21
  • Tetsuo
    #21
    Majd megszokod.. (egy magyar hip-hop csapat 1etlen jó albuma)
  • papabear
    #20
    Lcd monitorokhoz képest bazi vastag. (kinézetre ormótlan, nem centire wazz)
    Én nem tettem volna be mögé a szgépet.... Az asztal felett "lebeg" egy nagy darab valami. vicces, de nem szép.
  • cue
    #19
    Bazi vastag = 5 cm. LOL!
  • papabear
    #18
    Mondjuk nekem annyira nem jön be ez az új design. Túl "otromba" nekem ez a bazi vastag monitor+gépház kombó....
  • papabear
    #17
    Ezek szerint még nem használtál maces egeret. Gyorsan megszoknád. (Az egész felülete egyetlen nagy gomb, kényelmes!)
  • Macc
    #16
    Ja es ez a vaio egy csovesradio ahhoz kepest:))) (legalabbis meretben)
  • Macc
    #15
    http://www.apple.com/imac/
    itt vannak az ujak... hat en szebbre szamitottam, de lehet kesobb megszokom. Es az amerikai aruk eleg jo (foleg az amerikaiaknak).
  • a_n_d_r_e_w
    #14
    "17 hüvelyes panelt"
  • gz8
    #13
    Én ettől az ultradizájnos egértől egy kicsit idegenkedek
  • papabear
    #12
    Az optikai egér alá kell majd tenni réteggel felfelé, és tologatás közben olvassa majd be a cd-t!

  • Gabest
    #11
    Elavultak, mint a floppy. Csak 20 gigás memóriakártyákat lehet majd beledugni!
  • Macc
    #10
    Most valoszinuleg az uj modszer az lesz, hogy a cd-t, dvd-t attranszpondereli a folyadekkristalyos kepernyon keresztul.
  • Atomreaktor
    #9
    És hol a CD meghajtó?? Titkos gomb, titkos rekesz?
  • PyRex
    #8
    Loooooooooooool! :)))))))))))))))
  • Macc
    #7
    Hat ha erre a Vaio-ra hasonlitana, az Apple bezarhatna a design reszleget:)))
  • cue
    #6
    "bár nagy többségük egyetért abban, hogy az új iMac folyadékkristályos kijelzőt és gyorsabb processzort tartalmaz majd"

    Kis többségük viszont hiszi, hogy az Apple visszatér a CRT monitorokhoz, és az új processzor lassabb lesz, mint a régi...


    Kedden meglátjuk - remélem az SG is hírt fog adni róla.
  • pafi
    #5
    ja
  • rolika
    #4
    ha 1300 dollár, az nem is olyan vészes. az a baj, mire hozzánk elér, valahogy a kétszerese lesz :(
  • [HUN]PAStheLoD
    #3
    a péntárcájuk is lázban éghet ..
  • papabear
    #2
    Mondjuk az Apple designereiből többet nézek ki, mint ez a Sony. Már az előző asztali lámpa IMac is ezerszer innovatívabb, mint ez a vaio.
  • SoDI---
    #1
    na ez tipikus uborkaszezonos hír :)