31696













  • pLau
    #31295
    Nekünk lényegtelen szerintem :D Nem ide fog igazolni, de ezt a fél Monacot el lehetne hozni.
  • cypher
    #31294
    Mbappe meg most emeli az árát +10millióval.
  • cypher
    #31293
    evidens.
    most olvasom,a Pool a 35m fontra "taksált" Ox-ot vinné,persze olcsóbban.(25,mer' jövőre lejár neki...)
    kérdezem: "mit szívtak ezek Liverpool-ban?"
    ugye,rémlik a Suarez-ügy.?.?.vicces Pool-ka.
    (eladnák :"Jack Wilshere,(WHU) Mesut Ozil,(Fenerb.) Alex Oxlade-Chamberlain,(L'Pool) Olivier Giroud,(OM) David Ospina(Fenerb) and Lucas Perez(PSG!!! is vinné pl...) as players who Arsenal may cash-in on."
    ((meg sem említik,hogy az OM 70milliót adna a Kos&Giroud-kombóért. komolyan.))
    ebből lenne a 200milka össz., ezt tolnák el 5pléjerre.
    nem,Nemár nem fér bele,hagyjátok...:D


    Utoljára szerkesztette: cypher, 2017.04.12. 19:06:27
  • pLau
    #31292
    Sok játékos van akit el lehetne és el is kellene adni. Az új edző pedig építse fel a csapatot magának. Aki kicsit is menni akar azt el kell engedni, mindegy, hogy Özil vagy Sanchez. Jövőre pont ezért nem is várok semmit még talán a BL indulást sem.
  • cypher
    #31291
    ...ja,Kroenke meg lehet,hogy kiszáll az egészből,bő 300millió font haszonnal,amiből az új L.A. RAMS-istállót húzná fel aranyom...
  • cypher
    #31290
    állítólag 5név(Celtic-ből 2is...),és 200millió font(nagy része eladásokból jönne) a terv a nyárra-Wenger nélkül,mert visszavonta a vezetőség a hétfői produktum után az új,2éves szerződési ajánlatot...
    legyen vége ennek a szezonnak,a sok herce-hurcának,aztán....lesz,ami..:D
  • pLau
    #31289
    Azt hittem ettől az évtől a védelmünk lesz a legerősebb, de sajnos tévedtem. Mustafi-t én ki is hagynám. Nagyon sokat hibázik az utóbbi időben. Holding meg még esélyt sem kap... Bellerin meg egyre gyengébb még a végén azt se bánom, ha elviszi nyáron a Barcelona.
  • cypher
    #31288
    simán.
    olvastam,a WHU-elleni meccs után ment a fogadkozás, hogy "most aztán összekapjuk magunkat a top4-re".
    nem kell,hagyjuk. sőt.
    ELÉG VOLT!!!
  • grebber
    #31287
    Jézus .... Szánalom sőt az alatt.
  • cypher
    #31286
    na. a mai előtt le a kalappal.középpálya megfogva,volt taktika,és jó felállás-váltások. ez eddig????!
    elfelejtette Wenger,melyik meghajtón vannak a "Professzor"-jelzőt kiérdemlő "húzásai"?
    Özil gólja nagy plusz lehet,ilyenkor...!
  • cypher
    #31285
    ja,lassan visszajön az összes a 2003/2004-es szezonból, "tanácsadónak".igazoljuk le őket.:)
  • 6unn3r
    #31284
    Na tehát...nagyon csiripelik, hogy a vén troll marad, csak nem tudni, hogy 1 vagy 2 éves szerződést ír alá és kap maga mellé egy brand new sportigazgatót, aki majd az átigazolásokért felel. Repked itt Henry, Pires, Vieira és Ljunberg neve is...
  • cypher
    #31283
    meccs végi interjú?
    "a következő meccsre koncentrálunk"...
    MIT CSINÁLUNK???! hagyjuk is...
