45162
  • PiszkosFred
    #44602
    Elkezdodott az evfordulos event?

    szerk: most latom, hogy igen. Annyi hulye hirt irtak ezek ma, de ez kimaradt, hogy pont ma indul a d4 uj szezonjaval egyutt.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2024.01.23. 22:45:31
  • gunji
    #44601
    Megkövetlek Plata, tényleg megadja a második progresst is a hajóhoz ugyanazon a napon, ha két különböző karakterrel gyűjtöm az omegát. Szóval nem kell tfo-zni. (Mintha valamelyik korábbi évben próbáltam volna, s akkor nem működött, hm [fejvakarós smiley].)
  • Plata
    #44600
    Az új híd személyre szabás nagyon klasz,meg tudod változtatni a híd méretét is,de klingon karival tudok fed hidat is betenni.
  • gunji
    #44599
    Megnéztem az új Wolf 359 emlékművet: egyik hajó a USS Soval. Szép tőlük, respect :(

    /off az epictől meg már egy hónapja várom a választ a levelemre, hogy engedjenek vissza, úgyhogy... ;(
  • Plata
    #44598
    Izé meg ecet,ezt írták ki.
    "We've got another surprise for you this morning, Captains. Bridges are unlocked! On PC, you are now able to use the bridge of any starship you own on any other starship you own! The only limitation is that smallcraft bridges can't be on full size ships, and vice versa. Enjoy!"
  • Plata
    #44597
    Olyan 30k dilit szedtem össze másfél óra alatt random elitekkel.
    Poén hogy random elite behívhat egymás után kétszer ISE-re,tojik rá hogy 30 perc cd-d van.
    Viszont sajnos a combatlog reader törli az ISE logot ha egy órán belül többet megyek.
    CLR—Infected Space Elite[5:32]— Dmg(DPS) —Holymike 133 666 464(408 766) Liesa 59 353 028(182 625) Seras 40 753 972(123 872) Yennefer 17 562 008(53 871) Dings vom 9 178 070(28 592)
  • PiszkosFred
    #44596
    Ezzel sokra nem megyek, de akkor nezni kell az alienware meg a SS-t is es ott behuzni ugyanezt a giveawayt.
  • Plata
    #44595
    Hogy a rusnya magdi harapná meg a macskád farkát.
    Épp be akartam írni.
  • Orbancapitan
    #44594
    epic giveway
  • Plata
    #44593
    ISE-n odavágott a kicsi.
    Max. One-Hit: 1 804 140 (Enhanced Weaponized Mycelium Emitter)
  • Plata
    #44592
    Hát igen,meglepő hogy t6 kupon-t adtak.
  • PiszkosFred
    #44591
    Na, akkor jol tippeltel, csak hajo lett a vegso ajandek.
  • Plata
    #44590
    Random elite TFO nagyon jó,sok dili a jutalom és kapsz alapból elite craft alapanyagot,de a randomért kapsz még egy choice packot is,amiből te választod ki milyen elite craft alapanyagot szeretnél.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.01.23. 18:27:05
  • Plata
    #44589
    Az Új TFO az nagyon nagyon nagyon fárasztó.
  • Plata
    #44588
    Az új küldetés nagyon klassz jutalmat ad.
  • Plata
    #44587
    Mai ajándék egy T6 hajó kupon.
  • Plata
    #44586
  • Plata
    #44585
    Igen,minden karim egy accon van.
    Eredetileg csak egy két karakterem volt.Az első egy human engi,majd vulkáni sci,aztán két klingon.
    Az első hajómat majd félév volt kifarmolni,mert időközben növelték 25%-al a hajó árakat.Aztán lett még egy hajóm,ami klingon volt és ez volt a jó választás.Klingon carrier advanced slaverekkel rengeteg dilit lopott össze nekem és elkezdett beindulni a szekér.De akkor még aktív farmolással,vagyis mentem borg STF-re klingon karival ami ész nélkül lopta a contrabandot,amit 250-esével eladtm 12 milióért minimum.Na és én is beváltottam rengeteget dilire,akkor még talán 2 contraband volt 5000 dili és két órás a küldi.Mivel tökig voltam contrabandal kellett még pár kari,csak hogy közben jött a flotta bázis építés,a zen eszement olcsó lett.Nekem sok volt a dilim így elkezdtem venni kari slotot és hajót,aztán 2013 áprilisában jött a foundry bug.
    Amivel sok millió dilit lehetett csinálni és végtelen sok xp-t.És nekem hopp lett 20 maxos szintű karim. :D
    Azt hittem hogy ez már elég is lesz,de aztán jöttek a romulánok,majd jött új fajok,nekem közben a több karival még több zenem lett,mert a repu és a karik fosták a dilit,bár akkoriban még sok farmolással,napi 5-6 órát simán eltoltam farmolással.Aztán jöttek a változások,kivették a dilithium farmolós küldiket,jött helyette admiralty,jöttek a romulán meg jem hadar fajok,így újra kellett karit csinálni,majd jöttek a recruitok,delta recruithoz három kari kellett ugyebár,temporalhoz egy,dominiumhoz is egy,bár abból négy lett,de ez már az én hüyleségem volt.Plusz jöttek a legendary boosterek,amikhez új karaktert kellett kreálni,kivéve a tavalyihoz,mert megváltoztatták és régi karival is lehetett kivenni.És valahogy az elmúlt 11 évben a 20 kariból kb 50 lett.
    Na persze van olyan karim amit heccből csináltam,a caitian és ferasan engi karakter azért lett kreálva hogy szórakozzunk vele,ugyanis ferasan és caitian engi karakterek ha összefognak tudnak építeni tornyot amivel felmászhatnak az égbe is. XD

