92
Kegyetlen jó volt..
  • Vass Gábor
    #52
    Sikerült már megnézni a megoldását az utolsó, hogy hol van?
  • Vass Gábor
    #51
    Megvan pontosan a pálya megoldása?
    48.as kommenthez van.
  • Vass Gábor
    #50
    Az egyik illetőnek ez a véleménye a negyedik részhez.


    Nagyon remélem, hogy a negyedik rész visszatér a legelső Carmageddon által kitaposott, helyes ösvényre. Számomra az az IGAZI Carmageddon. Hiába volt a második rész szebb, részletesebb, zúzósabb, ha egyszer nem volt meg az a nagybetűs hangulat, amely az alapjátékot jellemezte. A harmadik meg elég röhejes lett, bár azért nem volt rossz, de igencsak illuzióromboló volt az, hogy külön ki kellett patchelni a vért, mert alapjáraton zöld trutyi ömlött az emberkékből. Nomeg a játékmenet sem előnyére változott. Nekem a sorozat egyértelmű mélypontja a harmadik rész, csak reménykedem benne, hogy egy esetlegesen elkészülő negyedik epizódot már szakértő kezek fogják elkészíteni. Ej, de jó lenne, ha az Ubisoft tényleg rátenné a kezét az SCI-re! Akkor tuti, hogy extrakemény Carmat kapnánk. Hiszen az Ubi fejlesztőcsapata már lerakott az asztalra egy POP, Splinter, Rainbow sorozatot, amik stílusukat tekintve mind az élmezőnybe tartoznak.
    Node addig is reménykedjünk abban, hogy Max Damage régi pompájában és psychopata vigyorával fog ismét felbukkani a monitorunkon és egy hanyag mozdulattal fogja bekapcsolni az ablaktörlőt, hogy az áldozatai vérétől mocskos szélvédőt letisztítsa. :-)
  • Vass Gábor
    #49
    Ja az már más, úgy már nehéz visszaemlékezni.
  • lac556
    #48
    hm 1pill mert az az igaság rég játszottam vele utánanézek
  • Vass Gábor
    #47
    Aha, és oda hogy lehet eljutni?
    A 3.-dik szinten van, ahogy lemegyek a lépcső szerűségen, és ott is van egy lejárat.
  • lac556
    #46
    sztem a hajó elejében
  • Vass Gábor
    #45
    Azt tudom de az utolsó az hol van, a legalsó szinten valahol.
  • lac556
    #44
    tankok? nem inkább lövegtornyok
    amugy le kell menni a liftel ha végeztél a fedélzeten
  • Vass Gábor
    #43
    hát hogy egy anyahajón vagyok, és tankokat kell kinyírni.
  • lac556
    #42
    pontosan mi a feladat ird már le mert igy számok alapján nem emléxek
  • Vass Gábor
    #41
    Hát azért azt írták hogy még nincsen teljesen kizárva, és még a duke-ra is van esély.
    A gamekapcson meg azt írták az egyik hozzászolásban hogy az idei E3.-on kint lesz a negyedik része.
    A 2.-dik részében a 9.-dik feladatot hogyan kell megoldani?
  • lac556
    #40
    hu de imádtam a carma2őt dan dead verdája max junkyard pálya mekkore volt
    amugy szerintem 2volt a legjobb1 be gyenge volt a grafika és az ellenfél autoját se lehetett olyan hamarkönyen öszezuzni 3 szar a zombikkal egyutt 2 a legeslegjobb. nemtudjátok le lehet e vhol tölteni free ként mint pl a gta 1-2őt?jah és a kettőbe lehetett autokat venni:)
    de mivel tök véres volt szerintemsose lesz ujab része akárcsak a dukenukem nek.. max zombis. azmeg nem az igazi
  • Vass Gábor
    #39
    Hát nem úgy tűnik hogy jönne a 4.-dik része.
  • Vass Gábor
    #38
    ebből lehet már következtetni az új carmageddonra szerintem.
  • Vass Gábor
    #37
    Egy kifejezetten rossz év után most az angol SCi Entertainment felvásárlás elébe néz, és nem kevesebb, mint három cég is pályázik a kiadóvállalatra.
    Az angliai központú SCi Entertainmentnek bődületesen rossz éve van, hiszen januárban 92 százalékot estek a részvényeik, így az egykoron 600 millió fontot érő értékpapírok már csak 50 milliót kóstálnak. Tovább tetézi a bajt, hogy a cég alapítóját, az Anglia legsikeresebb üzletasszonyának tartott Jane Cavanagh-t, valamint a férjét, Bill Ennist, aki a publikációs részleg feje volt, és a stúdióvezető posztot betöltő Rob Murphyt is elküldték, főleg befektetők nyomására, akik nem nézték jó szemmel a siralmas tőzsdei teljesítményt. Cavanagh helyét Phil Rogers vette át, aki, hogy megbirkózzon a fennálló pénzügyi helyzettel, 14 rosszul tejesítő, illetve fejlesztés alatt álló játék munkálatait állította le, valamint körülbelül 800 munkatársukat küldte el.
    Ezek láttán azt hiszem, egyáltalán nem meglepő, hogy több cég is pályázik az angol kiadóra, és a Daily Mail Online szerint leginkább az Ubisoft vagy az EA lehet az, akiknek sikerülhet a megvétel, de szóba került az SCI-nél 16,13 százalékos -- és ezzel a legnagyobb -- részesedéssel bíró Warner Brothers is, akikkel nemrég egyezséget kötött az angol cég, aminek értelmében idén már nem növelhetik a részesedésüket. Természetesen egyik érintett cég sem kommentálta az esetet, de ha érkezik valamilyen fejlemény, tájékoztatunk titeket.
  • Szanto
    #36
    Szevasztok!

