31697













  • cypher
    #31336
    SEMMI nem fog változni,és szerintem(sajnos) "erősíteni" sem fogunk tudni a nyáron,sőt...de természetesen azt mondom, ne legyen igazam!
  • pLau
    #31335
    Valahogy az előjeleket nézve nem várom a következő szezont... Remélem 6. helynél nem végzünk rosszabbul. Ha elmegy Sanchez, Özil, Bellerin nem tudom mi vár ránk, de nem sok jó. Persze ha változtatnak az átigazolási politikán az más, de erre kicsi az esély.
  • cypher
    #31334
    Sanchez->Bájern?
    50m fontot ajánlottak,ügynöke most reppent haza Münchenből.legalább nem a PL-be megy ellenlábasnak.majd jön helyette ez az "Henry Onyekuru ",vagy ki,a belga bajnokságból.19éves.csodás lesz.6,8m tehát olcsó.ez is kipipálva.megy Sanogo-ék mellé.valahová.
    Kos piros lapos fellebbezését természetesen elutasították.nekünk kuss erre a szezonra.
    Utoljára szerkesztette: cypher, 2017.05.23. 20:38:11
  • cypher
    #31333
    ...akkor EL...
  • Balázs 17
    #31332
    nem bannam ha a Kane-Alli kettost elvinnek angliabol ;)
  • cypher
    #31331
    "Alisher Usmanov is set to up his offer to take the majority controlling stake in Arsenal to a monstrous £2bn as a battle of wills erupts at boardroom level."
    (Re Usmanov bid, Kroenke has reiterated long-term commitment to Arsenal, says aim is to win PL & make #AFC a force in Europe, not about money...)
    Vicces ez az amcsi fa**kalap...
  • cypher
    #31330
    Alisher Usmanov átvette volna a részvényeket Kroenke-től,1b font-ért,de visszautasították-ismét.(Russian billionaire Alisher Usmanov has made a £1billion bid to take full control of Arsenal, however majority owner Stan Kroenke is reluctant to sell.(bőven több pénze van,mint Abrának a Cselszkij-nél,de sebaj-lehet,csak jót akar a klubnak...)
    Ezúton is köszönöm minden ex-részvényesnek,aki ennek az amcsi majomnak adta el a papírjait-kösz,hogy sírba teszitek a klubot.
  • cypher
    #31329
    Amúgy durva szezon volt,szó se róla.ennyi ponttal,mint pl. nekünk van 5.-helyen,bezzeg évekkel ezelőtt...több a gyengébb,kis költségvetésű,szar menedzseres,vagy passz csapat a pl-ben,de nem egy meccs volt idén 4-5-6 kapott gólos.NEM a mai csirkésre gondoltam,hanem összességében,lehetőleg utólag megnézek minden felvételről elérhető meccset.Értelemszerűen nem csak a mieinket.de:
    Mou-sajnos,pénzből összerakott kerettel ugyan-de tudja hozni,de idén...pl. Ő is belebicskázott,Pep sem erre számított gondolom...nehéz,megterhelő év volt,azt nem értik a dajcs-spanyol-olasz foci ultrák,hogy itt minden meccsen mindenki "kemény".
    ha kiesett tutira,akkor azért üt-rúg az utolsó fordulóban.ha derbi,azé'.de keményebb.
    Utoljára szerkesztette: cypher, 2017.05.18. 23:50:27
  • cypher
    #31328
    dehogy. a friss verzió,HA elmegy Bellerin,az 2ember a barszától,Turan&a z a fiatal.vmi Curijo vagy ki...paszz. remélem,kamu.azt is kineveljük,aztán "hazaviszik" kupákat nyerni...hagyjuk is.
    más. M.Lemina kp-ra,20m font lesz,ha mellette dönt Wenger. https://www.youtube.com/watch?v=LGtY66ixfm0
    Szerintem másfélszer ennyiért,tudom,de inkább Lemar. Cazi helyére. https://www.youtube.com/watch?v=nTsc7r6GG_c
    Alexis Sanchez: "My future? I am flattered by the interest shown from different clubs but I am happy at Arsenal. [Gossips] don't get to my head.
    Arsène is more than a manager here. He was, still is and will always be the right man for the job."


  • 6unn3r
    #31327
  • pLau
    #31326
    Csak ezt a Danilot ne. Akkor felőlem bárki akár Jenkinson vagy Giroud legyen a jobb védő. Benzemát se venném meg max csak ha ingyen adják. Rengeteg fiatal tehetséges jobb védő van a piacon miért pont ezt a szerencsétlenséget nézte ki magának...
  • 6unn3r
    #31325
    Spanyol lapok szerint Wenger Danilot hozná abban az esetben, ha Bellerin mégis Barcelonában kötne ki. Mi több, a remek formában lévő Benzemát is hozzá csapná a madridi csomaghoz. Wow. Nem tudom melyiket "imádom" jobban.