    Utoljára szerkesztette: cypher, 2017.03.18. 16:49:53
  • grebber
    #31282
    6. hely a cél --> Wenger lelép végre, az új vezér meg egyből egy európa liga győzelemmel nyit majd..... sima ügy....ja nem mert ez az Arsenal
  • cypher
    #31281
    a mai mérkőzés is mutatja:itt rendben van minden.
    sőt...
  • cypher
    #31280
    EZZAZZZ...adjunk el mindenkit,aki számít,már tavasszal. remélem,HA Wenger nem lép le,igazol a helyükre minimum erre a szintre.(Sanchez,Özil,Bellerin,pl...)
    HA nem....a következő szezon felénél lemond,mert RÁKÉNYSZERÜL.
    a vezetés meg elmehet vele együtt a ****ába.
    Utoljára szerkesztette: cypher, 2017.03.14. 16:30:41
  • cypher
    #31279
    le a kalappal a Lincoln City csapata&szurkolói előtt.az egyik megköszönte,hogy ennyit letettek,a másik azt köszönte,hogy itt,ennyi hálás szurker előtt játszhattak.példás.pedig ötöd-osztály. vagy emiatt??!
    nálam MOTM.: Bellerin.
  • cypher
    #31278
    lesz itt világ,az tuti.
    olvasgattam jobbra-balra, eldőlt,jövőre (sem)nézem a BL-t,most teszek fel pénzt az elődöntők párosítására...
    nem az elmaradt "csoda" fáj,dehogy...az,amilyen irányba elment ez az egész futball.
    "...a pénz lett az isten..."
  • 6unn3r
    #31277
    Én még nem éreztem magam ennyire zavarodottan Arsenalos szurkolásom története során, mint most. Hatalmas gödörben van a csapat. Igazából nem tudom ebből, hogyan fogunk tudni kilábalni. Fontos és nehéz meccsek tömkelege vár ránk és van egy tekintélyét és talán ambícióját vesztett menedzser, hisztiző és elvágyódó húzóemberek, dolgát nem tudó és zavartan futkorászó játékosok, a média óriási nyomása, a szurkolók régen nem látott dühe.....

    " Akár a föld, jaj, összedőlt a kincstár."
  • grebber
    #31275
    Leégetik csak az angol bajnokságot. Europa liga legjobb 8-ba se férne be ez a gyenge szar. Ezeket Dárdai Hertája is alázná
  • cypher
    #31274
    a kapott gólok meg....kisiskola.
    a lényeg,hogy Wenger,és a stáb marad.
  • Balázs 17
    #31273
    szokasos elozo forduloban szarra vert csapat ellen eselyunk sincs :)))
  • Chris Lowe
    #31272
    Ehh ez a ló is elmegy...2-0 a félidőben de a legnagyobb gond, hogy 1 lövésünk volt kapura. Jövő évi bl indulás is komoly veszélyben. Pocsék év, gyatra foci, pedig tavaly év végén még titkon reménykedtem.
  • cypher
    #31271
    25milliót ajánlott első körben a Juve.
    fontban.
    ez olyan,mint Suarezért anno a 40millióegy.
    megmosolyogni való.
  • cypher
    #31270
    Revealed: "Arsene Wenger is showing no signs he plans to walk away from Arsenal, according to French sources.
    Off contract in June, the Gunners manager has refused to commit to anything regarding next season.
    However, Le 10 Sport says there's a belief amongst intermediaries that he'll stay as the Frenchman is working on summer signings.
    Indeed, in talks with agents, Wenger has let it be known that he expects to be in charge next season so to avoid any concern for transfer targets.
    It's suggested a new deal tabled to Wenger could be signed this month."
    .

  • cypher
    #31269
    na igen.
