31697













  • cypher
    #31375
    35k körül ajánlunk érte,de most olvasom,Lemar-ra mondta a Monaco,hogy 35m,erre mi adnánk érte 31-et.most komolyan??!De a jövő 7en bemutatnánk...
    Arról nem is beszélve,hogy Aulas szerint Kazetta is marad náluk.(Lyon)
    most mi van?
    Utoljára szerkesztette: cypher, 2017.06.28. 22:55:56
  • 6unn3r
    #31374
    Skybet szerint 10 a 11-hez az esély arra, hogy Mahrez nálunk köt ki. Állítólag nagyon a Barcába akart menni, de mivel ott most Verratti a sláger, így B tervként szívesen jönne hozzánk. 4 éves szerződésről beszélnek a sportlapok, persze Mahrezt már tavaly is megvettük.
  • Dean Winchester
    #31373
    én mindig olvasom, és örülök ha valami új hírt tud valaki...:)
  • cypher
    #31372
    nem tudom,követi-e valaki napjainkban a fórumot,de írom:
    követem mindenfelé a híreket,elsősorban a csapat igazolásait ide-oda.
    egy valami nagyon megfogott,most,hogy a Főnök "nagytakarításba" kezdett,érdekes,de tőlünk mindenki sza**rt,h*gyért vinné a "túlárazott" Gibbs-et 15,Szczesny-t &Perez-t 15-ill. 20m font-ra beárazva,DE---drágállják őket az érdeklődők...érdekes,nem? főleg,hogy a HETI BÉRIGÉNY magas,nem is a vételár.Itt egy közgazdász a klubnál, nem költ sokat jópár évig,mert "a Stadion-részlet". Legdrágább belépő+bérletek,BL-ből a pénz,stb. mellett...Oké. Kérdezném,selejt embereket miért tartottunk a nagy spórolás közepette évekig a semmiért? Máshol nem nagyon tudnak-akarnak ilyen fizut adni,ergo-aki kellene,h mehessen,majd itt "ragad" bukjuk Ox-ot,Walcit,meg Giroud-ot. Sanchez ügyét(swap deal Aguero-val kapcsolatban...)hagyom is.
    Am. a Chile-i kapitány azt mondta,jó kedvű Alex,nyerni akar,mint mindíg,és szórakoztatja,hogy senki sem tud semmit...rajta kívül. De marad.
    bocs,ha hosszú voltam.
    Utoljára szerkesztette: cypher, 2017.06.27. 23:26:03
  • cypher
    #31371
    "However, according to AS, they’ve been told by Arsenal that Bellerin is categorically not for the sale.Barcelona wanted Bellerin to ask to leave Arsenal to help the transfer, but he has no intention of doing so.Bellerin signed a new contract last season that would keep him at Arsenal until 2023.Barcelona will now look else where for a right and are reportedly looking at Benfica’s Nelson Semedo."
    Na. Megyez,már csak az átigazolásokra kellene jobban rámenni,mert az szokás szerint nyögve-nyelős.a párszázezres "tehetségek párban jönnek",a lényegi meg...majd megint "nem volt a piacon olyan elérhető játékos"((joke: DDD ki nem,Messi,meg Neymar,mi??! max. ők nem elérhetőek...,esetleg)) "nem tudtunk lépést tartani a vételárat illetően"...miegymás.
    good.
    vagy God?
  • cypher
    #31370
    "Paris Saint-Germain have offered €140 million (£123m) plus Hatem Ben Arfa for Monaco forward Kylian Mbappe, according to reports in Spain.Goal also reported on Thursday that PSG have submitted a €135 million (£119m) offer for Mbappe having stepped up their interest since Antero Henrique was appointed as their new sporting director earlier this month.
    It’s claimed that Henrique has met with Mbappe’s father on two occasions in an attempt to persuade the striker to make the move to the French capital this summer."
    ÉN KÉREK elnézést...





