1333
  • ibrik
    #1133
    Ezen már rég túlvagyunk.
    G-man beszéde script alapján megy - meg jónéhány más szöveg is.
  • Csuhai G
    #1132
    Király! Ez ugyanaz a magyarítás mint amit a cheatlenden találni, csak ez egy "telepítős változata" ??
  • takraj
    #1131
    Nem tudom, hogy kipróbáltátok-e egyáltalán, hogy megy-e a játékban a szájmozgás, ha saját hangfájlra cseréljük le az eredetiket... én most kiprószáltam: a g-man intro hangfájljait cseréltem le a sajátomra és.... a hang hallatszik, de nem mozog g-man szája!!! Mielőtt megkérdeznétek: A formátum TELJESEN UGYANOLYAN mint az eredeti!! Szerintem, mielőtt belevágnátok komolyabban a szinkronizálásba prószáljátok ki ti is!!!!

    elérési út: "...\hl2\sound\vo\gman_misc\"

    Ha sikerrel jártok, akkor mondjátok már meg lécci, hogy hogyan sikerült a száját működésre bírni...pls...!!
  • Mr Manson
    #1130
    GRATULÁLOK MINDENKINEK AKI RÉSZVETT EBBEN! SZÉP MUNKA! KÖSZÖNJÜNK!
  • 00 Blue 00
    #1129
    akartam írni: működik "IS"
  • 00 Blue 00
    #1128
    Egyébkén full!! Meg működik bízom benne!
  • ibrik
    #1127
    Nem kell mindent összekeverni.
    Amit letöltöttél, az a játék magyarítása.
    Amiról viszont mi beszéltünk ("csúszás"), az a játékhoz készülő szinkronnal kapcsolatos.
  • Csuhai G
    #1126
    És ez a teljes full magyarítás?És működik késés és további gondok nélkül?
  • 00 Blue 00
    #1125
    Töltsd le innen ez installos bluedesign.4u.hu csak telepíteni kell!
  • Csuhai G
    #1124
    Elég hülye vagyok de amikor letöltöttem ezt a hl2hu.v1.00 magyarítást, akkor mit és hova tömörítsek ki?
  • takraj
    #1123
    Tudtommal a tátogás meg van oldva játékban nem? Szal, magyar szöveget is közel tökéletes szájanimációval mond el...nem?
  • IMYke2.0.0.0
    #1122
    Szószerint itt senki sem dolgozik vele. Elsősorban JÁTSZANI kell a HalfLife 2-vel és a hallott / látott dialógusok testreszabásával kell "fecsérelni" az időt, hogy
    - könnyebb legyen a szövegkönyv és a szinkron passzintása
    - ne lógjon túl a magyar hang az angolra tátogáson.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • ibrik
    #1121
    Hát az, hogy bele-beleszólogatok, az még nem jelent munkát, vazze
  • IMYke2.0.0.0
    #1120
    Ja, erről van szó... már sokan tudják?! Bazze...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #1119
    Azt kimondta, hogy nem vagy benne?!
    Azért kaptál privi üzenetet a másik Fórummal kapcsolatban, mert BENNE VAGY! :)))))
    Ne húzd ki magad!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • ibrik
    #1118
    Mint a neve is mutatja - "Magyarítók Fóruma" -, nem nyilvános fórum, ezért nincs is itt reklámozva. Különben azt is teleszemetelnék a "kedves" felhasználók OFF-topik beszólásokkal, mint pl. ez a "Nadi" is.
  • takraj
    #1117
    Hol van az a bizonyos fórum?
  • Nadi
    #1116
    mert ebben sokan vannak
  • ibrik
    #1115
    És ezt a kérdést miért ebbe a topikba írtad???
  • ibrik
    #1114
    A tévedések elkerülése végett, én ebben a "project"-ben nem vagyok benne, csak tudósítottam a helyzetről a magyarítók fórumából.
  • Nadi
    #1113
    Cső!Nem tud valaki segíteni abba, hogy msnbe hogy lehet mikrofonon keresztül beszélni.Mindkettőnknek van mikrofon és ugyanaz a verzió van fenn.
    Előre is kösz
  • ibrik
    #1112
    Fájlok (itt konkrétan hangfájlok) módosítása/lecserélése lenne a készítők engedélyével vagy anélkül (ha le se szarják a nekik írt levelet) - és itt jön az a dolog, hogy elvileg MOD-ként engedély sem kellene rá, de valójában ez sem mindig egyértelmű...
  • 00 Blue 00
    #1111
    Erről bővebben Mr. Fusion tudna nyilatkozni, én csak az install változatért felelek.
  • takraj
    #1110
    Miért, mi van a jogi részével?
    Amúgy kb. hol tartatok? A "magyarítás finomítása" lépés már kész?
  • 00 Blue 00
    #1109
    Nekem nincs meg az a verzió. Nem tudom kipróbálni
  • hykao #1108
    Nagyszerű, erre vártam! Az előző verziót is a telepítőssel raktam fel, és AI gond se volt...
  • 00 Blue 00
    #1107
    Már mükszik!
  • ibrik
    #1106
    Nálam lejön mindkettő.
  • ibrik
    #1105
    Ma egyébként megjelent az 5 CD-s változat VENGEANCE-féle release-e. Ezzel kipróbáltátok már? Vagy ha még nem, majd próbáljátok már ki - nekem csak holnapra ér le, viszont én holnap nem leszek itthon...
  • Lacika 79
    #1104
    Az eredetihez való telepítőt nem lehet elérni.
  • 00 Blue 00
    #1103
    Nos elkészült az 1.00-ás install verzió mindkét verzióhoz:
    EREDETI STEAM & WAREZ
    Látogassatok el erre a oldalra bluedesign.4u.hu innen le lehet tölteni.

