Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Az első upgrade ingyen lesz, a szintedtől függően mk11-12 lesz.
Bár ha kiskarival upgradeled akkor kis szintű.
Általban zenes hajók spéci fegyvere végtelen jeles,mint a quad cannon.
De egyes event jutalmak is,sőt van amit azt hiszem nem is lehet upgradelni mert örökre végtelen.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.08. 17:21:50
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Nem gateway a bugos hanem brotherhood of the sword.Csak ezt a két TFO-t mindig keverem. 😄
Ikony mind a kettő.
Viszont én még nem kaptam semmilyen upgrade token csomagot.
Nem tom azt mikor adják.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Javaslom ne normálra menj.
Általában a grond endeavor TFO-kra normal fokozaton megyek mert nem szeretem groundot és normalon laza.
Na szerintem gateway bugos normalon,szerintem elite szinten is könnyebb.
Másik ilyen zakkant ground TFo a miner instabilities,normal fokozaton durvább mint elite-n.
Gateway-t és Miner-t teszteltem.
Teszteltem őket több karival,normál fokozaton durvább volt tápos karival mint elhanyagolt karival eliten.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.07. 23:22:55
Régen rendesen járt érte jutalom ha mentél tesztelni.
Mai napig ott van a store-ban pár season teszt jutalma.
De már minimum hat vagy hét éve nem kell tesztelni és nem is jár érte jutalom.
Tribblie szerverre felmásolsz egy karaktert éles szerverről és amit csinálsz vele az nem számít éles szerón,sőt régen a hajókat és repus szetteket ingyen kipróbálhattad.
Lehet ma is,rég nem voltam fent.A launcherben van szerver választó.
Ingyen 26k dili.

#42838
Ertem, koszonom. Barmire nyomok, elobb ugyis kerdezek, draga joszagok ezek ahhoz, hogy csak ugy kiserletezzen az ember. Ha jol ertettem a chaten, akkor van teszt szerver, lehet egyszer kiprobalom es kiprobalok mindent, csak akkor meg az ujdonsag varazsa vesz el.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
tedd félre.
Jövőhéten ha jön az új csomag úgyis meg veszem,majd odaadom neked a T6 ship couponomat belőle.
Captain upgrade a karidat upgradeli elitre,több device trait és kit modul slot lesz.
Bridge officer up token a boffodat nyomja fel,javaslom ne sima doffra told el hanem mondjuk watcher boffra.
Sajna nekem még mindig nagyon szeretne 10G-t töltögetni a loader. Talán holnap.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
"Captains - we're back. Thank you so much for your incredible patience over the last few days. All Captains on PC will be receiving a package of an Experimental Ship Upgrade, Captain Upgrade, and Bridge Officer Upgrade as a thank you. We appreciate you."
Az exp. shipet tudom mi, a captain upgrade az az, ami a karakterlapon is megveheto, meg a flotta bazison is kiszedheto dragan, ez a +1 trait ground/space, stb, vagy ez ezeken felul ad egy-egy extra slotot?
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
A felelős én vagyok.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.07. 18:27:50
Még launcher sem jön elő.
Csak a try to update the launcher szöveg.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
A red alert meg van,melósgépről vagy félóra pöcsöléssel sikerült felmenni.
Meg csináltam a red alertet,többre nincs időm most.
Így is necces volt mert a főnököm a közelben. 😄
Fogadok este nem fog elndulni ha be akarom pótolni endeavort.
Voth event nekem újra aktív.
De arra tényleg nincs időm el menni.
Én csak kb. 2007 óta online-ozok, először böngészős játékokkal, de sajnos láttam már hasonló összeomlásokat. Egy 15 éves átláthatatlan spagetti kódnál ez sajnos szükségszerű, ha belepiszkálnak 😞
Egy értelmes lépés van szvsz: rollback keddre/szerdára- és kézzel/scripttel kipiszkálni az adatbázisból azokat, akiknek volt zenes tranzakciójuk. És utána - ha továbbra is szeretnék a STO-t megtartani - újra kell írni a kódot az alapoktól. Szvsz
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Nem igaz hogy ennyire balfékek hogy nem találják a hibát.
Nekem is állandóan frissít mindig más mennyiséget,egyszer vagy 10 percig frissített.
Én még sosem hagytam ki eventet,na és minden nap le toltam endeavort.
Ma lett volna kész a T6 repu vagy 15 karakterrel.
Örültem hogy végre megszabadulok a repuzástól végre.
Amikor a 10 gigas patcht szedi, utana jo szokott lenni.
Elmebaj ami itt megy, 30+ eve jatszok online jatekokkal, a legelso telnetes MUD ota beleszerettem a mufajba, szinte mindent kiprobaltam a piacon, de ilyet meg nem lattam. 😊
(szerencsere a Red Alertes es a Voth eventet reggel meg tudtam csinalni, igy csak az endeavort bukom, ha ezek nem javitjak meg hamarosan)
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2023.04.07. 12:43:19
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Reagálás rá: pont az elgépelési hibák adják a hihetőséget és a hivatalosságot az írásnak xD xD xD
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Masodik inditasnal egy 10gb-s csomag jott, gondolom ujraoltotte a klienst, azota be tudok lepni.
Valamit nagyon elcseszhettek a sracok, lehet nem sok husvetolas lesz arrafele.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
XD
Valaki felrakta ezt a kamu hírt,a Cryptic szerint kamu.😄
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.07. 10:56:53
Kiírta a játék hogy a videókártyám nem megfelelő,legalább dx11-es kártya kell.
Még a driverem is új.
Na most engedte a launchert elindítani,frissített 1.7 gigát,de nem indul el,újra próbáltam újra frissített 1.7 gigát de akkor sem.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.07. 10:38:44
De lássuk be a karfiolból még T6 sincs,csak T5.
Bortasqu van T6 és kedvelem.
Vorcsa?
Na ne izéjjé má.
Az a klingon hajók rántott csirkéje. XD
Még ha legendary bortasqu.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.06. 21:02:18
Szerk: sőt, a 15-ös szinten adnak a craft-skillek plusz trait-eket (pl. Beam Barrage)
Szerk2: tegnap még mondtak chaten egy másik bugot is: private tfo-nál a kezdés után már nem lehet invelni 😞
Utoljára szerkesztette: gunji, 2023.04.06. 21:03:02
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Ertem es koszonom. Akkor kevertem a kettot es/vagy felreertettem. De, a dupla mati is jol jon, ugyis nyomom a random ftokat a frakcios repuk tokenjei/markjai miatt.
A researchnal mar felvittem a beam-shield-cannon harmast 5-re (ha be tudnek lepni, akkor a cannon ma lenne 5-os) es igy elvileg most mar 4-et tudok parhuzamosan fejleszteni. Akkor a dupla material mellett ezek szerint ezek a research szintek huzasai lesz "boostolva", nem az item upgrade.
Crafolast mar probaltam, de hat low lvl research szinten tenyleg csak kiprobalaskent, majd gondolom kesobb tobb haszna lesz (legalabbis ebben bizok).
Aztan tegnap megneztem a Fleet Research bazist is, mert lattam, hogy a traiteknel az utolso helyet ott kell unlockolni. Hat, nem olcso, el is halasztottam a dolgot 😊 Viszont vegigneztem a bazist is es akkor lattam, hogy ott is van research lehetoseg, szinten 20 oras cdvel.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
