31652

• cypher
    Arsenal target Moussa Dembele will prefer a move to England or Germany if he leaves Celtic, according to reports.
    Lacazette-el,Özil-lel,Sanchez-zel(vagy Mahrez-zel,stb...)milyen támadó sor már...:)
    lemaradt..."He was recently linked to Arsenal as a replacement for Alexis Sanchez, while we know that might not be true, there is no denying that Arsenal are keeping close tabs on his development."
    :D
    Utoljára szerkesztette: cypher, 2017.07.28. 23:43:40
  • cypher
    legyen úgy,de számomra a csapatot rossz -bármilyen mérkőzés is-sima vesztesnek látni.
    más:Alexis kinevette az ajánlott 275k/hetes ajánlatot,20% emeléssel(!!!),amint újra megvan a BL-hely.szerintem tényleg menni akar.Mahrez,Lemar,Carvalho,kész.
    "New contract talks between Arsenal and Alexis Sanchez has collapsed.The Gunners have offered the Chile international an improved contract worth £275,000 a week.That would also increase by up to 20 per cent should Arsenal return to the Champions League.
    However, the prospect of Sanchez signing fresh terms is looking bleaker than ever."
  • Dean Winchester
    én örülök neki, most bementnekik minden, aug 6-n meg odaverünk nekik és az lesz az ami lehet,hogy többet számít a mostani meccsnél... :)
  • cypher
    idén is megvannak az aktuális elnyújtott "tárgyalásaink" adott emberkék ügyében,de (megjegyzem,vagy későn megyünk értük,vagy keveset ajánlunk..!!)a City pl. 2emberkét is vett a Monaco-ból,a Blues 1et,simán-erre mi itt toporgunk,mert hogy:
    "Monaco vice-president Vadim Vasilyev insists Thomas Lemar won't be leaving this summer.We have kept all of the key players that we intended to keep. I will address speculation relating to the case of (Thomas) Lemar.He is staying with us. He is an immense talent and is essential for the team."
    más oldalak szerint megegyeztek,de a Monaco kéri,hogy amíg nincs meg az "utódja",ne jelentse be az Arsenal az átigazolást.
    nem is érdemes okoskodni,kiderül,mennyire vagyunk komolyan a piacon.
    (Lester elvileg odaadta Mahrezt a Roma-nak,de ő nem akar ODA menni...)
  • cypher
    meglátjuk. simán c-csapatunk volt tegnap,kiderül,teljes kerettel-erősítésekkel mire megyünk.
    nem lesz egyszerű,de ettől a legjobb a PL.
  • grebber
    Bajnokságban is ez lesz első 4 hely megint elérhetetlen mert mindenki mocskos mód beerősített... Ez van.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2017.07.22. 15:29:47
  • cypher
    bohócot csinál belőlünk a cselszkij....tudom,felkészülés,miegymás,de...ilyen gólokat...gáláznak,na.
  • cypher
    Alexis->PSG,70millió font?
    Lemar nem pótolná,de talán Mahrez sem-de könyörgöm,költsük már el jól azt a pénzt,ha elviszik...
  • cypher
    komolyan,ez a "lízingelősdi" kiakaszt. persze,Tőlünk mindenki kp-t kér,ráadásul vastagon...
  • grebber
    A Juventus labdarúgócsapata a honlapján bejelentette, hogy megvette Wojciech Szczesnyt az Arsenaltól. A lengyel kapus lehet Gianluigi Buffon utódja a „zebráknál”.
    A torinói csapat a következő két évben 12.2 millió eurót fizet érte, de a szereplésétől függően további 3.1 millió eurót kaphat az Arsenal.
  • Dean Winchester
    valamiért úgy érzem,hogy ma nem fogunk kikapni a bayerntől!! szerintem a győzelem is meglehet. tudom csekély vigasz az eddigi 5-1-kért de...
  • cypher
    Wilshere 9millióért vihető,W'Ham? Giroud-ért megy harc,Marseilles,Everton,W'Ham? 30év,30millió.
  • cypher
    Elnézést,hogy belekotyogok,de nem véletlen,hogy "takarékon" a Mahrez-ügy,Lemar-ra ment egy 45m fontos ajánlat,ennél többre taksálja a Leicester saját szélsőjét.Az a 30millió fontban is kevés.
  • 6unn3r
    Na....Mahrez...Roma környékezi. A Leicester 30 millió eurót kér.
  • cypher
    am. HA a Papa összehozza azt a nyáron,amiről susognak,lehet itt bőven pozitív lecsengés is.
    a mai,első edzőmeccset vacsora közben(kb.majd 1kor..))nézem meg,de szerintem ezek már most összerázódnak,plusz top emberek jönnek még-a Főnök dicsőn akar visszavonulni 2év múlva.
    (123,5m fontos bid ment ma du. Mbappé-ért-L'Equipe-)!
  • cypher
    bocs,de "second stop", szintén "útwenger",a beszélgetés folytatása,fetrengek:
    "M:Ez halálosan komoly szeretnék Londonba költözni és piros mezt húzni magamra.
    W:Crystal Palacenak nincs ennyi pénze meg minek akarsz te odamenni?"

