993
  • nazzario
    #993
    hali!és ez milyen verzió?magyar nyelvi fájlokat eltudnád küldeni?
  • Plata
    #992
    Magyarítás nincs,nekem az egész játék magyar.
  • nazzario
    #991
    hali!valakinek van hozzá magyarítá[email protected] ra elküldhetné
  • Plata
    #990
    Nekem abban kellene segítség,hogy hol találom meg a Doomsday Device 3 alkatrészét,tudna valaki segíteni?
  • BBazsi
    #989
    SEnki nem tud segíteni?
  • BBazsi
    #988
    Hali!
    Már a második szigeten vagyok a játék végefelé. Megépítettem a rakétát, megvan a hajtómű, kihallgattam az űrhajóst. És most kéne egy műholdot építenem, de sehogy nem tudok, a hangára kattintva nem mutat semmit amit építeni lehetne. Teljesen tanácstalan vagyok, minden completed, csak ezt a fránya műholdat kéne megépítenem és utanna jönnea hajtómű tesztelése.....
  • Cormac
    #987
    Én imádom azt, hogy riadószintet lehet emelni....lehet marhaság, de ez a mániám. :)
    Igyekszem a saját játékokba is belevinni, ahol lehet...bár most éppen 1500-ban játszódó készül és abban ilyet sajna nem lehet...de utána majd a következőbe! ;)
  • Lacee
    #986
    ha már megvan, egy próbát megér. Az irányítása marha nehézkes (nem egyértelmá mindenhol, hogy mit hogyan kéne csinálni), és a grafika sem valami hűha - viszont a hangulata nekem tetszett, a régi James Bondok világát idézi :)

    Ha ismerted a Dungeon Keepert, ez kicsit olyan.
  • eddin
    #985
    Most szereztem meg a játékot de nem tudom hogy felrakjam-e. Mit mindtok, szerintetek jó játék vagy nem?
  • Kgabor3221
    #984
    És be is kel állítani, hogy mennyit akarsz kiképzni abból, amiből megvan 1db
  • Kgabor3221
    #983
    Miután elraboltad a megfelelő embert, kihallgatod, meglesz 1db, majd vehetsz a trainig roomba kiképzőeszközt és megkezdődik a kiképzés.
  • Bartlebi
    #982
    Üdv mindenkinek egy kis segítség kellene a játékkal kapcsolatban! ! Elővettem a játékot mert gondoltam végig játszom. De mikor töltené be a játékot akkor resetel a gépem, és csinál egy LOG fájlt a hibáról. Ez áll benne: Running built at <Buildtime Unavailable> with config Command line + D:\Program Files\VUGames\Evil Genius\dynamicresources\config\concept.cfg
    Output is flushed. Van valakinek ötlete mi lehet a hiba?
  • Plata
    #981
    Tudja valaki hogykell az embereket kiképezni?Van már Training Room-om,de nemtudom hogy kell öket kiképezni.
  • Gorkyus
    #980
    Hali kutattam kicsit a neten.
    De csak a menüben megszólaló számot sikerült leszedni:S
  • Cormac
    #979
    Sajna én sem tudom. :)
  • Rundstedt17
    #978
    úgy tűnik
  • Alal
    #977
    még a végén ki kell találnom, hogyan kell a játékból felvenni a zenét? :P
  • Rundstedt17
    #976
    sajnos én sem tudom...
  • Alal
    #975
    jó rég óta nem volt itt post, de azért én megérdeklődném - hátha valaki olvassa -, hogy nem tudjátok, honnan lehetne leszedni a zenéjét a játéknak? Az evilplaneten csak fizetősen lehet letölteni.. :'( Előre is kösz!
  • Gaborkik #974
    Üdv!
    légyszi ne fikázzatok de valaki tudna mondani egy olyan oldalt ahonann le lehet szedni a játékot ? mert amik az elején vannak a fórumnak azoknak lefoglalták a szervereit és nem jönne rosszul a game plz valaki segítsen!! előre is köszi
  • Cormac
    #973
    Magasabb riadószintre váltasz...ekkor elmennek a fegyvertárakhoz és magukhoz vesznek fegyvereket és addig náluk marad, míg nem lesz ismét nyugalmi szint....de a legtöbb embernél (pl mesterlövész) mindig van fegyver.
  • félix1995
    #972
    Hogyan lehet hogy az embereknek a kezébe puska legyen?
  • gadamka
    #971
    http://www.pcguru.hu/pcguru/leiras_vegigj.php?id=66&page=1&nev=Evil_Genius

