19
  • sz4bolcs
    #19
    Ne adj már ilyen ötleteket ;-)
  • Tetsuo
    #18
    A #9 a te #6osodra ment ahol éppen te szóltál a terroristákról.. mind1 csak poénkodtam h egy öngyilkosjelöltnek minek kötszer.. haha
  • Taybore
    #17
    Ja, vagy olyan vegyi töltetek lesznek a löszerekben, ami semlegesitia "csodakeverék" alvasztó hatását...
    De leghyünk pozitívak, nekünk úgyse lesz ilyenünk soha :P
  • rolika
    #15
    és utána nekiállhatunk hatékonyabb lőfegyverek fejlesztésének...
  • Cat #14
    a hadseregben megfelel egy gyorsított eljárás, de a polgári szférában nem - iszonyat szigoru feltételei vannak a gyógyszerek és a gyógyászati segédeszközök bevezetésének, számtalan engedélyt kell megkapni, hogy biztosan ne legyen káros hatása az átlagtól eltérő embereken sem (pl. eleve vérzékeny emberen vagy ilyesmi), mert különben iszonyat komoly pereket tudnának a gyártó nyakába akasztani
    hadseregnél ilyen nyilvánvalóan nem lehetséges, a katonáknak ilyen téren joval kevesebb joguk van (pl. irakba menetel előtt tucatnyi injekciót meg egyéb oltást kapott mindegyik, és ezek kötelező jellegüek)
  • bld
    #13
    Talán de sztem még rengeteg olyan dolog van ami csak a hadsereg számára elérhető.......
  • HUmanEmber41st
    #12
    Mivel katonai alkalmazása is van, ezért a civilek majd csak 10 év múlva kapják meg...
  • [HUN]PAStheLoD
    #11
    amúgy nemértem ezt mért kéne eltitkolni ? Ez egy hasznos dolog , gondolom nemsokára majd a mentősöknek is ilyesmi lesz ...
  • HUmanEmber41st
    #10
    Reguláris hadseregről van szó nem a terrorokról bocsi...
  • Tetsuo
    #9
    Már nem azé' de a robbantósoknak minek ilyen kötszer??
  • lola
    #8
    "...a rendkívül drága transzfúziós termékek iránti igény csökkentésével a hadi kiadásokban szereplő gyógyászati költségeket is jelentősen csökkentette." - itt a lényeg. A háborúsdi nagyon sok pénzbe kerül és ahol tudnak, ott faragnak a költségekből. Lehet, hogy vannak káros mellékhatásai is a dolognak, de ez egy katona esetén nem számít, hisz azért kap pénzt, hogy az életét kockára tegye. Ha "nem jön be", akkor legfeljebb meghal, és beáll a helyére egy másik. Vannak éppen elegen. Egy amerikai klinikán viszont ezt nem lehetne eljátszani, mert abból felháborodás lenne előbb-utóbb.
  • papabear
    #7
    Ha ,ár az üzletekbe került, felesleges kielemezniük, bemennek, azt' vesznek maguknak..
  • HUmanEmber41st
    #6
    Az UFOk-nál szó volt arról, hogy mimindent eltitkolnak a katonák. Ez is csak számukra érhető el, mert így az ellenség továbbra is vérzik.. Szerintem soha sem fog ezzel a hatékonysággal az üzletekbe kerülni, nehogy kielemezhessék a hatékony összetevőket(mármint az arab terrorok)
  • bah
    #5
    Ugyan a rákokat ugyis halomra eszik.Főleg a franciák.Ez a Hol a comb biztos okos ember.
  • pilóta
    #4
    És mi lesz az? "Ne lőjetek"?
  • blevi
    #3
    Annyi biztos az allatvedoknek is lesz egy par szavuk ehez!
  • blevi
    #2
    Ki tudja ?! De kifog derulni.
  • dez
    #1
    Azért remélem, ezek legalább tenyésztett rákok lesznek, nem simán a tengerből befogottak.