31696













  • grebber
    #31575
    Ez igen...és barom balfasz meg meg akartam dobbantani 20kval az arsenal hogy jön egy laza 10k vissza... Áldom a lelkem hogy nem mentem be a lottózoba. Jézus ereje legalja de komolyan..
  • Balázs 17
    #31574
    Gyenge szar csapat. Biztam egy jó kis 5 gólos sikerben, de megint bizonyítottak
    A legrosszabb csapat ellen se sikerül lehozni kapott gól nélkül vicc
  • Balázs 17
    #31573
    ötlettelen sablon játék, szélen 4emberünk egy helyen zavarja egymást, megint egy nulla united vert meg
  • grebber
    #31572
    Ezek max a fifában fognak valamit nyerni
  • Balázs 17
    #31571
    Siralmas
  • IXEMGabeo
    #31570
    azt mai napig nem ertem a multkor, hogy kaptak ki a West Hamtol, amikor mindenki jatszott kb...majdnem kepes voltam fogadni rajuk, de ereztem, hogy aznap nem nyernek...ugyanakkor a Chelsea ellen rogton azt gondoltam max X-re jok...

    kiszamithatatlan csapat evek ota
  • grebber
    #31569
    A Herta is szokott x-elni vagy nyerni a nagyok ellen azt a kiesők ellen kikap...semmit nem jelent az a baj..
  • IXEMGabeo
    #31568
    ehhez kepest most elkaptak a Chelsea-t 2-0-ra
  • grebber
    #31567
    Szánalom...Még a végén a Watford is megelőzi a csapatot. Még hogy Wenger volt a gáz már...
  • grebber
    #31566
    Évek óta ezt hallom jövőre jöhet... tudod mi fog jönni? Ugyan az ami évek óta van a jüó csapatok szarra vernek minket azt a kis csapatok ellen jöhetnek a mák győzelmek meg a moslék x-ek a kiesők ellen.. Ez ma az Arsenal..Ezeknek a vakoknak a 49 meccses veretlen arsenal rámolna egy laza 8-at... Hányok..De ez van sajnos csak éghet a fejünk hogy ezeknek a suttyóknak szurkolunk mert ezt választottuk.
  • Balázs 17
    #31565
    siralmas, ez a védelem 3. osztályba lenne elég
  • cypher
    #31564
    Jövőre jöhet(!)változás,ergo nem azt mondom,jön is....de megfelelő embereket nézünk,megfelelő helyerkre
  • cypher
    #31563
    Azt sem tudjuk,hogy ez a Firmino merre jár...Szeretnénk(?)egy x-et,de ez így inkább egy 4-1eddig...
    Utoljára szerkesztette: cypher, 2018.12.29. 18:56:02
  • grebber
    #31562
    Tipikus *************************************************************************************************************************** az ,ezer ponttal mehetnénk a nagy rivális előtt de nem ezek a féllábuakkal is xelnek állandóan meg a vakoktól kikapnak.. Semmi nem változott Wenger távozása ota egy deka se.. Ezt lazán tudná hozni ezzel a fossal bármelyik megye 3-as magyar edző is..okádék... Soha nem fognak nyerni semmit ezek a nyomorultak.
  • Balázs 17
    #31561
    Spurs-t mióta megvertük megállíthatatlanok... =)
    MU is "hirtelen" elkezdett játszani, Pool meg ha nem balfaszkodja el, simán bajnok, nem is szeretném látni a Pool-Arsenalt ezek után

    Az idei arsenalban én nem érzem a stablitást, hiába volt egy jónak mondható sorozat, aki látta a meccseket az tudja, hogy fele rohadt nagy szerencse
    Amíg nem lesz egy stabil védelmünk nem is érdemes várni semmit, szerintem a 6. hely reális lesz ebben a szezonban, aztán ha tudunk igazolni akkor talán jövőre, de akkor is jön majd a szokásos sérülés hullám, aztán ennyi... nem tudom, miért ilyen szerencsétlen ez a csapat, hogy ennyi sérülés van évek óta
  • cypher
    #31560
    Boldogot,Ágyúsok!
    COYG!(Miki out,kb6-8hét...)