    A sok év alatt jó párszor jöttünk rá hogy a játékban ilyen olyan bug van,amivel sokat lehet kreresni,ec vagy dili és egyebek.Például az advanced slaveres bugot is tök ártatlanul vettem észre.Aztán elterjesztettük a hírét és mindenki csinálta,amíg rá nem jöttek és javították a dolgot.Voltak akik bot progival napi 24 órában futtatták a slavereket privát infecteden.Én azt sosem mertem csinálni.inkább csak úgy manuálisan farmoltam pár órát.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.01.23. 16:48:47
  • PiszkosFred
    #44583
    Jo, de az 50 karaktered egy accounton van, nem? Egy kozos "kasszaba" termeled veluk a zent meg a tobbit. De ket accounttal elegge limitalt a biznisz, ha pedig a masodik accal is nagyban jatszol, akkor az meg nagyon idorablo, eleinte mindenkeppen.

    Foundry sajnalom, NWO-ban is szerettem es itt a STO-ban is emlekszem, hogy azokkal csinaltam meg regen a napikat (nem tudom mi volt akkoriban a nevuk)
  • Plata
    #44583
    Hát majd otthonról írok bővebben,főleg mert vak vagyok az olvasó szemüveg nélkül.
    Meg utálok mobilon pötyögni.
    De fullos recruitokkal és admiraltyval úgy hogy napi egyszer lépek be és 29 karival tolom ki farmolok annyi dili-t amiből sok zenem van.
    Admiralty eventen tolom kb 50 karival.
    Pontosan nem tudom mennyi van.
    Plusz most is húzok két karinak T6 reput ami naponta 13x510x30 dili.
    De én őszintén szólva a zen megszállottja vagyok.
    A zen tabu és csak ritkán költök.
    Ha jön hajó.
    Vagy ha raknak be gift kupont.
    Az megéri.
    Ha elkölteném a zenem hülyeségre akkor tuti kurvára idegesìtene.
    Régen 50ezer zen volt az amikor nyugodt voltam.
    Ma már akkor kezdek parázni ha 200k-t túlzottan megközelítem.
    Egyébként a kulcsból a 20 darabos a legolcsóbb amihez jár ultimate up token.
    Keyring valami a neve.
    Fejből nem tudom

    Rég vettem már.
  • Orbancapitan
    #44582
    itt már semmi értelme úgy h nincs foundry
  • PiszkosFred
    #44581
    Nem tudom, macerasnak tunik :)

    Korabban gondkolkoztam rajta, hogy erdemes e vagy sem, de akkor sem lattam ennek ertelmet es hal'stennek ahogy latom a valaszaitokbol, tenyleg nem sok van.

