31638

• cypher
    Csípik Emery-t a tagok,ez jó.Mint az x-meccses győzelmi széria is .Jó lenn ezt holnap megfejelni egy 'Lester'-ellen is. Laca,Özil gólt rúg. A többieket passzolom.
  • cypher
    Revideálom magam,de tévedésben vagy.
    Ismét leírom,talán most már fel is fogod,amit írok/írtam anno.
    "Attól,hogy valaki,aki szurkol a csapatnak,gyengének tartja vagy az összeállítást,vagy a mutatott játékot,az a valaki még szurkoló,nem feltétlenül "hulladék",ahogy említetted."
    Tudom,számodra(elnézést,hogy tegezlek,43 múltam januárban,talán nem gond) Én is egy "nem is szurkoló, legfeljebb egyszer, rémálmában annak képzelte magát..."-féle alak vagyok,de 20éves korom,ergo 23éve Arsenal-szurkolónak érzem magam,nyolcszor jártam (Hála az Égnek)élőben tétmeccsen(BL2x),és rangadókon,de ha adott játékot /tesze-fosza játékot-taktika-playák mind1/vagy összeállítást meglátok,tapasztalok,igenis leírom,hogy hulladékok.mert olyan teljesítményt nyújtanak.DE ettől még jó játékosok a legtöbben,csak ott,akkor hulladékok,esetleg 1-2tartósan...talán érted már,mennyire nem visszás ,amit reagáltam utoljára.
    Ha ez alapján sem...,akkor sajnálom,és tényleg ignore on innentől.Nem pökhendiség,egyszerűen sokadszorra lenne értelmetlen.
    Az utolsó rémálmom? MU-elleni 8-2 meccs utáni alvás.Na az xar volt,ja.
  • yamato41
    Pontosan azt teszed, mármint vitázol. De szíved joga. Csak éppen kettős mércét alkalmazol.
    Én meg azokat a "szurkolókat" rühellem, akik hulladéknak nevezik a csapatot. Nem a kritikával van bajom, hanem a szóhasználattal. Ha én valakit/valamit szeretek, azt nem ócsárlom alpárian.
    Na, akor a kritizáló "megmondójanikat" is rühelled, ugye? Van neeeem? Na már megint az a kettős mérce? Ejjj-ejjj...
  • cypher
    "Csak" rühellem a személyeskedést,meg a "megmondójanikat",ennyi.
    Attól,hogy valaki,aki szurkol a csapatnak,gyengének tartja vagy az összeállítást,vagy a mutatott játékot,az a valaki még szurkoló,nem feltétlenül "hulladék",ahogy említetted.
    Nem vitázom,mert anno többször is inkább elsiklottam a kommentjeid felett,eztán is ezt teszem,mindkettőnk örömére.
  • yamato41
    A szurkolók nem a csapat része? Vagy meglenne a csapat szurkolók nélkül?
    Szerintem aki a csapatot hulladéknak nevezi, az maga is hulladék szurkoló, illetve nem is szurkoló, legfeljebb egyszer, rémálmában annak képzelte magát...
    Egyébként a csapat hulladéknak nevezése meg idevaló, mi? Fura egy ízlésed van, hallod...
  • cypher
    Idővel meglesz.
    Az egészet újraépíteni nem éppen 3hónap lesz,az tuti.Meglátjuk.
  • cypher
    "a magukat szurkolónak képzelők hulladékok... "
    EZ nem éppen a csapatról szól,ám vélemény,ez tény.
    A degradálásod viszont nem való ide...
  • 6unn3r
    Szép gólokat lőttek a hétvégén. A védelem még mindig aggasztó, Cech pedig érthetetlen. Egyrészt hogyan romlott ekkorát a formája és milyen bakikat vét minden meccsen, másrészt, hogy Emery ezeket nem látja?
    Némi küzdőszellemet is vélek felfedezni és ez az, amit elsősorban ettől a csapattól várok. Alázatosabb játékot, jobb munkamorált, nagyobb teherbírást, férfimunkát.
  • yamato41
    Mi a baj? Vagy én nem mondhatom el a véleményem?
    Hiszen "ez egy fórum a csapatról,lehetnek vélemények,vagy nem erről szól??!"
  • cypher
    A maihoz: megint a "szokásos" kezdő,az első 2meccs alapján meg mindenki letámad ellenünk,egyenlőre be is jön nekik.
    Idő,az van.Kérdés,ha letelik,meddig jutunk a mutatott dolgainkkal...
  • cypher
    Te mi alapján személyeskedsz itt?
    Valaki bántott? Vagy? Nem értem,ez egy fórum a csapatról,lehetnek vélemények,vagy nem erről szól??!