• cypher
    idézet "útwenger"-ről,ezen a részen feküdtem. először...
    "M:Mondom Mbappe vagyok
    W:Ja azt hittem a rendelésem miatt hivtak van már francia csatár 2 is néger is van."
  • cypher
    Mahrez vs.Lemar.Soha rosszabb döntési napot!
    Részemről nem -csak a PL "player of the year"- cím miatt,de PL-ben,és tényleg nem rossz ott.Lemahr lehet,itt már "lehalna".

Utoljára szerkesztette: cypher, 2017.07.08. 18:30:26
  • grebber
    Fasza 1 ember már csak 10 kell és lesz csapat is
  • cypher
    400k/heti bérigényről beszélnek Sanchez ügyében,(vicces...),illetve állítólag szóba álltunk a katalányokkal Bellerin ügyében.
    Remélem,megvámoljuk őket rendesen,ha már a sittes messike új szerződésére volt pénzük)...katalányok....:/

Utoljára szerkesztette: cypher, 2017.07.06. 16:08:55
  • cypher
    szokás szerint...
  • 6unn3r
    Nehéz szülés volt.
  • cypher
    Lacazette is ON.
    Jöhet Mahrez,és egy vkp.
  • cypher
    A Marseille meg 28m eur-ban vinné Giroud-ot közben.
  • cypher
    "According to Calciomercato.it, Arsenal will sign Riyad Mahrez from Leicester City in the coming days."
    Ox menni akar,nem fogadta el a javaslatot,25m,tegyünk rá 15-öt sajátból,és jöjjön Mahrez.
    Talán kevesebbet lesz sérült,és jobban tiszteli a címert.plusz:
    szerintem jobb player.
  • cypher
    am. olvasom közben,amennyiben Lemar nem jön össze(szerintem nem,sajnos...)akkor rámegy a Főnök egy 40milliós ajánlattal Martial-ra.
    komolyan-rendesen szedi a gyógyszereit Apus??!
    lehet,hogy Lemar "egyszezonos",de többet láttam belőle jót ebben az egyben,mint Martial mu-s "szerepében".
    nem csodálom,h nem kell oda.
    Gibbs-et a Stoke(!!!),Watford, és a Brighton vinné,ha normális árban mehetne.tudnánk szabadulni a selejttől,és plusz pénzt hozni bárkiért,de (lassan-adott csapat szintjét nézve!!!-topfive,stb.)mi lettünk az egyetlen "szokásosan" garasoskodók.
    más megy,elhozza,mert KELL ODA. Itt elmegyünk 2x,jönnek magángéppel-- játékos-klubelnök--2x,aztán...3hét után talán megvan.ja,addig (az ÁLOM)Mbappé-ra ment a figyelmük,tudom...
    AMIT KÉRNEK-ésszerű keretek közt-,de ha 50k egy jobb támadó,tegyük le érte. Suarez itt ontotta volna a gólokat,nem valami hülye rövidítésben,pont nem érdekel a többi-KI KELLETT VOLNA(!)fizetni érte 43m fontot,aztán helló.
    félek,nem változunk ezen a téren sem.hoztak anno deutsch válogatott mellett dolgozó szakembert is-nem tudom...
  • cypher
    állítólag Kazetta megvan.(Ornstein)
    Sanchez meg az utolsó nyilatkozatával...nem is mondom.("Nem tudom,nem tudom,és-nem tudom a 3kérdésre)
    aki Ágyús,az tudja.
    pont.
  • pLau
    Oblakot kell megvenni vagy el kellett volna hozni Pickfordot. Még ATM-ből Saúlt is meg lehet venni Cazolra helyére.
  • cypher
    ohh,közben kapus-ügyben meglehet a topp: a N'Castle 20éves,U21-es Freddie Woodman.
    gondolom,az Örege jó spanja lehet Wenger-nek, azé'...dolgoznak ezek ott Londonban,na...
  • cypher
    Roppant degradáló ránk nézve.Oké,ne csak "felfuttassunk",értem én,de kiebrudalt játékosok helyett(ráadásul milyen kluboktól-tőlünk meg kik visznek-vinnének...)igazán vehetnénk több kész játékost.szerintem a főnök évi 1 új névvel+1 "levedlett" emberrel menne még mindíg,ha nem koppintottak volna az orrára,hogy "KÖLTS".
    (de ne 2,5m fontot, egy 16éves szupertehetség Etióp takonyért)
    ITT viszont megáll(t) a tudomány...
    kapus-poszton meg gondban lehetünk-vinnék első számúnak Martinez-t is 5m-ért spanyolba.Ospi franciába mehet,akar is...No,ki maradt? A lengyel,aki eladta már a szívét a Juvénak. tőle mit várunk-várhatunk?
    Utoljára szerkesztette: cypher, 2017.06.29. 23:15:35
  • cypher
    néztem róla videókat,hááát...remélem,nem csak ennyire futja,maradjunk ebben.
  • yamato41
    Ospina gyenge kapus. Beszari pofával ácsorog a kapuba, maga a két lábon járó bizonytalanság. Remeg a gyomrom, ha ő van a kapuban. Cech még így kopottan is fényévekkel jobb. Szerintem sem volt túl jó üzlet, de Ospinánál mindenki jobb. Szczesnyben megingott a bizalom, kellett egy jó kapus. A világon ma alig van igazán jó kapus. Nem véletlen, hogy pl. a sziti is küzd ezzel. Neuer és de Gea mellett alig-alig van olyan, aki folyamatosan magas szinten teljesít. Cech jó, nem rajta múlott a csapat szereplése.
  • 6unn3r
    Nekem nem nagyon tetszik ez a riválisoknál leselejtezett játékosok felvásárlása dolog. Welbeck, Cech, most Martial....
    Se a Welbz, se a Cech biznisz nem volt egy nagy durr. Tekintve, hogy Danny folyamatosan sérült, Petr meg megkopott és szerintem Ospina jobb formában van tőle.
  • Balázs 17
    ex MU, jó játékos, de nem kapott lehetőséget, így nem tudni a PLben helyt állna- e
  • cypher
    nos.
    a Főnök c-terve,ha sem Mbappé,sem Lacazette nem jön,....Anthony Martial, 40m menne érte.
    esküszöm,most nézek videót,azt se' tudom,ki ez így,most...
  • cypher
    ami eddig -úgy tűnik-változatlanul maradt (persze kivárom szeptember elseje 24:00-át)az már evidens: nevetségesen adunk el,és vicc,ahogy "veszünk".
    pénz,az van,sőt,mindíg dögivel.amikor meghalljuk adott egyén vételárát,minimum(!!!)3-4millióval alá megyünk,mindegy,hogy melyik valutában.
    de nem? véletlenül sem fizetünk ki egyből olyan embereket sem(!!!)akik tényleg változást hozhatnának-míg mások próbálnak ÉPÍTKEZNI (elérhető legjobbakat-tudom,pénztárca függő,dehát "van"- megvenni,nem alkudozni).
    szerintetek?