    Utoljára szerkesztette: cypher, 2017.06.22. 19:21:28
  • cypher
    #31369
    "Barcelona ace Rafinha is reportedly keen on a switch to the Emirates as he looks to earn regular first-team opportunities from the 2017/18 campaign. The Brazil international is currently nursing a knee injury sustained at the backend of the last season.The Spanish outfit currently value their asset at around €30 million (£26.4m), but are hoping to use him in a proposed deal to lure Hector Bellerin from the North London this summer.Wenger is presently on the search for a versatile player in the summer, and Rafinha perfectly fits the bill owing to his ability to feature in central midfield, right wing or as a right-back."
    https://www.youtube.com/watch?v=OLxZOtOvHMI
  • cypher
    #31368
    http://fox2now.com/2017/06/21/youll-never-guess-who-forbes-named-as-missouris-richest-person/
    !!!
    Ushmanov IN!
  • cypher
    #31367
    Takuma Asano+1 év Stuttgart.
    Jobb hírek: Mahrez az Arsenal-t preferálja a chelsea,vagy Pool-kettős helyett, Lewandowski meg lépne Münchenből,mert "túl erőszakosan,350k/heti ajánlattal csábítják a bajorok Alexis Sanchez-t."
    Bevonhatnánk vmi csere-bizniszbe, mert lesben áll -természetesen-Jozé,és a chelsea is...ki gondolta volna.
  • cypher
    #31366
    "France international Blaise Matuidi is mulling over his Paris Saint-Germain future following the recent developments at Parc des Princes. Matuidi currently has 12 months left on his existing deal, and this appears to have captured the attention of the likes of Arsenal and Manchester United in recent days.Matuidi had been linked with a proposed move to Juventus following his Euro 2016 exploits with Les Bleus last summer, and the Old Lady could yet revive their interest amid the uncertainty looming over the future of the 30-year-old."
    más:
    "Lucas Perez he is free to discuss with other club as he has been found surplus at the Emirates Stadium.His agent Rodrigo Fernandez has claimed two Spanish sides are interested in the Arsenal forward. “The key date is 3 July when Arsenal’s pre-season begins. Anything is possible.
    The president of Deportivo can do wonders, while last year I met with Sevilla, who again are interested."
    He is currently valued at £12million.
    Okosan lehetne ezt is elkölteni,de mi az ArsenalWenger FC-vagyunk...
  • cypher
    #31365
    ja,még annyit az új-mezes képekről,hogy a 7-es már nem Sanchez nevére szól az új szezonban...
    vagy elbaxták,ezért lett véletlenül Welbeck-é.
  • cypher
    #31364
    "Kylian Mbappé is considering a move to ‘stepping-stone’ club Arsenal because he would love the chance to work with Arsene Wenger, it has been claimed.And a report in the French daily Le Parisien claims that Mbappé is particularly interested in a move to Arsenal, because he is a huge fan of how Wenger has developed young French players in the past.
    ""“Wenger, he is a great,”"source told the newspaper. He knows how to produce youngsters and especially former French international team forwards, Thierry Henry and Nicolas Anelka. Only playing in the Europa League is not an obstacle for him.”If Mbappé were to sign for Arsenal tomorrow, it would be for him."" .Le parisien-
    haverja: "Kylian is currently thinking things over.(18,ne feledjük el...)Either he will go to a stepping-stone club, or directly to a great club.
    But his aim is very clear: to sign for one of the two biggest clubs in the world, they are Real Madrid or Barcelona for him, before reaching the age of 22.”
    HA ugródeszka,hagyjuk ennyiért. 2-3év alatt bezsákolhatna ennyit Auba is itt,pl.,70millióból.
    vagy megint rámegyünk augusztusban a "maradékra" ?
  • cypher
    #31363
    ...bocsánat,ha vki érdekel,közben a katalányok valami Rafinha-t adnának(13m az értéke trsfrmarkt),meg 20milliót Bellerin miatt,szerintem legyen 40m font,aztán huss Sidibe-ért.
    Kazettára megy 54m fontos ajánlat.Auba meg jön a City-be 70ért.nem tudom...
  • cypher
    #31362
    röhejes,hogy amíg mi azon vacogunk,jöhet-e pl. Lacazette,Lemar&Mahrez,közben Londonban Sanchez-en(aki a Konföd.-kupa után "dönt")Bellerin-en(aki áll. megint menni akar,Monreal szerint nem...),meg Ox-on(Che-Pool-MC-MU vinné...) vagyunk rajta,hogy utóbbi 3om maradjon(!).előbbiek meg jöhetnének,de szerintem...Traore-t vett a Lyon...
    szóval,ismét egy nyár,ismét a szokott kép.

