993
  • Hmuda
    #273
    Ehhe, lol. :D
  • Hmuda
    #272
    Tőlem lehet ZsZso munkája is a logó, nem dolgoztam annyit a sajátommal, hogy hatalmas probléma lenne kicserélni. De hogy mindenki dönthessen, íme az én munkám:

  • ZsZso
    #271
    Hmuda képe


    VS

    mine ...


    végül is nem életreszóló a banner ... Hmuda úgy is híve vagy a szavazásoknak ;)
  • Solid Snake
    #270
    Szegény ZsZso pedig mi munkát beleölt
  • Hmuda
    #269
    Bocsi, csak gyorsan megcsináltam, aztán be is linkeltem a moderátor topicba azt mentem játszani. Nem tudtam, hogy ti itt machináltok a bannerekkel.
  • ZsZso
    #268
    Hát ez jó hír ...
  • Hmuda
    #267
    Látom készülgetznek a bannerek. Csak szólok, hogy kb két órája már csináltam egyet s megkértem a modokat hogy rakják be.
  • antijedi
    #266
    eh kurva idegesitőek ezek a bázis közepén felbukkano ügynökök :(
    és csak azt nem akarják ellopni amit kéne...
  • Solid Snake
    #265
    Kicsire nemadunk elvégre csak egy "genya szimulátor"
  • ZsZso
    #264
    Na mára elég a bannerkészítésből ... irány a BOX KLUB !!!!
  • ZsZso
    #263
    Az nektek tök 8, hogy a HUNGARIAN SCENE felirat 1,5 cm -rel arrébb van -e vagy sem ? ;)
  • antijedi
    #262
    én az ucsora szavazok :)
  • Solid Snake
    #261
    Megdolgoztál érte ez az utóbbi igényesebb
  • Solid Snake
    #260
    Te akartad belédkötünk
  • ZsZso
    #259
  • ZsZso
    #258
    Na most már tele lesz a bannerverzióimmal a topik. De itt egy utsó. Ha figurák elhelyezése nem teccik, akkor kössetek belém ... vagy maradhatunk az előző verzióknál ... esetleg abszolút dobhatjuk a szar bannerjeim :))))

  • Solid Snake
    #257
    Oké oké akkor is az első verzsön a nyerő
  • ZsZso
    #256
    Én nagyon kis dolgokon fent tudok ám akadni, ha a kezemből kikerülő dolgokról van szó ...
  • Solid Snake
    #255
    Szavazok az első verzíóra
  • Solid Snake
    #254
    Ez egy régi játék mi a kül.a két kép között?
  • ZsZso
    #253
    Tudom a fórum olvasók 80%a azt fogja mondani, hogy tök mind1, és nincs a két kép között a különbség, de mégis feltettem még egy verziót ... csak kicsit általrendeztem ...

  • ZsZso
    #252
    Bocsika, kisebb átalakításon ment keresztül ... új kép :



    ha vmi 5let van, szójjatok ... megpróbálom béletenni, átalakítani, ha kell ...
  • ZsZso
    #251
    Készítettem egy bannert, mert lentebb láttam, hogy hiányzik egyeseknek. Tessék, lássék ...

  • ZsZso
    #250
    Hehe ... én még nem próbáltam, de aktív topikolvasó lettem.

    Attól félek, hogy az Europa 1400 sorsára jut ez a progi is. Iszonyatosan jó 5letek, a megvalósítás is ott van, csak az AI ... (bár ott voltak bugok is ... viszont mellette szól, hogy nem lett volna szükség olyan nagyon komplikált AIra) Nem hinném, hogy merőben átírnák egy peccsel az MI-jét a proginak ... hmmmm ... majd ha meglesz nékem is, nyilatkozok ... de így félek, hogy beleszerelmesedem, aztán szomorkodom, hogy felszínes a program ...
  • Hmuda
    #249
    Majd később fejlesztéssel jönnek a jobb trap-ek mint pl a tüzes gödör, a falból kijövő lángszóró, méhkaptárak, stb. Persze mindig lesznek saját oldalról is áldozatok (én emiatt nem ahsználok sose csapdákat).
  • Since
    #248
    Van valami jó trap? Elég gázosak...Ideggázról azt gondoltam hogy az a leghatékonyabb, de csalódtam...Ugyanis nem mindig lépnek bele, és ha bele is lépnek, mindig ott áll egy két emberem azt hello.....
  • Since
    #247
    Aha funkcionál, köszi :-) Ugyanis ránézésre egy 20-25 fős sereg betámadt, és nemnagyon tudtam védekezni :-)
  • antijedi
    #246
    gyorsabb voltál megin :P
  • antijedi
    #245
    rákatt a sensora és kösd össze őket a csapdákkal, akkor müködni fognak :)
    én pl csináltam oylat a bejárathoz hogy a behatolot egyszerüen kifujja a bázisról (néha sajátot is de ez nem gond mert ugye nem sérül csak nem vagy kevésbé engedi bejutni... :P
  • Hmuda
    #244
    Vannak érzékelők és maguk a csapdák. Fogod, leraksz egy érzékelőt (lézernyláb, mozgásdetektor, nyomólap, stb) majd lerakod a csapdát. Kiválasztod az érzékelőt, ráklikkelsz a piros körre, majd ha sárga (vagy nemtudom milyen) szinű, ráklikkelsz a csapda piros körére és akkor elvileg megjelenik egy nyíl ami az érzékelő köréből mutat a csapda körére és átváltanak kékre. Ezek után ha egy ellenség (vagy egy figyelmetlen minion) bekapcsolja az érzékelőt, akkor az működésbe hozza a csapdát és annyi.
  • Since
    #243
    Ha már itt tartunk...Valaki leírja hogyan lehet JÓL használni a csapdákat? Mert nemtudom őket aktiválni, nem működnek. Előre is köszi!
  • Hmuda
    #242
    Oksa, csak még befordítom a 241-et a hivatalos fórumra. :D
  • Hmuda
    #241
    Most van elegem igazából a játékból de irtóra. Ennyire hülye AI a világon nincs.

