993
  • Hmuda
    #553
    Az meg már túl pepecs. :-)
  • antijedi
    #552
    :D
    csak el ne rettenj tőle mert ugye a grafikája nem a legjobb..., viszont midnen másban über :D
    8bolygókra leszállás, manuális dokkolás, etc is van benne... :P)
  • [HUN]PAStheLoD
    #551
    pontosan .. na annyi ötletet adtam hogy már ki is próbálom ezt az elite-t :)
  • antijedi
    #550

    felnyomod rá dos-t és olyan mint ha külön gép lenne..., és dosos gamek azért ugye nem erőforrás igény netovábbjai :D
  • [HUN]PAStheLoD
    #549
    akkor ajánlom az akármilyen virtual pc-ket ..
  • [HUN]PAStheLoD
    #548
    én nem mondtam hogy elite nyomába ér ^_^
  • Hmuda
    #547
    Dosboxot hagyjuk, majd akkor fogok hozzányúlni ha már minimum 1.0 lesz. Ha már nekikezdek olda gaméknak akkor nem csak az elite kell, hanem még rengeteg más is, amik még nincsenek támogatva.
  • antijedi
    #546
    próbáltam, félig végig is vittem és télleg jobb de akkor se ér elite nyomába...
    tudod van az elite és a többiek, szvsz azt semmi nem fogja utolérni :P
  • [HUN]PAStheLoD
    #545
    IW2-t próbáltad ? sztem storyba grafikába FREE-ségben is jobb mint freelancer ..
  • antijedi
    #544
    jó hogy szolsz elirtam a nevét, természetesen freelancherre gondoltam hasonlitásként 8enyire jó gama votl hogy nevit se tom :P)
    de elite nyomába se ér ..., próbáld ki
  • antijedi
    #543
    igen lazán énis ezt modnom..., amugy tényleg dosbox :P
  • [HUN]PAStheLoD
    #542
    DOSbox ... hajrá .. és akkor nekem is dobj egy linket plz :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #541
    elite-hez nem volt szerencsém , freespace ből csak a 2-t próbáltam ,de nem igazán hasonlított a freelancerhez (ami nagy elite klón) és a favorit az pedig az Independence War 2 : The Edge of Chaos .. még mindig játszok vele néha :)
  • Hmuda
    #540
    Nem vagyunk egyformák. engem csak az gátol az Elite előbányászásában, hogy nem fut XP-n. Amúgy lazán veri a Freespace-t és társait elég erősen. De már megint off vagyunk.
  • antijedi
    #539
    amugy tény hogy dk-k jobbak voltak de ennyi erővel freespace-t meg társait is simán veri az elite és tény nema grafika számit de mégse fogom mostanába szvsz elövenni az elitet bármennyivel is jobb... :P
    ue van itt is dk-kat se nagyon fogom elővenni..., azért is mert nem mentek nekem xp-n meg azért is mert azokkal már jáccottam épp eleget eddig...
  • antijedi
    #538
    ja pl abban hogy 10 éves akkori grafikával...
    ha lenne belőle egy remake akkor jobb lene de dk2 nekem pl xp alatt el se indul szal erről enyit :/
  • Rossi1
    #537
    hát én eddig még nem találkoztam, ezzel a pocsék AI-val, de biztos benne van, mert olvasgatom már egy ideje miket írtok..:( Kár, mert álati nagy játék lenne. Remélem lesz 2. része és ott majd csinálnak valamit ezzel. Egyelőre megnézem milyen a cucc, ma szereztem meg és csak most próbálgatom... Hülye is vagyok még hozzá nagyon!!!:)))
  • [HUN]PAStheLoD
    #536
    azt nembírtam megcsinálni a 20-as (utolsó) pályán van egy ilyen avatar nevű csávó .. regenerálódik kegyetlen sebességgel és szinte végtelen élete is van .. meg villámol .. meg etc etc :]
  • I.C.ram
    #535
    Jaja DK1-2 jobb volt ennél sokkal szvsz, pedig sokkal régebbi játékok. DK1 asszem 95-ös vagy 7-es.
  • Hmuda
    #534
    Azért erősen Dungeon Keeper szaga van és az ennél sokkal jobb (rengeteg tekintetben).
  • antijedi
    #533
    ez igaz de közel nem középszerü hanem kb első helyezett mivel nincs vetéjtársa egy se..., addig meg akrámiylen szar is legyen nem tud középszerű lenni... :P
  • Lacee
    #532
    egyetértek, hogy sok idegesítő hibája vana játéknak, de emellett _nagyon_ jól eltalált hangulata van, a henchmanek/minionök és a sikeres rémtettek utáni rádióbejátszások zseniálisak :)
    Nekem bejött a game, igaz még csak két napja nyomom, úgyhogy lehet hogy a véleményem nekem is változni fog... De eddig olyan 85%-os értékelést adnék neki.
  • Hmuda
    #531
    Hát kb egy hetem ment rá és a demó illetve a devek hitegetése után ennél milliószor többet vártam (joggal).
  • BigiBoy
    #530
    látom sokat gamesoltál vele :)
  • Hmuda
    #529
    Maradjunk annyiban hogy rengeteg dolog van ebben a játékban amit egy kis odafigyeléssel belerakva a játékba hihetetlenül jó, élvezetes, maradandó és kiemelkedő játékot lehetett volna csinálni, de így csak marad egy középszerű és végtelenül gagyi ai-val megvert game.
  • BigiBoy
    #528
    ez igaz :) nem valami jó megoldás
  • Hmuda
    #527
    Megjelenni megjelenik, de semmi jelzés nincs, hogy mikor vagy hol, csak megjelenik és vígan gyilkolássza az embereid míg te a bázisoddal szöszmötölsz.
  • BigiBoy
    #526
    nálam megjelenik az ügynök
  • Hmuda
    #525
    Egy területre csak egyet lehet beállítani és sajnos nincs jelzés ha egy ügynök van a zónában, csak akkor kapsz visszajelzést, ha épp kicsinálták egy vagy több embered (és akkor is csak egy aprócska és alig észrevehető pillanatnyi színváltozás történik a glóbusz ikonon, szóval ez a dolog is el lett baszva rendesen).
  • Rossi1
    #524
    Értem, köszi. És ezeket lehet kombinálni vagy csak egyszerre egyet tudnak...Mert az lenne ha rejtőzködés közben azért tudnánka lopni is..:))) Azt tudni fogom, ha ügynök van azon a helyen ahol az enyémek vannak??
  • BigiBoy
    #523
    Ameddig eljutottam tudok segíteni :) A világtérképen 3 dolgot tudsz csinálni
    1 plotting: cselszövés itt az emberek olyan dolgokat keresnek amivel később gonoszkodhatsz (el lophatod el rabolhatod )

