Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
/on Szó volt róla, hogy canon lesz a STO? Elsőre lehet, hogy baromi jó lenne, de belegondolva reális az, hogy egy év alatt (2409) annyi minden történik, mint a STO-ban? Sok mindent filmre lehetne vinni belőle, sőt kellene is, de azért meghagyhatnánk egy alternatív idősíknak és fejezzük be lécci-lécci pl. a Sela-Data szálat. Ugye olvastad, André? 😛
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Utoljára szerkesztette: Orbancapitan, 2023.04.21. 01:58:57
STF cseten meg rém fura hirdetést láttam,ISE-re kerestek két dps-t,tank van,csak torpedót nem lehet használni.
Mi a túrósbuktáért nem lehet torpedót ISE-n?
Valamikor az ősidőkben amikor még flotta esemény volt a kristály entitás legyőzése és oltári szép trófea járt érte,tudom hogy a torpedót tilos volt használni.
De ISE-n mi a frászért tilos?
ESD-en randalíroznak vele.
Nem zavar a spoiler,kíváncsi vagyok minden részletre.
A cseten azt ecsetelték hogy valszeg temporal vagy gamma jön.
Temporal recruit az is érdekes.
TOS fed karit kell kreálni és azzal ügyködni.
Gamma recruit megint érdekes.
Jem hadar karaktert kell kezdeni és ahhoz az oldalhoz csatlakozol amelyik neked szimpi.ú
A TOS fed kari azért is érdekes,mert a karid a TOS érában kezd,TOS helyszineken,TOS képességekkel,boffokkal.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.20. 00:12:25
A filmekkel es sorozatokkal kepben vagyok, csak nem tudtam, hogy errol beszeltek 😊 A SNW kov. szezont nagyon varom, nagyon regota az egyik legjobb startrekkesebb Star Trek sorozat (az Orville mellett, amiben az a vicc, hogy nem vicc). A Disco sem rossz, de kb olyan, mint az Archer fele Enterprise utolso ket evada, amikor mar az Enterprise inkabb volt hadihajo, mint sem kutato hajo - nem rossz, megnezem, elvezem, de inkabb tunik egy random scifinek, mint ST-nek. En hulyesegem, de jobb szeretem a klasszikusabb ST sztorikat. 😊
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
- a főszereplő nem érne rá annyit
- sok lenne a Star Trek sorozat*
- meg kellene egy mozifilm is, két évente szeretnének egy mozifilmet xD
(*Mondjuk ez hülyeség szerintem, mert a Picard és a Discovery is véget ér hamarosan, marad az SNW. A tiniknek készülő Akadémiás sorozat annyira nem tűnik vonzónak. Kellene egy eredeti formátumú 26. századi sorozat az SNW mellé vagy helyette, hogy ne rontsák el a TOS-TNG idővonalat, szvsz.)
#42987: Június közepén jön a Strange New World 2. évada (Pike + Enterprise), meg folytatják a két rajzfilmet. Jövőre befejeződik a Discovery az 5. évaddal, és elkezdenek forgatni egy Section 31-es mozifilmet, meg egy Akadémiás sorozatot fiatalokkal, inkább fiataloknak.
Utoljára szerkesztette: gunji, 2023.04.19. 23:23:54
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Jön a koreai vagy kínai csajszi aki a diszkóban volt kapitány meg emperor meg franc tudja mi.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
De azt tudom hogy nem lehetett klingon karid addig amíg egy nagyobb fedes karid nem volt.
Akkor kezdhettél klingont.
Egész jó tutorial volt,na és tök jó küldetések.
De azokat kivették.
Doomsday küldit hiányolom,az jó volt.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
😄
Temporal-nál nekem sokszor bebugolt,azért nem jött be annyira.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Őszintén a temporalt nem túlságosan szerettem.
De a gamma az jó,végül is jem hadar karival kell tolni.
Ha látsz valahol olyan giveaway-t ami ad vanguard starter packot arra csapj le.
Nem csak Vanguard hajót ad,ami erős,hanem Vanguard faj unlockot is.
Ami tuti.
Gamma recruit-ot élveztem.
Van pár olyan cset amire érdemes odafigyelni néha.Majd ha felmegyek megint felírom pár cset nevét.Fejből úgysem jut eszembe.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2023.04.19. 15:21:41
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
De most nincs.Legalábbis STO,neverwinter meg guild wars 2 és egyebek vannak.
Kar, hogy csak egy karakterre lehet felhasznalni, nem account unlock, de hat ajandek lonak...ugyebar.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
NoP Public Service
Ahol különféle dolgokban kérhetsz segítséget.
Én ott szoktam vásárolni ingyen flottás dolgokat klingon karival.
Klingon flotta még nincs kész mert kevés a klingon játékos.
PubliceEliteSTF
Régen a TFO neve STF volt így a cset neve ezért STF.
Gyakorlatilag egy party kereső csatorna,ahol csapattársakat kereshetsz TFO-kra.
RedditChat
Ez az aminek hangzik.
T.E.S.A.
Magyar cset.
Bár a neve nem éppen túl magyar.
Simulation
Colony world simulationra lehet gyorsan embereket keresni,vagy eleve keresnek épp.
Na és van a hun és a H.U.N. cset,bár utóbbi elég kihalt.
Persze ezen kívül van még sok privát cset is.Oda meghívó kell,van amelyikről nemis tudom már hogy kerültem fel.
Az egyik legjobb a TheTradingChannel.
Bár az adminok elég morcik,egy rossz szó és kidobnak.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.19. 18:36:03
Na és akárhányszor beváltható.
Ha találsz másik giveawayt ugyan ezzel az is rátolható.
Ui:Jah ez nekem már be van váltva,úgylátszik valamikor már beváltottam.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.19. 11:38:54
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Mirror Universe Agony Field Rifle (x1)
Elite Services Pack (x1)
Small XP Boost (x1)
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
General:
Resolved in issue in the Federation 2409 tutorial where progress was blocked after equipping the tutorial rifle.
If you own the Alita Strike Wing Escort or the Legendary Akira Multi-Mission Cruiser, you now have access to the Type 7A Starfleet material on your Strike Wing Escort family of ships.
Resolved an issue in the mission Bird Cage where the Inquisitor would sometimes fail to spawn.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.18. 07:08:22
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Annyira ismerős,tuti hogy játszottam egy játékkal amiben valami ilyen volt.