    "Angol lapok értesülései szerint az egyik kínai klub évi 30 millió fontos ajánlatot tett a francia menedzsernek, aki az egyik legutóbbi sajtótájékoztatóján kijelentette, hogy a jövő szezonban is dolgozni fog, akár az Arsenalnál, akár másutt."
    értem.tehát már a csingcsung kinceji-re koncentrál inkább 4x-es szorzóval. ott még nyerhet ilyesmit.ez meg alap is,természetesen:
    "Az Arsenal többségi tulajdonosa, Stan Kroenke továbbra is szeretné, ha Wenger maradna, az amerikai további két évvel hosszabbítaná meg a francia szerződését, és fizetésemelést is ajánlott a csapat legsikeresebb edzőjének, aki 8 helyett évi 10 milliót kereshetne a londoni csapatnál a 2017/18-as szezontól."
    kiváncsi leszek,mi történik végül. addig csak gyűjtöm hd-ben a meccseket.
  • 6unn3r
    #31268
    Hát Moratáért se a Juvéban, anno se a Realban nem nagyon sírtak, mikor lelépett. Nem rossz a srác, de egy Alexist beáldozni érte....
    Én is megtartanám Perezt. Nem értem miért nem ad neki több lehetőséget Wenger, technikásabb, mint Walcott, aki felőlem is mehetne Ox-szal együtt. Meg mehetne felőlem Ramsey, Gabriel, Coq és Monreal is.
  • cypher
    #31267
    Egyébként én a Sanchez-Lucas párost mindenképpen megtartanám.tőlem Walcott,a 100góljával együtt is mehet,például.
    Özil marad,abban bízom.
  • cypher
    #31266
    Nem tudom,Alexis-t olvastad-e már.
    Csereügyletet akarunk,mert a Juve vinné bőven.Mi meg Morata-t akarjuk.
    Hová is? Anno,amikor szóba jött bárki,aki számít is csatár poszton,azt "vallottuk fentről",hogy van Giroud,Welbz,Alexis,meg Walcott is...minek.
    Posztra hová?
    Szerintem Sanchez nem melegebb éghajlatra vágyik,hanem hajtós társakra,tudással megfejelve,és trófea-eséllyel.Ezt is nem tapasztalta meg.
    Ő sem...
  • 6unn3r
    #31265
    Tegnap éppen ő vágott olyan hisztiket, mint amilyeneket Alexis szokott. Csapkodott, mutogatott, vergődött, ha nem kapott llabdát vagy éppen nem jó labdát kapott. Vagy 2 hónapja azt nyilatkozta, hogy tudja ő csak a sokadik csatár a sorban, de ez nem zavarja, mert tisztában van, hogy meg kell küzdenie a helyéért. Aztán tegnap olvasok híreket, az ügynöke szerint mindenképpen távozni akar a nyáron. Pár órával később meg lehoznak olyan híreket szintén az ügynökétől, hogy marad az Arsenalban és küzdeni fog a helyéért.
  • cypher
    #31264
    Perez tutira lelép.néztem a statokat,PL-meccsidőnyit mindösszesen 12%-ot kapott,ahol beállt,vagy kezdett,gólt lőtt,gólpasszt adott.
    Milan-al tárgyalnak.valaki magyarázza már meg,a mai játék,-győztünk,de könyörgöm...-München,ezek a "lépek innen" döntések kinek-kiknek a hibája??!
  • Balázs 17
    #31263
    mennyivel jobb edző Dárdai, mint Wenger pf
  • grebber
    #31262
    Én sokszor elképzeltem már a Wenget nélküli időszakot. Egyáltalán nem leszek szomorú, sőt vidám ,mivel aki a helyére jön sikereket akar majd elérni (remélem) és az utolsó semmit nem érő liga kupa is számít majd.
