31696













  • cypher
    #31655
    Nem tudom,féreg,vagy vámpír-e,de hogy ehhez a csapathoz hozzá se lök taktikailag,azt már a játékosok is sugallják.(Pepe videón "tanulja",mit kell(ene) tennie,vagy anno Özil megjegyzése a cseréjénél a "taktikáról")
    Változás kell,ez egyértelmű.Sokkal több van ebben a csapatban,ha most hagyják ezt,hagyhatjuk is a szezont.
    Megint.
  • Balázs 17
    #31654
    mehet mind2 nyugodtan (jelenleg)
    Torreira nagyon jól kezdett amikor idejött, de ez a liga nem az ő világa vagy Emery jelenlegi fantáziátlan szarjába nem illik bele pedig én csípem
    Torreira-Guendouzi-Özil középpálya és ezt várom már régóta, hogy hosszú távon ez a hármas játszon, de ne 3védős baromsággal és persze Emery nélkül, mert ez egy féreg vámpír :)
  • cypher
    #31653
    ...azon meg bevisítok,HA Xhaka&Torreira is a AcMilan-ban köt ki,aztán "összeállnak,mint a ge.is alsó..."az ottani légkörben.
  • cypher
    #31652
    Én már tényleg nem tudom...HA tényleg kiállnak mögötte,akkor heti 50-200ezer english valutáért valójában csak ellébecolnak a (lassan)valamikor volt topcsapat mezében.
  • Balázs 17
    #31651
    #EmeryOut
  • cypher
    #31650
    Nem igazán értem,mi is történik csapatunk háza táján.Tegnap olvasom egy angol lapban,hogy Emery "az Auba,Guendou&Saka által nyújtott jó teljesítmény miatt élvezi továbbra is a vezetőség bizalmát". Ez már magában nonszensz számomra.
    Erre ma lehozza egy másik(nem éppen Sun-szintű)lap,hogy "Tierney és az egész csapat Emery mögött áll,teljes mellszélességgel,bíznak a munkájában".
    Mi lehet az a jó cucc,amit London vörös felében tolnak,de komolyan??!
    Utoljára szerkesztette: cypher, 2019.11.07. 17:29:44
  • cypher
    #31649
    Talán neki lenne taktikája is,és a cseréi is érthetőek lennének.
  • Balázs 17
    #31648
    meccs pozitívuma Tierney volt. Én most láttam elsőneknjátszani, de ez egy állat védő lesz.
    Emery megint elbaszta a balfasz cseréivel... Nem értem Lacat miért hozza le állandóan, amikor ő csinál mindent. Auba lehet lövi a gólokat (találja őket), de semmire nem jó. Második félidőben szerintem labdába se ért nagyon :D
    Özil kellemes meglepetés volt. Pool ellen is és most is renek volt. El kéne a csapatnak egy jó Özil. Nekem kifejezetten tetszett most ez a középpálya. Emery ettől függetlenül eltakarodhatna innen. Ljunberget szivesebben látnám managerként
  • cypher
    #31647
    Szánalmas.
  • Balázs 17
    #31646
    #EmeryOut
  • cypher
    #31645
    "itt ezzel a kerettel senki de még párba se tudna mit kezdeni"-ezzel azért szerintem sokan nem értünk egyet.
    a keret(majdnem) rendben,rotálni kellene a megfelelő emberekkel,posztokra,nem állandóan a nyögve-nyelős,unalomig ismert "taktika-felállás" kellene,mint amit Unai művel.
    Laca tegnap milyen formán kívül volt,szinte sajnáltam. Özil sehol(nem is hajlandó nyilatkozni róla a "Mester"),taktika nulla,stb.
  • grebber
    #31644
    Ez mondtam már ezerszer. Akármennyire is "szar" volt Wenger keze alatt a csapat itt ezzel a kerettel senki de még párba se tudna ezekkel mit kezdeni.

