31696













  • grebber
    #31214
    Készülnek a fiúk a Bayern elleni alázásra hozzászoktatják maguk a szopáshoz

    És akkor még az arsenalos Facebook oldalon kikérték maguknak ugyan miért ne lennénk benne az első 3-ba kik lesznek előttünk....igaz is volt a felvetés mert lehet a 4. hely se lesz meg.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2017.01.03. 21:46:34
  • Balázs 17
    #31213
    na mi van yama?:)
  • cypher
    #31212
    lassan háromnak,de megvárom a nyafogókat,nehogy megint én legyek a túl okos...
  • 6unn3r
    #31211
    Azért Sterling lövéséből oda kapusnak nem illik gólt kapni. Én már szezon kezdete óta mondom, hogy Monrealt elveszítettük. Egyszerűen nem képes védekezni. Impotens módon gyakorlatilag végigkíséri a támadókat a saját szélén. A csapat leggyengébb pontja a spanyol.
    Ez a két vereség (ráadásul mindkettőt előnyből bukjuk el), hatalmas érvágás. A riválisaink nyerni tudtak, a Chelsea már 9 pontra meglógott. De kapaszkodik a Spurs is, fejemet rá, hogy ma a Pool is behúzza. A Murinnyó gárda is kezdő összekapni magát. Nagyon nagy vesztesei voltunk az elmúlt két fordulónak.
  • grebber
    #31210
    Bayern ellen ezek után 0-3-as hendi is kevés lesz. Lehet meglesz az új rekord a licseszter után.
  • Chris Lowe
    #31209
    Mindkét city gól lesgól volt, mondjuk ettől függetlenül jatszhattunk volna jobban, özil megint nulla volt.
  • cypher
    #31208
    egyébként némi csúszással,de megint a helyünkre kerültünk.
    komolyan,20éve nézem őket,de most már....kínkeserv.(ne nézd őket-hagyjál már...)
  • cypher
    #31207
    az egyetlen jó volt,ami elment ajándékokra,visszajött.
    ezek meg...most komolyan,2-1--nél kp-s csere egy támadó(Pérez,pl...) helyett....jó a 4.hely is,zsinórban xx-or,grat.
  • Rudee
    #31206
    Remélem fogadtál rá, hogy legyen valami jó is a meccsben.
  • cypher
    #31205
    top4(talán)meglesz,ne izgulj.
    a lényegi meg lelép,(mer'majd a kur*a pénz...)de veszünk helyette 2,5milliós örök ígéretet,kettőt.
    ez van.
  • Balázs 17
    #31204
    ennyit er a csapat, mi ez a siralmas masodik felido
    20%-os passz pontossag, osszefosott gatyak pff

    sebaj az a lenyeg, hogy ilyen ludogorets felek ellen villogunk
  • cypher
    #31203
    egy megvan-nekünk.
  • cypher
    #31202
    Megint 1rangadó,minimális "variálással".
    Tipp: 2-1 a City-nek.
  • Rudee
    #31201
    Nem bunda, egyszerűen szar a rendszer. És innen már csak rosszabb lesz, ha fixen 4 csapatot indíthat a csoportkörben a 4 nagy liga.
  • Kaplan
    #31200
    Kívánom, hogy felrakd rá a vagyonod és nyerj!
  • grebber
    #31199
    Jó a csapat. Legalább Bayern ellen 0-2-es hendivel lehet tolni a Münchent.
  • grebber
    #31198
    Ide a teljes Barcelona jöhetne 1az1-be az se segítene ilyen vezetés mellett.
  • 6unn3r
    #31197
    Januárban úgyis jön majd Draxler. :D:D:D
  • Balázs 17
    #31196
    továbbra is tartom, hogy Ox nem való az arsenalba
    egy értelmes szélsőnk sincs, jah, de van, csak ő most csatár..
  • Balázs 17
    #31195
    minden évben ezt mondjuk, aztán bekakilunk és labda se lesz majd nálunk