Utoljára szerkesztette: cypher, 2017.06.28. 23:22:22
  • cypher
    35k körül ajánlunk érte,de most olvasom,Lemar-ra mondta a Monaco,hogy 35m,erre mi adnánk érte 31-et.most komolyan??!De a jövő 7en bemutatnánk...
    Arról nem is beszélve,hogy Aulas szerint Kazetta is marad náluk.(Lyon)
    most mi van?
    Utoljára szerkesztette: cypher, 2017.06.28. 22:55:56
  • 6unn3r
    Skybet szerint 10 a 11-hez az esély arra, hogy Mahrez nálunk köt ki. Állítólag nagyon a Barcába akart menni, de mivel ott most Verratti a sláger, így B tervként szívesen jönne hozzánk. 4 éves szerződésről beszélnek a sportlapok, persze Mahrezt már tavaly is megvettük.
  • Dean Winchester
    én mindig olvasom, és örülök ha valami új hírt tud valaki...:)
  • cypher
    nem tudom,követi-e valaki napjainkban a fórumot,de írom:
    követem mindenfelé a híreket,elsősorban a csapat igazolásait ide-oda.
    egy valami nagyon megfogott,most,hogy a Főnök "nagytakarításba" kezdett,érdekes,de tőlünk mindenki sza**rt,h*gyért vinné a "túlárazott" Gibbs-et 15,Szczesny-t &Perez-t 15-ill. 20m font-ra beárazva,DE---drágállják őket az érdeklődők...érdekes,nem? főleg,hogy a HETI BÉRIGÉNY magas,nem is a vételár.Itt egy közgazdász a klubnál, nem költ sokat jópár évig,mert "a Stadion-részlet". Legdrágább belépő+bérletek,BL-ből a pénz,stb. mellett...Oké. Kérdezném,selejt embereket miért tartottunk a nagy spórolás közepette évekig a semmiért? Máshol nem nagyon tudnak-akarnak ilyen fizut adni,ergo-aki kellene,h mehessen,majd itt "ragad" bukjuk Ox-ot,Walcit,meg Giroud-ot. Sanchez ügyét(swap deal Aguero-val kapcsolatban...)hagyom is.
    Am. a Chile-i kapitány azt mondta,jó kedvű Alex,nyerni akar,mint mindíg,és szórakoztatja,hogy senki sem tud semmit...rajta kívül. De marad.
    bocs,ha hosszú voltam.
    Utoljára szerkesztette: cypher, 2017.06.27. 23:26:03