    (az eredeti steam verzió nincs tesztelve)
    (a warez-os tesztelve, tuti hogy működik)
    bluedesign.4u.hu
  • ibrik
    #1102
    Csuhai: ne számíts arra, hogy nem lesz jó

    takraj: a "csapat"-ot inkább "összefogásnak" nevezném. Van valaki, aki a "technikai cuccot" és a szinkronszínészeket biztosítja, a szövegkönyv és a jellemrajzok összeállításában pedig több ismert név is szerepel (mint pl. i2k - őróla egyértelműen tudom, hogy ezen dolgozik). És persze most is megvan az a valaki, aki a jogi része miatti aggódással foglalkozik, ez pedig HJ
  • takraj
    #1101
    Ez az 1.00-ás változat már a végleges? Ez alapján fogják csinálni a szinkront? Azaz, ez az a finomított változat? Amúgy melyik csapat/cég csinálja a szinkront? Van már szinkronlista? Phúú, remélem nem olyan lesz, mint a Chrome-ban...
  • Csuhai G
    #1100
    Kössz,nem láttam :D Most már megy. Válaszolnál a #1098-as kérdésre?
  • ibrik
    #1099
    A letölthető ZIP fájlban (#1093) van egy HL2Magyaritas-Telepites.txt nevű fájl. Abban minden le van írva, hogy mit kell csinálni a magyarítás telepítéséhez - attól függően, hogy hivatalos vagy feltört (EMPORIO) változatod van-e.
  • Csuhai G
    #1098
    ha nekem nem lesz jó ez a magyarítás (mert vannak olyan hibák, hogy késöbb írja ki vagy néha kihagy) akkor hogyan lehet letöröni?Simán kitörlöm abból a mappából, ahova beraktam?
  • Csuhai G
    #1097
    Nem tudná megmondani valaki, hogy hova másoljam be ezt a magyarítást?
  • M@TriX
    #1096
    juhejj :)
  • Nemcso
    #1095
    Nagyon jó, hogy magyar feliratokkal tudtam végigjátszani, köszönet a készítőknek !
  • artschiatwork
    #1094
    kiraaaaaaaaaaaa!!!!!!!!