    itt van magyarul a végigjátszás... lehet h vki belinkelte már, csak nekem elkerülte a figyelmem, de azért beteszem én is...
  • gadamka
    #970
    :)
    vki azér mondja meg hogyan tok átjutni a második szigetre! plz
  • Cormac
    #969
    Hát még én is az elsőn kolbászolok és még nem jártam a másodikon (előnyben vagy ;), ritkán veszem elő és játszom picit (inkább játékot vezetek :))...
  • gadamka
    #968
    kösz... am hogyan tok átjutni a másik szigetre? régen már eljutottam odáig de elfelejtettem... és vmi olyan rémlik ,h nem magától tett át :)
  • Cormac
    #967
    Ez meg milyen állat? "vagy cheatlandot"

    gadamka: első szigeten sajna csak becsukni lehet őket......igaz, néha kiszabadulnak, de ekkor megint be kell csukni őket...idővel megunják és lelépnek...majd a másodikon lehet csak "elbánni velük".
  • gadamka
    #966
    ird be játék közben h : "humanyee" majd elöjön h task completed vagy mi ilyesmi és aztán nyomj "ctrl+c" -t és máris kapsz 100k-t.
    plz nekem is helpeljen vki, asszem 4. objektnél tartok, de ott van a bázisomon a ferdeszemű super ügynök... hogy a halálba tok elbánni vele?? megölmindenki meg felrobbant mindent... és halhatatlan... hlp plz!
  • félix1995
    #965
    hellosztok!Hogy lehet pénzt szerezni?vagy cheatlandot? mert még új vagyok ebbe a játékba.Elöre is köszönöm!
  • Lacee
    #964
    ha a magyaritasok.hu-n nem találtál akkor 99% hogy nem is létezik sajnos.
  • gaben4
    #963
    magyarítást nem tudna nekem vki küldeni az alábbi címre? [email protected] Hálás lennék..
  • gaben4
    #962
    hahó van itt valaki?
  • BGYI
    #961
    lécciiiiiiiiiiiiiii
  • BGYI
    #960
    plz vki segítsen
  • BGYI
    #959
    hy!
    vki nem tudja hogy tudnám elindítani a game-t mert nálam induláskor bejön a töltőképernyő s röktön utána az egész monitor bekékül.Nem tudja vki mit csináljak vele?
  • dragon215
    #958
    Csá mindenki, vlakai nem tudná megmondani hogy a doomsday device terv hiányzó 3 része amit csak a térképről lehet leolvasni, azok hol vannak?
    előre is köszönöm!
  • satya001
    #957
    jah még annyit h. v.ki emlitette marianna mambot át kell operálni csak hol és melyik asztalon a laboratoriumba vagy a másik ilyen szobába
  • satya001
    #956
    hali én ott tartok h. + van a laboratoriumom és nem tok tovább jutni csak fejlesztgetek 4db szobrom is + van!
    scentistem guardom valetom tehnikusom noterity-m 336
    v.ki segitsen irja oda a nevemet h. nekem szól ha kell msn cimet adok
  • Cormac
    #955
    Hali! Nos ha a kiszemelt célponton jobb egérgombot nyomsz, úgy kijelölheted a betolakodót és az emnbereid ha kamera elé kerülnek, odarohannak és megtámadják (ahol hallják a hangszóróból).
  • Eragorn
    #954
    Helló! Meg lehet e aszt oldalni hogy az őrök automatikusan megöljék az idegen betolakodókat? Idáig mindíg eggyenként kaszaboltam őket és egy kicsit fárasztó főleg amikor egyszerre 15-en jönnek! Meg aszt nem vágom hogy a bisztonsági renszereknél mi a külömbség az 1-es meg az x között! A helpet előre is köszönöm!