    Tudom, hogy hirtelen zúdítom ezt rátok, de nagyon kíváncsi lennék hogyan lehetne beinstallálni az új kocsikat a Carmageddon 2-be. Az új kocsikat és pályákat megtaláltam, de nagyon felidegesített az, hogy nem tudom őket berakni a játékba.
    A Carstockalypse-t megtaláltam, de ha kitömörítem hibát észlel, márpedig ezt írja ki:a data/opponent.txt érvénytelen elérési utat mutat. Legyetek szívesek, ha nem zavarlak és untatlak ezzel titeket, írjatok róla léci.
    Előre is köszönöm.
    Tisztelettel Santo
  • Bacsa Szabolcs
    #35
    loogoos.hu it meglesz 1-is meg a 2-tö
  • Haffey
    #34
    Hali!

    Valaki nem tudja honnan tudnám letölteni a Carmageddon 1-et magyar szinkronnal???? Nagyon kéne
  • herrkooled
    #33
    szastok! mint látni, az nevem is az egyik pilóta! a carma1-et(SplatPack) le lehet valahonnan szedni?
  • darakan
    #32
    Hm, én is örülnék egy újabb résznek, ha olyan stílusú lenne, mint az 1-2, mert 3ba a feladatcentrikuság, elrontotta az egészet, hogy szerezd meg ezt, nyísd ki azt. Csak akkor, ha lesz új, az már nem az én gyengűs gépemre lesz az kitalálva... Nah mind1, ameddig nincs új rész addig, jó lesz a flatout is.
  • Dead
    #31
    Atom robbanás
  • Dead
    #30
  • Dead
    #29
    Van egy jó kis képem..........

  • Dead
    #28
    A Carma TDR 2000-nek is meglett volna a hangulata, mert eredetileg úgy indult az egész, hogy emberek lesznek vörös vérrel, akiket azé' jó volt elütni.

