993
  • ZsZso
    #233
    Tudom tudom ... belerondítok az összképbe, de nem tudtok valami helyről, ahol fent van a game és free, és nem torrentes ?

    Köceeee
  • Hmuda
    #232
    Ahogy haladsz a történettel, úgy nyílnak meg a különböző lehetőségek. Olvasgasd a glossary-t, nézegesd a videókat és minden abszolút világos lesz.
  • HUN Thomas
    #231
    Köszi a segítségeket, egyébként kb egy közepes bázisnak menyi ember kéne a biztos működéshez, ha tudtok még valami hasznos tanácsot adni annak nagyon örülnék mert a tutorial nem beszél egy csomó mindenről pl. mit érdemes először csinálni a világban a pénzlopáson kívül.
  • antijedi
    #230
    amugy kezd teleleni nekem is a tököm az ai-val..., amikor először nyomtam a fake kutato cuccot egyből siekrült ellopatni..., de msot az istennek sema karja mindig a pénzemet vinné helyette, képtelen vagyok azt a szart ellopatni :((
  • antijedi
    #229
    szerintem vagy rosszul adod ki vagy nincs elég szabad ember hiába tünik ugy hogy van :) egyébb 5letem nincs :)
  • Ferro_TwL
    #228
    Kell a Holding cell vagy mi a neve. Elfogod a bilinccsel aztan mikor bekerul a cellaba akor a kihalgatas ikon es jobb klikk a kihalgato szekre.
  • HUN Thomas
    #227
    Ok megvan, egyszerűen csak hülye az AI mert mire 99szer rákattintottam végre megcsinálta az egyik munkás :)
  • HUN Thomas
    #226
    Azt értem hogy kell csinálni de nem csinálja senki csak a szabadonengedés működik és a kivégzés de arra se csinálnak semmit, lehet hogy nincs valami meg ami még kellhet mert most csak egy cella van benne a takarítónővel meg a kihalgató székkel, tuti valami egyszerű oka lessz de nem jövök rá :)
  • antijedi
    #225
    bilincs? az nem jó! rákatt kihalgatásra majd rákatt jobbal a székre, ugy elvileg ilyen két emberes ikonak kell lenie 8jobban nem tom leirni :))
  • HUN Thomas
    #224
    Nemhiszem, hogy kevés az ember mert senki nem csinál szinte semmit egyébként csak a bilincs ikon van a fejefölött, rákattintok a kihalgatásra erre mondja a hang hogy adjak meg egy kihalgató eszközt, megadom a széket és semmi nem történik.
  • antijedi
    #223
    ilyen akkor lehet ha tul kevés szabad ember van a bázison, de azt megnézted hogy miután megadtad neki a kihalgatást megjelenik fölötte az ikon is? mert ha nem akkor nem joll kattogtál
  • HUN Thomas
    #222
    Sziasztok, hogyan lehet kihalgatni valakit, mert hiába kapom el és nyomok a kihalgatásra majd megadom a kínzószéket, de senki nem jön kihalgatni?(még az elején tartok és egy takarítónőt kell elkapni és nincsenek csak munkásaim)
  • Since
    #221
    Help : Jön egy csaj, akivel meg kell hogy itassak egy löttyött az étteremben, azonban betér a bázisomra, és nem megy be inni egyet...Ráküldtem két embert, hátha beviszik oda, de kevés sikerrel. Csak összevissza járkálgat nemcsinál semmit...Megoldás?
  • antijedi
    #220
    szvsz csak az eleje vontatott amig nincs elég pénzed utána nekem nem tünt vontatottnak :) a többivel meg egyetértek :)
    amugy sandbox meg hasonlok lehet azért nincs hogy lehessen majd kieg is :D
  • Hmuda
    #219
    Hm, elértem végre a második szigetet, de nem hagyta, hogy magam válasszak új szigetet, csak benyomott egy dzsungeles szigetre ami minimálisan nagyobb mint az előző sziget, sőt még több is benne a törhetetlen szikla. Ismétcsak hülyén van elrendezve (a helipad és a kikötő pont a sziget két végében van), ráadásul a meganulla AI-nak köszönhetően előfordul, hogy pont a bejáratal ellentétes oldalon lévő depoba mennek a minionok a cuccokért, szóval irtó gáz. Valahogy most kezd az az érzésem előjönni, mintha egy low-bugdet game lenne az egész. Ott van a nyílegyenes és lineáris történet, ami egy ilyen játéknál hatalmas érvágást jelent, mivel újrajátszhatóság nuku. Aztán ott van a szart sem érő AI, ami még arra se képes, hogy megfelelő útvonalat válasszon a minionoknak (az emlegetett "emlegyek a sziget másik végébe, mert csakazértis" dolog). Aztán a vontatott játékmenet (túl lassú egy ilyen stílusú játékhoz képest). Aztán nincs sandbox mód, pedig egy My Pet Dungeon szintű dolog lazán befért volna. Ezeket a hibákat még az irtó jó ötletek se tudják eltakarni.
