31698













  • cypher
    #31456
    Néztétek a mai kezdőt??!

    Sok jegyet nem kell eladniuk a visszavágóra...
  • cypher
    #31455
    Még annyit mindehhez: Kroenke-zhetünk,de HA tartaná magát valamire a Boss,2éve ultimátumot dobott volna a Gazidis&Kroenke-duó elé."Pénz nélkül nem tudok minőségi játékosokat venni-de lezülleszteni nem szeretném szeretett klubom-többet dolgoztam(anno) a szobromért"-pl.
    De nem,az évi 7m font meggyőző,plusz a rekordok döntögetése.(SAF,FA...)
    EZ nem a befektetők hibája.
    Utoljára szerkesztette: cypher, 2018.01.10. 19:23:56
  • cypher
    #31454
    A legnagyobb vicc az lesz,ha a téli "ablakban" még jobban "gyengülünk",de természetesen "nem volt elérhető játékos a piacon".
    Számunkra nem,mert nem akarunk 10m font felett költeni,talán(!!!)majd a nyáron,egy új menedzserrel.
    Most az a fontos,hogy ne maradjon üresen a kassza,hogy láthassuk, a Főnök az utolsó évében is a klubért harcolt!
    Kár,hogy a játékosai lassan már nem harcolnak egy elérhető kupáért sem...:/
    Utoljára szerkesztette: cypher, 2018.01.10. 19:17:44
  • grebber
    #31453
    Atyaég
  • cypher
    #31452
    EZ bőven nem az az Arsenal,amit anno 96'-ban megszerettem.
    Nem tetszik ez a "Welcome 2018"-duma.
    Wenger please out.
  • yamato41
    #31451
    sportban ellenség...
    atyaég...
  • grebber
    #31450
    Ja de ez a dolgon nem változtat a Chelsea leveri ezeket mint vak a poharat. Aztán a City meg megnyeri az egészet mint a bajnokságot ellenségek nélkül..
  • yamato41
    #31449
    Dehogynem, csak úgy nagyobbat lehetett rúgni a csapatba...
  • Dean Winchester
    #31448
    a bristol kiejtette a unitedet, nem?
  • cypher
    #31447
    Ligakupa,"Kakaókupa"...tudom,,,PL,,,de ameddig ide(is)jönnek az olajosok,addig keretünk(sajnos)nem lesz Világverő.
    Ők megvesznek bárkit,kilóra,mi meg abból gazdálkodunk,amit ad a Kroenke...(mindenki elfelejti:90m ment Lemar-ra a nyáron,(aki majd a cselszkíj-ben köt ki lassan..).--szóval nem is tudom. Utolsó nap 90millás ajánlat egyre,amikor volt más alternatíva,más posztokra-meglepő?
    Szóval szerintem(!!)2megy a télen,egy meg jön,az sem biztos,h hiányposztra. Ez olyan "Wenger-es"-lenne...
  • 6unn3r
    #31446
    A Community Shieldre is azt írtad, hogy az Arsenalnak csak ilyen alamizsnák jutnak. Na nem tudom, hogy egy ilyen százszor megváltoztatott nevű kakaókupa mennyiben növelné az Arsenal presztízsét. Örülnék neki, de ha a Liga Kupa idén is kimarad, hát nem verem sírva a seggem a földhöz.
  • grebber
    #31445
    A kupa legjobb 4be:

    Arsenal
    Manchester City
    Chelsea
    Manchester United

    Ez se mi fogjuk megnyerni
  • Balázs 17
    #31444
    ennyire impotens egy szar csapatot
    meccsek óta azt látni, hogy 70% labdabirtoklás meg 20-30 lövési kísérlet, amiből kb 3 megy kapura és valahogy beakad egy gól... pedig a játék képe tök jó, de ezzel hosszú távon nem tudom mit fogunk elérni
  • cypher
    #31443
    "Azért valljuk be, hogy mindent érdemeltünk csak vereséget nem. Két szar védelmi hibát használtak ki a meccs elején, amikor még a mieink azt keresték merre kell támadni."
    Tudod,ez néha bőven elég tud lenni.Nem mondtam,hogy xarok vagyunk,de nem értettem,ha a kapu,a gól a cél,akkor mire megyünk.Ne "DeGea-zzunk",láttunk kapust aki ezeket a ziccereket bőven nem védte-volna.
    Az elejétől OTT kell lenni,főleg egy mu -ellen,ennyi.
    Meg nem adott tizik? 20év alatt tudnék 300x esetet,ez van.
    Az utolsó mondatoddal maradéktalanul 1et értek. A gond az,hogy jobban állnak,szóval...
  • 6unn3r
    #31442
    Azért valljuk be, hogy mindent érdemeltünk csak vereséget nem. Két szar védelmi hibát használtak ki a meccs elején, amikor még a mieink azt keresték merre kell támadni. Ez pedig Józsinak pont elég volt ahhoz, hogy visszarántson mindenkit a kapu elé. Amit De Gea művelt, arra nincsenek szavak. A játék képe és a helyzetek mennyisége és minősége alapján az első félidőt 3-2-re, míg a meccset 6-2-re kellett volna megnyernünk. Őszintén szólva megint egy fals eredmény, ahogy a City ellen is. Akkor is kiegyenlített játék volt, itt pedig az MU a saját tizenhatosán belül is csak kereste a labdát. Tartom továbbra is, hogy a védelemmel kezdeni kell valamit. Kell jó középhátvéd és kell egy normális vkp is, mert Xhaka meccsek óta borzalmas teljesítményt nyújt.
    Azt pedig nem értem, hogy ha Giroud és Welbz is a pályán volt, akkor miért Lacazette várta bent a labdákat az utolsó negyedórában? Nem is nagyon volt beívelés. Be kellett volna zavarni Giroud-t, Welbz-t meg Kos-t is előre, aztán kenni befele a labdákat.
    Na mindegy, egyetlen pozitívum, hogy elképesztő iram volt. Régen láttam ennyire küzdeni őket az utolsó percig. Ráadásul ALexis és Özil is nagy elánnal nyomta, pedig biztos vagyok benne, hogy mindkettő lépni fog. Én sokkal jobban megbocsájtom az ilyen vereségeket, mint a gatyábaszarok futballt. De nagyon csalódott vagyok, mert ezt a meccset gólokkal kellett volna nyerni. Ez a United meg szerintem egy arrogáns, nagyképű csürhe, pont mint Mou.
  • cypher
    #31441
    nem igazán a buszt tolja a mu.
    tényleg, mi ma MIT IS TOLUNK?! hazain,12győzelem után megint be.....s. grat.
  • 6unn3r
    #31440
    Aztakurvaélet...egyik se érdemli meg azt a rohadt címert a mellkasán. Ezt a lelketlen szarházi bagázst. Ez a mérkőzés mindent, de mindent elárult az Arsenal nagy bajáról. És igazából már lassan Wenger sem érdemli meg a kispadot, mert képtelen életet lehelni a játékosaiba.
  • 6unn3r
    #31439
    Megint egy teljesen érthetetlen kezdő. Néha úgy érzem, hogy Wenger megbolondult és fingja nincs, hogy mit csinál.

    Coq középhátvéd...Iwobi kezdő, Laca pad, Wilshere pad, Özil sehol...Sanchez nem is akar már itt focizni.

    Nem értem, hogy miért nem lehetne egyszer mondjuk egy Laca, Alexis, Giroud támadótriót bedobni, Özil helyett meg Wilshere-t erőltetni.....érthetetlen...
  • Balázs 17
    #31438
    remélem Özil már nem sokáig lesz arsenal játékos
    olyan szinten visszafogja a csapatot, hogy nézni is rossz
  • Kaplan
    #31437
    Mire gondolsz, a 3-1-re?
  • grebber
    #31436
    LOL
  • cypher
    #31435
    más.tudjuk(?) szerda óta,hogy Kroenke tőkeösszevonást hajtott végre,ergo nem nagyon szán pénzt idén(sem) az Ágyúsokank igazolásra.
    Kérdem Én: miért kell az utolsó nap utolsó óráiban 90m font/Lemar-féle agyatlan szarokat produkálni?
    Magyarázom is: azért,hogy mint tavaly(előtt,előtt,előtt,előtt,előtt,stb...)jöhessen a Főnök a "már nem tudtuk megvenni,mert nem adták el"-dumát olvashassuk....Tényleg? 2hónap nem volt elég egy(amúgy vicces)mostani 90m/font-os ajánlatra pl. Lemar-ért? Nem,mi az utolsó órákban "küzdünk" az erősítésekért.
    Komolyan, VAN MÉG VALAKI,AKI EZT BEVESZI ennyi év hülyítés után???! Dehogy.
    Wenga&Board->OUT.
    (Zárójelben még annyit,Rams-szurkolók is kitették táblára a "Kroenke-out"-ot....)
    Utoljára szerkesztette: cypher, 2017.08.31. 20:03:55
  • cypher
    #31434
    40misiért magam adtam volna rá a kabátot erre a hálátlan kígyóra. RvP,Nászri,stb. v.x.0.
    Oxlédig
    :D