    Mbappé szerintem 1 évet még maradni fog a hercegségben. Lacazette pedig hirtelen Atleti drukker lett és oda vágyódik. Ellenben lyoni társát, Tolissot és a Malaga játékosát Pablo Fornalst a mi középpályánkkal kapcsolatban emlegetik.
  • cypher
    #31324
    ...erre olvasom,Bellerin "now house hunting in the quiet area of Gavà Mar.In Gava Mar, Bellerin would be able to call prospective Barca teammates Lionel Messi and Andre Gomes neighbours."


  • cypher
    #31323
    osztom.
    de tényleg.Kolasinac-nak örülök,Sanchez mögé tuti lesz. Top szélső kell,ha Ox-Walcott,vagy valaki lelép(35M Mahrez-re állítólag.-erre majd elviszik 40ért. :D
    illetve kell egy top befejező csatár is,aki most elérhető.szerintünk.:)
  • 6unn3r
    #31322
    Én nem bánnám amúgy. Nyilván jobban élvezem a BL-t, de tekintve a jelenlegi keretet, a sok dilemmázót, a formát, meg egyéb szarságot a klub körül, nem hiszem, hogy jövőre is labdába tudnánk rúgni a csoportkörön kívül. Egy EL-ben pedig azért már több esélyünk lenne a végső győzelemre (nyilván a megfelelő mentalitással) és egy EL győzelemért beáldoznék egy BL szezont simán.
  • Dean Winchester
    #31321
    úgy néz ki ebből idén EL indulás lesz, szép is lenne egyből behúzni :)
  • cypher
    #31320
    a mai előtt megint le a sapkával.
  • cypher
    #31319
    megjegyzem,ma olyan játékvezetés zajlik....amilyen megszokott nála.
  • cypher
    #31318
    Ja,még annyit,MI meg lemaradunk a spórolás miatt minden erősítésről.
    Szerintem.
  • cypher
    #31317
    Közben olvasom,Rooney-t ajánlanák+cash Lukaku ügyében a mu-nál.
    Tiszteletlenség,semmi több.HA meg menne Ő is....akkor...
    (Tielemans közben a Monaco-é. Csak nem távozik az irányító??)

    Utoljára szerkesztette: cypher, 2017.05.13. 15:44:18
  • cypher
    #31316
    Lacazette-t tavaly az Emirates-en is levette a pályáról a Kos&Merte kettős...nagyobb a füstje,mint....-szerintem.
    Lemar kellene a kp-ra,meg egy befejező csatár,főleg,ha Sanchez lelép a nyáron.
    Nézegettünk a Napoli-ból,erre a chelsea dettó ráment Mertens-re...
    Hiába bajnokok,London is RED. 13bajnoki cím vs. 6. (2000x óta,előtte meg.....)
    Akkor??!
  • pLau
    #31315
    Szerintem meg reálisabb meg jobb választás is lenne Lacazette. Ő ide is jönne meg nem csillagászati áron. Lemar nagyon jó lenne, de Fekir sem rossz.
  • cypher
    #31314
    Thomas Lemar remélem itt köt ki a nyáron. Cazi 33,Özil-t ki tudja...a labdái LÁTNAK a pályán.
    Persze,kell valaki,aki be is lövi ezeket. Jövőre Mbappé??!!!
  • cypher
    #31313
    "Ox csak fogja be a száját és húzza meg magát"
    Rontás élesben.
  • 6unn3r
    #31312
    S lám...Ox megint combizom húzódással küszködik. :D
  • cypher
    #31311
    Aki innen menni akar(megjegyzem,mint visszaolvasol,Nekem is vannak gondjaim az utóbbi évek dolgaival..),menjen,sőt,húzzon.
    Fájó ezt mondani,de ha Wenger-ék a klub "elsőbbségével" magyarázzák a meg nem adott magas fizukat,jöhetek én is (külsősként...)ezzel.
    Sanchez menjen jövőre, Özil gondolkodjon el a bérajánlaton,a többi posztra szükséges emberkéket meg állítólag jó ideje figyeljük.
    Ami(remélem,az idei nyáron)megváltozik,ha valakit kinézünk, VEGYÜK MEG,ne pulloskodjunk....
    Rodriguez (Wolfsburg) olaszba készül,nem nyaralásra....mióta nézegetjük?
    Draxler hol kötött ki? Nem is folytatom,ha Wenger marad(ni akar...),változtasson a felfogásán,nem irreális áron,de nyerő embereket kell hozni.
    Ennyi.
    Utoljára szerkesztette: cypher, 2017.05.11. 17:36:38
  • yamato41
    #31310
    Ox csak fogja be a száját és húzza meg magát, közben dolgozzon vakulásig. Nem kellene annyit sérültnek lennie csip-csup húzódásokkal nyafognia, akkor folyamatosan játszana, végre formába lendülne és akár még jó játékos is kerekedhetne belőle.
  • 6unn3r
    #31309
    MU meccshez: azért ez kicsit olyan, mint mikor mi példálózunk a Spurs kapcsán, hogy 20 évet nem lehet semmibe venni egy idei jobb szereplés miatt. Mármint hogy a Spurs előttünk végez. Ilyen értelemben azért nagyon nem kell a mellünket verni, hogy bajnokin sikerült végre legyőzni Jóskát. Nem beszélve arról, hogy tényleg elég szedett-vedett United volt. Persze ez semmit nem von le az Arsenal érdemeiből, mert kínálkozó lehetőség volt, élni kellett vele. Én baromira örültem neki.

