31696













  • cypher
    #31615
    többet rúgunk,mint kapunk-lehet,erre megyünk rá. :D
  • Balázs 17
    #31614
    csak védelem nem lesz megint...
  • cypher
    #31613
    Saliba,Ceballos,és most a hírek szerint Pepe is megvan.
    Alakul a molekula,nem lehet ez rossz,gyerekek.Szerintem csak "bedobták" a 45milliós limitet,hiszen érkezhet a héten Tierney is,ezzel bőven a 45felett járunk...:)

    Utoljára szerkesztette: cypher, 2019.07.27. 15:21:57
  • cypher
    #31612
    Állítólag 62m font-os ajánlat jött Manchester-ből,Aubá-ért.Védők mennek 50-60-70m-ért,állítólag nincs lóvé igazolni,de hagyjuk is,remélem ez egy rossz vicc.
    Tik-tak,tik-tak...
  • cypher
    #31611
    Majd szólok nekik...
    Tierney-ért(is)megy most már a Csirkék gyülekezete,annyit szarakodunk,a végén a Lille-i "szuppavédő",és ő is ezeknél köthet ki.
  • Balázs 17
    #31610
    UNDORÍTÓ ez a mez
  • cypher
    #31609
    Első edzőmeccs,rövid összefoglaló
    Szerintem amúgy megint túl sok név hangzik el átigazolás-ügyben, mi pedig -szokás szerint-epedve várjuk az(álmodott) érkezőket.Meglátjuk,mi változik.
  • cypher
    #31608
    "megyünk" ezért,azért,amazért,csak keveset ajánlunk,aztán....Egy rossz vicc lett a szeretett klubom,lassan visszaírom a Wenger-es időket,komolyan...Most éppen "ha nincs Tierney(aki jó...),olcsóbb lenne a Milánból Rodriguez,"próbáljuk meg".
    De tényleg: egy CrystalPalace (amellett,hogy vicc ajánlat ment egy 80millát nem érő Zaha-ért)visít rajtunk,közben az Everton D.Costa iránt érdeklődik,például??! Hagyjuk is,de tényleg.
    "Wenger-out"---után "Kroenke-és vezetőség-out",vagy mi jön még??!
  • cypher
    #31607
    Félreérthettél.Bőven nem az összeget sokallom,hanem a körülményeskedést,ami az átigzolások körül megy London ezen felén...
    Remélem,Aubát is "jóárasítjuk",csak hogy vehessünk valami extra friss embert,pozícióra.Vicc,ami itt megy.
  • Darthmushroom
    #31606
    Ha AWB 45+5 millió akkor Tierney közel annyi, főleg h szintén brit. fm-be még 15-20ért meg is lehet szerezni na de a valóságba..
  • cypher
    #31605
    "Former Celtic star Chris Sutton has slammed Arsenal over their pursuit of Kieran Tierney.
    Celtic and Scottish football should also be seeing disrespect in what the Gunners are offering.English clubs believed then they could get away with transfer market murder and they still do.Fair enough all clubs start low in a bidding process but £15m for Tierney smacks of disgusting contempt. Not just for Celtic and Scottish football but for the boy."
    Magasan egyetértek vele,nevetséges,hogy nálunk nem változik semmi a neveken kívül,már ami az átigazolási összegeket illeti.
    Szarakodás non-stop,tök min1,Wenger in-vagy out.
    Ja,annyi módosult,hogy idén a "Kroenke out"- szólam megy...


    Utoljára szerkesztette: cypher, 2019.06.29. 18:43:59
  • grebber
    #31604
    Grat a Chelseanek a győzelemhez!
  • Dean Winchester
    #31603
    remélem ma összehozzuk és 13 év után sikerül egy rangos trófeát elhódítani!
  • grebber
    #31602
    Arsenal style amikor kell és fontos a meccs egy Hertától is kikapnak ha kell
    De legalább a Chelsea megmutatta Murinho nélkül is tudnak nyerni "rangos" trófeát
  • Dean Winchester
    #31601
    januárban is megvertük őket..... egy ilyen lét fontosságú meccsen tuti nem kapunk ki.....
    amúgy ha a chelsea nyer akkor bl indulás lenne nekik mert EL győztesek, viszont a bajnokságban is indulnának a helyezés miatt, akkor a bajnoki 5. helyezett indulhat a bl-ben? hogy is van ez pontosan ?
  • grebber
    #31600
    Cselzi lezuz minket mint a legtöbbszőr.
  • Dean Winchester
    #31599
    ritka azért ,hogy a két rangos sorozatban mind a négy csapat azonos bajnokságból kerüljön ki :D Jövőre jöhet az arsenal-pool szuperkupa....
    innnen meg kell nyerni a döntőt!!!!!!4
  • IXEMGabeo
    #31598
    te olyan egy negativ fasz vagy h rossz olvasni...

    egyebkent dontos az Arsenal...

    viszont gaz, hogy itt is angol donto lesz
  • grebber
    #31597
    Kiesünk a vérbe? Sanszos
  • grebber
    #31596
    Remek. Nem kell a BL indulás.. Egy szerencséjük van a Wolverhampton nem szerzett több pontot mert még az EL hely se lenne meg...
    Kiváló csapat ,remek szezon zárás.. Wenger gyere vissza
  • grebber
    #31595
    Jó vicc, nagyon jó, pont mint a csapat :)
  • Dean Winchester
    #31594
    azért kíváncsi lennék rá mit mondasz majd amikor az EL serleget a magasba emeljük... :) Mert én azrét még bízom benne,hogy összefog jönni
  • grebber
    #31593
    Ezer millió éve nem nyertek ló**szt se.. Most ez a szezon SIMA 3 hely lehetett volna 2 erős csapat mögött... de nem a félkegyelműektől is ki kell kapni ezeknek...

