70
Ti szeretitek, ha egy filmnek pozitív a befejezése?
  • _Vegeta_
    #70
    Abba bele, csak nemtom hanyan tudjak mirol beszelsz. ;)
  • Prof William
    #69
    De beletartozik a szereted e a heppy end-et témakörbe...
  • _Vegeta_
    #68
    A berserk anime, es nem film. :)
  • flashX
    #67
    nem
  • Prof William
    #66
    váljon
    Jócsávó
  • Prof William
    #65
    Amúgy a Berserknak van egy "happy end"-je.

    Spoiler

    A főhős csak a végén jön rá hogy a legjobb havarja kegyetlenül elrulta őket, hogy valamiféle istenségé váéjon. "The hand of god"
    Persze ehhez fel kell áldozni valamit. Jócsávő pedig a legjobb haverjait választja áldozatnak.

    A végére a csapat kiirtva, csak az eléggé megcsonkított főhős maradt "életben" + a nője bár eben nincs nagy köszönet, ugyanis a "haver" épp a főhős szeme láttára erőszakolgatja a kicsikét.

    Főhős a tehetetlenségtől magánkívül ordít és ordít...

    És vége. Jön a stáblista...

    Spoiler end.

    Utána kissé öngyilkos hangulatom volt, mert megszerettem a szereplőket.
  • Elusive
    #64
    requiem egy álomért sem egy tipikusan happy end film
  • Mike at home
    #63
    jaja

    ha meg nagyon szar a film, akkor dogoljon meg mar mind
    peldaul a Jurrasic(k) Park 3
    drukkoltam, hogy a sikoltozo csajt egyek mar meg a dinok, sot egy ido mulva sajat kezuleg is lelottem volna :))))
    na ebben a filmben mondjuk megehettek oket volna a dinok
    igaz akkor lett volna a happy end :))
  • Mike at home
    #62
    igen

    konyvben sem szeretem ha a fohos meghal

    talan mert a film is konyv is, olyan mint egy alom

    nem a valosag

    (illetve ugye nem feltetlenul)

    persze a szomoru veg csak akkor zavar, ha megfogott az a karakter, az ismerosomnek, sot baratomnak erzem, hiszen jo ideje ismerem, soxor szinte az egesz eletet, szal nem szeretem amikor ilyesvalaki meghal, meg ha tudom, hogy az illeto nem is letezik
    de ilyen a szamitogepes jatek is

    ugyanakkor pl. jo lenne ha lenne vegre egy katasztrofafilm, amiben tenyleg mindenki meghalna jol
  • iko
    #61
    a Hős az jó film és nem egészen hepiend
  • antijedi
    #60
    de a bogár az aranyos a kislány viszont nem...
  • Johnyy
    #59
    Hangulatfüggő, lehet hogy valamikor kinyirnád az ártatlan kislányt a sarkon is, és valamikor megsalynálod a bogarat is az úgy szélén amit átmegyrajta egy nagy mitoménmi
  • Dichter
    #58
    Deep Impact nagyjából ilyen
  • Johnyy
    #57
    Én is csak én azt is írtam :))
  • CSOCSO
    #56
    amugy a deep impactben is meghal jo sok mindenki:) tobben mint az armageddonban:)
  • CSOCSO
    #55
    nezzel animekat.. berserk, nge... egyikse hepi end..soooot...
  • wizy
    #54
    én egyből lenyugvó napra asszociáltam a felkelő napra:-)))))))
  • Johnyy
    #53
    Felkelőnap=Lenyugvó nap
    én=és ;)
  • Johnyy
    #52
    De úgy hogy jól a szivedhez nőjenekk a szereplők aztán mindenki meghal és a főhős hátából kiálló szent kard élén megcsinnan a felkelő nap sugara ami mögött a tengeren egy "aranyhídon" jönne a szöveg (Sajnos már nem Sinkovics Imre hangjával) hogy én bevéégezték bla bla bal. la és valami andalító majd ezősödö elhalkuló zene a végén....
  • wizy
    #51
    #49: mondom hogy nagyrészt:-)
  • Mike
    #50
    szeretnék végre egy olyan katasztrófafilmet, amiben mindenki meghal, és utolsó pillanatig azt hiszed, á a szokásos, mindenki megmenekül, de közben mégsem
  • Mike
    #49
    köze nincs az Iliászhoz
  • RangeR
    #48
    Hát nem
  • NormalisEmber
    #47
    Szerintem ahol megoldható ott legyen a filmeknek egy happy és egy rossz befejezése is (pl.evil dead harmadik része,ahol kifejezetten tetszett hogy csináltak egy alternatív befejezést is,bár ott eredetileg ha jól emlékszem a rossz befejezés volt az elöbb és utánna csinálták meg a jót)
  • frodó néni
    #46
    nem!
  • CSOCSO
    #45
    GI JANE
    ugy emlexem annak nem volt valami hepi end vege...sooot...
  • CSOCSO
    #44
    szerintem se nyal muvi de mindegy
  • wizy
    #43
    #18: de ettől függetlenül (sőt, pont azért) nekem most az az egyik kedvencem:-)))))))
  • Bandee1987
    #42
    Hát ja...annyi happy end van benne max, hogy az 1100 zsidó túléli a háborút...vagy ottvan pl. a Zongorista. Abban is annyi max a happy end, hogy ő éli túl egyedül a családjából
  • PAYNE
    #41
    nem tudom mért de én csak akkor bírom a hepiendet ha a főhős egy lezüllött negatív alak...
  • wizy
    #40
    hm.... érdekes:-)
  • Dichter
    #39
    A történelmi vonatkoztatású filmeket nehéz happy end-esre írni, azt úgy kell, ahogy a történelemben volt :) Milyen lenne, egy Schindler listája, happy-end-el?
  • wizy
    #38
    A trója az pl félig happy end, bár történelmi alapokon nyugszik..... nagyrészt:-)
  • Tikal #37
    csak azért mert van benne egy "meghato jelenet" még nem dobja fel a filmet.... Nicolas Cage-nek vannak ilyen hős tipusu filmjei amik elég gyengék és nyálasak... ha meg neked a szikla egy nagy movie akkor legyen... :)
  • Solid Snake GH
    #36
    A Szikla az mióta nyál mozi neked?
    Húha.
    Bár ha a te ízlésednek már az nyál, ahogyan az egész osztagot szarrá lövik, akkor legyen.
  • Loál János #35
    És a drámákban?
  • Tikal #34
    hát mert a szikla egy hollywoodi nyál mozi, még jo hogy nem hal meg a csávo :D

    egyébként meg jo a happy end, de inkább csak az ilyen romantikus filmekben meg vigjátékokban, no meg persze a mesékben, ahol kötelező a meghalnia a gonosznak :D
  • Cat #33
    a végtelen határok sorozatban nem emlékszek olyan részre ami happy end lenne
    meg a horrorfilmekben/thrillerekben sem gyakori, viszont vigjátékokban/romantikus filmekben sztm is kötelező
  • Mike
    #32
    filme válogatja
  • Hentes Bill #31
    ja, pl hatodik érzék