    Mondjuk szerintem ez a keret rohadt gyenge egy BL győzelemhez a világ összes edzőtudásával se nyerné meg senki ezzel a csapattal. De a bajnokságot meg a két kupát lazán be lehetne húzni
  • 6unn3r
    #31261
    Azért ez egy érdekes dolog. Nagy Wenger-hívő vagyok. Nem elvakultan, mert látom a hibáit és úgy gondolom, hogy az Arsenal démonja maga Wenger. Kétségkívül egy ikon a futball világában. Talán az utolsó mohikán Sir Alex nyugdíjba vonulását követően. Szerintem egy világ futball társadalma állt értetlenül az előtt a tudat előtt, hogy nincs többé Sir Alex. Képtelenek voltak felfogni a Manchester Unitedet őnélküle. És egy világ fogja ezt újból átélni, ha Wenger is lelép. Rengeteg statisztika, elemzés, adat látott napvilágot a müncheni vereség óta, amikben nagyon-nagyon objektíven kivesézik azt, hogy miért Wenger fogja vissza az Arsenalt. Méghozzá a makacsságával. Önfejűen ragaszkodik saját elméleteihez és képtelen elfogadni a tényt, hogy 67 évesen vagy felébred az Invicibles álomból és nekiáll keményen tanulni a mai labdarúgás stílusát vagy rég látott mélységekbe taszítja szeretett klubját. És ez az, amit nem lehet vitatni. Imádja a klubot. Úgy szereti, mint férfi a nőt. És nehezen engedi. Már én is azt mondom, hogy ha nem áll be valami drasztikus változás Wenger hozzáállásában és nézeteiben a világ focijáról, akkor többet árt a jelenlétével, mint amennyit segít. Akkor itt az ideje a váltásnak, egy más futballszemléletnek, egy más habitusú edzőnek. És ha Alexis és Özil Wengerhez köti a szerződésük hosszabbítását, akkor menjenek ők is. Mert egyikőjük sem viselkedhet úgy, ahogy viselkednek az elmúlt időben.
    Egy biztos, nehéz elképzelni az Arsenalt Arsene nélkül. És ez mérhetetlen szomorúsággal tölt el.
  • grebber
    #31260
    Dehogy out. Jó ez, ide mindig eljut. Vezetőknek ez még sok is látszólag
  • Balázs 17
    #31259
    wenger out!
  • cypher
    #31258
    Ez is friss,és ebben is van valami,ezért lesz zokogás,ha a Professzor lelép. nem képes már többre,de hány éve menedzser itt,mennyi csatát megélve-közösen....viszont:
    Ian Wright says the players have let down manager Arsene Wenger.
    "He's been so faithful and put so much faith into these teams which I think has been misplaced."
    ...ezért lesz a zokogás...
    Utoljára szerkesztette: cypher, 2017.02.11. 18:45:22
  • cypher
    #31257
    ő sem ért hozzá...
    Former Arsenal striker Alan Smith has called on Arsene Wenger to leave.
    "We've reached the natural end of the cycle.Everyone needs to feel loved and valued and at the moment that isn't the case.I think it probably is time for change.The argument is look what happened to Manchester United.But you may have to be prepared to take one step back to take two steps forward."
  • cypher
    #31256
    közben olvasom a meccs utáni értékeléseket,véleményeket.(tudom,mindenkinek megvan,nekem is...).Sanchez gólja egyértelmű kezezés volt,a kiállítás meg vicc,mert az nem volt szándékos,a 11es meg botrányos. 3fekete cuccos nyerte meg a meccset.
    akkor köszönjük a játékvezetői 4esnek a mai 3pontot.
    bezzeg,ha másnal "néznek el"...hagyjuk is.
  • cypher
    #31255
    még nyertek a meglévő 5-ön kívül 8bajnokságot,aztán partiban is leszünk-a PL-t tekintve.Több tiszteletet,ha lehet...
    Wenger vastapssal távozik a szezon végén,de kell a váltás.
    "De en orulok, ha marad meg egy ideig, addig is 4rsenal marad a csapat." Ezt szimplán megmosolygom,tudom,nem zavar...
    Engem sem.