépelési hibák adják a hihetőséget és a hivatalosságot az írásnak xD xD xD

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

PiszkosFred
#42817
mai elso inditasnal a launcher patchelt egy 1 gb-s csomagot, nem indult el vele.
Masodik inditasnal egy 10gb-s csomag jott, gondolom ujraoltotte a klienst, azota be tudok lepni.

Valamit nagyon elcseszhettek a sracok, lehet nem sok husvetolas lesz arrafele.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#42816
"Just cut and paste the problematic code into ChatGPT and let it fix it for ya'." xD - official game forum

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#42815


XD

Valaki felrakta ezt a kamu hírt,a Cryptic szerint kamu.😄
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.07. 10:56:53

#42814
Na már nekem sem megy.
Kiírta a játék hogy a videókártyám nem megfelelő,legalább dx11-es kártya kell.
Még a driverem is új.
Na most engedte a launchert elindítani,frissített 1.7 gigát,de nem indul el,újra próbáltam újra frissített 1.7 gigát de akkor sem.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.07. 10:38:44

#42813
De én szeretek klingonnal repülni,szeretem a gurambát is,meg a karfiol-t.
De lássuk be a karfiolból még T6 sincs,csak T5.
Bortasqu van T6 és kedvelem.

#42812
psssss kérlek mióta van crossflying senkise használ klingon hajót még a klingonok se csak is te mert bugos a brelled xd
#42811
A többi flottás épületben is van spéci doff küldetés,van amelyik buffot ad van amelyik dilithiumot.Van amelyik gőzöm sincs mit.

#42810
Nem elég,kérek Gurambát és Karfiol-t.
Vorcsa?
Na ne izéjjé má.
Az a klingon hajók rántott csirkéje. XD
Még ha legendary bortasqu.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.06. 21:02:18

#42809
amúgy az egész szerverre ki terjed már az invalid name probléma
#42808
ott a vorcha és a brell az örüljél xd nem nagyon érdekli senkit a klingon hajók
#42807
Ja és itt is érdemes ellátogatni az Akadémián Captain Jarol-hoz, ő egy speckó vr doff-ot ad. De sajna nem tesz úgy, mint a múltheti figura a DS9-en: klikk xD

Szerk: sőt, a 15-ös szinten adnak a craft-skillek plusz trait-eket (pl. Beam Barrage)
Szerk2: tegnap még mondtak chaten egy másik bugot is: private tfo-nál a kezdés után már nem lehet invelni 😞
Utoljára szerkesztette: gunji, 2023.04.06. 21:03:02

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

PiszkosFred
#42806
#42802 #42805
Ertem es koszonom. Akkor kevertem a kettot es/vagy felreertettem. De, a dupla mati is jol jon, ugyis nyomom a random ftokat a frakcios repuk tokenjei/markjai miatt.

A researchnal mar felvittem a beam-shield-cannon harmast 5-re (ha be tudnek lepni, akkor a cannon ma lenne 5-os) es igy elvileg most mar 4-et tudok parhuzamosan fejleszteni. Akkor a dupla material mellett ezek szerint ezek a research szintek huzasai lesz "boostolva", nem az item upgrade.

Crafolast mar probaltam, de hat low lvl research szinten tenyleg csak kiprobalaskent, majd gondolom kesobb tobb haszna lesz (legalabbis ebben bizok).

Aztan tegnap megneztem a Fleet Research bazist is, mert lattam, hogy a traiteknel az utolso helyet ott kell unlockolni. Hat, nem olcso, el is halasztottam a dolgot 😊 Viszont vegigneztem a bazist is es akkor lattam, hogy ott is van research lehetoseg, szinten 20 oras cdvel.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”