    Neztem en a lehetosegeket, de arra jutottam, hogy sajat kiskarikkal ugyanugy tudok grindelni dilit ha kell, foleg ugy, hogy az altok igy elvezik az accountra koltott minden buffot, hajot, stb. elonyet. Ha alt accounttal csinalom, akkor peldaul szinte minden promo vagy eventes reward vagy giveaway ugyanugy egyszeri es a fo accountom szempontjabol felejtos, hisz' mindegyik acc boundos volt eddig.

    Vagy az eventek alatt szerzett fizetoeszkozok (lasd a mostani winteren szerezheto 6 darab "tokent", amibol lehetett gear venni), azok meg aranylag olcsok es azokat farmolni is ugyanugy lehet altokkal, nem kell hozza masik account. Adtal 1-1 stacket a winterevent kezdeten, vettem par recruitos altnak ruhat belole, meg csuszasgatlos bakkancsot, ilyesmiket, de mivel minden nap csinaltam nekik a doff kuldiket, a vegen lett majdnem ugyannyi napi fel perces meloval ugy, hogy beleptem kb 8 karakterrel es elinditottam a spec doff kuldiket Q-nal.

    Vagy gondoltam a phoenix boxos idoszakos giveawayokra a DS9 meg "Ozora" (nem tudom mar fejbol az allomas nevet, pedig az egyik leghangulatosabb hely) kornyeken. De ezek is mind boundosok, hiaba szednem ki sok egyeb accounttal, semmit sem tudok tradelni/atadni.

    Az egyetlen ertelmet ott lattam, hogy az eventek utani 8000+ diliket jo lenne sok accounttal grindelni - mivel altokkal ezt mar nem lehet -, majd az igy szerzett mennyiseget refinelni es bevaltani zenre. Na oke, de az sem megy csettintesre, ahhoz elobb vegig kell menni az aktualis event 10-20 napjan, majd csak utana lehet gyorsan szerezni naponta 8000-tol indulo bonus diliket. De miert is?

    Hiszen
    - napi 8000 dilit lehet refinelni.
    - egy 10-es master key pack 1100 zen korul van, akciosan 900 zen korul szokott talan lenni, szamoljunk az egyszeruseg kedveert 1000 zennel, mint kerek szam.
    - 500 dili/zen aron szamolva az exchangeben nagyjabol 500 000 dilit kellene osszekukazni az eventek alatt, ami nem fog jonni magatol, nyomni kell hozza az eventeket, es nem csak egyet, sokat es folyamatosan.
    - es mindezt azert, hogy a vegen vegyen az alt accom 10 kulcsot, amit altkuldheted a fo accnak.
    - azt a 10 kulcsot, amit a fo account meg tud venni kb 10 euro raforditassal, amibol egy csaladi pizza sem jon mar ki :)

