1358
  • lampard99
    #1077
    Így múlik el a világ dícsősége:Ronaldinho csak a Manchester City-nek kell
  • Csesza
    #1076
    persze ez természetesen így van, én sem örülnék neki ha az Argentínok nem jutnának ki :)
  • Gunnersboy
    #1075
    naigen, elkéne az ebre az angol válogatott, de csak a JÓ angol válogatott, ami a mostani blamát követően azért jelentősen feltüzeltebben fog szerepelni remélhetőleg, és akkor lesznek ujra jó meccsek megin :)
  • kretyás
    #1074
    én tudom, de már 12éve szurkolok nekik... ha szarul játszanak ha nem akk is szarrá izgulom magam minden meccsükön... de azért mondtam h különlegesek vagyunk mert ha szarul jáccunk meg szarok vagyunk akkor mindenki rólunk beszél... azért pl ez egy Hollandiánál nem lenne ekkora kunszt sztem :D
  • Rockynhooo
    #1073
    én is ürölök h nem jutottak ki.
  • Csesza
    #1072
    az angolok rég óta nem tettek azért, hogy jobb legyen az EB, utobbi időkben mindig szar játékkal és term. csúfosan leégtek, mert soha nem jutottak el odaáig mint ami az elvárás volt :S

    örülök hogy nem jutottak ki, legalább köv. ilyen tornára tényelg ugy mennek ki, hogy normálisan játszanak majd
  • Gunnersboy
    #1071
    hát azért nem lesz fos, de sokkal "színesebb" lett volna az EB egy angol válogatottal...

  • kretyás
    #1070
    HAJRÁ ANGLIA!! miénk lesz az EB :|

    bazzeg ez a eb de egy fos lesz angolok nélkül :( azért miattunk mindig különlegesebb minden torna... most ez egy fos lesz
  • lampard99
    #1069
    Remélem a Benficába igazol sokkal jobb helye lenne ott hiszen Rui Costa vissza vonult és ő helyére igazolnák le és biztos kezdő lnne és biztos nemzetközi kupa szereplő a Benfica Míg az emlitett csapatok soha nem jutnak ki nemzetközi kupakba.
  • John Cena
    #1068
    nb1.hu

    Gera Zoltán elé pár napja végső ajánlatot tett a West Brom, ám ügynöke szerint magyar játékos ezt nem fogadja majd el. Gerát 2-3 csapat is hívja, köztük az a Fulham, amelyet az angol sajtó a legesélyesebb célállomásnak tart. A brit lapok úgy tudják, hogy a Middlesbrough, a Portsmouth, az Everton, a Bolton és a Wigan is érdelődött korábban Gera iránt.
    A játékos hamarosan dönt majd a sorsáról, legalábbis ezt állítja ügynöke, Vladan Filipovic.
    - Két-három csapat érdeklődik Geráért, és néhány ajánlatot is tett érte - mondta az ügynök. - A WBA is elétett egy szerződést, ám máshol többet kínálnak neki, ezért szerintem távozni fog. Döntését az elkövetkezendő pár napban hozza majd meg.
  • kretyás
    #1067
    kemény :}
  • Csesza
    #1066
    a Pompey nemkicsit érdeklődik Crouch iránt :)

    fuuu mekkora durva lenne egy Defoe - Crouch csatársor :O

  • bugbal
    #1065
    remélem még látunk ilyeneket tőle:)
  • bodrisa
    #1064
    Fú, ez jó videó lett. Nagyon jó lett. Főleg a focis jelenetei... Az a srakazás nem csúnya! rofl
  • sapkafej
    #1063
    Buzsáky azé ott van
  • Daudi Baldr
    #1062
    Hajrá fiam..NA! Nem erről szól a fórum, ezért is írtam, hogy akit érdekel pü. Téma lezárva.
  • kretyás
    #1061
    nagyanyámmal énis beleiratok 4 nevet aztán eladom 5ezerér... :D
  • lampard99
    #1060
    500 ninc alku
  • Daudi Baldr
    #1059
    SOK!
  • szucsy89
    #1058
    egye fene, egy ezrest adok érte:P
  • Daudi Baldr
    #1057
    1páran már írták ezt..Sztem ki lehet mosni belőle, lehet elsőre nem jön ki de 20adjára lehet
  • szucsy89
    #1056
    összefirkálták...így már nem is kell
  • Daudi Baldr
    #1055
    Tess
  • Paranoia
    #1054
    képt!
  • Daudi Baldr
    #1053
    Eladó egy dedikált angol válogatott mez. Beckham, Rooney, Owen, Lampard, Gerrard, Neville, Scholes, Cambell, James, A Cole és King írta alá. Akit esetleg érdekel pü.
  • lampard99
    #1052
    Még nem biztos hogy eligazol de egy közép csapatban biztos kezdő lenne.
  • vmvr
    #1051
    honnan tudod?:)
  • Zenszkij
    #1050
    Majd ül a cserepadon sajnos
  • Paranoia
    #1049
    Magyar futballcsoda! Csak egy orvosi kell, és Gera az Evertonba igazol
  • vmvr
    #1048
    #1034, mintha ezt egyszer láttuk már volna-.-

    ez már reklám, nem mintha az nem lett volna az
  • szabi1112
    #1047
    Sziasztok Premier League fanok! Szeretném figyelmetekbe ajánlani Magyarország legszebb,legtartalmasabb Premier League-val foglalkozó weblapját. Nem fogjátok megbánni, ha felmentek rá! Ezt GARANTÁLOM!
    Katt!!
  • lampard99
    #1046
    http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=180064
  • pilboy
    #1045
    persze, h nem, bár fordított esetben mi is ezt mondanánk sztem :)
    érdekes, h szóba se került a köztes eset, az egymás elleni meccsek eredménye, mivel abban is mi vagyunk a jobbak...
    mi kell még??? álljunk ki 10 emberrel?
  • Csesza
    #1044
    jah persze, de ha ti álltatok volna elöl csak gólkülönbséggel akkor nektek ez eszetekbe se jutna
  • lampard99
    #1043
    Middlesbrough-Manhester City 8-1 UTOLSÓ MECS Manhester City nek úgy is uj edzöjük lesz és az a mecs nem / és nem *.

    REmélem figyelemmel tudtátok követni a utolsó két mecset (united, chel.)adig volt izgalmas míg c ronaldo nem lötte be a 11-t. Utána már londonban se halytottak anyira.
    Szerintem az lenne a legjobb ha pont engyenlöség esetén 1 mecs döntsön a 1 helyröl.
  • banok
    #1042
    Middlesbrough-Manhester City 8-1
  • szucsy89
    #1041
    Middlesborough - Man. city 8-1

    valaki egy összefoglalót nyomhatna:D
  • lampard99
    #1040
    A jogok nem mo.-n dölnek el hanem, hogy a tv csatorna melyik nagy csoporthoz tartozik mert ezek a csoportok oszák fel maguk közt a jogokat így ment pl: a viasat3 ra a bl is.
  • banok
    #1039
    de...
  • REALista
    #1038
    Egyébként nem vágom mi lehet a gond kevés a támogató vagy mi?Nyomhatnának kicsit több reklámot...:D