    Utoljára szerkesztette: cypher, 2017.06.20. 18:40:44
  • cypher
    #31361
    még1:
    Carlos Bacca-ban mit lát a Főnök 3éve??!
    (https://www.youtube.com/watch?v=4U1OmM2JE0Q)
  • cypher
    #31360
    "Arsenal and Tottenham are both interested in signing Real Madrid midfield sensation Mateo Kovacic, according to reports in Spain.
    Kovacic joined Real Madrid in the summer of 2015 from Inter Milan for £25million, but he has struggled to hold onto a first-team spot at the Bernabeu.The Croatian has the football flair as Cazorla and the ability to burst forward like ex-Gunner Tomas Rosicky and given his young age, he is only bound to improve on his game.The 23-year-old could also be in line for a return to Italy, with AC Milan, Inter Milan and Roma all said to be interested."
    ezt találtam róla elsőre,nem ügyetlen,tény.
  • cypher
    #31359
    Dinamo,Pool,City(!) vinné Ox-ot.(is.)
    London jobbik felén mi a francot "tökölnek",tudom,Konföd-kupa&U21 miegymás,de a többieknek kerete lesz aug. elejére,mi meg "csak a szokásos".
    Seri is olaszban kötött ki...:/
  • cypher
    #31359
    igen,sejtem,miről beszélsz.
    minden évben van megfelelő kiszemeltünk adott posztra, HA megvettük volna őket-minden alkalommal,amikor "névről" volt szó,lenne 5újabb bajnoki címünk,meg ha elődöntő,vagy döntő is, BL-szinten.
    De mi veszünk tényleg jót,nagyon hasznosat,meg olyan "majd kölcsön adjuk,aztán elmehet szabadon-3Arsenal-mezes meccs után...nem értem,nem fizetjük ki a vételárat(Kazetta közölte is,h nem szívleli annyira az Arsenal-t,mert ""Lacazette mondta:: tavaly is csak "beszélgettünk"", mert nem fizették ki a a kért pénzt
    Most állítólag a hazavágyó,plusz több játékidőre számító Giroud lehet a cserealap pár helyen. Konkrétan Monaco-ban(akik a PSG-t ajánlgatják neki,mert "francia földön,a francia futtball fejlődését segítené"-komolyan. Ez ugye az álmodott Mbappé lenne.persze,tudom,ajánlottunk érte 100k-t. a Real meg 130-at,de a Monaco most tárgyal vele,gyanítom,a maradásról.HA nem tapsolunk el ennyit egy tényleg nagy tehetségre,mert Közgáz-os a Főnök,kérdezzen tá Aubára,mennyibe' fájna pl.? Max. 80m,és szar? nem.
    Am. néztem a Franciao-Anglia meccset,nem ügyetlen a srác.jól bánik a bogyóval,jövőre jobb lehet,,,nehéz...
    Jobb védőnek utoljára Sidibe-t olvastam,ha eladjuk Bellerin-t.(állítólag Wenga nem adná szívesen...Turan-szál remélem kamu!!!)
    Tényleg kell egy jó irányító,és egy igazi befejező ember,plusz Özil,és Sanchez maradása is.ezért,és a Klubért kellene végre tényleg invesztálni,nem szórakozni.elfogytak a bérletek,nyugi.most már Ti jöttök valamivel.
    A szokásos "valamivel",aug. végén,"de majd beérik"??!hu.
  • 6unn3r
    #31358
    Hát nem tudom. Draxlert is megvettük 100-szor, mégis PSG játékos. Lacazette-tel vegyesek az érzelmeim, mert ha nem tiltják el az Atletit, akkor gondolkozás nélkül odamegy. De szerintem megvárja azt a fél évet és télen fog csatlakozni, sem mint hozzánk az Európa Ligába. Ha nincs ló, jó a szamár alapon nagyon ne is jöjjön, úgyse fog tudni azonosulni a klub célkitűzéseivel. Lemar-t is annyira emlegetik, mint Tolisso-t, akit el is vitt a Bayern.

