993
  • Hmuda
    #313
    Szólj nyugodtan, :-)
  • ZsZso
    #312
    Davidus ...

    kijavítanálak ... Hmudáé se "kurva szar". Csak egyszerűbb, de olyan egyszerűbe te se tudtál volna jobbat ... szóval a maga nemében jó.
  • ZsZso
    #311
    Na, intézkedtem ;)
  • ZsZso
    #310
    SZAVAZÁS

    Hmuda


    ZsZso


    4 - 0 ...

    Hmuda ... szólhatok a moderátoroknak ? Vagy várjunk még egy picit vele ?
  • Hmuda
    #309
    Tuti, hogy a mixelős konyhapulton próbáltak kifaggatni? Meg nem feltétlen Valletnek kell lennie, akármelyik minion meg tudja csinálni. Fogd el, és vallasd ki a mixelős (drágább) konyhapulton és meglesz az eredménye.
  • Tatyla
    #308
    Értem!
  • Hmuda
    #307
    Úgy hogy két órával azelőtt megkértem a modokat, hogy rakják be az enyémet mielőtt ZsZso egyáltalán elkezdtze volna csinálni a sajátját.
  • BlackShadow
    #306
    srácok, most annál szívok h azt az oroszt kéne ráfűzni h megváltozzanak az elképzelései :)
    azt írja h a counternél kell ezt, nos az megvan, de: 1. azok a rohadék valetek nem akarnak odamenni, vagy ha odamegy véletlen egy akkor is fél mp múlva lelép
    2. a csávó szarik arra h ottvan az a cucc ahova kéne mennie :)
  • Tatyla
    #305
    Ha mindenki az alsóra szavazott hogy került be a felsö???
  • BlackShadow
    #304
    ez igaz :) tegnap a valletekkel szoptam :) elküldtem őket h elhozzák az egyik górét de kinyírták mind az 5ömet :) most megy az újraképzés ;)
  • antijedi
    #303
    soha nem szabad elküldeni mindenkit küldetésbe két okből is:
    1. ami veled is történt
    2. ha véletlen egy fajtából meghal mindenki akkor nem tud ki ujat kiképezni és mehetsz uj embert lopni, tehát minden fejletteb emberből hagyj otthon 2-3 embert hogy tuti legyen aki életben marad...
  • Sephi
    #302
    Az volt a baj :) Koszi.

    de most naon szivtam. Ekudtem mindekit kuldetesben es pont akkor ment neki a bazisnak ket ot-ot fobol allo terorista. Amig levegot tudtam venni felet leroboltak :(((
  • Hyder
    #301
    ha a trainingelőket állítod, akkor ugyan annyival csökkentsd a worker -t is, mert "túlnépesedést" nem lehet

    lehet, h ezért nem mennek trainingelni...

    persze ez csak 1 ötlet ofc, de próbát megér
  • Sephi
    #300
    Van boven... midnefele baromsag :)
  • antijedi
    #299
    állitsd a kis nyilakal több mint egyre a számot és akkor fognak kiképezni többet (perzse ha van emgfelelő eszköz a training roomban)
  • Sephi
    #298
    Nem ertem.

    Van egy guardom meg egy technikusom de azok oda nem mennek be.Meg van mar vagy 50 minionom... hogyan kepzem ki oket? Mert egyenlore nem tudok tobb guardot es techniciat epiteni :( Ott a rendelesnel csak egyet lehet hivni :(
  • Hyder
    #297
    alsóra szavazok
  • robotnyk
    #296
    2es tényleg jobb
  • Hmuda
    #295
    Semmi gond. Elvégre azért vannak kirakva, hogy eldöntsük, hogy melyik a jobb. :-)
  • Davidus
    #294
    Bocs Hmuda;)
  • Davidus
    #293
    A felső kurva szar. Az alsó viszont kitály;)
  • ZsZso
    #292
    Szavazni tessék ...



