118
Nektek mi a velemenyetek?
  • bld
    #118
    hát nem semmi csaj az biztos.......
  • [negativ] Les
    #117
    szerintem a csjnak nem volt ki mind a 4 kereke..:)

    És persze a csókának volt igaza ;)
  • bogyoka
    #116
    a beállításaidnál, lefele görgess, ott megtalálod:))

    Most úgy nekem is, hogy 50-re állítottam a hozzászólás mutatását:))))
  • CSOCSO
    #115
    nalam latszik az osszes hozzaszolas.. nalatok van a baj.. a legelsoben azt mondja valaki hogy erdekes...
    es a masodikban van a sztori
  • steweee
    #114
    nem is tudtam hogy lehet ilyet állítani ? hol tehetem meg ?
  • LSL
    #113
    Állítsd kissebbre mint 100 akkor elvileg jó. nekem 50nél bejött
  • bogyoka
    #112
    Hm, nem akarok offtopic lenni már, de én nem értem.
    Most beállítottam,hogy 250 hozzászólás mutasson, erre csak 16-tól 111-ig van, akkor miért nem adja az egészet?:))

    Vehetjük ezt érdekes történetnek
  • LSL
    #111
    Na nekem megvan. Beállítottam, hogy 50 hozzászólást írjon ki egyszerre és így látom...
  • LSL
    #110
    Mondom, hogy nekem 200hozzászólást listáz ki, vagyis még majdnem dupla ennyit, ki tudna=> nem kellene köv oldal gomb
  • bogyoka
    #109
    ,hát érdekes különben, mert a többi topicban van..
  • LSL
    #108
    akkor törölték volna?
  • bogyoka
    #107
    Egyébként nálam sincs itt az az oldalszámos legördülő, és nálam csak a 16-os hozzászólástól tudom olvasni a topicot:(
  • LSL
    #106
    Akkor a veszett jó csaj topikban miért van?
  • Vlala #105
    Nem biztos, többen is észlelték már, hogy nincs számokkal teli menüjük...
  • LSL
    #104
    [Ennyire nem lúzer]
    Egyszerre 200 hozzászólást látok, úgy van beállítva. De itt a 16.tól kezdődik.
  • Match
    #103
    alul a számokkal teli legördülő menü megoldhatja a problémát!
  • LSL
    #102
    Miért nem látom az 1. egynehány hozzászólást?????
  • Vlala #101
    ÖTÖSÖM VAN A LOTTÓN!
    a baj az, hogy a skandinávon, és vagy négyezret fizet csak...
  • bld
    #100
    az igaz inkább sár ellen jó de a gumicsízma a tuti, egyszer történt velem és kedves ismerőseimmel olyan eset h kimentünk a nyaralásunk egyik estélyén egy mezőre "kocsikázni", ahogy az lenni szokott megindult a barmolás és az egyik illetőnek sikerült az egyetlen sártócsába beleállítani a hátsókerekes zsigulit ami szépen be is ásta magat fél kerék mélyre természetesen este és olyan környéken ahol esélytelen h véletlenül is arra jár egy autó főleg olyan ami ki tudna vontatni szal alsógatyára vetkezve derékig a sárban sikerült kiszedni a kocsit de legalább egy jót röhögtünk rajta és persze a jól végzett munka utáni szórakozás sem maradt el.....:))
  • Vlala #99
    Mi próbáltuk, de Kicsim egy jó régi autóstérképet hozott, a szerint alattunk betonnak kellett volna lennie :-(
    a bicajos nem volt részeg, csak óvatlan, elesett, és betört a feje.
    a kartonnal 20 centis vízben nem sokra mentünk volna...
  • bld
    #98
    vagy az autóstúrát próbáljátok meg beton utakra koncentrálni:)
    vagy a részegeket hagyjátok pihenni
    amúgy az sose rossz ha a csomagtartóba visztek egy-két kilapított kartondobozt+gumicsízmát
  • Vlala #97
    Aham, értem a célzást... kenuval kellett volna menni, az nem süllyed el...
  • bld
    #96
    Amúgy ezért jó pl egy tisza-túra: nem lehet eltévedni ha meg aludni akarsz akkor egy homokpadon is felverheted a sátrad(csak egy kicsit igénytelen:)
    én mostmár minden évben megyek hatalmas élmény volt
  • Vlala #95
    Vagy egy hangyányival újabb térképet kellett volna vinni...
    A poén az, hogy mire harmadszor értünk a "pocsolyához", a duplájára nőtt... Onnantól kellett a traktor.
  • bld
    #94
    mi a történet tanulsága?
    Legközelebb menjetek traktorral
  • Vlala #93
    Szombaton autóstúra barátnőmmel, kb. 11:00 Zulu: eltévedtünk. Jó ez a 20 éves autóstérkép...
    Sz'al ott vagyunk egy FÖLDÚT közepén, és poénkodtunk azon, hogy ha most esne az eső, akkor Survivor-játékosokat megszégyenítő elszántsággal kellene kiásni az autót... Egy kanyarba érve leteszteltem a fékeket, előttünk keresztbe fekszik valaki. Gondoltuk, ez is megünnepelte a másnaposságát.
    Nem, nem volt magánál, kicsivel arrébb megtaláltuk a biciklijét. Telefon a mentőknek, mire az ügyeletes megkért minket, hogy egy forgalmasabb helyen találkozzunk a mentőautóval, és kísérjük őket a helyszínre. A legközelebbi "forgalmas hely" 3 km-re volt, egy múlt hétről maradt sártengeren túl. Oda-vissza, nagy kaland, mire visszaértünk, elkezdett szakadni az eső...
    Mégegyszer köszönjük egy helyi traktorosnak a segítséget, nélküle sokkal nehezebb lett volna a hazajutás!


