406
Írd ide azokat a reklámokat amik jók ,vagy tetszenek neked!
  • makekx
    #206
    Bocsi, hogy nem tudok linkelni, kockapajtás tanits engem légyszi!!! KockaMesternek
  • timola2
    #205
    Ilyenek ezek a mai egerek.
  • Seten
    #204

    Miért nem működik a bal/jobb egér-gombod? :)

  • timola2
    #203
    Ez elég jó lett: Klikk!
  • timola2
    #202
    Tanulj meg linkelni tökfej!
  • makekx
    #201
    www.finishit.atw.hu
  • makekx
    #200
    Tévé-e? :) Kicsit fura dolog, van eltérés a tévéhez képest szerintem.
  • makekx
    #199
    Most láttam egy érdekes dolgot. A BB nevezetű pénzintézet most két reklámmal hivja fel magára a figyelmet. A neten lévőnek más vége van. Ez szerintem egy elég jó haladási irány, mert már ezt is megjegyezzük.
  • timola2
    #198
    Na igen, ebben is le vagyunk maradva...
  • makekx
    #197
    Egy jó reklámhoz nagyon jó reklámszakemberek kellenek, akik igen nagy pénzért hajlandóak csak csinálni a dolgukat. Viszont ennek megvan az az előnye ,hogy a reklám tényleg jóra sikerül és tetszik mindenkinek. A tengerentúlon az amerikai-foci döntő közben jelenik meg a "legdrágább" reklám 10 mp-ért hatalmas összegeket fizetnek, de azokról a reklámokról még napokig beszélnek az emberek, és úgy, hogy csak párszor látták őket.
  • Seten
    #196

    Nekem legjobban a Bud és a Heineken reklámok jönnek be.
    Végül is: jó anyag - jó reklám. :)

  • timola2
    #195
    Neten azért elég sok jót lehet találni. Szerintem nem olyan reménytelen a helyzet, mint ahogy gondolod. Ellenben tény, hogy sok az idegesítő reklám, pl. a filmeket megszakítók nagyon zavaróak.
  • makekx
    #194
    Nem tudom, ezek a reklámok kényes dolgok...mindenhol vannak, és nagyon kevés a vonzó reklám, ami tetszik is, és a terméket is jól adja el. Sok sok fölösleges reklám van, és most kezdődik ez az egész a neten is? :S
  • timola2
    #193
    Városban

    Erdőben
  • timola2
    #192
    Láttátok már ezt a reklámot: Adossagrendezo?
    Ennek a TV-s változatát láttam tegnap, de ez a netes sokkal jobb. Végre itt egy jó példa, hogy egy ilyen száraz témában is lehet rövid/frappáns alkotást létrehozni.
  • redbull0304
    #191
    Honnan tudnám letölteni a peugeot 607-es reklámját???? Mikor elbujnak a kocsik 1.városba 2.erdőben...
  • csuhi
    #190
    Az Uniqa-s reklámot fel tudja venni valaki, vagy le lehet tölteni valahonnan?
  • vafeN
    #189
    au, kicsit elkésve:D
  • blackgamer
    #188
    utánozós csaj
  • Darkoo
    #187
    Jó reklámok:a mostani uj Coca Cola reklám
    Axe reklámok,főleg mikor a csaj begerjed a kocsiban,és lehajtja a fejét
  • akyyy
    #186
    ez a CIF kutyás reklám akkora jó, hogy az már haláli:D:D::DD
    ahogy a kutya a fején törülözövel kinéz, bemegy a pasas, oszt minden tiszta kosz, áá :D:D:D
  • David01
    #185
    A Pepsi maxos legyünk barátok reklám angol változata:

    Pepsi Max

    Mindent visz

    Nem tudja valaki hol találom meg magyarul?
  • berlinboy6329
    #184
    Legújabb Rájfájzenes reklám.
  • PLackó
    #183
    nem tudjátok honnan lehetne letölteni a tele kréker reklámokat,amikor hirtelen ijesztgetik az embereket, figyelemfelkeltésből?
  • ScarY MAN
    #182
    A pepsi max os reklam :D
    zümmm...züüüümmm...Legyünk barátok
  • Taranov
    #181
    Nézni is rossz :-/

    Az autónak viszont jó hangja van.
  • Aegis
    #180
    Volkswagen Golf reklám
  • hnoemi
    #179
    Coca reklám nagyon tetszik. Mindíg eltalálják.
  • Harly18
    #178
    Tényleg ez nagyon jó reklám.......
  • Trisztin
    #177
    Új Martini reklám :) George Clooney-val :)

    a Kutyát és a Martinit megtartotta :))
  • Phat Smoker
    #176
    Az új Herbal Essenses sampon reklám nekem tetszik.
    Végén mikor sugárzó tekintettel, széles mosollyal rohan a barátai felé a hosszúhajú nagydarab bőrkabátos csávó, kinek ragyog a haja a sampontól...hát az LoL!! :DD
  • Aegis
    #175
    senki?
  • vafeN
    #174
    kösz
  • Trisztin
    #173
    Igazán jóra szerintem most a Fiac Ducato reklámja sikeredett...

    Ha esetleg vkit érdekel:
    Tennessee Ernie Ford : Sixteen Tons
  • Taranov
    #172
    Pedig vannak, de sajnos azokat is olyan sokszor játsszák, hogy már nem tud nevetni rajtuk az ember.
  • Jhon Balu
    #171
    mért vannak egyátalán jó reklámok? mert én még nemtalálkoztam eggyel sem.
  • PBence
    #170
    i monster : daydream in blue
  • vafeN
    #169
    Ja meg tudja vki a Duluxe-s reklám zenéjét? nagyon kéne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • vafeN
    #168
    Hallod 1x a faterom al is történt ilyen a balatonon csak ő a pipadohányt vette fel ( vagy mi a neve:D )
  • hnoemi
    #167
    Az az új mobilos srácot átverős reklám nagyon el lett találva szerintem (emikor zargatják hogy lekési a gépet). A Raiffeisen-es reklám nálam sem a kedvenc, de én az upcos reklámtól is kibuktam pár hónapja amiben suttogott a pasas. Ne kérdezzétek miért de el kellett kapcsolnom.