    VS



    Eddig 0 - 1
  • antijedi
    #291
    azok is jók sokmindenre
    training roomot megépited belepakolod a cuccokat pl a próbababás álvány guard képzésre jó) és akkor a meglévő emberek (pl huardok) azok segitségével majd kiképzik az ujabb fejlett embereket az alapból (már persze ha beállitod az embermenedzselős résznél hogy hány legyen)
  • Sephi
    #290
    Hat en nem ertek valamit. Mindem megyen csodalatosan... de... van egy Guardom es egy technicianom... azokkal mivan?

    Es a training room-ot hogyan kell hasznalni?
  • antijedi
    #289
    azért ez kicsit erős szvsz..., én eddig tök jól elvagyok vele, ai meg nem annyira zavaró max kicsit lassaban történnek a dolgok , de elgalább van idő nézelődni :)
  • Solid Snake
    #288
    Nemá csak dicsérő szavakat szeretnék /csak holnap installál/
  • ZsZso
    #287
    El kell adni a játékot ... úgy néz ki nem volt péz az AIs programozó gárdára. De az EU1400 -nál is szerintem úgy volt, hogy progi kész, akkor több pénzt nem is szabad bele áldozni, ha nincs profit ennek hatására (ezért lett a peccs csak a kiegészítő pekkben ... ezt a mocskos marketing fogást) .... bocsi a picit OFFért
  • Hmuda
    #286
    Hát csak reménykedj, hogy neked több szerencsd lesz vele mint nekem. Szvsz elég gyenge lett. Semmit nem tanultak a Republic hibáiból a srácok, sőt mintha visszafejlődtek volna (lásd a szart sem érő AI, mintha nem is lenne).
  • ZsZso
    #285
    Amúgy be kéne már szereznem a játékot, és akkor nem a Banner készítgetéssel szórakoznék ;))))
  • Hmuda
    #284
    Nekem mindig útközben jönnek meg az ötleteim. Pl a The Movies hivatalos logópályázatára valami természeti képet akartam csinálni, de végülis egy hold mögül előtörő rakéta lett belőle. :D
  • ZsZso
    #283
    Néha be kell tenni a szavazásra késztető hozzászólást, aztán majd eldől ... eddig vezetek :)

    0 - Hmuda (jelenlegi)
    1 - ZsZso
    -BlackShadow
  • ZsZso
    #282
    Jah, nem is nehézség a gond ... hanem hogy meg volt az 5let ... az 5let a fontos ... anélkül nem megy. Szóval meg volt az ihlet csak nem volt mibe belevarázsolni ... és te hamarabb varázsoltad béle :( Nem baj. Ami késik nem múlik.

    Amúgy ne hidd, hogy painttel csináltam bannerem. Photoshop rulez ! ;)
  • Hmuda
    #281
    Eh, közben lecserélték a bannert. Szóljon akinek baja van vele (azok is akiknek nincs hogy azért lássuk, hogy milyen arányban vannak a vélemények).
  • Solid Snake
    #280
    ZsZso ne add fel
  • ZsZso
    #279
    N a srácok be is tették a képedet ... ;)
  • Hmuda
    #278
    Pedig Photoshoppal irtó egyszerű megcsinálni a layerekkel.
  • ZsZso
    #277
    Hmuda ... nem egy súlycsoport a két kép. És most durci vagyok, mert már egy hónapja dédelgetem a gondolatot, hogy úgy csinálok bannert mint te ("kilógós effekt"), erre te megvalósítod hamarabb ... túl sokáig vártam a megfelelő alkalomra. :)
  • Hmuda
    #276
    A számláló én se tudom mi, de loyalty-t vagy nagy tömegben elvégzett likvidálásokkal tudod növelni (ahhol sok minion csoportosul, csak végezz ki a EG-vel egy miniont és rögtön megugrik a loyalty és az attention), vagy rakj le minden forgalmas helyre egy-két lootot, mivel azok erősen növelik a loyalty-t.
  • BlackShadow
    #275
    sztem ZsZso képe jobb :P
  • BlackShadow
    #274
    na nekem az lenne a gondom h a térképen amikor mutatja h hány control panel kéne h lássam a nemtommiket azt megcsinálom, majd vmikor elkezd lemenni egy számláló, de mindig megáll és újrakezdődik, ez mi? :)
    másik, meg h a loyalty-t mivel tudom növelni? öljem le a saját embereim v mi? :D