    Mbappéval sem vagyok teljesen kibékülve. Nagyon jó a srác, van benne valami Henry-s. De annyira fiatal. És azért a francia liga nem PL. Azt olvastam, hogy a Real készül olyan ajánlatot tenni, hogy megveszik x százmilláért és otthagyják még egy évet kölcsönben. Ilyen opcióval kiegyeznék én is, viszont az ára nevetséges. Nekem egy 18 éves játékosért ne fizessenek 130 millát úgy, hogy bőven van hova fejlődnie még (valamiért Deschamps sem nagyon erőlteti még a válogatottban). Ha már nagyon pénztárcába kéne nyúlni, akkor én pl Icardit jobban csípném, de sajnos ő van olyan lojális, hogy nem hagyná ott az Intert. Értünk legalábbis biztosan nem.

    Szóval ALexistől függetlenül Lacazette jöhetne éppen, de 40 millától én nem adnék érte többet. Ox jó lenne ha maradna, és valami állandósult versenyformát összeszedne, mert tud ő nagyon focizni, ha akar. Bellerin is remélem, hogy nem csinál segget a szájából. Özilnek meg kellene egy vetélytárs irányító posztra, mert Santi kihullásával nem igazán van versenyhelyzet irányító pozícióban, talán ezért is annyira hanyag. Bár anno a Realban sem nagyon akart megküzdeni a helyéért, amikor megérkezett Isco, rögtön hozzánk igazolt. Mindenesetre egy nagyon jó szervező kellene a középpályára, viszont fingom nincs, hogy ki. Isco hosszabítani fog ez tuti. Santi sose lesz már a régi, ahogy Özil sem. Égetőbb probléma, mint a csatárkérdés. Giroud láthatóan él a lehetőségeivel, klub és válogatott szinten is. Van benne tűz és bizonyítási vágy, pláne, hogy folyton kérdéses a helye a csapatban, de mégis maradni akar.
  • cypher
    #31357
    Season 2017-18
    Aug.12 -Leicester home
    Aug.26 -Liverpool away
    Sept.16 -Chelsea away
    Nov.4 -Man City away
    Nov.18 -T'ham home
    Dec.2 -Man Utd. home
    Dec.23 -Pool home
    Jan.1 -Chelsea home
    Feb.10 -Tham away
    Feb.24 -Man City home
    Apr.28 -Man Utd. away
    Lesznek érdekes hónapok,szó se róla.
    Közben PSG-nek ajánlgatják Lacazette-t,itt meg Mbappé-Lemar-Lacazette--álomvilág épülget fan-körökben.
    Majd felébredünk ám...


    Utoljára szerkesztette: cypher, 2017.06.14. 10:12:38
  • cypher
    #31356
    Lacazette - Giroud+30m kp-s swap?(több francia oldal lehozta)
    Sanchez kérelmet adott be,h távozhasson-közeli haverja mondta,de többen megerősítették.psg-be,bájern-be mehet,angliába nem engedi el Wenger.-állítólag.
    Pickford az Everton-hoz kerülhet,ide Mahrez 35m fontocskába,de "reméljük,megússzuk kevesebből is".
    ehhh...

