92
Kegyetlen jó volt..
  • JonasSandor
    #92
    Na végre egy igazi folytatás a játéknak, remélem nem kurják el és ez lehet az igazi visszatérése.
  • 60voltosNeon
    #91
    link
    érdekes...
  • 60voltosNeon
    #90
    újra indult a számláló, még 1 óra van hátra...
  • Krisztiam #89
    lejárt a számláló
  • Krisztiam #88
    holnap lejár az id őés kiderül mi lesz...
  • Krisztiam #87
    ez volt az igazi, demo-val nyomattam :DD
  • Krisztiam #86
    Független projekt lesz az új Carmageddon
  • Klub
    #85
    1.-jén tudjuk meg.
  • Krisztiam #84
    jaja reméljük lesz:
    carmageddon
  • Klub
    #83
    Most már van.
  • Vass Gábor
    #82
    Kéne csinálni valakivel egyet.
  • Krisztiam #81
    Sziasztok. Hát az nekem is jó lenne!
    Anno a Carmageddon Splat Pack nagyon kegyetlen jó volt! :)
    Demoja megvolt és azzal nyomtam mindig. Egy felújított Splat Pack kellene! :D
  • Vass Gábor
    #80
    Meg az irányítása sem a legjobb.
  • Vass Gábor
    #79
    Jújjjj ez tényleg ilyen pocsék lenne?
    Mennyit kapott az értékeléseknél?
  • Jamirofan89
    #78
    ne hozd fel! ha igazi Carmageddon rajongó vagy akkor elhiszed nekem,hogy az Armageddon Riders / Clutch [és nem Armageddon Race] egy gyorsan összecsapott,pocsék,húgy,szar,fos játék és átkozom azt a napot amikor negyed óránál több időt pazaroltam rá reménykedve,hogy tán mégis egy jó játék.


    kb. ilyen.
  • Vass Gábor
    #77
    Játszottatok az Armageddon Race játékkal?, most jött ki tavaly, Carmageddon klón.
  • Vass Gábor
    #76
    Hát de és miért nem?
    Ezt kéne bejelenteni, nem ilyen sok szart amit akarnak, aztán róluk sincsen semmi hír.
  • Jamirofan89
    #75
    Valaki tudna küldeni egy Splat-pack letöltési linket? A teljesre gondoltam nem a demora.Hálás lennék!
  • Jamirofan89
    #74
    a cég 2005-ben jelentette be az új Carmageddont,aztán csődbe mentek.
    egy tavalyi interjúból azt nyilatkozták,hogy csomó régi játékuknak a folytatásán dolgoznak csak egy játék nem volt megemlítve és ki lehet találni melyik az...


    btw: Carma 1-et tolom közepes nehézségen.Már a 67. pontszámú versenynél tartok és még mindig nem adott be új kocsit.Normális ez? Vagy egy autóval kell végigvinni az egészet és csak utána adja be az új kocsikat?
  • Vass Gábor
    #73
    Jajj nemán akkor nem is lesz már egyáltalán több igazi része?
  • Jamirofan89
    #72
    oly sok Carmageddon rajongó van a világon (köztük modderek) nem hiszem el,hogy nincs egy modder csapat sem.ott a Half-Life első része,amit új grafikával felvértezve és megannyi újítással lehet ismét végigjátszani majd a Black Mesa moddal.
    de Carmageddonnál elég lenne csak 1 grafikai mod mondjuk a 2-höz,mivel az a legjobb rész.esetleg 1-2 új pálya.természetesen a járókelőktől olyan fasza kis animáció mint a Clutch-ban.ennyi.szívesen belevágnék,de csak PShez és hangszerkeztéshez értek és egyedül semmire nem mennék.
    Carma 4-ről már rég letettem.modderekben sem bízok már,hiszen a hosszú évek alatt C2-höz csak egy HI RESOLUTION MOD jelent meg,amivel játszhatsz mondjuk 1024x768-as felbontásban.Se több,se kevesebb...
    Ez még kezdésnek is rossz! Szép volt,jó volt,ennyi volt.
    Kár érte...
  • Jamirofan89
    #71
    micsoda?
  • Vass Gábor
    #70
    Megjelent a legújabb verzió a 13 évvel ezelötti játékból, a carmageddon féle játék, de ez még nem teljesen új.
  • Vass Gábor
    #69
    Ez lesz a carma helyett.
  • Vass Gábor
    #68
    Ennyit én is tudok de hol van az a hely?????
  • nemáá01
    #67
    Pont a megfelelő helyen!
  • Vass Gábor
    #66
    És a második részben hol álltál amikor rá kellett ugrani a toronyba?
  • nemáá01
    #65
    ki késziccsed a következő részt!
  • Vass Gábor
    #64
    Aha, és kiakasztottad már a játékot?
    Készíthetnék a 4-diket, hol tartanak már?
  • nemáá01
    #63
    f*m'@d csattogását
  • Vass Gábor
    #62
    Mit halljak?
  • nemáá01
    #61
    na de gaaaaabiiii
  • Vass Gábor
    #60
    Na mi van már nem is hallod???
  • Vass Gábor
    #59
    Meg is találtam te köcsög ennyit nem igaz hogy nem tudtál volna belinkelni, kössz már nem kell
  • Vass Gábor
    #58
    Balfasz az anyád te rohadék, én csak megnézném hogy csinálják meg a feladatokat bazd meg.
  • SZilaJMaGGoT
    #57
    Minek ehez végigjátszás bazmeg?? Ha balfasz vagy hozzá akkor felejtsd el, ez nem egy kibaszott kaland játék amibe ellehet akadni mert nemtudod mit kell csinálni... :/
  • Vass Gábor
    #56
    Mi van már vele, semmit nem hallani felőle, tök jó lenne pedig, a 2-dik résznek videós formában van-e végigjátszása?
  • Vass Gábor
    #55
    Na mi van kihaltunk.
  • Vass Gábor
    #54
    Akkor most más játéknév alatt fog futni a carmegaddon?
    A pc guru hírekjében van benne.
  • Vass Gábor
    #53
    Most egyébként kinek kéne készítenie a 4.-dik részét a játéknak?