    DE a cenzorok nem engedték kiadni, mert túl brutálisnak találták, ezért teljesen át kellet írni az egészet.
    Innen jötttek a zöld vérű zombik, meg a lerombolt városok, ahol már nem volt túl élvezetes kocsikázni.

    A 4. részből még lehet valami, mert a Doom 3-nak sikerült a cenzúrát (majdnem) teljesen lárázni, mert ők azt akarták, hogy a zombiknak se (démonoknak se) vörös vére legyen, hanem vmi sárgás-zöldes trutyi.
    Ha SCI -nek is sikerülne ez, akár egy ujabb klasszikus lehet belőle!
  • KRi2
    #27
    up <?
  • KRi2
    #26
    Carma 1-est rálehet valamiily módon eröltetni Direct3D-re ?
    (gf4-hez) ami kicsit felturbózná a graffot. úgymint doomnál a jdoom.
  • Borg
    #25
    Én szerettem a kettőt is. Miután megjelent, már csak azzal toltam, neten multiban is.
    A vidámparkos pálya nagyon ász volt :D
  • Lacc
    #24
    Hát azon kivül máshonnan nem nagyon.
  • Seth
    #23
    A 2. részt lelehet valahonnan szedni(full-tehát a zenék és filmek is meglegyenek)........dc-n és torrent-en kívül
  • ZsZso
    #22
    Szvsz a Carmageddon nem túlzottan olyan mint a GTA
    Carmanal a hangsúly a gyalogosok gyilkolásán (ezért volt egyedi) és a kocsik törésén volt ... de még lehetett benne versenyezni is.

    GTA pedig misszióközpontú, ami a Carma 2ben nagyon silány szinten volt csak minden 5ik pályán. A hasonlóság az autók törése. Viszont GTA-ba nem feltétlen az autóval gyilkolászol. Meg hát ha gyalogosokat ölsz nincs pont(kivételt képez, ha eldobott egy kis ZS-t), mert nem az a célja.
    És még sorolhatnám.

    Szerintem nagyon merész állítás a Carmát a GTA-hez hasonlítani.
  • tajfun
    #21
    Dehogynem, a GTA is errol szol, azt is fejlesztgetik meg mindig. Inkabb csak arrol van szo, hogy a Carmageddon 3 reszen keresztul masrol se szolt csak ugyanarrol: uss el mindenkit. Ezt is meg lehet unni, kene vmi ujitas, na ez az ami hianyzott belole.
  • phalanx
    #20
    1: játszogattam vele, 2: nagy kedven volt, 3: szánalmas
    mellesleg mi bajotok a 2-vel? kb ugyanaz mint az 1, csak jobb grafikaval
  • Tetsuo
    #19
    Ja a GTA Vice City is naon yo (annak is jöhetne folytatása) de az teljesen más hangulatú (nem elég brutál, meg a bónuszbigyók is bénábbak benne).
  • Noodlee
    #18
    A Cama etty az jó volt, a többi nagy rakás fos!
    Talán ezért nincs nekijje folyt. !
  • dieselG
    #17
    Brr anno nagy carmageddon fan voltam.. még az általánosban spanokkal a carma 1-2 sofőrjeinek a nevét aggasztottuk rá egyes osztálytársainkra..:P
    a 3. rész eredetibe volt meg nekem, hát nagy csalódás volt..
    de azért várom a 4. részt, meglátjuk milyen új dolgokat tudnak kicsiholni belőle.
  • Bandew
    #16
    Lol alcím:
    "kegyetlen" jó volt... :-DDD
  • [HUN]PAStheLoD
    #15
    lesz új elvileg ...
  • OPM
    #14
    az 1-nek nagyon nagy feelingje volt, miután kiakaszottam is sokat toltam vele. nagyrendőr rulez :))
  • dikki*yysw
    #13
    Az azért közel sem ugyanaz :(
    én szeretnék 4-et. Mondjuk nem nagyon tudok elképzelni olyan kiadót, amely képes lenne egy igényes folytatást letenni az asztalra.