  • yamato41
    De leginkább a magukat szurkolónak képzelők hulladékok...
  • cypher
    Védekezés(!!!)és helyzetkihasználás. Ameddig ez ilyesmi,addig az eredmény is hasonló lesz.
  • grebber
    Na eddig papírforma hogy Wenger nélkül is ugyanolyan hulladékok vagyunk.....Mondtam én hogy lehet itt egyszerre a világ top 10 legnagyobb sikereket elért vezére ez a csapat egy hulladék.
  • cypher
    Most komolyan,Emery mit akar ezzel a kezdővel újra,egy rangadón?
    Torreira pad,Laca,Ramsey pad...
    Mindezek ellenére COYG!!!
    Utoljára szerkesztette: cypher, 2018.08.18. 18:21:47
  • Balázs 17
    City és Pool más dimenzió, elég ha megnézzük, hogy minden poszton 3x olyan gyors emberek vannak

Nekem ebből a meccsből annyi jött le, hogy Bellerín továbbra se tud védekezni :D
  • 6unn3r
    Na, hát a segg új, a szar meg a régi.
    Bár messzemenő következtetéseket egy meccs alapján nem akarok leszűrni, de lesz itt munka bőven, mert tegnap az új irányból és a nyári felkészülésből sokat nem láttam.
  • Dean Winchester
    értem amit mondasz..:) A leicester kerete se volt erősebb a "nagyoknál" mégis sikerült egy bajnokságot megnyerni :D Szóval bármi lehet, de én se várok tőle semmit, egy jó kis 4.hely egyenlőre jó lesz,hogy jövőre induljunk a bl-ben aztán ha kapunk egy picivel többet az már hab a tortán. A többre alatt sem feltétlen serleget értek hanem csapat és egyéni játékban, hozzáállásban mérve
  • 6unn3r
    Az igazolásokkal vannak kétségeim, de Emery határozottsága tetszik. Nem tököl a vásárlással, 1 hónap alatt 5 játékost is vettünk. Az, hogy kiket...Lichsteiner inkább morál szempontjából lehet erősítés, Sokratis nem nagyon láttam játszani. Lenonak örülök, ahogy Torreiranak is. Ez a fiatal francia hajas gyerek is ismeretlen volt számomra, de a tudatosan posztra való igazolások, a határozott jövőkép és a gyors tárgyalások nekem eddig nagyon pozitívak. Amennyire lesokkolt Emery kinevezése, most annyira bizakodó vagyok. Félreértés ne essék, nem várok tőle PL győzelmet, szerintem ez a keret még így is gyengébb, mint egy City vagy MU. De ha le tud fektetni új alapokat, ver némi alázatot a játékosokba, illetve küzdőszellemet és jól össze tudja kovácsolni őket, akkor már elégedett leszek.
  • cypher
    dehogynem.
    jó lehet ez így. friss vér.
  • green6k
    Meglepően jók az eddigi igazolások. Senki nem örvendezik, meglep.
  • cypher
    "Jackieboy "menjen,ahová akar. Kissé vicces,amit leművelt az utóbbi 2évben,örülnék,mint Ágyús,ha Nekem ezt ajánlaná Emeri,ő menni akar.Sok sikert számára,remélem,bőven jól pótoljuk.
    Alakulunk.
    Utoljára szerkesztette: cypher, 2018.06.20. 16:03:55
  • 6unn3r
    Leno hivatalos, Jackieboy pedig bejelentette távozását a szerződéshosszabbítási ajánlat ellenére (amit egyébként elfogadott).
  • cypher
    persze,Cech mellé jön(ne)valaki,Én Ospina-t tartanám meg-HA jön vk.(roma rálépett a gázpedálra,h Allison menne,vinnék Leno-t...)
  • 6unn3r
    Úgy tűnik az alibi igazolások mellett érdemi erősítés is érkezik a keretbe.
    Még mielőtt bárki megkövezne, nem tartom rossz felfogásnak a keret "tapasztalattal" és vezéregyéniséggel való feltöltését - értem ezalatt inkább Lichsteinert -, mert valljuk be ennek az Arsenalnak az egyik legfőbb baja, hogy évek óta nincs vezére. Se a pályán, se azon kívül. Nincs egy Adams, nincs egy Vieira, Lehmann vagy akár más csapatok mintájára egy Keane, Ferdinand, Ramos habitusú játékos. Nem azt mondom, hogy egy vérengző vadállat kell, de igenis valakinek meg kell cibálnia a sokszor picsogó Özilt, a divatmániás Bellerint vagy éppen a bakira hajlamos Mustafit (bár lehet őt piacra dobjuk).
    Ebből a szempontból elfér itt a svájci, pláne ingyen, függetlenül a korától.