    akkora bunda ez a sorsolás, hogy nem igaz, 300%-ra biztos voltam, hogy a Bayernt kapjuk, most h második lett a csoportban...
  • 6unn3r
    #31194
    Szerintem a mostani Bayern gyengébb, mint az előző éveké. Lewa egy állat, életveszély minden tekintetben, de korántsem olyan acélosak. Abszolút lehet keresnivalónk a párharcban, ha legalább ezt a szintet hozzuk teljesítményben. Plusz pont, hogy nem otthon kezdünk.
  • grebber
    #31193
    Nem baj , legalább a bronzéremért tudnak majd hajtani a bajnokságba.
  • Chris Lowe
    #31192
    Uff ez a bl idén is necces lesz.....
  • yamato41
    #31191
    +1
  • yamato41
    #31190
    Ezt a topikot azok a faszfejek tették tönkre, akik folyamatosan a csapatot, a játékosokat és a szakvezetést bántották. Sajnálom, hogy ez lett belőle. Én csak védelmembe vettem a nem jogos támadások ellen. No nem mintha szükségük lett volna védelemre néhány magát szurkolónak képzelő tróger senkiházi borgőzös okádásai ellen. Egyikük szerint még most is szar a csapat. Lelke rajta, csak az ilyen ne ossza már a tutit, nekem meg legyen szabad némileg kajánkodni ezeken. A szememben az nem lehet Arsenal-szurkoló,, aki szurkolás helyett állandóan bántja a csapatot. Számtalan tényt állítottam, senki nem cáfolta megy egyiket sem. Értelmes vitára egyikük sem volt hajlandó. Olvass vissza nyugodtan. Én próbálkoztam, de ezek csak köpködni tudnak.
  • pLau
    #31189
    Lehet álmodozni és irreális elvárásokat támasztani a csapattal szemben, de szerintem jelenleg jól játszunk és elég jól állunk bajnokságban és BL-ben is. Örüljünk ennek ami van és szurkoljunk a csapatnak.
  • grebber
    #31188
    "Miafasz?" Az ok egyszerű szar a csapat és ez megosztja a népet
  • 6unn3r
    #31187
    Engem nem az érdekel, hogy neki Wenger a jóisten, neked meg nem. Lehet itt értelmesen, személyeskedés és cinizmus nélkül is kibeszélni a csapat dolgait. Sose lesz olyan a csapat, hogy az mindenki vágyait kielégítse. De ami pár hónapja ebben a topicban folyik az egyszerűen szánalmas és gyerekes. Arsenal drukkerek egymást köpködik. Miafasz?!
  • grebber
    #31186
    Hagyd rá. Legalább látja a világ ,hogy ilyen "csöves" szurkolok is vannak akiknek elég ez a nagy évek óta tartó totális sikertelenség. Ha neki ez örömöt okoz hogy soha nem nyer a csapata semmit egészségére.
  • 6unn3r
    #31185
    Hallod, fejezd már be Te is! Ugyanolyan hülyegyerek módjára viselkedsz, mint akiknek szánod ezeket a szánalmas kommenteket. Komolyan néha meg kell néznem, hogy ez Arsenal topic vagy valami vegyes angol bajnokis zúzda.
  • Balázs 17
    #31184
    feltűnt, hogy evek óta vagy jó őszünk van, vagy jó tavaszunk?
    majd áprilisában meglátjuk :D
  • yamato41
    #31183
    Wenger OUT!
    Wenger OUT!
    Wenger OUT!
  • yamato41
    #31182
    Ismét alaposat érveltél. Gratulálok szellemi magaslataidhoz...
  • grebber
    #31181
    Pont ez az ,hogy nem én mutatom fel hanem a szarzenál.
  • yamato41
    #31180
    Most már tényleg megvilágosodtam. Ilyen alapos érvelésnek egyszerűen nem tudok ellenállni. Egyszerűen elsodornak az érvek, következtetések, adatok hullámai. Vajon mennyit kellett gondolkodni mindehhez? Minden esetre komoly szellemi teljesítményt mutatsz fel...
  • grebber
    #31179
    Eddigi ezer év alátámasztja amit írtam. Amint jön egy nagy csapat már game over.
  • yamato41
    #31178
    Te vagy az, aki nem is néz meccset, oszt' úgy osztja az észt? Jó, akkor igazad van... Te, van egy rossz tévém, nem gyógyítanád meg kézrátéttel? Vagy az agyhullámaiddal akár a globális felmelegedést is visszaszoríthatnád.
  • báttyó02
    #31177
    :DD
  • grebber
    #31176
    Vakok elleni győzelem volt. A BL csapatok majd csak most fognak jönni ami = azonnali kieséssel szóval ja Wenger takaroggy.
  • yamato41
    #31175
    Mi volt már ez tegnap? WENGER OUT!!!