133
Filozófálás a jövőről, a tudományos fantasztikumról
  • peet69
    #53
    ehh
  • hykao #52
    Hozzánk??? :)
  • Bandew
    #51
    DÁ!
  • Bandew
    #50
    Azért az túlzás, hogy tátott szájjal, de sokkal közelebb áll hozzánk.
  • Bandew
    #49
    Szóval azt hiszed? :-DDD
  • csabawarchief
    #48
    Időutazás :-)
  • csabawarchief
    #47
    jó topic ;)
  • peet69
    #46
    nem a Mars Mentőakció ?
  • hykao #45
    azért elég furcsa, hogy ezen jókat röhögtél, de az időgépes történeteken meg tátott szájjal csodálkoztál... :)))
  • szakember
    #44
    Ha a gépek okosabbak és gyorsabbak is lennének az embereknél sem tudnának időgépet készíteni. Még esetleg a jövőbe tudnának utazni, de a múltba 100, hogy nem... assziszem:)
  • Bandew
    #43
    AZ egész röhejes volt! De főleg azon röhögött mindenki amikor meghalt a pacák. Azok a hülye bénázások, hogy pont nem érte el a kötelet, aztán meg hősiesen leemeli a sisakját...
    A vége meg már teljesen nevetséges volt. Találkoznak egy gyönyörű marslakóval, akitől megtudják, hogy egy az eredetünk, aztán jön a fenkölt zene...
    Szóval nem hagyott mély nyomokat bennem.
    A Val Kilmerest pedig nem láttam.
  • _Vegeta_
    #42
    Megis mi a gorcsot keressek en a star trek topicban? :)

    En ugy gondolom jogos, ha a scifirol beszelunk h megemlitsuk a ezeket - asimov es tarsai mellett - a mar klasszikusnak szamito sorozatokat. ;)
  • peet69
    #41
    jah a második fele túl amerikai :D
  • Ottto
    #40
    Jó topik
  • hykao #39


    Erre a sorozatra ki emlékszik? Alfa-holdbázis címen futott nálunk a '80-as évek legeleje körül.
  • Cat #38
    egyébként tanulmányértékű lenne, hogy ha könyvvel inditottam volna a topicot, mikor térnénk át a mozira, illetve ha most nem szólnék, bárkinek is eszébe jutnának e könyvek :>
  • Cat #37
    http://sg.hu/listazas.php3?id=995226477
  • hykao #36
    Eszembe jutott: Vörös Bolygó volt a film címe...na az tényleg LOL volt, és azon én is röhögtem a moziban...talán ez volt az uccsó film, amit moziban láttam.
  • nemcsakfeel
    #35
    a régi galaktikákban voltak egész jó novellák, csak egy idő után ellaposodott ( ? ) olyan `80 után már én nem annyira élveztem..
  • _Vegeta_
    #34
    Semmit se mondtam arrol h az jo lenne, csak kerdeztem. :D
    Amugy miert, a sorozatok nemjok ? Sztem a babylon5 nek van a leghihetobb jovokepe, az sgvel meg csak most baratkozok es egesz jo.
    A szarnyas fejvadaszt enis sztem, de aze annyira nemjo, bar harrison ford rulzik. :)
  • hykao #33
    Hahó! Föltettem egy kérdést!!!
  • Zozo76
    #32
    Ha tudomanyos fantasztikumrol van szo akkor:

    2001 Space Oddissey
  • Bandew
    #31
    Az szar!
  • _Vegeta_
    #30
    Csak filmekrol van szo?
    Es mivan az os klasszikussal a Star Trekkel?
  • hykao #29
    Azt szándékosan hagytam ki...azt nem John Woo-nak kellett volna rendeznie...a vége nagy lövölde lett, mint egy hongkongi tucatlövölde az aranykorból... :)
  • hykao #28
    Mi volt benne baromság és min röhögött a mozi?
    Én speciel a másik Marsos filmen röhögtem a moziban...ööö mi is a címe? Nem jut eszembe! Val Kilmer meg a Natrixos csaj stb... na az tényleg LOL volt banyek!
  • Bandew
    #27
    Bibibííí én meg majd moziban leszek! :-D
  • Xboxman
    #26
    Brian dayley tron...
  • Cat #25
    paychecket se hagyd ki
  • Dacid
    #24
    Höhöhö de nekem se kell már tanulnom. csak majd októberre.
  • Bandew
    #23
    Hát igen, tudod nekem van rá időm, nem úgy mint EGYESEKNEK akiknek tanulni kő!
  • Dacid
    #22
    Nézzétek meg a Das experiment-et
  • Dacid
    #21
    Jaaa IGGGEEeeen csak a mozi?! Hülyegyerek!!!
  • Bandew
    #20
    Sztem a Mars mentőakció oltári nagy baromság volt. A moziban mindenki röhögött a filmen. :-D
  • hykao #19
    Sztem amik jók még:
    Total Recall
    Mars Mentőakció
    6. napon
    Minority Report
    Impostor
  • nemcsakfeel
    #18
    pedig pont az a jó benne hogy gondolkozol a valóságalapján
  • Bandew
    #17
    Én csak azt akarom bebizonyítani, hogy a terminátorok köztünk járnak!
  • Dichter
    #16
    Na ezzel már nem vitatkozok De talán a sci-fi azért sci-fi, hogy ne is gondolkozzunk el a dolgok miértjén.
  • Bandew
    #15
    Ne fárasszatok... :-)
    Akkor tudod mit? Nem okosabbak, hanem gyorsabbak. Ez pedig igaz! Gyorsabban számolnak mint mi stb, gyorsabban tudták az időgépet létrehozni.
  • Dichter
    #14
    Ácsi bácsi Bandi bácsi, gépek SOHA nem lesznek okosabbak az embereknél.