  • cypher
    #31559
  • cypher
    #31558
    Csípik Emery-t a tagok,ez jó.Mint az x-meccses győzelmi széria is .Jó lenn ezt holnap megfejelni egy 'Lester'-ellen is. Laca,Özil gólt rúg. A többieket passzolom.
  • cypher
    #31557
    Revideálom magam,de tévedésben vagy.
    Ismét leírom,talán most már fel is fogod,amit írok/írtam anno.
    "Attól,hogy valaki,aki szurkol a csapatnak,gyengének tartja vagy az összeállítást,vagy a mutatott játékot,az a valaki még szurkoló,nem feltétlenül "hulladék",ahogy említetted."
    Tudom,számodra(elnézést,hogy tegezlek,43 múltam januárban,talán nem gond) Én is egy "nem is szurkoló, legfeljebb egyszer, rémálmában annak képzelte magát..."-féle alak vagyok,de 20éves korom,ergo 23éve Arsenal-szurkolónak érzem magam,nyolcszor jártam (Hála az Égnek)élőben tétmeccsen(BL2x),és rangadókon,de ha adott játékot /tesze-fosza játékot-taktika-playák mind1/vagy összeállítást meglátok,tapasztalok,igenis leírom,hogy hulladékok.mert olyan teljesítményt nyújtanak.DE ettől még jó játékosok a legtöbben,csak ott,akkor hulladékok,esetleg 1-2tartósan...talán érted már,mennyire nem visszás ,amit reagáltam utoljára.
    Ha ez alapján sem...,akkor sajnálom,és tényleg ignore on innentől.Nem pökhendiség,egyszerűen sokadszorra lenne értelmetlen.
    Az utolsó rémálmom? MU-elleni 8-2 meccs utáni alvás.Na az xar volt,ja.
  • yamato41
    #31556
    Pontosan azt teszed, mármint vitázol. De szíved joga. Csak éppen kettős mércét alkalmazol.
    Én meg azokat a "szurkolókat" rühellem, akik hulladéknak nevezik a csapatot. Nem a kritikával van bajom, hanem a szóhasználattal. Ha én valakit/valamit szeretek, azt nem ócsárlom alpárian.
    Na, akor a kritizáló "megmondójanikat" is rühelled, ugye? Van neeeem? Na már megint az a kettős mérce? Ejjj-ejjj...
  • cypher
    #31555
    "Csak" rühellem a személyeskedést,meg a "megmondójanikat",ennyi.
    Attól,hogy valaki,aki szurkol a csapatnak,gyengének tartja vagy az összeállítást,vagy a mutatott játékot,az a valaki még szurkoló,nem feltétlenül "hulladék",ahogy említetted.
    Nem vitázom,mert anno többször is inkább elsiklottam a kommentjeid felett,eztán is ezt teszem,mindkettőnk örömére.
  • yamato41
    #31554
    A szurkolók nem a csapat része? Vagy meglenne a csapat szurkolók nélkül?
    Szerintem aki a csapatot hulladéknak nevezi, az maga is hulladék szurkoló, illetve nem is szurkoló, legfeljebb egyszer, rémálmában annak képzelte magát...
    Egyébként a csapat hulladéknak nevezése meg idevaló, mi? Fura egy ízlésed van, hallod...
  • cypher
    #31553
    Idővel meglesz.
    Az egészet újraépíteni nem éppen 3hónap lesz,az tuti.Meglátjuk.
  • cypher
    #31552
    "a magukat szurkolónak képzelők hulladékok... "
    EZ nem éppen a csapatról szól,ám vélemény,ez tény.
    A degradálásod viszont nem való ide...
  • 6unn3r
    #31551
    Szép gólokat lőttek a hétvégén. A védelem még mindig aggasztó, Cech pedig érthetetlen. Egyrészt hogyan romlott ekkorát a formája és milyen bakikat vét minden meccsen, másrészt, hogy Emery ezeket nem látja?
    Némi küzdőszellemet is vélek felfedezni és ez az, amit elsősorban ettől a csapattól várok. Alázatosabb játékot, jobb munkamorált, nagyobb teherbírást, férfimunkát.
  • yamato41
    #31550
    Mi a baj? Vagy én nem mondhatom el a véleményem?
    Hiszen "ez egy fórum a csapatról,lehetnek vélemények,vagy nem erről szól??!"