  • cypher
    #31355
    Wenger Arda Turan-ról: “I don’t want problem players.”
    Tolják a szennyet a katalányok,csak hogy olcsóbb legyen nekik Bellerin.
    Az elmúlt években 160m jött csak tőlük,játékosainkért...cigó banda,ennyi.

    Utoljára szerkesztette: cypher, 2017.06.09. 20:50:24
  • cypher
    #31354
    Alexis? vicces,hogy "My agent will discuss my future with Arsenal."
    Miért,Ő tényleg lépni akar? Mondja ki kerek-perec,aztán vigyék minimum 60m font kp-ért.
    Nehéz lesz pótolni,sőt,ellenlábasnak annyiért sem,de...nem lehetetlen.
    Anno Fabregáz is olyan volt "muszájból maradva", hogy NB2-be sem neveztem volna. Menjen Párizsba.
    Ha akar.
    “That is what my representative is looking at.He knows and will sit with the club and work out what is best for me. I am now focused on the cup.”
    Ez számomra vicces,de hagyom is.A hónap végére realizálódik,ki megy-ki marad.
    Így kell,hogy legyen-időben össze kell rakni a csapatot-legalább fejben.
  • cypher
    #31353
    Bellerin a Twitter-en:
    "Don't believe everything you read..."
    csk,miegymás akar itt lenni a későbbiekben.
    rühellem a katalányokat,ez van,sorry.
  • pLau
    #31352
    Azt pedig el is felejtettem, hogy elég erősek a hírek arról, hogy Sanchez megy a Man. Citybe... én őt sem bánom annyira viszont érte is elkérnék minimum 60 millát.
  • pLau
    #31351
    Mindig elviszi a Barca a legjobbjaink én csak valami hatalmas összegért adnám oda Bellerint már csak bosszúból is, ha meg ő zúgolódna miatta akkor nem játszatnám egész évben. Lehet jó jobb védőt találni jelenleg főleg abból a pénzből amit érte kapnánk és amit idén csinált az annyira nem győzött meg.
  • cypher
    #31350
    "Kylian Mbappe has reportedly agreed with Monaco that he will not leave the club this summer, no matter what the offer."
    -LeParisien-
    Pont.

  • cypher
    #31349
    ezek után meglehet...
  • cypher
    #31348
    3,5M EUR Ospina ára??!(Fener) ez komoly??!
    más: 3 szutyok pléjer közti választás+cash (a 30éves Turan pl.) Bellerin-ért,csak hogy ne kelljen kifizetni(az amúgy friss szerződéses játékos)megállapított vételárát a katalányoknak??! minimum 70milliót kérnék,gyerekek. hagyjuk is.
    Mbappé-ért meg "world transfer record" (130M font-ami nem lett elég végül is) ajánlat ment,csak hogy elmondhassuk: "megpróbáltuk??!"
    jön Kazetta(akit én hagynék is...)Sead a védelembe,meg talán valami könyöradomány a Bellerin-bizniszben a bőrszalonnától-tényleg zsúfolt nyarunk lehet,HA mindez igaz...:/
    igaz,mint olvasom "angol kiscsapatként" ez sem rossz.
    undorszintem: Bőrszalonna-Csirkék-MU-Chelsea-MCity a sorrend.
    Nem nevelnek,csak vásárolnak...


