2389
Sudden Strike mindörökké
  • HunButyok
    #1909
    Hawk már elkezdte egyszer a román szövegek felmondását... csak abbahagyta... :D
  • Axon
    #1908
    Egy erdélyi magyart megkérhetsz erre az arcpirító műveletre :-)
  • Salvaje
    #1907
    Ami a netet illeti, sajnos forgalmi korlát van érvényben bár ezt a házózati játék nem terheli nagyon.

    Azon gondolgoztam, hogy meg kellene hamacsin próbálni az IPX hálózatot.

    Kellene valaki, aki folyékonyan beszél románul, és felmondaná a román szövegeket.
    LEngyellen nincs gond, mert a szemközti szobában lengyelek laknak, akik - pár doboz sörért - kézségesen benne vannak minden buliban...
  • Salvaje
    #1906
    Hogyne, szeretnék is.

    Esténként van kb2-3 órám, mielőtt le kellene feküdnöm.
    KÉszítettem két új pályát is, egy olaszországit és egy Barbarossa orosz páncélos gyehennát...
  • Hawk06
    #1905
    És tudsz majd velünk játszani Salvaje?Bütyök mondta hogy elég sz%r neted van..
  • butuska66
    #1904
    Igazán jó hír ez.
    Hiányoznak már azok a jó kis RCM meccsek.
  • Salvaje
    #1903
    Egyébként aki beszélni akar velem, most már Skype-on is megteheti esténként 20:00 óra körül...

    felhasználónevem:

    salvaje232
  • Salvaje
    #1902
    Hali

    Üdv mindenkinek Belgiumból, az ardennek tövéből.

    Lényegében csak azt akartam leirni, hogy sikerült kiküszbölni az t a sok sok hibát, amiért nem működödtt az új 2.7 verzió.

    Bütyöknek már elküldtem.

    Sok-sok új, régen várt egység, és a régi pályáink is hibátlanul működnek.
    Sajnos jelenlegi munkahelyem még annyi szabadidőt sem enged, mint az azelőtti, de legalább jól fizet....
  • simos
    #1901
    Üdv. Mindenkinek !

    Lehet, hogy rossz helyen írom, de van egy eladó SUDDEN STRIKE 3.
    Arms Of Victory PC DVD rom 7.000 ft.
    (Bontatlan; 24 font-ba került)
    Mielőtt valaki kérdezné miért eladó: rajtam maradt :(
  • Axon
    #1900
    A franciát még jobban megvetjük - ha lehet - mint az oroszt...

    Nekem 10 évig próbáltak oroszt tanítani, de engem kemény fából faragtak és ellenálltam :-)
    Talán 5-6 szót tudok oroszul. Olyanokat, hogy: dá, nyet, lampa, zsiraf... hmmm (úgy látszik, hogy 4 szót tudok csak oroszul, így 1 orosz szó megtanulására 2.5 évem ment el, nem is rossz arány ).
  • HunButyok
    #1899
    Amúgy Axon! te nem vag ymai csirke! Nem emléxel suliból az oroszra? Kolleganőm korosztályodbéli és még mindig tud oroszul jelenteni. :P
  • HunButyok
    #1898
    Francia peccs már van

    ftp://alliance-francophone.net/sudden/Patchfreurope2015.zip

    Ez fullfrancia.. :P nekem olyanmintha oroszul lenne, vagy éppen bantu nyelven. De hátha Ti ismeritek eme nem éppen emberi nyelvet. :P
  • Axon
    #1897
    Angol patch letölthető a játékhoz? Mert a screenshot-okon angol nyelvű egységinformációk vannak. persze csak addig kellene, amíg a magyar nyelvű patch teljesen el nem készül.
  • HunButyok
    #1896
    A Franciákkal sajno snem tudunk megküzdeni, mert ők eg yfranci apeccset dobtak ki hozzá... Mi em értünk farnciául ők meg magyarul nem értenek. Tehát hogyan lesz ebből MP? Mivel csak teljesen azonos verziókkal lehet egymásra kapcsolódni.
  • HunButyok
    #1895
    Nah jó híreim vannak, mivel franbciaországo tkezdi meghódítani az Europe 2015 örület, így Bauernek köszönhetően a magyar verzióhoz dukál egy magyar oldal is. Köszi Bauer!
    Egy magyar nyelvű SP map már le is tölthető.
    remélem minél többen regisztráltok a fórumba és ott is tudunk csevegni jó sokat. :D

    http://ss2015.cwi.hu

    A magyar peccs is letölthető innen.
  • Axon
    #1894
    Epekedve várjuk ezt a patchet!
  • Hawk06
    #1893
    Szép munka Bütyök!
    Honnan szerezted a nyelvtudást?
  • HunButyok
    #1892
    Én meg unalmamban éls az Europe 2015 csodáját hirdetendő létrehoztam egy nyelvi peccset. Most már csak az egységek neveiben vannak ezek a csirkelábas betűk. Minden más magyarul van. Még a hibaözenetek is! Sőt a 3X4-es kis kockában, ahol parancsokat lehet adni az egységekbek, ott is minden magyar. Szóval csodálkozzatok:



  • magyargyerek
    #1891
    Igen Axon! Hónapok óta alig jelent meg érdemleges játék a világban. Stratégia az meg mint a fehér holló. Elő a régi jó játékainkat és azt nyúzhatjuk tovább.
  • Axon
    #1890
    Amióta ilyen fos játékok jelennek meg minden kategóriában, egyre több ember nyúl vissza a régebbi játékokhoz.
  • butuska66
    #1889
    Látom senki sem akar ide írni pedig zajlik ám kishazánkban a Sudden élet.

