92
a rabok gyurnak
  • Z
    #52
    Szvsz nem, mert a legtöbbjükben meg van a hajlam az erőszakra. Majdnem olyan, mint egy két Y kromoszómás ember.
  • Z
    #51
    jó, csak lehet, hogy az első nap után már nem azt mondja a segged a karfiolleves után, hogy púúúú, hanem hogy háááááááhhhh.

    És a borsót is csak láncrafűzve eheted...
  • Z
    #50
    ez üti az összes kabarét: "1 hónap ott, és jézus a legjobb barátod "
  • Z
    #49
    Vizsgáltattad már magad dilidokival? :DDDD

    Szerintem Te ilyen pszicho lehetsz! :DDDDDDDDD
  • Kori
    #48
    netről a börtönbe nem tudok
  • Kori
    #47
    ha az ismerősöddel ezt csinálták akkor nem semmi bűncslekményt követett el

    pedofil, gyerek elleni erőszakos bcs.(ölés,verés...stb)
  • Kori
    #46
    Csak adatokat adok hozzávetőleges pontossággal

    11547 férőhely van ma ao-on a börtönökben

    ezeken a helyeken osztizok megközelítőleg 18.000 rab


    egy rab tartása napi 5700 ft-ba kerül

    lehet számolni
  • _Vegeta_
    #45
    valamien szinten igaz
  • Punkerwork
    #44
    halál büntetés kell!!!
  • nemcsakfeel
    #43
    csak annak aki megérdemli
  • marsu
    #42
    Nem kívánom senkinek szar lehet.
    Ezért mondom mindig,legyetek jók ha tudtok.
  • Tetsuo
    #41
    hehe mikor?
  • Gladiator
    #40
    hehe, egyik ismerősöm, vagyis nem ismerősöm, csak én tudtam ki az, haveromék ismerték, bekerült a börtönbe, első héten eltörték az összes ujját, és végigment rajta a fél zuhanyzó. szal tényleg gyúrni kell.
  • Dynamic
    #39
    Valószínűleg a testépítő körökben ismert román Naposim.Ezt szedik még ma is sokan, sajnos nagy mennyiségben végleges májkárosító hatása van.
  • Pontius #38
    "Néhány éve egy hasonló versenyre az egyik résztvevő malacok hízlalásához használt hormonkészítményhez jutott hozzá. Ezzel akarta növelni erejét, de kórházban kötött ki."

    LOÁL
  • Botond #37
    nem csak 7000milliárd az össz költségvetés?
  • _Vegeta_
    #36
    Jojo, de az a szomoru h kijon az adott gyilkos 20ev mulva azt megin olni fog.. :\
  • nemcsakfeel
    #35
    simán van netjük is, ( lehet nem a szobákban ) de vmi közös helysgében..
    bár ha számitógépes büntényt követsz el, lehet hogy akkor nem ülhetsz oda ( ld. Kevin Mitnick :))

    igenis az kéne, hogy minden elitélt ott sinylődjön, ne nyaralni menjen be.. egy kani cigánynak sokkal nagyobb luxus az a hely mint ahol kint civilben élne. Nem azért kéne oda bekerülniük, hogy elriassza őket, rá se merjenek gondolni bármilyen illegális dologra ( ha már egyszer az erkölcsi érzékük ezt nem sugallja, legalább a büntetés keménysége hatna rájuk ) ??
  • Tetsuo
    #34
    fegyvergyártók örömére..
  • CSOCSO
    #33
    nem ezen kene kiakadni... hanem inkabb pl azon hogy egyes helyeken legalis a fegyver...
    tudom.. ez nem amerika.. de az akkoris LOLABB...
    es a sok fasza meg azthiszi hogy dejo hogy legalis mert legalabb meg tudja magat vedeni a sok fegyveres ellen:) LOOOOL... hat az ilyenekre tornek ra szivesen fegyverekkel meg videosokkal.. meglesnem hogy szarna ossze magat aztan odaadnam neki a felveteleket.. nesze.. siman lelohettelek volna pont azert mert legalis a fegyver.. es te szartse tudtal ellene tenni hiaba van fegyvered...
    de amilyen hulye az ilyen megtobb fegtvert vesz
  • Cat #32
    hajléktalanok be is akarnak menni télre :)

    egyébként, te mennyi ideig birnád ki egy szobába bezárva, ahol van tévé? hidd el, a szabadságelvonás igenis büntetés, ezt a tévé, ujság csak ideig oráig feledteti el - mondjuk ha számgép lenne nekem is más lenne a véleményem :D
  • Cat #31
    én arra akartam rávilágítani hogy relatív
    egyébként hivatalosan 11ezer férőhely van, és kb. 14e rab van benn, tehát még költeni kéne rá, sokat
  • hen-tes
    #30
    én is néztem tv-be mulktor, rendesen minden cellába tv, külön fürdőszoba, mondom anyád, megölök valakit és megyek be.. fasság az egész
  • _Vegeta_
    #29
    Es ez szted nem sok ?
  • _Vegeta_
    #28
    Elszomorito..
  • Cat #27
    34 milliárdot forditunk évente a 11 ezer elitéltre - ennyi a büntetésvégrehajtás költségvetése
    az ország költségvetése 23ezer miliárd forint
  • Dynamic
    #26
    Nem változnak, de legalább míg bent vannak nem sok szart kavarnak.
  • Dynamic
    #25
    Valamelyik skandibáv országban olyan börtön is van, ahol a jó magaviseletű rabok nyaralni mehetnek.Ilyen Hawaii szintű dologra kell gondolni.
  • _Vegeta_
    #24
    Ja amugy a topic lol, de egyetertek a topicnyitoval. ;)
  • _Vegeta_
    #23
    Tok felesleges h gyilkosokat havi milliokert tartsunk.. raadasul meg ingyen konditerem. Par ev mulva mar medence lesz meg plazmatv...
  • hen-tes
    #22
    főleg hogy forumon mesélte
  • Marcell
    #21
    ugyan mar. ki menne utana, hogy az ismerosod occsonek ismerose [egyszoval lehet, hogy csak pletyka... (avagy nem megerositett forras)] miket meselt egy bortonrol??
    Paranoia rlz.
  • RaSTaBaNDiTa
    #20
    hát ez nemigazán publikus ...
  • Taranov
    #19
    edzeni kell
  • #18
    Mesélj nekünk ! :)
  • RaSTaBaNDiTa
    #17
    nekem 1 csapattársam vácon melózik mint smasszer és szokott azért érdekes dolgokat mesélni, nem éppen hawai ...
  • FREAK
    #16
    hát igen, ezek nem börtönök inkább igen olcsó (ingyenes) buzipanziók.... 1x1x1m lámpa nélkül, na az börtön lenne, 1 hónap ott, és jézus a legjobb barátod :D
  • Dynamic
    #15
    LOL
    A gyúrásnak egyébként megvan a pozitív pszichológiai hatása is.Az elzártság és egyéb korlátozások miatti feszültséget lehet levezetni.Méghogy bosszút állni!Edzeni 20 évvel ezelőtt is lehetett, nem ettől lesz valaki veszélyes a társadalomra.Mellesleg ha nem lenne lehetőség kondizni, akkor is megoldható lenne ha valaki nagyon akarná.Fekvőtámasz, tolódzkodás, húzódzkodás stb.
  • Z
    #14
    csak utánad! :D
  • [HUN]PAStheLoD
    #13
    mennyunk gyurni a dutyiba :D