    2 stealing: lopni pénzt ez az alap akit oda küldesz az lop!

    3 hiding : rejtőzés ha egy ügynök megjelenik csak ez véd meg attól hogy meg tizedelje az embereid
  • I.C.ram
    #522
    Van már valami javítás a kifagyásokhoz?
  • Rossi1
    #521
    csaó!

    Nekem is ez lenne a kérdésem, hogy tudtok-e magyarosítást, mert egy csomó dolgot nem értek...Pedig végig vitem a Tutorialt. Pl. az utolsó része tök sötét, hogy mi van azokkal a kontinensekkel???ÉLehet oda küldeni embereket, de minek??? Az a gáz, hogy nem szövegezi a progi amit a csaj mond. Kipróbáltam élesben is, de a munkásaim mind meghaltak mert elfáradtak, csak tudnáám miért annyi barakot építetem, hogy csak na az IKEA-ban sem volt több ágy, mint nálam!!!:) A control Room megépítéséig tiszta, de onnantól kezd ködösödni a dolog! Szóval ha tudtok valamit segíteni, azt megköszönném!!
  • BigiBoy
    #520
    Hello mindenki! Segítség kéne 2 dologban is :

    1: ha csinálok hotelt az ott lévő szolgáknak a lojalitása elfogy és fel nyomnak mit lehet velük kezdeni?

    2: a híres turmixos meg győzés után mit kel csinálni? Sajna nem megy az angol  legjobb lenne egy magyarosítás de azt meg nem találok
  • Hmuda
    #519
    Én nem vittem végig, mert félő volt, hogy kettéharapom a billentyűzetem mikor már ötszázadjára kell látnom a minionok AI-jának abszolút tehetetlenségét (csak állnak ott mint a marha a mészárszék leőtt és mindenki egyetlen ellenséggel van elfoglalva (várják, hogy ők is weakenelhessék), miközben a hirtelen betoppanó katonaság szépen lemészárolja őket, miközben várnak a sorukra, elég szánalmas).
  • [HUN]PAStheLoD
    #518
    hát igen , dk1 jobb volt AI szempontból , megéri végigjátszani ?

    És ez a tag-elés bosszant még ...
  • Hmuda
    #517
    Csak sajna AI ügyileg az eddigi legszegényesebb játék amit valaha láttam. Nekem elég is volt hogy egy életre megutáljam.
  • [HUN]PAStheLoD
    #516
    nem azt nem írja :D
    a klonozó nagyon ottvan ^-^
    meg van ilyen gonosz totem is .. szal ötletgazdag a játék :)
  • Hmuda
    #515
    Ja, még írta is, hogy mix his issues vagy mi. ;-)))
  • [HUN]PAStheLoD
    #514
    csak a keverőtálas jó ? lol ... köszi