    Tegnap volt egy 4-es EU2015 meccs hol Hunbutyköt annak rendje és modja szerint majdnem lerendeztük.

    Illetve emulén megismerkedtem egy uriemberrel kinek tetszett a CWC. Így már 3-as meccseket is játszottunk
  • bauer
    #1888
    minden telepítve van a switcher is a mod is
    csak neten szeretnék játszani ennyi :D de nem tudoma módját
  • Axon
    #1887
    7.1-re a suddent? Ezt nem értem.
    Akkor tudsz egy modot indítani a modswitherel, ha előtte telepíted azt a modot.
  • bauer
    #1886
    Ismételten segítség kéne... Sikerül HunButyok segítségével 7.1-re varázsolni a sudden-em, és szeretnék neten játszani vele. Láttm pár Host-ot a ModSwitcher-ben, de egyikhez sem tudtam csatlakozni :(
    Mi lehet ennek az oka? tud vki segíteni mi a megoldás egy netes hadakozáshoz?
    köszke
  • HunButyok
    #1885
    m ais zuzunk ferivel a Barbarossa 2015-ön!
  • Axon
    #1884
    Ez a kedvenc honlapom :-)
  • butuska66
    #1883
    Axon itt nem a holokauszton van a hansúly , hanem azon hogy egyesek megorrolhatnak erre a honlapra néhány ilyen utánn.....

    Egyébként elfelejtettem megköszönni a Warzone linkjét így utolag kulön köszönöm.

    Egyébként korábban említett Eu2015 patch kell ahoz hogy muködjön a játék multiban. HunButyköt le is rendeztem benne
  • HunButyok
    #1882
    hawk gyere fel msn-re
  • Hawk06
    #1881
    No uraim,jóhírekkel szolgálok:
    -végre megvan az új netem,komoly 6mb/s-os és általába évente duplázzak a sebességet(vagy 2 vagy több évente nem tudom) XD
    Szóval ezután nem kell panaszkodjon senki "miért minig én vagyok a szerver":D
  • Hawk06
    #1880
  • Axon
    #1879
    Hogy mindig felbukkan valaki, aki a képünkbe nyomja ezt az ostoba holokamu dumát...
  • HunButyok
    #1878
    Nah msn-re vegyél fel bauer és segítünk! A Metálzene és a sudden strike legyen Veled!
  • bauer
    #1877
    Aloha mindenkinek!

    Segítséget kérnék. Szeretném feltelepíteni az RCM modot, de nem tudom, hogyan is kell pontosan. Voltak próbálkozásaim, de azokat inkább hagyjuk! :D
    Kérek vkit, h írja le nekem részletesen...

    Előre is örök hálám!
  • HunButyok
    #1876
    Számra=számomra
  • HunButyok
    #1875
    Számra ez a sorrend:

    1. Real Combat Mod
    2. Europe 2015
    3. Network mod 2
    4. Liberation
    5. Longrange
  • HunButyok
    #1874
    Szerintem szar mo dmert nekem nem megy... :P
  • butuska66
    #1873
    Nincs semmi gond a hangal , nálam volt Driver hiba.

    Warzone-ban fantasztikusan sok egység van és sokkal szebbek mint a mWaW-ben. Ez az egyik legjobb mod persze csak a PWM utánn.
  • HunButyok
    #1872
    Énb meg elkészültem első Europe 2015 Mp mapommal. címe: Iraq 2006.
    Van egy darab iraki vegyifegyver amit egy billencsteherautón hoznak az irakiak. meg van eg ydarab öngyilkos merénylő is. meg komamndósok akik németül beszélnek, d enem baj, az Iraki egyetem német szakos hallgatói akik beálltak az iraki hadseregbe. 128-as éjszakai map. Amcsik ellen kell harcolni. Van minden... a pályán vannak lerakott unitok. A városban civilek vannak mindkét fél civiljei és köztük mindkét játékosnak egy pisztolyos titkosügynöke. Lesz benne tehát tömegbelövés meg ökölharc is... :D aztán jönnek a kezdőegységek a kapukon... van kórház és gyártás, mint azt megszoktuk resource warban. Jó map lett!
  • butuska66
    #1871
    Nos mégis csak sikerült elinditanom a Warzone című mod-ot.
    Az a problémám hogy nincs hang a mod-hoz. Axon nincs véletlenül ehez valami patch hozzá.

    Mod első pozitívuma hogy angolul van.
    2. hogy egy rövid szép introt (jelenetett egy filmből) ami afganisztáni afgán vs ruszki harcokat mutat be.
    3. Voltaképpen ez egy mWaW mod tovább fejlesztése.

    Két pálya van hozzá az első Nato vs ruszki. Fiktív. Maga a térkép ismerős szerintem pont ugyanez az SS2 alá készült WaW modban már volt.
    Másik pálya az megdobogtatta szívem. Indokina 1953
    Erről mindig elfelejtkeznek a játék készítők. Ugyan volt már mWaW-ben egy Dien Bien Pfu hadjárat de az gyenge volt.
  • butuska66
    #1870
    Én csak azt nemértem Sudden forumhoz hogy illik ez a kép no de mindegy.

    Egy kis segítség kéne nam tudom letölteni a Warzone c mod-ot a japán honlaprol