  • ZsZso
    #218
    Ha van időd nézd meg, aztán meglátod, hogy megérte ...
  • ZsZso
    #217
    Mert zsír
  • Hmuda
    #216
    Az őrök elég bénák plottingban, inkább teknikusokat küldj, azok okosabbak. És mind a három észak-amerikai területre küldj plottingolást.
  • Since
    #215
    elküldtem 10 guardot, plottingolok, de nemtalálja...
  • Factor_007
    #214
    MIért érdekes ez a film?
  • ZsZso
    #213
    21:05
  • ZsZso
    #212
    kötelező darab
  • ZsZso
    #211
    REMÉNY RABJAI az m1 -en !!!!!
  • antijedi
    #210
    őőő aki nincs meg annak a területén plottingot kell csinálni asszem (meg eprsze legyen control roomban is ember, lehet az is segit)
    elöbb utobb megtalálja 8nekem őt találták meg elsőnek :) )
  • Since
    #209
    Nah elakadtam :-) Első résznél agyok, ahol be kell gyűjteni a 3 alvilági figurát. Nort America hiányzik, egyszerűen nem jön elő a figura és nemtudom elfogni. Csak a jó ügynökök jönnek...Valami megoldás?
  • antijedi
    #208
    egyenlőre még nincs ennyi fölös pénzem :)
  • Hmuda
    #207
    Én beraktam egy csak szekrényes barakkot a bázis végébe. A legelöl lévő barakk csak ágyas.
  • antijedi
    #206
    magyarul szét kell szórni a szekrényeket? hm, érdekes...
  • Hmuda
    #205
    Nekem nincs ilyen csapóajtós cucc, én is csak képen láttam, nemtudom mitől van. De a szekrényeket általában akkor szokták kilőni, ha sok van belőle egy helyen és akkor a hülye "AI" úgy érzékeli, mintha utat blokkolnál vele és az ügynökök szépen megpróbálnak utat törni maguknak. Irtó hülye a game AI-ja, nem is tudom, hogy kaphatott helyet a fejlesztők között az a barom aki "megírta".
  • antijedi
    #204
    egyre idegesitőbb ez a game..., ujrakezdtem és msot már az elején, állandóan beteleportálnak vagy nem tom hogy jutnak be a bázis közepére..., állandoan szétbaszkodják a szekrényeket 8pedig annak nincs is heatje..) :(
  • Hmuda
    #203
    Haladj a történettel és megtudod.
  • Hmuda
    #202
    A Bullfrog már évek óta feloszlott, most Lionhead néven fut a Molyneux csapat.
  • Ferro_TwL
    #201
    Lenne egy kerdesem:
    Mitol fugg az, hogy mennyien jonnek a szolgalatomba? Van mar full bazisom, penzem nem sok de azert akad, de alig jonnek emberek. Sima munkasok meg csak-csak jonnek, bar azok is minidg megallnak 20 korul pedig van vagy 40 helyem de guard, technikus stb. egyatalan nem jon.
  • antijedi
    #200
    jól kell őket elhelyezni :)
    meg pl a brain szivos csapda elég használható :)
    meg nekem valahogy nem fekszik ez a valletes stilus, nem elég gonosz :P
  • antijedi
    #199
    szvsz el se kezdte...
  • Braveheart
    #198
    de jó lenne egy Dungeon Keeper 3 :D
    ugye már rég leállította a bullfrog a projectet?
  • Hmuda
    #197
    Én pont amiatt nem nyomatok csapdákam, amiért a saját minionjaim is beszopják őket. Egyszerűbb a valletekkel távol tartani őket.
  • antijedi
    #196
    először énis vele voltam, msot hogy ujrakezdtem kiprobálok egy másik figurát :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #195
    nem , maximillian a király .. :D
    ahogy mondja , faster FASTER faasster..
  • davos80
    #194
    Az akkor király.