    Leszarom ki is veszem ezt a fost kedvencekből soha többet ilyen fospermet csapatot...Remélem Valencia oda vissza agyonveri ezt a szart. Sőt meg is rakom ezeket a szarzsákokat tippmixen mert úgy látom akkor képtelenek nyerni
  • Balázs 17
    #31592
    édes istenem...
  • grebber
    #31591
    Raktam ezekre a szopadékokra mondom most megy nekik... Máskor az ablakon kurom ki a pénzem
  • Balázs 17
    #31590
    Siralmas
  • cypher
    #31589
    Komolyan,vicc ez a bagázs,nem tudom,Emery,vagy ki a felelős,de...vicc.Sima hazai kellene,hogy legyen,most főleg,erre itt hülyéskendek.A hülyék.
  • grebber
    #31588
    Na ebbe ennyi volt itt a végállomás
  • cypher
    #31587
    C'mon you Gunners!!! hozzuk le!
  • grebber
    #31586
    Watford ellen,10 ember ellen ez a fospermet és még összetehetik a két kezüket hogy nem fordította meg a Watford az eredményt.....a földön nincs még 1 ilyen hullámzó csapat Napoli jó napot fog ki ezeket 5-0 ra leveri
  • Dean Winchester
    #31585
    olyan ágyús aki mindig szidja a csapatot :DDDDD
  • cypher
    #31584
    hallottam 2t,a többit nem is kommentelem.
    Te Ágyús vagy??!
  • cypher
    #31583
    aha...ma megint próbálja a tisztelt bíró úr legalább xre hozni a meccset,vagy nem tudom...se sárga,semmi néhány MU-s "belépésnél",lehet,megint egy lábtörés kell hozzá...remélem a második félidőben még 1et rúgunk,aztán helló.
    remélem.
  • grebber
    #31582
    Az egyik leggyengébb csapattól is kikaptunk BRAVÓ így nagy betűkkel. Hihetetlen hulladék ocsmány szarkupac ez nem csapat - fav hajrá MU azok legalább olyan emberekkel is képesek a csodára akikről életembe nem is halottam.
  • IXEMGabeo
    #31581
    az a Rennes kiutott egy Betist es eleg sok golt lottek nekik...nem lesz konnyu ellenfel
  • grebber
    #31580
    Rennes.. papíron a legjobb 8-ba vagyunk...
  • grebber
    #31579
    Legjobb 16-ban kb rajtunk kivül 4 erős brigád van..sajnos ezektől gyengébbtől is bármikor kikapnak így nem lehet most alapozni semmire. Pedig ez a 16 egy olyan mezőny aminél könnyebb soha nem lesz. Ezt most lazán nyerni kéne de mivel Arsenalról beszélünk..tuti egyből ki is esnek a vakok ellen.
  • 6unn3r
    #31578
    A győzelem ellenére ez megint egy gyászos performansz volt. Igazából mind a 3 gól beadásból született és a támadójátékunk ki is merült a szélről belőtt labdákban. Ami fura, hogy Auba csatárként rendszeresen ívelgetett szélről, csak nem tudom kinek. Iwobi még mindig egy vakfolt. Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy Emery mi a szart lát benne. Cselezget össze-vissza, próbálja ápolni Okocha hagyatékát, de valljuk be, hogy ostoba fickándozásnak tűnik az egész.
    Nagyon örültem Özilnek, bár megint elég enerváltan játszott és kedvtelenül játszott, azért így is megmutatkozott, hogy így is nagyobb klasszis valamennyi Arsenal játékostól. Mondjuk elég nehéz lehet ilyen herce hurca után pozitív attitűddel kilépni a pályára.
    Megmondom őszintén, hogy eleinte nagyon bizakodó voltam Emeryvel kapcsolatban és kora ősszel a csapat is egy nagyon pozitív, hajtós, motivált csapat benyomását keltette, még ha nem is mindig volt szép a játékuk. De mostanra a lelkesedésem továszállt. Emery makacs, földbe dugja a fejét és azt látom rajta, hogy igazából maga se tudja mihez kezdjen a játékosaival.
    Jelenleg semmi több nem vagyunk, mint egy erősebb középcsapat. Csodálnám, ha a döntő közelébe kerülnénk.
    De a vezetőségnek ezek szerint ez is elég, mert hosszú távon terveznek Emeryvel, az átigazolási büdzsét folyamatosan változtatják, hol van pénz, hol nincs. A legértékesebb játékosokat eltékozolják. Lacazette-en is úgy érzem, hogy nem élvezi a játékot, frusztrált, ideges. Nem lepődnék meg, ha elvágyódna.
  • IXEMGabeo
    #31577
    Inter meccsel jobban jartal volna, en veluk nyertem speciel
  • IXEMGabeo
    #31576
    BATE Boriszov...Videoton megse volt olyan rossz:))