    Egy-ket masik mmoban lattam fantaziat tobb accnak, de ott is csak a napi login vagy par kattintassal letudhato eventek rewardjai miatt, olyan rewardokkal, amelyek nem account boundosak.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2024.01.23. 13:47:25
  • gunji
    #44580
    Ha 56 karakternél többet szeretnél :) Mostanában másra nem tudom, de régebben pl. drága doff-okat lehetett szerezni speckó doff-küldetéseken (ehhez egy Suliban cellahajó kellett). Manapság kevésbé hallok már róla.
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2024.01.23. 13:04:17
  • Plata
    #44579
    Nem tudom én még nem csináltam.
    Csak azért van két accom mert kellett az ec farmhoz.
    De tudom hogy van aki több accountal csinálja.
    Sőt azt is tudom hogy egyesek sok accountal farmolják például nyáron az eventes token-t.
    De például a klingon bolygón néha kifoghatsz frissen kreált karikból álló bandát akik egymást követve mennek mindenfelé.
    A boff skill vendor mellett szoktak kijönni.
    Bár talán úgy csinálják hogy alt accounttal farmolják dilit,azt eladják zenért,zenből vesznek kulcsot,amit át adnak másik accountra és azzal nyit ládákat amiből jön dilithium kártya.
    Egy kártya 5-10k dilit ad.Plusz talán hat rá admiraltyból jött dili bónusz.
    Nekem is van párszáz,csak lusta vagyok be váltani.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.01.23. 11:02:10
  • PiszkosFred
    #44578
    Dilire gondoltam mar, de nem tudod se azt, se a bevaltott zent atadni masik accountnak, akkor hogy?
  • Plata
    #44577
    Ha dilithiumot akarsz farmolni igen,de nem olcsó,kell ahhoz is jó pár zenes hajó.
    Van akinek több accja is van amivel admiraltyzik.
    Vagy egyéb bottal végezhető dolgot csinál.
    Egyébként meg ha szivatni akarod a zakkantakat azt is meg tudod csinálni hogy egy accountról két karival mész fel. XD
    Csak kell hozzá egy karakter neverwinter online-ban. :D
  • Plata
    #44576
    A Guillotine sem jobb egy fikarcnyival sem.
    Viszont az elite random TFO 1-5k dilit fog adni random.Plusz 100-500 markot.Szintén random.
  • PiszkosFred
    #44575
    Erdemes egyebkent tobb accal jatszani vagy fenntartani?
  • gunji
    #44574
    First Look At The Battle Of Wolf 359
    Jah, az írja a cikk, hogy 20-30 perc a csata. Ez tényleg soknak tűnik 20 napi ismétlésre (meg többször is, aki több acc-cal nyomul). Marad a Guillotine tfo (az milyen?) vagy az új részeken átrohanni. Akkor inkább már a borgos SB1-t.
    Az omega tényleg egyszerűbb, de csak 1 progresst ad. Esetleg: omega hétközben, küldetés hétvégén, azzal tán összejön a 40 progress.
  • Plata
    #44573
    Úgy tűnik Wolf 359 nagyon hosszú lesz és bonyolult.
    Nem csak borg-al kell harcolni,hanem a borg által asszimilált fed hajókkal is,nem csak ölni kell hanem kimenteni az asszimilálástól a fed hajók legénységét,meg egyebek.
    Löhet hogy omega egyszerűbb lesz.
  • Plata
    #44572
    Last Generation Lock box.
    Link.
    Az új phaser érdekesnek néz ki.
  • Plata
    #44571
    Igen.
    A párnapja kapott 3 promos dobozt is infinity event alatt kell kinyitni és hajó eshet belőle,a doff packból szintén.
    Ha most nyitod ki csak értékes doffot kapsz meg lobi-t és egyéb gezemicét.
    De infinity promo event alatt már sokkal jobbat.
    Egy másfél milliárdos infinity promo choice pack eshet belőle,kb lófing eséllyel.De aki mázlis az behúzza.
    Ilyen cucc esik belőle infinity event alatt.
    Ez egy promós link,nem harapós link.
    No meg wiki-s link.
    Bocsi hogy nem válaszoltam hamarabb,de tökre el vagyok most havazva itthon.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.01.22. 18:22:57
  • PiszkosFred
    #44570
    Kozben olvastam a tooltipet, nem szoltam :)
  • PiszkosFred
    #44569
    doff packban hajo?

    szerk: ahogy nezem, atadhato a doff pack? nem bound.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2024.01.22. 17:49:14
  • Plata
    #44568
    Ma három infinity doff pack.
    juj
    Ha elteszitek infinity promo eventig,akkor hajó is lehet benne.
    Most simán csak eszetlen drága doff.
    Még egy link,ez wiki link. :P
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.01.22. 17:20:30
  • Plata
    #44567
    Nekem például a T3 zenes B'rel a kedvencem.
    Nagyon klassz a külseje.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.01.21. 21:46:17
  • Plata
    #44566
    A régi T1-2-3-4 zenes hajók is szuperek voltak.Kár hogy kivették őket,ha jól tudom.
    Egyik másik igazán szép külsőt kapott vagy nagyon érdekes konzolt.
  • Plata
    #44565
    Ja értem,az ingyenes kis hajókra gondolsz.
  • PiszkosFred
    #44564
    Igen, azokat tudom, de van rakas kis pici hajo szintezes kozbenrol es azokat sajnalom. Ha torolnem azokat, akkor is valoszinuleg nemi diliert le tudom oket hivni megint a ESD-n a kikotomesternel, de az meg penzpocseklas lenne. Tudom, vilagraszolo problemak ezek, de szeretem a regi kis vackokat is :D
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2024.01.21. 19:25:48
  • Plata
    #44563
    Zenes hajót nyugodtan törölhetsz,akárhányszor kiveheted újra ingyen.
    Szerintem eventes is újra kivehető.