    A görögöt ugye csak júliusban jelentik be, de az ő esetében meg felmerül, hogy miért kellett ő, ha volt egy 3 milláért megvehető Evans. Ezt a ziccert ki kellett volna használnunk, pláne, hogy fél évig csámcsogott rajta a média.

Szóval ezek mellett olasz lapok szerint már csak az aláírás hiányzik Torreira leigazolásából. Az uruguayi középpályás szerződésében 25 millás kivásárlási záradék van meghatározva, de az Arsenal 30-at hajlandó fizetni, ha azt több részletben tehetik meg. Erre a Samp rá is bólintott és ha minden igaz most 10 millát utalunk majd nekik. Tovább erősíti a hírt, hogy a játékos már bekövette az Arsenalt az egyik közösségi profilján, továbbá le is nyilatkozta, hogy mindig is szeretett volna az Arsenalban játszani.
    Kapusposzton is erősödni látszik a keret. Szintén hónapok óta lehet hallani a pletykát, hogy érdeklődünk Bernd Leno iránt, akinek szintén egy 25 millás kivásárlási összeget állapítottak meg a kontraktusában. A játékos kifejezte távozási szándékát a Bayer felé és örömmel csatlakozna az Arsenalhoz. Egyes hírforrások szintén tényként közlik a klubváltást. Petr Cech időközben megkapta az 1-es mezszámot, Ospina távozása pedig mindig napirenden van az aktuális átigazolási ablakban, így valószínű, hogy a kolumbiai fogja elhagyni a klubot Leno érkezése esetén.
  • cypher
    most nyomtam le a 3. üveggel.
    Virsli a WHU-ba tart,követi is őket lelkesen a twitteren,tegnap óta.S'doria-s kp,Cazorla helyére(?), Leno van képben állítólag,meg a török védő(Soyuncu).Mahrez meg meg a Citybe. őt sajnálom,hogy nem itt kötött ki.
    az tuti,a védelemre(értjük is,miért...)rágyúr Emery.
    bízom a paliban,szerintem rosszat nem tesz velünk,friss vér!
  • Balázs 17
    Semmi pezsgőbontás most, hogy leigazoltuk a világ legjobb szélsővédőjét?
  • cypher
  • Dean Winchester
    te mindig fikázod a csapatot amúgy :D
    egyébként fa kupa és bajnokságon kívül lopélót se nyertek hát aztán a bl van, mi mást kéne még nyerni amúgy....
    én azért bízom a srácban,hogy most összekapják a csapatot és egy új fejezet elkezdődik, hátha...
  • grebber
    Anno az Arsenal tele volt world class playerekkel.... akkor se nyertek az FA kupánmeg bajnokságon kívül kívül lópélót sem....
    Akik idejönnek "sztárok" azokon 8már csak abból is ,hogy idejönnek) látszik ,hogy csak a pénz számít.... Egy messi vagy cr soha nem jönne ide mert ők sikerorientáltak ők mindig valamit el akarnak érni. Itt csak a világégést érhetnék el.
    De majd szezon végén jövök újból fikázni ,hogy ez a csóka se tett csadát
  • cypher
    Talán azért,ami miatt Wengernek is elege lett.Kis pénz,nagy elvárások,teljesítménykényszer,ha nem jön össze, "Te meg tartsd a hátad érte".
    Lassan csodálom a Főnököt,h az utolsó 6-7évet a padon töltötte,nem lépett le idő előtt...Kroenke&Gazidis a Championship-be is lerakhatja a csapatot,amennyiben ez a cél,de abban az esetben hazain-meccsenként 10-12ezer emberen nem kell majd csodálkozni...
    Eredmények=pénz.
  • grebber
    Ha ennyi éven át nem toltak pénz ebbe a fosba miért most kezdenék el? Ha az első 5-be végez a csávó már csoda lesz én mondom.
  • cypher
    Személy szerint bízom abban,hogy jót tesz a váltás a csapatnak,de Klopp,Pep,Mou alá tolták a pénzt rendesen,hogy 2év alatt ott legyenek,ahol,itt viszont félek Kroenke-éktől az igazolási keret miatt,illetve amiatt,kit hoznak-ki mehet.
    A csapat tudjuk,hol szorulhat(na)erősítésre...Meglátjuk,várom már az elő-meccseket is!
    Utoljára szerkesztette: cypher, 2018.05.26. 21:20:27
  • 6unn3r
    Hát nem tudom akarom-e magam kínlasztani majd ezzel a következő szezonban...de úgy néz ki Emery az új menedzser.
  • cypher
    most tényleg.ma ennyit tudnak,v ennyit akarnak??!