  • cypher
    #31549
    A maihoz: megint a "szokásos" kezdő,az első 2meccs alapján meg mindenki letámad ellenünk,egyenlőre be is jön nekik.
    Idő,az van.Kérdés,ha letelik,meddig jutunk a mutatott dolgainkkal...
  • cypher
    #31548
    Te mi alapján személyeskedsz itt?
    Valaki bántott? Vagy? Nem értem,ez egy fórum a csapatról,lehetnek vélemények,vagy nem erről szól??!
  • yamato41
    #31547
    De leginkább a magukat szurkolónak képzelők hulladékok...
  • cypher
    #31546
    Védekezés(!!!)és helyzetkihasználás. Ameddig ez ilyesmi,addig az eredmény is hasonló lesz.
  • grebber
    #31545
    Na eddig papírforma hogy Wenger nélkül is ugyanolyan hulladékok vagyunk.....Mondtam én hogy lehet itt egyszerre a világ top 10 legnagyobb sikereket elért vezére ez a csapat egy hulladék.
  • cypher
    #31544
    Most komolyan,Emery mit akar ezzel a kezdővel újra,egy rangadón?
    Torreira pad,Laca,Ramsey pad...
    Mindezek ellenére COYG!!!
    Utoljára szerkesztette: cypher, 2018.08.18. 18:21:47
  • Balázs 17
    #31543
    City és Pool más dimenzió, elég ha megnézzük, hogy minden poszton 3x olyan gyors emberek vannak

    Nekem ebből a meccsből annyi jött le, hogy Bellerín továbbra se tud védekezni :D
  • 6unn3r
    #31542
    Na, hát a segg új, a szar meg a régi.
    Bár messzemenő következtetéseket egy meccs alapján nem akarok leszűrni, de lesz itt munka bőven, mert tegnap az új irányból és a nyári felkészülésből sokat nem láttam.
  • Dean Winchester
    #31541
    értem amit mondasz..:) A leicester kerete se volt erősebb a "nagyoknál" mégis sikerült egy bajnokságot megnyerni :D Szóval bármi lehet, de én se várok tőle semmit, egy jó kis 4.hely egyenlőre jó lesz,hogy jövőre induljunk a bl-ben aztán ha kapunk egy picivel többet az már hab a tortán. A többre alatt sem feltétlen serleget értek hanem csapat és egyéni játékban, hozzáállásban mérve
  • 6unn3r
    #31540
    Az igazolásokkal vannak kétségeim, de Emery határozottsága tetszik. Nem tököl a vásárlással, 1 hónap alatt 5 játékost is vettünk. Az, hogy kiket...Lichsteiner inkább morál szempontjából lehet erősítés, Sokratis nem nagyon láttam játszani. Lenonak örülök, ahogy Torreiranak is. Ez a fiatal francia hajas gyerek is ismeretlen volt számomra, de a tudatosan posztra való igazolások, a határozott jövőkép és a gyors tárgyalások nekem eddig nagyon pozitívak. Amennyire lesokkolt Emery kinevezése, most annyira bizakodó vagyok. Félreértés ne essék, nem várok tőle PL győzelmet, szerintem ez a keret még így is gyengébb, mint egy City vagy MU. De ha le tud fektetni új alapokat, ver némi alázatot a játékosokba, illetve küzdőszellemet és jól össze tudja kovácsolni őket, akkor már elégedett leszek.
  • cypher
    #31539
    dehogynem.
    jó lehet ez így. friss vér.
  • green6k
    #31538
    Meglepően jók az eddigi igazolások. Senki nem örvendezik, meglep.
  • cypher
    #31537
    "Jackieboy "menjen,ahová akar. Kissé vicces,amit leművelt az utóbbi 2évben,örülnék,mint Ágyús,ha Nekem ezt ajánlaná Emeri,ő menni akar.Sok sikert számára,remélem,bőven jól pótoljuk.
    Alakulunk.
    Utoljára szerkesztette: cypher, 2018.06.20. 16:03:55
  • 6unn3r
    #31536
    Leno hivatalos, Jackieboy pedig bejelentette távozását a szerződéshosszabbítási ajánlat ellenére (amit egyébként elfogadott).