24
  • gz8
    #24
    Arrafelé egy kissé magasabb az életszínvonal, talán kevesebb a primitív és deviáns elem... Németalföld rulez!
  • gz8
    #23
    Nekem inkább egy Alba Regia - Belgium közvetlen járat kellene, hogy egy pár óra utazás után szépen, kulturált körülmények között válogathassak az apátsági sörök között, és a visszaút alatt a zsákmányból meg is innék egy butykossal (a hűtő megléte a vonaton persze előfeltétel lenne).
  • kovpeter
    #22
    Elég nagy baromságnak tűnik ez az automata!
  • kowajano
    #21
    na lesz mit majd a nyomorékoknak tönkretenni
  • Cony
    #20
    Ez valóban így van, de a gyerekek (a célközönség) megőrülnek a kóláért.
  • dez
    #19
    Pár elmaradottabb országban azért lett még alultápláltabb sok gyerek, mert rászokott a kólára (szülők meg adtak rá pénzt, hogy így játszák el, hogy nem is szegények - kb. mint itthon drága tornacipő, stb.), és a túlzott cukorbevitel csökkenti a valódi tápanyagok, vitaminok iránti igényt (becsapja a szervezetet).
  • csabawarchief
    #18
    kerály , de ne csak a fővárosba rakjanak :)
  • Trade
    #17
    benzinkut
  • Trade
    #16
    Ezt a kepet Hollandiaban csiptem el igaz ez benzinkut de kartyas:
    http://www.sg.hu/galeria/10184744361094290702.jpg
  • Tetsuo
    #15
    Legalább nem b'ol L szines cukrosvízre annyi pénzt!
  • htmm
    #14
    Nem tudom, de az "atlaguser" meg nem keszult fel eme innovaciora :) vagy inkabb :(. Az erintokepernyos BKV jegyautomatak hasznalata is sokszor 2perc/jegy sebesseggel zajlik. Szomjan fog mindenki dogleni.
  • Alfa Of NS
    #13
    "Én nem iszom lónyálat, csak sört"

    Nyugi, a Heinekennel mar fejlesztik a BeerStationt.
  • Yeti
    #12
    aha, majd pont egy kólaautomatarol fogok mms-t küldeni... na neee
  • Joxy
    #11
    Nah, most akkor ebben a kóla gépben mi az inteligens?
    Azt kéne már réges régen megoldani, hogy kártyával is lehessen fizetni.
  • [HUN]PAStheLoD
    #10
    sztem vegyen mindenki narancslevet ! és igyon hozzá vodkát
  • SwITcHMaN
    #9
    Remélem hogy föl is lehet hívni, és abból a pénzből lehet inni venni... régebben vol ilyen autómata az örsön, aztán eltűnt, pedig szívesen használtam volna pénz híján...
  • GabiWong
    #8
    Nemkéne ien moslékot inni emberek.
  • Eiki
    #7
    Úgyis lesznek olyan gyökerek, akik "viccből" az ilyen autómatákat is szétverik (na igen, az nem üt vissza...).
  • Frenzy
    #6
    Szerintem viszont lehet hogy kulon resznek nez ki, de ha ez pontokat szamol meg ilyesmi, akkor szerintem igenis ossze vannak kotve ... es regisztralja mikor hany kolat ittal :P
  • Bat
    #5
    Durván 2 percig tökölhet a muki előtte...
  • GABOR16
    #4
    Király :D
    Remélem az én sulimban is lcserélik majd mind2 autómatát...
    De legalább adigra mire balagok (még 2 év)
  • gz8
    #3
    Én nem iszom lónyálat, csak sört, így ez a veszély nem fenyeget...
  • Csatti
    #2
    Nem hiszem, hogy gondot jelent. A képen úgy néz ki, hogy független a pénzbedobó és kolakivevő rész magától az érintőképernyőtől.
  • Güzüke
    #1
    Milyen jó lesz majd, ha egy üveg kólára várva az előttem lévő baszakodik a gépen és húzza az időt...