    Utoljára szerkesztette: cypher, 2017.06.07. 18:55:33
  • cypher
    #31347
    NE legyünk telhetetlenek,HA ő aláír,az is plusz. olyan manyus kell,aki a kimaradtakat,vagy ziccereket belövi.
    Giroud tripla a válogatottban...
    https://www.youtube.com/watch?v=Lh1gFgOlCL4
  • cypher
    #31346
    "The BBC’s David Ornstein has told Arseblog that stories linking Henry Onyekuru with Arsenal are false.""I don’t know whether that’s emanated from his club or agents around him but as things stand that is not happening.”"
    'The Evening Standard suggest Sanchez&Özil both sat down and discussed targets with the Frenchman, with a view to turning the side into genuine title contenders next term.It’s understood the pair will wait to see how this strategy pans out before rushing into negotiations over their own contracts.Arsenal’s failure to secure Champions League football has also led to Sanchez and Ozil increasing their wage demands.Sanchez is believed to have been offered a deal worth around £300,000-a-week, while the club have tabled a £250,000-a-week contract for Ozil.'

    Utoljára szerkesztette: cypher, 2017.06.01. 23:26:47
  • cypher
    #31345
    ja,majd' elfelejtettem: azt álmodtam,Mahrez,meg Lemar van Sanchez&Özil helyén...
  • cypher
    #31344
    "Alisher Usmanov says he’s happy that Arsene Wenger has signed a two year contract extension with the club, but has urged Stan Kroenke and the board to fully back the manager over the coming seasons.The club’s second largest shareholder, who had a bid turned down for Kroenke’s shares earlier this month, appears to be putting some pressure on the American to dip into his own pockets to help fund summer purchases of star players."
    ennyi. Pénzért mindenki mozdul...kivéve Sanchez&Özil esete,ők-állítólag-az újabb 2éves Wenger-szerződés bejelentéskor közölték,h nem írják alá a hosszabbítást,Özil marad egy évet,de Sancho menni akar mindenképpen...
  • cypher
    #31343
    HA ezt meglépik Londonban...:"Manchester City are confident of signing Arsenal forward Alexis Sanchez this summer after talks in London this weekend, according to reports.Bayern Munich pose a serious threat to City’s interest in Sanchez but the Chilean would prefer to reunite with Pep Guardiola in the north-west, according to Goal.Guardiola signed Sanchez from Udinese when he was Barcelona boss in 2012 and City director of football Txiki Begiristain was in London on the weekend to discuss a deal." (????!)







  • cypher
    #31342
    a Főnök +2év.mindenki döntse el maga.
    más: úgy tűnik,valaki Agyat növesztett a klubnál,mert ez állhat nekik,ha valóban jól érzik itt magukat,csak..."LÓVÉ,kis BL"...
    A Telegraph szerint az Arsenal mind Alexisnek, mind Mesut Özilnek rekordösszegű, 280 ezer fontos heti fizetést ajánlhat, ráadásul a szokásosnál rövidebb időre szóló szerződéssel,(1+1 év),így ha a csapat nem szerepel az elvárásaiknak megfelelően az elkövetkezendő időszakban, még mindig jó korban lesznek egy esetleges átigazoláshoz.
    kérőjük lenne,az nem vitás...
    Utoljára szerkesztette: cypher, 2017.05.30. 23:15:42
  • cypher
    #31341
    "Szczesny will remain in Serie A but with a different club.The 27-year-old's representatives are said to have met with Napoli earlier this month and a three-year-deal has been agreed."



  • cypher
    #31340
    TAKTIKUSAN megvan az FA.
    tudom,"örüljetek...".
    örülünk.
  • cypher
    #31339
    Bellerin tegnap: "I signed my contract for a reason.I signed it because I wanted to be here. I wouldn’t have done it otherwise.Arsenal is the club that gave me the chance to be a professional and since the first time I met with the boss he’s always said if I progressed the right way I could be an Arsenal player for a long time.I’ve been here nearly six years and I love London. I’m still discovering the city."
    majd meglátjuk.







    Utoljára szerkesztette: cypher, 2017.05.27. 10:38:19
  • Balázs 17
    #31338
    semmi baj, majd ingyen hozzuk vissza sagnat és clichyt + nasrit, aztán problem solved
  • cypher
    #31337
    ...egy kinti arsenal news-blog,és már hazai fan oldal tag szerint is Bellerin családja elcuccolt Spanyol-ba.
    kezdődik??