    Utoljára szerkesztette: cypher, 2017.08.31. 18:17:22
  • Balázs 17
    #31433
    kivancsi leszek Ox milyen lesz mashol, gondolom majd zuzni fog:)
  • cypher
    #31432
    Közben Sterlinget kivették a pakliból,marad a 70milla.
    Elfogadják,mert Kroenke cégei tőkeösszevonást jelentettek be,ergo SENKI nem jön már,max. még Ox megy 35-40-ben.
    Az elkövetkező években nem nézek Arsenal-meccset(elnézést...),ez engem már nem érdekel.
    Egy kib....Arsenal FC.Co.-lettünk,ennyi. Remélem,azért még egy újabb ranch-re tud kivenni zsetont ez az amerikai majom.Meg a többi fejes is jól jár-ÉN Wengus helyében lelépnék-HA nem kapnék annyit,mint Ő a next 2évre....jah??!

  • 6unn3r
    #31431
    Állítólag Alexis a vereség után mégis leadta kérvényét az átigazolásra, amire a City ugrott is. Elsőnek egy 70 millás összegről lehetett olvasni, aztán pedig pénz+Sterling.
    Az az igazság, hogy Alexis sose fog már szívvel játszani ezért a csapatért, részben meg is értem. Így szerintem túl sok értelme nincs visszafogni. A 70 millát gondolkozás nélkül elfogadnám, csak ne a kurva Citybe menjen már. Sterlinget meg úgy utálom, mint a szart. Már pudlis korában is ellenszenves volt.
  • cypher
    #31430
    el is baxták a tippmixem,csessze meg...:/
    azt hittem,a Pool 3nál megáll,persze,a 4.meg "adta magát",be kellett vágni.
    Wenger?
    OUT.
  • Solidus
    #31429
    Szégyen,régen írtam ide.Sajnos most sem tudok pozitívan kommentelni.Gyalázat a védelem. A taktika.Középpálya súlytalan. Alsóház lesz a szezon vége,hacsak nem igazol az öreg pár tehetséget. Totál motiválatlan a csapat. Most idegeskednék,meg anyáznék, de annak már pár éve vége. Régen a BL sorsolást izgultam,most meg nevetek amikor szívnak.Igazából meg sem lepődök. Várható volt,a united meg a city széttépi ezt a csapatot.Özil mehet Alexisszel karöltve.Giroud utáltam,most csak rajta látom az akarást az utóbbi meccseken. Itt nem a menedzser a hibás.Ezek nem érdemlik meg hogy itt játszanak. Visszasírom a Pires-Ljunberg-Henry-Bergkamp-Campbell-Viera-Seamenes időket...
  • pLau
    #31428
    Itt ma nem sok közünk lesz.. Idén a védelem botrányos!
  • Balázs 17
    #31427
    zavarják már el ezt a nyomorult Wengert, nem igaz már

    idén már EL se lesz meg...

    Bellerín balszélső pfff, Laca csere, védelem totál fos, meg ez a felállás istenem
  • cypher
    #31426
    a mai kezdő alapján:
    3-0. ODA.
  • cypher
    #31425
    "I expect to sell players first," the Frenchman said. "We have too many players. It is not manageable. Many clubs are in this situation - that is why the transfer market is quiet.
    We have 33 players at the moment. We have too many players." -A.W.-
    Quiet? Persze,lassan mindenki megveszi azt,akit akart ,plusz aug. 20.-a van...Most jön rá,hogy sokan vagyunk,de az magas,h túlárazva senkit sem ad el a "too many players"-ből??!.
    Hm.



  • cypher
    #31424
    nos,lett is egy gól a végére...
  • grebber
    #31423
  • cypher
    #31422
    közben: több kell(ene) a második félidőben.
  • cypher
    #31421
    mi minden évben az utolsó pillanatig ott vagyunk a piacon.
    ami változatlan,az az,hogy minden kiszemeltünk más viszi el,mert kifizeti. mi még eladni sem tudunk...(tudom,most Gabriel,de mehetne még 4-5,ha engednénk az árakból)
    annyi változott,hogy pár sztár miatt kiállt a Főnök.(Sanchez,Ox,Wilshere pl.) nem ad el "neveket".
  • green6k
    #31420
    Gabrielt eladtuk a denevéreknek. Eléggé rövid lesz igy a pad hátvéd poszton. Remélem idén még akar az öreg igazolni.
  • Kaplan
    #31419
    Ja, szánalmas egy brigád. De szerencsére ez is 3 pontot ért, úgy sem lesz több pontunk már idén.
  • grebber
    #31418
    Örülök, hogy lószar se változott...
  • cypher
    #31417
    Értem.Szerinted más menedzser több pénzt kapna igazolásokra??! Itt?!
    A max.-ot hozza ki Papus egy ilyen keretből.Másfél éves kihagyásokról nem tehet-szerintem.