    Az Arsenal a focivilág legalja csapata és ha görbés diagram kéne nincs az a görbe ami elemezné mennyire hullámzó a teljesítmény. Egyszer úgy játszanak hogy kezembe a bré és huzogatom mert öröm nézni mi zajlik máskor meg az ember savba mártja a fejét hogy ne is lássa ezt a szart. Pedig a keret mindig ugyanaz. Szánalom.
  • cypher
    #31643
    Nem tudom,korai-e tőlük,de a Wengerrel való összehasonlítások alapján,és a keret minőségét elnézve...
  • cypher
    #31642
    Ennyi.
  • Balázs 17
    #31641
    semmi hajtás, 90percen át alibi passzok, percekig hátul passzoglatás stb.
    gyenge ötlettelen szar megin. arsenala z egyetlen aki nem tud beállt csapat ellen csinálni semmit és ez így volt már Wenger vezetése alatt is
    egy vicc
  • cypher
    #31640
    ...így meg főleg,hogy (megint)12ellen megy a játék.Unom már m.dean-t.
  • cypher
    #31639
    Ma megint lehet(ne) kapaszkodni dobogó-ügyben,erre "beszari" kezdő,a szokásos hibákkal.Emery egy vértelen "fakk".
    Remélem,hogy rám cáfolnak a játékosok...:/
    (Leno-Kola(?)-Luiz-Sokratis-Chambers-Guendou-Xaka(?)-Saka-Willock-Pepe--Auba)
  • grebber
    #31638
    Mi még gyengébbek vagyunk. Főlényes MU siker lesz
  • Forrest Gump
    #31637
    El kell kapni a MU-t, nagyon gyengék most, csatáruk sincs.
  • cypher
    #31636
    holnapra ki-mit vár el a csapattól,a meccstől?
  • cypher
    #31635
    42perc ultraszar foci után azért azt megkérdem,a bíró unokahúga tippmixel-e,vagy szimplán rühelli az Arsenal-t ez f@sz??!
  • cypher
    #31634
    a City brutális első félidőt produkált,de a Watford hazain senkinek sem lesz egyszerű,az tuti. Nem védem őket,sőt,de HA ma nem lesz meg a sima 3pont a Villa ellen,tényleg elgondolkozhatunk,mit is akar Emery a csapattal -valósan- elérni...
  • grebber
    #31633
    És ezt a Watfordot nem tudtuk elverni... Mi lesz a City ellen szerintem bőven mehet majd a Cityre minden pénzem 0-3ról is
  • Balázs 17
    #31632
    ez a védelem istenem
  • grebber
    #31631
    5 meccs 8 pont a kiesőt nem tudjuk elverni.. csak a szokásos
  • Balázs 17
    #31630
    emeryout!!!!!
  • cypher
    #31629
    Nem tudom,kié,de a 3.- Pool-gól egy szégyen. Elmehet az összes a 3,14-ba.
    Utoljára szerkesztette: cypher, 2019.08.24. 20:01:33
  • cypher
    #31628
    Nézve a dinamo meccsét,remélem Ndidi elleünk is kezdő lesz...
  • cypher
    #31627
    Jövő hétre kell(ene)Torreira is,illetve Mane ellen egy nem igazán statikus védelem...Elől ellesznek az Laca-Auba-Pepe-hármassal,irányítani meg Ceballos,ha gyenge a Pool ellen,félidőben Özil(?).
    Egy x jó lenne,a 3pont meg álom-egyenlőre.
    Go Gunners!
  • Dean Winchester
    #31626
    akkor jövőhéten mindent tolj a poolra pls :DDDD
  • cypher
    #31625
    Ceballos jó lesz,Pepe is "megérkezik" lassan,szóval hurrá-optimizmus On.
    2Meccs,3pötty,10éve nem volt ilyen kezdés.
    Hagyjuk,ki-mennyire velős a PL-ben,ez a PL...
  • grebber
    #31624
    Hogy az Arsenal nyerjen ugyanmár... Nem segítek nekik segítsenek maguknak.

    Tegnap elég volt ,hogy a rohadt Barcának is én kurtám el a nyitányát

    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.08.17. 10:33:59
  • Forrest Gump
    #31623
    Te hatalmas Arsenal fanboy, tegyél már egy kis pénzt a Burnley-ra, hadd röhögjek egy kicsit félnégy körül.
  • cypher
    #31622
    Nyögve-nyerős.
  • cypher
    #31621
    25perc után-a kezdőt tekintve-nyögve nyerős(?)...
  • Forrest Gump
    #31620
    38 meccsből tízet veszített el a múlt szezonban. Ha mindig vereségre fogadtál, hogy termelt pénzt neked te faszkalap? 28X beszoptad gyökér.
    Utoljára szerkesztette: Forrest Gump, 2019.08.09. 14:35:30
  • grebber
    #31619
    4.70 az első meccs Newcastle-re ennyiét ajándék. Remélem a tavalyi arsenal lesz idén is és akkor termelik majd a zsetont
  • cypher
    #31618
    Iwo meg ment az Everton-ba....:/
    Eddig azt mondhatom,szépen intéztük ezt az átigazolási ablakot,kiváncsi leszek,mire megyünk az új emberekkel.
  • 6unn3r
    #31617
    Végre lezárult ez a kurva Tierney ügy. 25 milla és ma orvosin vesz részt. Bár sérült és előreláthatólag 2 hétig még nem számíthat rá Emery.
    Illetve Upamecano és Rugani helyett végül David Luiz lett a befutó 8 milláért.
  • cypher
    #31616
    Holnap folytatódik a megbeszélés Sanllehi-vel az élen a Barszával, Coutinho kölcsönvételi ügyében.Durva...
    Tierney még 2hónapig off-os,nem tudom,így megyünk-e még érte,nem hiszem,hogy ne lenne más erősítést jelentő bal bekk a piacon-vagy addig "kihúzzuk" Kola-val...??!