    Egy munkásom viszi a pénzt a (távolabbi :P) depóba hogy vegyen valamit. Minden statja maxon, sehol egy taggel enemy, akit esetleg bántalmazhatna (már csak azért se mert minden létező tag-em weaken ami a workereket nem érinti). De persze nem ér el a munka végére, inkább fogja a pénzesbőröndöt, lerakja a földre és visszaballag a bázisra, mint aki jól végezte dolgát. Mint mondtam, nem volt semmi ami befolyásolta volna, mégis lerakja a táskát.

    Meg aztán a végtelenül hülye útkeresési rendszer (nem abba a depóba megy, ami a bejárathoz van közelebb, hanem ami a megépitendő tárgyhoz, ami akár fél órás késéseket is produkálhat ha a fenti AI hibát is belevesszük (mivel mindig valaki irtó távoli megy felvenni az elhagyott táskát, de ez már csak természepets :P)). Aztán a dinamikusság is hiányzik az AI-ből. Beszólal a hangosbemondó, odavonul a fél social hadseregem, de mindegyik azt a karaktert veszi körbe, amelyikért a riasztó megszólalt, a többi elenség meg lazán kóricál a bázison mikörzben minden ellenfelem azzal az egy ügynökkel van elfoglalva. Néha még az is megesik, hogy egy weaken taggel ellátott enemy lazán elsétál egy full statokkal álldogáló playboy mellett, mivel már ki van rá osztva egy másik a bázis tulsó feléből. Röhej... :P

    Szvsz aki ezt az AI-t írta azt azonnali hatályal ki kellene rugni vagy eltiltani minden céges számítógépes aktivitástól amíg ki nem járt egy programozói tanfolyamot.

    Tudom, hogy már sok játék AI-jára aggatták az Artifical Unintelligence jelzőt, de ez viszi eddig a prímet.
  • Since
    #240
    Mégcsak az első szigeten vagyok, de már kezdem érteni a játékot...52es a notoritym vagy mim, és 40 felett vagyunk. Most az afrikai bünözőt kell hogy elkapjam, de ahhoz magas notority level kell...Mennyi a max notority level?
  • dikki*yysw
    #239
    Inkább csinálj egy bannert de izibe :)
  • Hmuda
    #238
    Ha ott van a konyhagép a leírásban akkor próbálkozz azzal a kihallgatásnál. :P
  • dikki*yysw
    #237
    Most nagy dilemma előtt állok: vagy elviszem magammal racken a játékot, és egész héten tanulás helyett ezt nyomom, vagy nem viszem, és akkor két unatkozás között néha talán elővenném a könyvet.

    Háátöö.. :) már sejtem a döntésemet, csak még küzdök kicsit ellene :DD
  • dikki*yysw
    #236
    ÉSSSS: KUURVA NAGY A JÁTÉK! :DDD

    Alig találok már évek óta játékot, ami újat tud mutatni, és le tud kötni. De ezzz! Hatalmas. Állati jó ötletek, jó kivitelezés, kurva aranyos, amolyan NOLF-os/ Austin Power-es grafika, és az egész játék egy nagy poén. Mekkorák a kihallgatások? :D

    Lehet, hogy később unni fogom, ahogy Hmuda írta hogy kicsit lassú a történet, de most még nagyon tetszik. Csak kezd akkora lenni a bázis, hogy jól át kell gondolni, mit hova tegyek.
  • dikki*yysw
    #235
    Nem tudjuk, mert nekünk már péntek óta megvan torrentről.
  • bazsi123
    #234
    nem tudom megcsinálni ezt a küldetést: nikita (a fekete orosz) megérkezik a szigetre. be kellene vhogy terelni a többi bandavezér mellé, de nem akar sikerülni. vmi okosságot mond a küldetés a konyhagépről. mit kell csinálni? köszi! a weaken-t próbáltam, de semmi, vallatással se sikerült jobb belátásra bírni.