  • Mike
    #92
    Hosszú távon sárkány alakot ölthet!
  • Mike
    #91
    persze, ismerős, hát hogyne
  • DJ Skyline
    #90
    volt benne részem...házibuli kertben...wáuw...nem egyszerű...széttört minden és a falra felírta valaki egy virslivel hogy FTC...nem lehetett lemosni...szilikonsprét meg végig fújtak a betonon és meg gyújtották...jó mondjuk sokan voltunk és a rombolós része is ott volt a társaságnak...hangfal úszott a piában...na persze én nem az a fajta vagyok...én inkább csajozok egy bulin,meg zenét hallgatok!:D rombolni nem szoktam!:DD
  • DJ Skyline
    #89
    dettó...erre én is tuti elmennék!:DDD
  • BEAST #88
    *lennék
  • BEAST #87
    nem nagyon mozdulok ki ... de rátok téleg kiváncsi lennél :)
  • Revengangel
    #86
    Pedig nincs is jobb egy nyaresti kertipartinal:)
  • Revengangel
    #85
    Egeszsegedre:)
  • hykao #84
    nem tom, egyrészt nem volt túl nagy érdeklődés sem, másrészt azt beszéltük, hogy majd ha vége a nyárnak
  • OPM
    #83
    nagyon tetszik ez a topic, kössz Revengangel, jókat röhögtem az utóbbi percekben

    hja és #70-ben van az igazság :)
  • Revengangel
    #82
    Mi miatt nem realizalodott? Nehez volt helyszint talalni, vagy idopontot olyat ami mindenkinek jo lett volna?
  • hykao #81
    volt már szó róla, de még nemigazán realizálódott...
    pl itt is, ha budapesti vagy: katt ide
  • Revengangel
    #80
    Itt nem szokott lenni forumtali?
  • hykao #79
    Kedves én nem akarok belédkötni! Nem tudom honnan veszed, és azt se, mi ez a többesszám! Én, én vagyok, más meg más!
    Különben meg inkább én lovagoltatnálak meg...de nem szavakon... :)))