    Ox: Állítólag azért gondolkodik a távozásban, mert bár több játéklehetőséget kap az elmúlt időben, de Wenger szélsőként számít rá, míg ő középen szeretne játszani. Erre pedig a Poolban lehetősége lenne. Mondjuk ez elég szánalmas kifogás, mert eddig csak a játékpercekkel volt baja. Annyira amúgy én nem ragaszkodnék hozzá, de hogy pont a Poolba menjen, az azért fájna. Menjen Dortmundba vagy ahova akar, csak ne a Poolba vagy ManCity-be.
  • cypher
    #31308
    olvasom közben TheOx a Pool-ba lépne,Klopp kezei alá(Wenger tényleg kiöregedett??),"Alex Oxlade-Chamberlain is considering making a £25m switch to Liverpool this summer as he's tempted by the prospect of playing under Jurgen Klopp."
    belejönne,lelép...
  • cypher
    #31307
    Arsnl-ManU-meccset lezárva: most komolyan,nem is lehet örülni egy kib....tt haza 2-0nak,mert,"Mou verte x-meccsen",meg kb. tartalék kezdő volt".
    má' bocs,ez egy PL-forduló volt sima hazai kettő-nullal.kicist lehet örülni,nem?
    ma meg...
  • cypher
    #31306
    Nem szeretek személyeskedni,de Mou nem tud tisztességesen veszíteni...Örül,hogy az Arsenal-fanok végre örülnek,ennyi év után...
  • cypher
    #31305
    Isco beszédtéma Pool-ban is,Coutinho helyére pislognák be.
    T.Henry a T'ham idei "beelőzéséről" : "Not envy, because after 20 years they still don’t have anything to show for it. I have a man next to me, for a long time we were beating them. Then, at one point, I was like ‘hang on a minute, they [Chelsea] are doing something right. At the moment I don’t see any shift."
    erre Redknapp: "Thierry is right – they need to start winning things."

  • 6unn3r
    #31304
    Állítólag Özil visszalökte a 250 ezer font/hét szerződést. :D
    Nekem nagyon nagy kedvencem volt a Realban is, madarat lehetett velem fogatni, amikor idejött. De esküszöm nem bánnám, ha elmenne. Nem sok pluszt ad hónapok óta a játékunkhoz. Sőt, titokban álmodoztam róla, hogy a mellőzött Isco lelép nyáron és meg tudjuk szerezni, de amilyen formában játszik+hosszabbított....esélytelen.
  • cypher
    #31303
    hagyom is...
  • Balázs 17
    #31302
    teljes szegyen ez az ev... vagyis inkabb a masodik fele (mi törtenik mindig ev valtas utan az rejtely)?
  • Dean Winchester
    #31301
    nagyon félek,hogy jövőhéten a mu is elintéz minket így nemhogy a bl hely de még az EL hely is veszélyebe kerülhet...
    soton idegenben se lesz egyszerű,everton is.... nagyon necces lesz így a 4.hely de mondom félek,hogy eljött azaz év mikor nem fogunk még a bl-ben sem indulni de ne legyen igazam és legyen szerencsénk....
  • cypher
    #31300
    Ha a második félidőben nem javulunk,sima 2lesz a Spurs-nek.
    Pedig már kecskét is áldoztam,szünetben jön a tűztánc....Mentálisan is rendben vannak a T'Ham-esek,Ox,meg 2-3 ember ott sincs.Nem lesz ez így jó a folytatásban...
    Utoljára szerkesztette: cypher, 2017.04.30. 18:20:55
  • Dean Winchester
    #31299
    hajrá,remélem lezúzzuk a spörszt !!! GO gunners!!!
  • Chris Lowe
    #31298
    Yesss!!!
  • cypher
    #31297
    http://www.arsenalnews.co.uk/arsenal-midfielder-suffers-broken-leg/link/1013710/
    .