  • cypher
    Wilshere sztem marad,emelt bérrel,de hogy ki jön...a mai meccs megint egy emberfogó-kitámadó H'sfield,és megint nehezen megy ellenük.
  • 6unn3r
    Orstein szerint Simeone, Tuchel, Löw, Rodgers neveket ki lehet zárni a jelöltek listájából.
    A vezetőség még a VB előtt szeretne pontot tenni az ügy végére.
    Enrique valóban elsődleges célpont volt, viszont továbbra sem hajlandó engedni a fizetési és költségvetési igényeiből, így valószínűsíthető, hogy ő sem ül le a kispadra. Allegrinek viszont kilóg a lába a Juvétól, szezon végén ül le tárgyalni a lehetőségeiről a torinói vezetőkkel.

Mindeközben Wilshere is kapott egy újabb, emelt alapbéres szerződésajánlatot, ami remélhetőleg már jobban tetszik neki.
  • Balázs 17
    Én remélem nyáron tisztogatás lesz
    Védelem úgy ahogy van kuka, ennyire ratyi szélsővédők sehol nincsenek szerintem, hogy 3 méterről nem bírja beadni a labdát... egész meccsen szélt erőltették, de minek ha nincs aki beadja?
    Továbbra is gáz, hogy Lacának kell kiszolgálni a többieket... ez mind Wenger faszsága
    Iidóta és felesges szabálytalanságok mezőnyben
    Xhaka egy vicc, Wilshere játékán látszik, hogy nem tudnak megállapodni vele, Ramsey totál hullámzó, Özil meg egy szerencsétlenség, olyan szinten belassítja a játékot, hogy az már fáj. Ezek lehet mind Wenger taktikai dolgai és egy jobb edzővel szárnyalna Özil is
    Meg ez a játszuk ki kapuig, nem kell az átlövés...
  • 6unn3r
    Nincs itt miről beszélni. Úgy unom már a meccsek előtti nyilatkozatokat, amiket a játékosok tesznek. A hitegetés meg a majd most megmutatjuk. Aztán meg sorra jönnek a bocsi, mi sem így terveztük posztok. Unalmas. Ha csak fele annyira komolyan vennék azt, amit meccsek előtt írnak, akkor most vagy mi lennénk a döntőben vagy az Atletico, de vért izzadva. Jól mondod, ez egy mocskos nagy alibi foci volt. Wenger folyamatosan az egyensúlyról és a szenvedélyről beszél, a partvonal mellett sose látszik és a játékosaiban sem. Spiritusz nélkül nem lehet címeket nyerni. Érdemes volt nézni Simeone-t a lelátón mit művelt. Ramsey már a 20. percben sétált a pályán. Hát a faszom adjon neki szerződést magasabb fizuval. Egy elődöntőben. Szánalmas. És megint nem a vereség a szar, mert jó csapat az Atletico és ők voltak a favoritok. Itt megint a hogyanon van a hangsúly. Letolt nadrággal. Földig rombolni mindent és az alapoktól kezdeni. Robbent v Ribery-t megkérdezték, hogy miért van az, hogy Carloval olyan gyengén ment a foci, most meg meghalnak a pályán. Megmondta, hogy azért, mert Heynckes minden hibáért szétrúgja a seggüket.
    Nem azt mondom, hogy ne hibázzanak. Csak dögöljenek meg a pályán. A világ röhög most az Arsenalon. Faszt most....évek óta.
    Nem kell nekem Simeone vagy Conte. De egy agilis, határozott fellépésű, szenvedélyes edző kell, aki már a szünetben őgy küldi ki őket 1-0-ás hátránynál, hogy aki sétálni mer eltöröm a lábát. 85 percig lötyögtek. Az utolsó 5 percben kezdtek el nagyon a labda után rohanni. És ez Wenger hibája.
    A Bayern elleni első meccsen Ronaldo egy helyben ácsorgott 5 perccel a vége előtt. Még Hajdú B. Pista is beszélt róla. Bayernnél volt a labda. Zidane odaordított CR-nek, hogy mi a faszt ácsorogsz? Ronaldo utána lenyomott egy sprintet, szerelte a Bayern játékost, majd utána Ribery-t is bezavarta, hogy a francia kipasszolta a labdát bedobásra. És mindezt Cristiano Ronaldo, akinek kurvára semmit nem kell már bizonyítania. Meg ha neki úgy van kedve leül a kezdőkörbe és szotyizik egész meccsen. De Zidane odaszólt és rögtön megértette.

Utoljára szerkesztette: 6unn3r, 2018.05.04. 15:09:46
  • cypher

Miki,Chambers tetszett,a többiek meg....Bellerin is mehet(ne) jó pénzért ...:/